Korektor na bielactwo - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-03, 18:08   #1
meczycielka_biedronek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1

Korektor na bielactwo


Mam dość spory problem...
Choruje na bielactwo i poszukuje idealnego produktu, który zakryje moje niedoskonałości...
Myślę, że znalazłam dobry korektor... problem w tym, że jest dość drogi i chce być pewna jego skuteczności...
Produkt pochodzi z firmy Alter Ego- Covermarg Leg Magic...
Jeśli ktoś ma ten produkt i może się wypowiedzieć o jego skuteczności to byłabym bardzo wdzięczna
Może mógłby mi ktoś polecić jakiś inny produkt... jeśli tak to jestem otwarta na propozycje...
meczycielka_biedronek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 19:51   #2
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Korektor na bielactwo

szukaj podkładów najjaśniejszych bo te jasne mogą nieco poprawić Twój koloryt skóry i dadzą delikatny kolor.
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 11:39   #3
Magi200
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 9
Dot.: Korektor na bielactwo

Cytat:
Napisane przez meczycielka_biedronek Pokaż wiadomość
Mam dość spory problem...
Choruje na bielactwo i poszukuje idealnego produktu, który zakryje moje niedoskonałości...
Myślę, że znalazłam dobry korektor... problem w tym, że jest dość drogi i chce być pewna jego skuteczności...
Produkt pochodzi z firmy Alter Ego- Covermarg Leg Magic...
Jeśli ktoś ma ten produkt i może się wypowiedzieć o jego skuteczności to byłabym bardzo wdzięczna
Może mógłby mi ktoś polecić jakiś inny produkt... jeśli tak to jestem otwarta na propozycje...

Hej . Odnosnie danego kosmetyku nie pomoge. Ja uzywam korektorów Kryolan- kosmetyki do profesjonalnego makijażu. Twardy korektor, ciezki na poczatku w aplikacji ale ladnie zakrywaja plamy. Używam je już długo, wiec nie pamietam juz co przedtem sie sprawdzalo. Np Vichy do kitu, make up Ester Laudet, YSL , Lancome z nich bylam zadowolona. (zalezy jaka masz skore) nawet Max Factor, Nawet przez kilka miesiecy mialam korektor Inglota taki maly w tubce i jak mialam jeszcze malo plam to super kryl- i trzymal nawet w wodzie!!! Nie kupuj niczego- jezeli nie masz wczesniej próbki. I wiem ze nieraz to nam sie wydaje ze bardziej widac plamy niz jest w rzeczywistosci. Pozdrawiam
Magi200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:19.