Paulina pastuszak - szkolenie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-18, 15:26   #1
wiewiorek80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: York
Wiadomości: 65

Paulina pastuszak - szkolenie


Witam, chcialam sie z Wami podzielic moimi wrazeniami z pobytu w krakowie na szkoleniu u Pauliny Pastuszak. Zniechecona poprzednimi kursami u rowniez bardzo znanej i cenionej stylistki, tym razem bardzo uwaznie i rozwaznie podejmowalam decyzje. tak wiec zaczynamy:
Na przekor wszystkim i wszystkiemu a najbardziej logice, wybralam Pauline Pastuszak, poniewaz zainteresowal mnie przeokropicznie jej sposob bycia, co zaowocowalo BANem na wizazu. no wlasnie, to co komus wydawalo sie "hamskimi" odzywkami, mnie u Pauliny zauroczylo, poniewaz po dokladnym wczytaniu sie w cala awanture wizazowska, okazalo sie ze na moj gust, Paulina jest poprostu diabelsko inteligentna osobka czego nieomieszkala pokazac a dosyc duze grono bywalczyn wizazowych salonow. poprostu tego nie zrozumialy... Zaznaczam ze w moim sposobie bycia, sarkazm i ironia wzgledem osob troszke "ociezalych umyslowo" tez sie przytrafia i w moim powtarzam mniemaniu, to ze ktos sarkazmu czy ironi nie rozumie, to juz wlasnie tej osoby problem jak i ociezaly umysl... Oczywiscie, ze przytrafiaja sie przemile slodkie osobki, ktore ani rusz nie uraza nikogo, ale ja nie chce byc chwalona za wszystko i zawsze, bo jest to poprostu bez sensu...
Juz samo "dzien dobry" u Pauliny Pastuszak baaaardzo mi sie spodobalo. Piekny salon, super wyposazony, brak niepotrzebnych gadzetow, ktore by tylko rozpraszaly... Stanowisko pracy ladne, schludne, niesamowicie wygodne. Paulina po goscinnym powitaniu, czyli kawka, soczki, batoniki i takie tam (wbrew pozorom bardzo wazne po kilkugodzinnej podrozy), usiadla ze mna przy stole i dokladnie wypytywala, w czym w moim mniemaniu tkwi problem, czego oczekuje od szkolenia, na czym najbardziej chciala bym sie skupic. Bardzo mi sie spodobalo, ze sluchala uwaznie, nawet moich zyciowych wywodow zwiazanych z praca stylistki paznokci, co zaowocowalo w nastepnych dniach w postaci porad nie tylko od strony technicznej, ale i organizacji pracy, czasu, porad jak prowadzic taki maly biznesik, i ogromu, ogromu wsparcia psychicznego, ktorym mnie obdarzyla;-)
Szkolenie prowadzone na najwyzszym poziomie, przetestowalam chyba z 10 firm ( a to i tak nie wszystko co Paulina posiada w gabinecie) przy czym bardzo obiektywnie odpowiadala na pytania dotyczace jakosci tych firm, co bylo dla mnie bardzo przydatne i nie ukrywam, ze zaoszczedzilam sporo pieniedzy, rezygnujac z niektorych zamowien, ktore juz mialam zaplanowane. W prosty sposob na przykladzie kolorowego zelu, pokaza mi jak mozna zaoszczedzic czas i pieniazki, wybierajac cos z troszke wyzszej polki, ale rownoczesnie nie z firmy, ktora rujnuje finansowo (he he).
