Makijaz na impreze tematyczna???????? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-25, 10:44   #1
Malinka1977
Przyczajenie
 
Avatar Malinka1977
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7
Exclamation

Makijaz na impreze tematyczna????????


kochane ! mam do was prosbe o pomoc. niexle szalejecie ze swoimi makijazami, ja sie na co dzien nie maluje, a okazja sie nadarza idealna do zastosowania jakies drobnego szalenstwa otoz wybieramy sie z mezem na impreze tematyczna do znajomych - hasło "dziary blachary i gangsterzy z pruszkowa". brzmi idiotycznie i o to chyba chodzi - to impreza przebierana, trzeba sie wystroic jak malomiasteczkowy watazka (spodnie w kancik, trykocik, skórzana kurtka i włosy do tyłu na żel) i jego oblubienica, czyli panienka w rozowosciach, obwieszona zlotem, z loczkami i krzyczacym makijazem. wymyslilam sobie swietny stroj, kupilam nawet rozowe kozaczki made in vietnam na te okazje, ale teraz sie zastanawiam - jak zrobic ladny, widoczny makijaz w tonacjach rozowo-fioletowych? i czy to w ogole pasuje do zielonych oczu? to niby tylko impreza, a przebrania sa dla zabawy, ale wiem z tajnych zrodeł, ze panie znajomych meza szykuja sie na to jak na wojne. pomyslalam, ze jak szalec, to szalec. wiec...? macie pomysl na makijaz? mimo wszystko nie chce, zeby był tandetny, bo zamierzam odegrac role raczej krolowej przedmiesc, niz szeregowej "blachary", hehehe. moze macie jakies zdjecia? nie daje tego pytania na watek z wizazystka, bo wolalabym zobaczyc jakis przyklad pieknego makijazu na "zywym organizmie", a widzialam tu juz tyle pieknych, zrobionych samodzielnie... pozdrawiam i na responsus rychly oczekuje !
Malinka1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 11:18   #2
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Makijaz na impreze tematyczna????????

Witaj, wątek jest na pytania do wizazystki, tutaj prezentujemy swoje makijaże.
Przenoszę.
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 11:39   #3
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Makijaz na impreze tematyczna????????

Witam!
Suuuuper pomysł na imprezę tematyczną Dla męża polecam jeszcze "dyskretny" złoty łancuszek na szuję dopełnia całości

MAC miał swego czasu taką kolekcję,może posłużyć jako inspiracja:

http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...&ct=image&cd=1

Jako, że piszesz, iż to jednorazowe szaleństwo, nie kupowałabym zbyt drogich kosmetyków,możesz poszukać w kolorówce Inglota,, ceny może mniej przystępne niż kiedyś, ale jeszcze ostatecznie do zaakceptowania.
Ogólnie róż z fioletem na powieki (może bym zrezygnowała z zieleni, jeśli masz zielone oczy, ale znawczynią jakąś nie jestem.Mowi się, żeby unikać cieni w kolorach tęczówki a ja się nienajgorzej widzę i czuję w niebieskim/szarym) w miarę sporo brązera (polecam z Sephory taką mozaikę, zużyjesz na pewno do codziennego makijażu - ładny efekt, b. delikatny, ozywiście na imprezę musisz "przesadzić" z jego aplikacją) i rozświetlacza, a także różu na poliki (oczywiście różowego). Mocno wytuszowane rzęsy i błyszczyk (chyba nie muszę mówić, w jakim kolorze alternatywnie może być kryjący beż/cielisty).
To chyba wszystko, jeśli o makeup chodzi. (no i przed tym wszystkim tapeta: podkład + korektor, dobrym ruchem byłaby inwestycja w bazępod cienie - wytrzymają całą noc)
Pozdrawiam
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 14:31   #4
pellagrinia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 48
Dot.: Makijaz na impreze tematyczna????????

