Szampon do włosów farbowanych... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-01-07, 18:02   #1
malwina1927
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 191

Szampon do włosów farbowanych...


Hej. Jakie szampony uzywacie do wlosow farbowanych? Polecacie? Jakie wlosy sa po umyciu? Mialam rozne szampony i po pewnym czasie po umyciu wloso i wysuszeniu byly takie matowe, przyklapniete, jakby wgl nie byly umyte. Od paru lat uzywam head shoulders, ale chcialabym go zmienic, bo on wyplukuje kolor...poradzcie cos dobrego
malwina1927 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-29, 14:46   #2
Frau_Nachbarin
Frau_Nachbarin
 
Avatar Frau_Nachbarin
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 94
Dot.: Szampon do włosów farbowanych...

Polecam szampon i maske Gliss Hair Repair od Schwarzkopfa. Zapobiegaja one wyplukiwaniu sie koloru. Kondycja moich wlosow podczas stosowania tych produktow: doskonale nawilzone i odzywione wlosy. Po wysuszeniu wlosy sa gladkie, puszyste, dobrze sie rozczesuja i sa mile w dotyku. Do tego ladnie pachna.

1. Szampon do wlosow farbowanych: Schwarzkopf, Gliss Hair Repair, Shampoo Color Protect & Shine (w czerwonej butelce)

2. Maska do wlosow farbowanych: Schwarzkopf, Gliss Hair Repair, Color Protect & Shine, Anti Fading Mask (w czerwonym sloiczku).

Myje wlosy 1-2 razy w tygodniu, wiec uzywam obydwu tych produktow lacznie. Maske mozna stosowac 2-3 razy w tygodniu na swiezo umyte, wilgotne wlosy. Producent zaleca trzymanie maski na wlosach przez 2-3 minuty. Jednak ja trzymam ja znacznie dluzej ok. 15-20 minut.

Jezeli myjesz wlosy czesciej niz zalecane 2-3 razy w tygodniu, to mozesz uzywac maski do 2-3 myc w tygodniu, a w pozostale dni, aby nie obciazyc zbytnio wlosow, uzywac tylko odzywki zamiast maski. Staraj sie jednak nie myc wlosow zbyt czesto, gdyz czeste mycie moze przyspieszac wyplukiwanie sie koloru.

Oto ona:

3. Odzywka do wlosow farbowanych: Schwarzkopf, Gliss Hair Repair, Conditioner, Color Protect & Shine (w czerwonej butelce).

Sa to produkty latwo dostepne i w przystepnej cenie. Mozesz je kupic w Rossmannie, Drogerii Natura i w supermarketach.
__________________
"Glücklich ist, wer vergißt, was doch nicht zu ändern ist!" - Liedtext aus der Operette "Die Fladermaus" und auch gute Lebensweisheit (pol. Tekst piosenki z operetki "Zemsta Nietoperza" oraz madrosc zyciowa).
Johann Strauss (Sohn /Syn)(1825-1899).

Edytowane przez Frau_Nachbarin
Czas edycji: 2019-01-29 o 14:54 Powód: poprawa literowek
Frau_Nachbarin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-29, 21:16   #3
malwina1927
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 191
Dot.: Szampon do włosów farbowanych...

Opinie o tym szamponie nie zachwycają, ale dzięki za wpis
malwina1927 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-31, 08:56   #4
imaginaryfriend
Przyczajenie
 
Avatar imaginaryfriend
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 27
Dot.: Szampon do włosów farbowanych...

A ja kupuję z Isany (marka Rossmana). Mają różne, do włosów farbowanych też. Cena to ok. 4 zł i skład naprawdę całkiem niezły.
imaginaryfriend jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-31, 15:19   #5
Seemka
Raczkowanie
 
Avatar Seemka
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 34
Dot.: Szampon do włosów farbowanych...

Petal Fresh Pure, Pomegranate & Acai jest wspaniały i obłędnie pachnie. Jest też odżywka do kompletu, ale jej nie testowałam.

Ogólnie szampony z PFP są łagodne, więc świetne do farbowanych włosów, bo nie zawierają mocnych detergentów, które spierają kolor.
Seemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-07, 05:45   #6
Pocahontas19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6
Dot.: Szampon do włosów farbowanych...

Hej Też czegoś właśnie szukam. Farbuję od niedawna i faktycznie kolor niestety blaknie. To naprawdę kwestia tylko szamponu?
Pocahontas19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-07, 10:53   #7
malwina1927
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 191
Dot.: Szampon do włosów farbowanych...

