Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-06-26, 20:49   #1831
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Mnie sie wydaje, ze obecnie panuje taka propaganda, ze z dzieckiem, nawet najmniejszym, mozna wszystko. Najlepiej jechać z maluszkiem na drugi koniec świata, wrzucić zdjęcia ma instagram i fb. Owszem, jeśli sie ma wyjątkowe szczęście i trafi na spokojnego i mało wymagającego niemowlaka. Większość tak małych dzieci funkcjonuje jednak najlepiej prowadząc spokojne zycie w domu. A juz wyjazd z noworodkiem samolotem uważam za skrajna głupotę, nie wiem, co musiałoby sie wydarzyć, zeby przytomna osoba na taki sie wybrała. Lotnisko, pełne ludzi, bakterii, hałas, światło, klimatyzacja.
Nie twierdze, ze świat matki z dzieckiem ma sie ograniczać do zwiedzania dyskontów, ale większości niemowlaków takie podróże sa potrzebne jak świni kożuch.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-26, 20:58   #1832
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 827
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Dzieci w samolotach mi nie przeszkadzaja na krotkich trasach. Dla matki, ktora mieszka 2000 km od domu, autobus nie wchodzi gre, czesto samolot to najlepsze rozwiazanie.
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-26, 20:58   #1833
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Nie twierdze, ze świat matki z dzieckiem ma sie ograniczać do zwiedzania dyskontów, ale większości niemowlaków takie podróże sa potrzebne jak świni kożuch.
Ludzie - w tym rodzice z małymi dziećmi - nie latają tylko dla przyjemności.

Nie rozumiem rodziców targających niemowlaki po takich czy śmakich wycieczkach krajoznawczych, ale jak najbardziej rozumiem tych, którzy podróżują do/od rodziny w Polsce. Przecież takich rodzin jest całe mnóstwo, są różne sytuacje.

Pewnie, że nie chciałabym siedzieć obok uciążliwego dziecka, podobnie jak nie chcę siedzieć obok osoby niemile pachnącej czy bardzo otyłej. Ale dopóki nie stać mnie na klasę biznes czy prywatny odrzutowiec liczę się z tym, że różnie może się trafić.
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-26, 21:05   #1834
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

[1=3ebdb6c370169ce1a39c163 fc8d64643247d9f80;7497830 6]Ludzie - w tym rodzice z małymi dziećmi - nie latają tylko dla przyjemności.

Nie rozumiem rodziców targających niemowlaki po takich czy śmakich wycieczkach krajoznawczych, ale jak najbardziej rozumiem tych, którzy podróżują do/od rodziny w Polsce. Przecież takich rodzin jest całe mnóstwo, są różne sytuacje.

Pewnie, że nie chciałabym siedzieć obok uciążliwego dziecka, podobnie jak nie chcę siedzieć obok osoby niemile pachnącej czy bardzo otyłej. Ale dopóki nie stać mnie na klasę biznes czy prywatny odrzutowiec liczę się z tym, że różnie może się trafić.[/QUOTE]

Oo z tym się zgadzam. Wcześniej leciałam niby z "biznesmenami". Byli bardziej uciążliwi niż dzieci. Przasne żarty, lekka won alkoholu.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-26, 21:09   #1835
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Ludzie latają z niemowletami nie tylko z powodu wycieczek ale np mieszkają za granicą i chcą odwiedzić rodzinę albo mają coś do załatwienia w Polsce. Kobieta może chcieć z mal dzieckiem np polecieć na jakiś czas do swoich rodziców bo np ojciec dziecka pracuje a ona jest z nim sama i potrzebuje pomocy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Poza tym dopóki nie polecisz z dzieckiem to nie wiesz jak będzie się zachowywał i jak zniesie podróż.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-26, 21:15   #1836
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Poza tym dopóki nie polecisz z dzieckiem to nie wiesz jak będzie się zachowywał i jak zniesie podróż.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Obserwując zachowania moich dzieci w innych środkach lokomocji i na dużych przestrzeniach z dużą ilością ludzi, gdzie ciągle coś się dzieje, jestem sobie w stanie wyobrazić jak będą zachowywać się na lotnisku i w samolocie.
Być może miło by mnie zaskoczyly, ale domyślam się Z racji dla jednego byłoby to trudne doświadczenie psychicznie, a drugie dziecko uprzykrzyloby wspolpasazerom lot.
Dlatego do tej pory nawet przez myśl mi nie przeszło żeby lecieć z nimi do rodziny czy na wakacje.
Teraz zobaczyłam że ludzie latają dzieciakami, że nie jest to komfortowe ani dla dzieci ani dla rodziców, ale da się przeżyć.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-26, 21:18   #1837
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Ludzie latają z niemowletami nie tylko z powodu wycieczek ale np mieszkają za granicą i chcą odwiedzić rodzinę albo mają coś do załatwienia w Polsce. Kobieta może chcieć z mal dzieckiem np polecieć na jakiś czas do swoich rodziców bo np ojciec dziecka pracuje a ona jest z nim sama i potrzebuje pomocy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Poza tym dopóki nie polecisz z dzieckiem to nie wiesz jak będzie się zachowywał i jak zniesie podróż.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokladnie.
A opóźnienie samolotu wiele utrudnia.
Zdarzył mi się taki lot z dzieckiem. Nakarmilam przed wylotem, wyłożyłam kolejne karmienie po lądowaniu.