Szkolenie mialam indywidualne i naprawde oprocz momentow gdzie prosilam o nastepna filizanke kawy, Paulina nie spuszczala wzroku z tego co wyprawiam i nawet nie musialam prosic o pomoc, bo dokladnie w momencie kiedy jej potrzebowalam, wtedy ingerowala.dopiero w drugim dniu pozwolila na troche samowolki, co przysporzylo nam mnostwa smiechu i radosci. Bardzo duzo sie nauczylam, zostaly skorygowane moje zle nawyki, pokazane nowe techniki, bardzo duze skupienie na pilowaniu, nawet takie szczegoly, ze gdy zaczynalo sie robic nie wygodnie, Paulina zwrocila uwage, ze ogolnie cala moja sylwetka "zle siedzi" i pokazala mi jak trzymac rece, czy pracowac nadgarstkami aby sie nie zameczyc na smierc i nie zrujnowac kregoslupa. Kazde jedno, nawet najbardziej banalne pytanie uslyszalo odpowiedz, wszystko poczawszy od ukladu ciala, poprzez prace pedzlem, nakladanie produktu, korygowanie ksztaltu, poprawianie bledow, czy wychodzenie z opresji gdy sie "cos przydazy" zostalo omowione i wytlumaczone.
A jaka jest Paula? Wrecz bylam zawiedziona, liczylam na bezwzgledna "trolice", ktora bedzie mi sie madrzyc nad uchem i krytykowac ile wlezie a tu... Przesympatyczna osoba, bardzo promienna i radosna, z niesamowitym poczuciem humoru, mimo ogromnej wiedzy i licznych tytulow ani przez sekunde nie poczulam jej "wyzszosci" wrecz przeciwnie, przy niej nabralam odwagi i pewnosci siebie, co bylo ogromnie stlamszone na ostatnim szkoleniu u rowniez wybiitnie utytuoanej osoby. Przez te wszytkie godziny, Paula nie tylko nauczyla mnie doskonalych podstaw i techniki, ale naprawde wtloczyla we mnie mnostwo wiary w siebie, z czym chyba najbardziej mialam problem, na calym szkoleniu, czulam sie jak jej kolezanka a nie jakas osoba, ktora trzeba "odbebnic bo zaplacila". Przy czym zaznaczam, ze ja naprawde mam trudny charakter, ciezko znoszona jest moja upierdliwosc, upor czy "robienie po swojemu", z tym wszystkim Paula poradzila sobie przeswietnie. Co dla mnie tez wazne, zapewnila mnie, ze mimo iz kurs sie skonczyl, dalej moge liczyc na jej porady i pomoc, moge wysylac zdjecia prac do oceny, pytac o najnowsze produkty itp, itd, czuje sie wiec jakbym nadal miala przy sobie swoja wlasna, prywatna instruktorke na wyciagniecie reki ;-)
Spedzilam z paula cztery dni szkolen: akryl doszkolenie, zel doszkolenie, akryl zdobienia, i porzedluzanie rzes. efekt: chce mi sie teraz caly czas cwiczyc i dazyc do perfekcji, troszke tesknie za jej osoba, bo naprawde niesamowicie ja polubilam, nie zaluje ani minuty spedzonej na dojazdy, ani zlotowki wydanej na szkolenia.
Jesli macie jakies pytania jeszce chetnie odpowiem. do Pauli przybylam az z Wielkiej Brytanii, dojazd od rodzicow z Katowic, takze na temat dojazdu tez moge doradzic, bo juz mam obcykane wszystkie drogi transportu Katowice - Krakow.
__________________
Proszę o zagladniecie do mojej galerii i szczere opinie na temat moich prac...
wiewiorek80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-18, 17:24   #2
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Paulina pastuszak - szkolenie

