Odżywka prostująca do włosów męskich. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-13, 16:59   #1
Bezpiecznik1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 1

Odżywka prostująca do włosów męskich.


Dzień dobry wszystkim. Chciałbym poradzić się jakiej odżywki mógłbym użyć. Mianowicie moje włosy są cienkie i suche, ich problemem jest to, że są bardzo podatne na warunki atmosferyczne, często się puszą oraz gdy nieco podrosną są pofalowane (przypominają one mniej więcej włosy Donalda Trumpa xD). Czasami nakładam na nie kremową pastę matując Goldwell Stylesing Texture Roughman i wtedy włosy faktycznie znacznie mniej się puszą, jednakże nie wpływa to na ich wyprostowanie.

Przechodząc do meritum sprawy - moje włosy są faktycznie proste do około 2 tygodni po wizycie u fryzjerki, a po tym czasie zaczynają one znowu falować. Chciałbym mieć proste włosy przez dłuższy czas, jednakże kompletnie nie znam się na odżywkach (bądź jakichś innych specyfikach) dla mężczyzn, z tego co wiem, wiele kosmetyków ma to do siebie, że powinno trzymać się je daleko od skóry głowy, a jako że nie posiadam tak bujnych włosów jak Panie, to w przypadku kontaktu odżywki z moimi włosami automatycznie będzie miała ona również styczność ze skóra głowy. Stąd moje pytanie, czy ktoś zna może odżywkę, która dobrze pomaga prostować włosy? Nie musi być to odżywka do włosów męskich, równie dobrze może być też do włosów damskich (o ile nie ma w niej przeciwwskazań odnośnie kontaktu ze skórą głowy). Byłbym wdzięczny za każdą pomoc. Pozdrawiam wszystkich.
Bezpiecznik1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-24, 11:50   #2
Rainberry
Mroczny Elf św. Mikołaja
 
Avatar Rainberry
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Miasto Królów Polskich
Wiadomości: 1 205
Dot.: Odżywka prostująca do włosów męskich.

Cytat:
Napisane przez Bezpiecznik1993 Pokaż wiadomość
Dzień dobry wszystkim. Chciałbym poradzić się jakiej odżywki mógłbym użyć. Mianowicie moje włosy są cienkie i suche, ich problemem jest to, że są bardzo podatne na warunki atmosferyczne, często się puszą oraz gdy nieco podrosną są pofalowane (przypominają one mniej więcej włosy Donalda Trumpa xD). Czasami nakładam na nie kremową pastę matując Goldwell Stylesing Texture Roughman i wtedy włosy faktycznie znacznie mniej się puszą, jednakże nie wpływa to na ich wyprostowanie.

Przechodząc do meritum sprawy - moje włosy są faktycznie proste do około 2 tygodni po wizycie u fryzjerki, a po tym czasie zaczynają one znowu falować. Chciałbym mieć proste włosy przez dłuższy czas, jednakże kompletnie nie znam się na odżywkach (bądź jakichś innych specyfikach) dla mężczyzn, z tego co wiem, wiele kosmetyków ma to do siebie, że powinno trzymać się je daleko od skóry głowy, a jako że nie posiadam tak bujnych włosów jak Panie, to w przypadku kontaktu odżywki z moimi włosami automatycznie będzie miała ona również styczność ze skóra głowy. Stąd moje pytanie, czy ktoś zna może odżywkę, która dobrze pomaga prostować włosy? Nie musi być to odżywka do włosów męskich, równie dobrze może być też do włosów damskich (o ile nie ma w niej przeciwwskazań odnośnie kontaktu ze skórą głowy). Byłbym wdzięczny za każdą pomoc. Pozdrawiam wszystkich.
No więc tak mój drogi, po pierwsze masz po prostu falowane włosy, jak większość Polaków. Włosy rzadko kiedy falują się już od skóry, zwykle muszą trochę podrosnąć (stąd Twoje zaczynają się kręcić dopiero jakiś czas po fryzjerze). Nie ma odżywek "prostujących włosy", jedyne co może tu pomóc to keratyna, ale to są proteiny i przy Twoich włosach to już lepiej by było się ogolić na zero.

Po drugie masz włosy wysokoporowate - traktuj je jak wysokoporowate, a ich kondycja się poprawi i nie będę się aż tak puszyć. Jak pielęgnować włosy takie włosy znajdziesz tu bez problemu, użyj wyszukiwarki albo wygoolguj 'włosy wysykoporowate', polecam zwłaszcza bloga Anwen. Przy krótkich włosach szczególnie zainteresuj się olejowaniem, bo to się zmywa szamponem i nie ma skuchy.
Rainberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-24 12:50:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:53.