Przez 1.5h siedzieliśmy w samolocie, bo obsługa wypuściła za dużo osób na poklad.
Dziecko w końcu zgłodnialo, nie miałam pod ręką jedzenia, kupić nie mogłam, bo samolot nie wystartował. Makabra, placz i stres.


Generalnie dzieci mi nie przeszkadzają specjalnie podczas latania, o ile rodzice się nimi zajmują i zwracają na nie uwagę.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-26, 21:26   #1838
angellika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 599
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

[1=3ebdb6c370169ce1a39c163 fc8d64643247d9f80;7497830 6]Ludzie - w tym rodzice z małymi dziećmi - nie latają tylko dla przyjemności.



Nie rozumiem rodziców targających niemowlaki po takich czy śmakich wycieczkach krajoznawczych, ale jak najbardziej rozumiem tych, którzy podróżują do/od rodziny w Polsce. Przecież takich rodzin jest całe mnóstwo, są różne sytuacje.



Pewnie, że nie chciałabym siedzieć obok uciążliwego dziecka, podobnie jak nie chcę siedzieć obok osoby niemile pachnącej czy bardzo otyłej. Ale dopóki nie stać mnie na klasę biznes czy prywatny odrzutowiec liczę się z tym, że różnie może się trafić.[/QUOTE]



Tak bardzo przeszkadza Tobie otyła osoba w samolocie? Życzę Ci , żeby stać było panià na prywatny odrzutowiec LOL


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
angellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-26, 21:37   #1839
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez angellika Pokaż wiadomość
Tak bardzo przeszkadza Tobie otyła osoba w samolocie? Życzę Ci , żeby stać było panià na prywatny odrzutowiec LOL


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wiesz co, no mi też by przeszkadzała jeśli siedziała by obok mnie i nie mieściła się w swoim fotelu. Wtedy automatycznie zajmuje cześć mojego fotela i tak, przeszkadzało by mi to.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-26, 21:39   #1840
Liara_Tsoni
Wtajemniczenie
 
Avatar Liara_Tsoni
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2 056
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez angellika Pokaż wiadomość
Tak bardzo przeszkadza Tobie otyła osoba w samolocie? Życzę Ci , żeby stać było panià na prywatny odrzutowiec LOL


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jak ktoś nie mieści się na swoim siedzeniu to tak przeszkadza. Bo zajmuje moje miejsce po czesci i jeszcze muszę być do takiej osoby przyklejona bo nie ma jak się odsunąć.

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
Liara_Tsoni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-26, 21:45   #1841
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 827
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez angellika Pokaż wiadomość
Tak bardzo przeszkadza Tobie otyła osoba w samolocie? Życzę Ci , żeby stać było panià na prywatny odrzutowiec LOL


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tak samo przeszkadza mi napakowany paker, ktory sie rozsiada w rozkroku na 2 metry itd. Nie lubie ocierac sie o ludzi, nie jest to przyjemne.
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-26, 21:46   #1842
angellika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 599
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

To dyskryminacja , tyle w temacie, po za tym gruba to znaczy ile? 70, 80 100? Bo tu ba wizażu wszystkie fit


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
angellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-26, 21:49   #1843
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Jak dzis lecialam to byly 4 niemowlali na pokladzie i ogole ich nie slyszalam. Zero placzu, marudzenia, glownie sie usmiechaly.
Takze jak dla mnie jak zwykle, zalezy od dziecka.
Jak ktos leci z takim malenstwem to widocznie ma taka potrzebe. Nikogo nie dziwi niemowlak w busie wiec nie kumam czemu w samolocie ma byc inaczej.

Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-26, 21:52   #1844
Liara_Tsoni
Wtajemniczenie
 
Avatar Liara_Tsoni
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2 056
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez angellika Pokaż wiadomość
To dyskryminacja , tyle w temacie, po za tym gruba to znaczy ile? 70, 80 100? Bo tu ba wizażu wszystkie fit


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mi przeszkadza Kasia która zajmuje więcej niż swoje siedzenie.
I dyskryminacja jest też to, że muszę mieć mniejsza powierzchnie siedzenia choć tak samo zapłaciłam za bilet.

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
Liara_Tsoni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-26, 22:02   #1845
angellika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 599
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez Liara_Tsoni Pokaż wiadomość
Mi przeszkadza Kasia która zajmuje więcej niż swoje siedzenie.
I dyskryminacja jest też to, że muszę mieć mniejsza powierzchnie siedzenia choć tak samo zapłaciłam za bilet.

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka


Ale to technicznie niemożliwe,KAśka nie może siedzieć na Twoim miejscu bo przeszkadza ten no wiesz oparcie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

To już BUKA musi być, oczywiście gadam o samolocie, bo w autobusie możliwe🤧


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Hiiro Pokaż wiadomość
Tak samo przeszkadza mi napakowany paker, ktory sie rozsiada w rozkroku na 2 metry itd. Nie lubie ocierac sie o ludzi, nie jest to przyjemne.


O to fuuujjjj


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
angellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-26, 22:03   #1846
Liara_Tsoni
Wtajemniczenie
 
Avatar Liara_Tsoni
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2 056
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez angellika Pokaż wiadomość
Ale to technicznie niemożliwe,KAśka nie może siedzieć na Twoim miejscu bo przeszkadza ten no wiesz oparcie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

To już BUKA musi być, oczywiście gadam o samolocie, bo w autobusie możliwe🤧


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To chyba nigdy nie siedzialas koło kogoś czyja pupa przelewa się pod porecza, a reka nie mieści się na poręczy więc trzyma ja po Twojej stronie.

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
Liara_Tsoni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-26, 22:04   #1847
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez angellika Pokaż wiadomość
To dyskryminacja , tyle w temacie, po za tym gruba to znaczy ile? 70, 80 100? Bo tu ba wizażu wszystkie fit


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
HolA hola, sama wcześniej pisałaś o otyłej, nie o grubej osobie.
w kontekście samolotów osoba otyła która mi przeszkadza, to jak już było pisane kilka razy, osoba która że względu na swoją tusze zajmuje cześć siedzenia wspolpasazera. Póki mieści sie na swoim siedzeniu i nie muszę być przyklejone do takiej osoby
To mi nie przeszkadza,


A co do wagi od której wspolpasazer mi przeszkadza, to oprócz samych kg ważny jest też stosunek wzrostu i wagi.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-26, 22:05   #1848
angellika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 599
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez Liara_Tsoni Pokaż wiadomość
To chyba nigdy nie siedzialas koło kogoś czyja pupa przelewa się pod porecza, a reka nie mieści się na poręczy więc trzyma ja po Twojej stronie.

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka


Zwracam honor🤣


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
angellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-26, 22:06   #1849
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-26, 22:06   #1850
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez angellika Pokaż wiadomość
Ale to technicznie niemożliwe,KAśka nie może siedzieć na Twoim miejscu bo przeszkadza ten no wiesz oparcie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

To już BUKA musi być, oczywiście gadam o samolocie, bo w autobusie możliwe🤧


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------





O to fuuujjjj


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Poręcz się podnosi (przynajmniej w samolotach którymi lecialam).
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-26, 22:15   #1851
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez angellika Pokaż wiadomość
Ale to technicznie niemożliwe,KAśka nie może siedzieć na Twoim miejscu bo przeszkadza ten no wiesz oparcie

(...)
no to chyba mało w życiu widziałaś
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-26, 22:23   #1852
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Jezu nie zaczynajcie o tym, czy gruba osoba ma prawo podróżować i dopłatach za miejsce itd.
Niejaka Monia w wątku o januszowaniu rozpętała jakiś czas temu taka burze na ten temat, że sie przez pół wątku nie mogliśmy wygrzebać.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-26, 22:35   #1853
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 827
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez angellika Pokaż wiadomość
To dyskryminacja , tyle w temacie, po za tym gruba to znaczy ile? 70, 80 100? Bo tu ba wizażu wszystkie fit