i pewnie poprosiła Cię o zareklamowanie na Wizażu?
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 11:44   #3
wiewiorek80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: York
Wiadomości: 65
Dot.: Paulina pastuszak - szkolenie

A niby po co? Ciśnienie mi sie podnosi od takich głupich tekstów, czy tu w ogóle mozna cos napisać albo opisać, aby nie zostac oskarżonym o reklamę? Nie bądź śmieszna dziewczyno, tak Paulina Pastuszak, jak i Anna Gembala Papież, Anna Sikora, skład dziewczyn Indigo i wiele wiele innych nie potrzebują reklamy, uwierz mi ze terminy maja upchane po brzegi, opisalam poprostu swoje odczucia na temat szkolenia, ponieważ kilka lat temu rownież byłam u bardzo znanej osoby i nie byłam zbytnio zadowolona. Mam nadzieje ze jak gdzieś w innym temacie zapytam o wrażenia z kursu u Anny Sikory bo planuje sie do niej udać na naukę akwareli, to nie będę ponownie oskarżona o reklamę a tak przy niedzieli w sumie, zrobię Ci przyjemność i napisze specialnie dla Ciebie: wszystkie znane i utytuowane Panie, to tak naprawdę ściema, sa nie miłe, nic nie umieją, na kursach ponizaja, wszystkiego żałują, krzyczą i biorą za to po 5000zl - lepiej Ci kochana ? Juz dobrze... pocwicz troszkę, zalap sie na mistrzostwa, to może kompleksiki tez znikną jak ręka odjal
TEKST O UTYTUOWANYCH PANIACH - był zamierzonym sarkazmem , niestety czasami tylko tym sposobem mozna komuś dać cos do zrozumienia...
__________________
Proszę o zagladniecie do mojej galerii i szczere opinie na temat moich prac...
wiewiorek80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 12:03   #4
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Paulina pastuszak - szkolenie



Pudło, akurat stylizacja paznokci mnie absolutnie nie kręci
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 20:59   #5
wiewiorek80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: York
Wiadomości: 65
Dot.: Paulina pastuszak - szkolenie

A to przepraszam, fakt iż stylizacja paznokci jest Ci obca, rzeczywiście pozwala na błędne oskarżenia i domysły. Zwracam honor
__________________
Proszę o zagladniecie do mojej galerii i szczere opinie na temat moich prac...
wiewiorek80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 11:22   #6
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Paulina pastuszak - szkolenie

oo tak, Paulinka bardzo wyraznie zaznaczyla swoja obecnosc na wizazu nie ma co ukrywac- cholernie zdolna stylistka i jakby nie bylo- marzy mi sie kurs dodatkowy wlasnie u niej
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 20:12   #7
wiewiorek80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: York
Wiadomości: 65
Dot.: Paulina pastuszak - szkolenie

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
oo tak, Paulinka bardzo wyraznie zaznaczyla swoja obecnosc na wizazu nie ma co ukrywac- cholernie zdolna stylistka i jakby nie bylo- marzy mi sie kurs dodatkowy wlasnie u niej
No ja sie właśnie przez to na nią zdecydowałam miałam juz dosyć wydawania pieniędzy na Panie, ktore żyjąc gumę ze znudzonym wzrokiem mówią "no ładnie , ładnie" tylko dla tego ze im zaplacilam... Potrzebna mi byla za przeproszeniem taka upierdliwa w swojej pasji babka... a ona dalej sie doksztalca, dalej doskonali, chociaz wydawalo by sie ze juz wszystko umie... Wiesz co, jest jeszcze jeden bardzo ważny powód dlaczego polecam Pauline, na kursie wykorzystasz większość firm dostępnych na rynku ( znaczy po pare przedstawicieli z każdej "polki" jakisciowej) i Paulina nie wciska na sile produktów ktore ma w gabinecie, tylko z tajemniczym uśmiechem mówi
" spróbuj, sama zobaczysz na których produktach Ci sie najlepiej pracuje" było to naprawdę fajne doświadczenie, szkoda mi czasu i pieniazkow na szukanie " tego idealnego" a tak na kursie wybrałam sobie paru faworytów i sprawa załatwiona
Ach nie pisze juz wiecej zachwytow bo znowu będzie ze reklama, jakby co to pisz na privo ( jak będziesz jeszcze chciała cos wiedzieć )
Pozdrawiam
__________________
Proszę o zagladniecie do mojej galerii i szczere opinie na temat moich prac...
wiewiorek80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:35.