[QUOTE=Pocahontas19;864708 16]Hej Też czegoś właśnie szukam. Farbuję od niedawna i faktycznie kolor niestety blaknie. To naprawdę kwestia tylko szamponu?[/QUOT


Co jakiś czas farbuję całe włosy (bo tak to tylko odrosty) i po 2-3 myciach już ten kolor jest mieszany, na czubku jeszcze ładny odcień, a im niżej to jakieś ombre
malwina1927 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-13, 20:24   #8
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Szampon do włosów farbowanych...

Ło pani, przecież Head&Shoulders jest mega zdzierakiem koloru, to silnie oczyszczający szampon, a Ty się dziwisz, że kolor wypłukuje szybko x_x


Ja już mnóstwa różnych używałam i zawsze szybko się okazywało, że mi coś nie pasuje. Teraz używam od 1.5 roku szamponu Il Salone Milano do farbowanych, wciąż mi służy, a do tego dorzuciłam Kevin Murphy Hydrate Me, mega nawilżający szampon przeznaczony do farbowanych, i to jest mój genialny duet. Mam suche i wysokoporowate włosy.

Każdy musi znaleźć swój, no niestety, metodą prób i błędów.
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-13, 21:26   #9
malwina1927
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 191
Dot.: Szampon do włosów farbowanych...

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Ło pani, przecież Head&Shoulders jest mega zdzierakiem koloru, to silnie oczyszczający szampon, a Ty się dziwisz, że kolor wypłukuje szybko x_x


Ja już mnóstwa różnych używałam i zawsze szybko się okazywało, że mi coś nie pasuje. Teraz używam od 1.5 roku szamponu Il Salone Milano do farbowanych, wciąż mi służy, a do tego dorzuciłam Kevin Murphy Hydrate Me, mega nawilżający szampon przeznaczony do farbowanych, i to jest mój genialny duet. Mam suche i wysokoporowate włosy.

Każdy musi znaleźć swój, no niestety, metodą prób i błędów.



Używałam head shoulders, bo tylko po nim nie mialam problemow ze skora glowy...ale znalazlam juz szampon idealny i head shoulders poszedl w odstawke.
malwina1927 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-17, 21:31   #10
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Szampon do włosów farbowanych...

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Ło pani, przecież Head&Shoulders jest mega zdzierakiem koloru, to silnie oczyszczający szampon, a Ty się dziwisz, że kolor wypłukuje szybko x_x


Ja już mnóstwa różnych używałam i zawsze szybko się okazywało, że mi coś nie pasuje. Teraz używam od 1.5 roku szamponu Il Salone Milano do farbowanych, wciąż mi służy, a do tego dorzuciłam Kevin Murphy Hydrate Me, mega nawilżający szampon przeznaczony do farbowanych, i to jest mój genialny duet. Mam suche i wysokoporowate włosy.

Każdy musi znaleźć swój, no niestety, metodą prób i błędów.
To idealny szampon do oczyszczania przed henna

Na co dzień najlepsze delikatne szampony bez sulfatów, naturalne.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-18, 14:49   #11
SamiSam_01
Przyczajenie
 
Avatar SamiSam_01
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 25
Dot.: Szampon do włosów farbowanych...

może to głupie, ale przyznam się.... tylko się nie śmiejscie :d ja myje włosy żelem do higieny intymnej facella i po nich włosy sa tak delikatne, że oh i ah a powiem wam, ze z moimi to tak trudno bo sa mega rozjaśnione z czerni na rude i po żelu sa mega inne
__________________
uśmiechnijmy się do siebie - niech to będzie dobry dzień
SamiSam_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-18, 21:26   #12
malwina1927
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 191
Dot.: Szampon do włosów farbowanych...

Cytat:
Napisane przez SamiSam_01 Pokaż wiadomość
może to głupie, ale przyznam się.... tylko się nie śmiejscie :d ja myje włosy żelem do higieny intymnej facella i po nich włosy sa tak delikatne, że oh i ah a powiem wam, ze z moimi to tak trudno bo sa mega rozjaśnione z czerni na rude i po żelu sa mega inne



Słyszałam, że produktami do higieny intymnej można myć włosy, a także twarz i całą skórę ale ja chyba się nie skuszę
malwina1927 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-20, 17:23   #13
anuska9111
Raczkowanie
 
Avatar anuska9111
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Lubuskie, Mazowieckie
Wiadomości: 346
Dot.: Szampon do włosów farbowanych...