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nikt nie mowi o osobie grubej, bo taka osoba sama jestem i spokojnie mieszcze sie na swoim siedzeniu nie przeszkadzajac nikomu - te siedzenia sa jednak dopasowane z pewna tolerancja, nie sa robione na osoby 50 kg tylko troche wieksze. Mowimy o osobach otylych.
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-26, 22:59   #1854
angellika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 599
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
no to chyba mało w życiu widziałaś


Sporo...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
angellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-26, 23:14   #1855
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez angellika Pokaż wiadomość
Sporo...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
i nigdy nie widziałaś osoby tak grubej, że oparcie nie jest żadnym ogranicznikiem?
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-27, 08:04   #1856
Micraell
Zakorzenienie
 
Avatar Micraell
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 760
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez Lumimi Pokaż wiadomość
Ale szafki to nie jest rozwiazanie problemu. Owszem dziecko moze zostawic rzeczy na plastyke czy stroj na wf, ale rzeczy ktore najwiecej waza czyli ksiazki juz nie. Bo dziecko dostaje zadanie domowe i musi do domu taszczyc te cwiczenia, zeszyty i podręczniki.
Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
idę po popcorn niezmiernie jestem ciekawa przez ile kolejnych postów będziesz dalej urządzać te kpiny

i tak oto nadeszła chwila na stworzenie wątku OOZM - OdOdpieluszkowego Zapalnie Mózgu czyli wątek w którym będzie można do woli kpić z osób tak skupionych na wyśmiewaniu matek, że nie potrafią już na jedną sytuację spojrzeć w dwojaki sposób (czyli dostrzec, że OZM to pozwalanie dziecku na głupoty i chwalenie się w tym w sieci - z czym każdy się zgadza - ale MIMO TO wciąż dochodzi do sytuacji niebezpiecznej dla dziecka co teoretycznie powinno być jasne dla każdego kto ma chociażby jednego komórkę niezajętą robieniem sobie kpin z OZM)

@Micraell akurat była w paru Empikach i w żadnym nie było takich regałów jak na zdjęciu o którym rozmawiamy, takie to co najwyżej w miejskich bibliotekach albo niesieciowych księgarniach a jak w takich z przykręcaniem regałów to kij wie (pomijam to, że nie wiem czy nawet w Empiku przykręcają bo nie sprawdzałam)
Serio, argument z serii "byłam i nie widziałam, więc to nie prawda"? Ja byłam i widziałam, i co teraz?
Szczególnie, że nawet etykietki na półce sa typowo empikowe, więc jestem pewna, że całość działa się w empiku.
Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
apropo czytania ze zrozumieniem, to Olenkasz sama dopowiedziała sobie ten Empik. nie wiemy co to za miejsce. i nie, nie wszędzie regały są poprzykręcane. to tylko wasze pobożne życzenie... byłam świadkiem zmieniania ustawienia regałów w takim właśnie Empiku, więc...
i Olenkasz nie ma pojęcia co było najgorszym co mogło się tam stać. to jej zwykłe przypuszczenia poprzedzone jakże zabawnym żarcikiem o wizażowej fantazji. [/COLOR]
Ja nie musiałam sprawdzać czy Olenkasz uważa, że to Empik. Mi wystarczyło zdjęcie, żeby wiedzieć, że to empik po tym jak półki są opisane.

Nie wiem, może żyję w bańce mydlanej, bo uważam, że dzieci powinno się wychowywać i ganić za złe zachowania, a nie umieszczać zdjęcie ich wyczynów w internecie jakby coś dobrego zrobiły. I jakoś pierwszym moim instynktem byłoby zgonić dziecko z regału, bo książki niszczy, więc pewnie będę złą matką, bo szanuję cudzą wlasność.
__________________

"Well, I guess it would be nice, if I could touch your body, you know not everybody, has got a body like you."

~George Michael

Micraell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-27, 13:18   #1857
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez angellika Pokaż wiadomość
Tak bardzo przeszkadza Tobie otyła osoba w samolocie? Życzę Ci , żeby stać było panià na prywatny odrzutowiec LOL


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
przecież ona nie napisała nic złośliwego i dodała, że liczy się z tym, że różnie może być a nie, że będzie burdy na pokładzie urządzać jak jej się towarzysz podróży nie spodoba...

Cytat:
Napisane przez angellika Pokaż wiadomość
To dyskryminacja , tyle w temacie, po za tym gruba to znaczy ile? 70, 80 100? Bo tu ba wizażu wszystkie fit


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ta dyskryminacja a w drugą stronę - jak osoba otyła wylewa się na siedzenie tej mieszczącej się w fotelu - to jest co?

