Lato ciepłe czy zimne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-04, 14:17   #1
victta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5

Lato ciepłe czy zimne


Witam
Ostatnio dorwałam czasopismo z tego roku Claudia lub Oliwia-nie pamiętam.Znalazłam tam porady znanej kolorystki dotyczące typów urody i podziału na pory roku. I prawdę mówiąc trochę sie zdziwiłam. A mianowicie szatynki o brązowych i popielatych włosach,oliwkowej cerze i np brązowych oczach czyli lato powinny się ocieplać barwami. Do tej pory czytałam,że ten typ urody jest chłodny i muszą używć chłodnych ,przydymionych barw. A tu takie nowości,że powinny nosić złoto ,a z kolorów np. odcienie terakoty i bledego pomarańczu,żadnych niebieskich i rózowych kolorków. Więc jak to jest : lato na ciepło czy zimno.
Victta
victta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 17:01   #2
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Dot.: Lato ciepłe czy zimne

Hmm - chyba po prostu tekst jest zwolenniczki szkoły "mieszania temperatur" - czyli zasady, że najlepiej się wyglada w układzie neutralnym - czyli ciepłe typy nieco gasimy chłodniejszymi barwami (wtedy wyglądają bardziej elegancko) a zimne ożywiamy ciepłymi (żeby nie wyglądały jak trupki albo roboty). Ale szczerze mówiąc słyszałam tylko o akcentach w innej temperaturze, a nie całości. Zresztą sama jestem zwolenniczką mieszania ....
__________________
When I sin, I sin real good
When I sin, I sin for sure
alraune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 17:40   #3
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Lato ciepłe czy zimne

ja sie już w typy nie bawie bo ostatnio bardzo wiele wskazuje że jestem jesienią choć byłam diagnozowana jako lato i wiosna
kiedyś w jakieś babskiej gazecie przeczytałam że osoby o ciemnych oczach i włosach bedące typem ciepłym powinny nosić srebrną biżuterię a nie złotą co kłóci sie z wszelkimi zasadami kolorystyki jakie są mi znane.
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:14.