Cytat:
Napisane przez malwina1927 Pokaż wiadomość
Słyszałam, że produktami do higieny intymnej można myć włosy, a także twarz i całą skórę ale ja chyba się nie skuszę
jak mi się skończy żel do twarzy i zapomnę kupić, to czasem myję żelem
anuska9111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-21, 06:38   #14
63b309f64a21e028d01c4e03f16459e915abac32
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 570
Dot.: Szampon do włosów farbowanych...

Cytat:
Napisane przez SamiSam_01 Pokaż wiadomość
może to głupie, ale przyznam się.... tylko się nie śmiejscie :d ja myje włosy żelem do higieny intymnej facella i po nich włosy sa tak delikatne, że oh i ah a powiem wam, ze z moimi to tak trudno bo sa mega rozjaśnione z czerni na rude i po żelu sa mega inne
Jak coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie.

Też czasem myję włosy tym żelem, ale jednak bardzo szybko mi się po nim przetłuszczają.


Na co dzień lubię szampony alfaparf, czasem dodaję do nich pigment z tą samą końcówką co farba, której używam. I tak jest ok. Szampony drogeryjne się u mnie nie sprawdzają, dla moich włosów co jeden to gorszy.
63b309f64a21e028d01c4e03f16459e915abac32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-21, 11:07   #15
AmyPond
Raczkowanie
 
Avatar AmyPond
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 41
Dot.: Szampon do włosów farbowanych...

Może ten --> Botanicals Fresh Care L'Oreal - Siła blasku. Ja go używam od jakiegoś czasu i naprawdę jestem zadowolona. Płyn do higieny intymnej się u mnie nie sprawdził. Moje włosy po nim były sianowate.
AmyPond jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-05, 09:41   #16
nalilaa
Przyczajenie
 
Avatar nalilaa
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 12
Dot.: Szampon do włosów farbowanych...

też mam ten L'oreala i u mnie się sprawdza idealnie moje sianko na głowie w końcu jakoś wygląda po tych kosmetykach
nalilaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-13, 15:08   #17
LaylaQ
Przyczajenie
 
Avatar LaylaQ
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 24
Dot.: Szampon do włosów farbowanych...

Coś bez SLS i SLES, ten drugi jest w większości szamponów a to dwa najmocniejsze detergenty.. Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić. I bez silikonów bo po silikonach odżywka słabiej działa.
LaylaQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-15, 17:24   #18
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Szampon do włosów farbowanych...

Płyn do higieny intymnej ma sens, ponieważ nie dość że ma kwaśne pH ( czyli domyka łuski włosa) to przeważnie ma dobry skład.

Szampony polecam loreal profesjonall oraz firmie In sight, oba profesjonalne u mnie się sprawdziły.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-17, 21:50   #19
Frau_Nachbarin
Frau_Nachbarin
 
Avatar Frau_Nachbarin
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 94
Dot.: Szampon do włosów farbowanych...

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Szampony polecam loreal profesjonall oraz firmie In sight, oba profesjonalne u mnie się sprawdziły.
Z L'Oreal Professionnel nie polecam szamponu z serii Serie Expert, A-OX Vitamino Color.

Nie sprawdzil sie zupelnie na moich wlosach. W KWC zamiescilam recenzje tego szamponu. Oto link:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...review-2651993
__________________
"Glücklich ist, wer vergißt, was doch nicht zu ändern ist!" - Liedtext aus der Operette "Die Fladermaus" und auch gute Lebensweisheit (pol. Tekst piosenki z operetki "Zemsta Nietoperza" oraz madrosc zyciowa).
Johann Strauss (Sohn /Syn)(1825-1899).

Edytowane przez Frau_Nachbarin
Czas edycji: 2019-03-17 o 21:55 Powód: Uzupelnienie wpisu - dodanie linka do recenzji na KWC
Frau_Nachbarin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-29, 06:25   #20
Pocahontas19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6
Dot.: Szampon do włosów farbowanych...

Hej ponownie Czy któraś z Was używała może kosmetyków Moroccanoil do włosów farbowanych? Chodzi mi o Color Complete (szampon, odżywka, spray, jest jeszcze zabieg w salonie w ramach tej kolekcji). Używam Kuracji Moroccanoil z olejkiem arganowym i jestem mega zadowolona. Chciałam teraz wypróbować te kosmetyki. Czy któraś z Was stosowała?
Pocahontas19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-29 07:25:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:42.