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Poręcz się podnosi (przynajmniej w samolotach którymi lecialam).
pomijam, że te poręcze to mają może z 5cm wysokości

Cytat:
Napisane przez Micraell Pokaż wiadomość
Serio, argument z serii "byłam i nie widziałam, więc to nie prawda"? Ja byłam i widziałam, i co teraz?
Szczególnie, że nawet etykietki na półce sa typowo empikowe, więc jestem pewna, że całość działa się w empiku.

Ja nie musiałam sprawdzać czy Olenkasz uważa, że to Empik. Mi wystarczyło zdjęcie, żeby wiedzieć, że to empik po tym jak półki są opisane.

Nie wiem, może żyję w bańce mydlanej, bo uważam, że dzieci powinno się wychowywać i ganić za złe zachowania, a nie umieszczać zdjęcie ich wyczynów w internecie jakby coś dobrego zrobiły. I jakoś pierwszym moim instynktem byłoby zgonić dziecko z regału, bo książki niszczy, więc pewnie będę złą matką, bo szanuję cudzą wlasność.
nic teraz - napisałam przecież na końcu , że to czy to Empik czy nie nie ma dla mnie znaczenia bo nie mamy i tak pojęcia czy regał jest przykręcony czy nie

co do tego, że dziecko należy zgonić z regału to akurat zgadza się każdy


a wracają do OZM - szczerze polecam dzisiejszy wpis mamy pediatry kwintesencja po prostu

http://mamapediatra.blog.pl/pomysly-...kiem-pediatry/
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-27, 14:15   #1858
broccolina
Rozeznanie
 
Avatar broccolina
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 543
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Mnie sie wydaje, ze obecnie panuje taka propaganda, ze z dzieckiem, nawet najmniejszym, mozna wszystko. Najlepiej jechać z maluszkiem na drugi koniec świata, wrzucić zdjęcia ma instagram i fb. Owszem, jeśli sie ma wyjątkowe szczęście i trafi na spokojnego i mało wymagającego niemowlaka. Większość tak małych dzieci funkcjonuje jednak najlepiej prowadząc spokojne zycie w domu. A juz wyjazd z noworodkiem samolotem uważam za skrajna głupotę, nie wiem, co musiałoby sie wydarzyć, zeby przytomna osoba na taki sie wybrała. Lotnisko, pełne ludzi, bakterii, hałas, światło, klimatyzacja.
Nie twierdze, ze świat matki z dzieckiem ma sie ograniczać do zwiedzania dyskontów, ale większości niemowlaków takie podróże sa potrzebne jak świni kożuch.
Nie zgadzam się. Jest masa blogów rodziców, którzy lubią podróżować i zabierają ze sobą dzieci (często malutkie niemowlaki), bo czemu nie? Są rodziną, chcą razem poznawać świat, a może zwyczajnie nie chcą rozstawać się z maluchem na kilka dni.

Najczęściej takie osoby piszą, że nastawienie rodziców bardzo wpływa na malucha więc jeśli matka boi się latać to pewnie dlatego dziecko jest nerwowe i płaczliwe

Poza tym dzieci do 2 r.ż. lecą na kolanach rodzica i nie trzeba za nie płacić, to nie rozumiem dlaczego by go nie zabrać?

Obecnie jestem w ciąży a na maj 2018 mamy wykupione (bilety zakupione z dużym wyprzedzeniem tj. w styczniu tego roku, za jakieś grosze) loty do Barcelony na weekend, i dlaczego mamy nie lecieć? Bo to "skrajna głupota"? To mamy stracić wymarzony wyjazd bo istnieje ryzyko, że dziecko nie podzieli naszej ekscytacji podróżą? Póki nie sprawdzę to się nie dowiem, ale nie będę nikogo oceniać, że robi tak czy siak dopóki sama tego nie spróbuję.

Ps. syn będzie miał wtedy już 4 miesiące, a lekarze zabraniają dalekich podróży jedynie do drugiego tygodnia życia.
__________________

Edytowane przez broccolina
Czas edycji: 2017-06-27 o 14:18
broccolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-27, 14:17   #1859
zatwistowana
Przyczajenie
 
Avatar zatwistowana
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Lębork
Wiadomości: 1
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Podróż z małymi dziećmi jest ryzykowna, ale jeśli rodzic jest naprawdę rozważny to czemu nie Poznają świat razem!
zatwistowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-27, 14:23   #1860
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Z mojego doswiadczenia podróż z kilkumiesięcznym dzieckiem jest łatwiejsza niż z np rocznym czy półtorarocznym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-06 17:15:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:19.