Chce ci się w tym wieku? Takie imprezy są dobre dla licealistek. Ja nie mam na to czasu.
pellagrinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 14:36   #5
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: Makijaz na impreze tematyczna????????

Cytat:
Napisane przez pellagrinia Pokaż wiadomość
Chce ci się w tym wieku? Takie imprezy są dobre dla licealistek. Ja nie mam na to czasu.
Przepraszam bardzo a co to znaczy 'w tym wieku' ??
Malinka gratuluje super pomysłu i radości ducha bo nie którzy chyba w liceum ją zostawili.

Edytowane przez thelila
Czas edycji: 2008-11-25 o 14:50
thelila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 14:38   #6
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Makijaz na impreze tematyczna????????

Cytat:
Napisane przez pellagrinia Pokaż wiadomość
Chce ci się w tym wieku? Takie imprezy są dobre dla licealistek. Ja nie mam na to czasu.
hmmm.... chyba nie to miejsce na takie komentarze? Co Cię obchodzi czy komuś się chce czy nie? Stwierdzanie, że takie imprezy są dla licealistek jest nie na miejscu i w ogóle to jesteś trollem czy jak?? Najlepiej się zamknąć w domu i nie wychodzić do ludzi bo mam już po trzydziestce i "nie wypada"? Zastanów się zanim następnym razem napiszesz komentarz który nic nie wnosi do wątku,ot co.

Uważam, że takie imprezy są odpowiednie dla każdego, niezależnie czy jest w liceum czy dobiega sześćdziesiątki.
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 14:41   #7
Onetta
Raczkowanie
 
Avatar Onetta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 328
Dot.: Makijaz na impreze tematyczna????????

Cytat:
Napisane przez pellagrinia Pokaż wiadomość
Chce ci się w tym wieku? Takie imprezy są dobre dla licealistek. Ja nie mam na to czasu.
litości!

Nie mogę nie skomentować tak bezmyślnych opinii...
po trzydziestce świat się nie kończy! co to w ogóle za tekst "ja nie mam na to czasu". Ty nie masz, inni mają i z tego korzystają. Na takie zabawy- tak nawiasem mówiąc- nie chodzi się w godzinach pracy:/

Ps.Miłej zabawy
__________________

Onetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-25, 14:47   #8
karwanka27
Raczkowanie
 
Avatar karwanka27
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 50
Dot.: Makijaz na impreze tematyczna????????

Cytat:
Napisane przez pellagrinia Pokaż wiadomość
Chce ci się w tym wieku? Takie imprezy są dobre dla licealistek. Ja nie mam na to czasu.
Dlaczego tak uważasz, przecież ona nie jest wiele starsza od Ciebie metryką! Za to widać, o ile młodsza duchem i radością życia - malinka, przebierane imprezy są świetne, nie tylko dla licealistów. Pamiętacie z Brigdet Jones? Kokoty i księża? Obyście tylko Wy nie poszli przebrani jako jedyni. Do rzeczy - malinka, mam zielone oczy i często używałam na powieki różowego czy fioletowego cienia, to się absolutnie nie gryzie ani nie kłóci. Śmiało możesz się w ten sposób umalować, a żeby było wyraziście, to pocieniuj, rozświetl w kącikach i połóż jasny cień w podobnej tonacji pod łukami brwiowymi. Królowa dzielnicy jak się patrzy! A chcesz się umalować na matowo, czy błyszcząco nawiasem mówiąc?
__________________
..psy szczekają..
karwanka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 15:36   #9
maryola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 34
Dot.: Makijaz na impreze tematyczna????????

chyba was pogielo. rozowy cien nie bedzie pasowal do zielonego oka. to jakbys chciala czerwone ciuchy blondynie dac.
__________________
baba z wozu to i koniom lżej :P
maryola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 15:46   #10
wantxme
Wtajemniczenie
 
Avatar wantxme
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wiklinowy Fotel;]
Wiadomości: 2 499
Dot.: Makijaz na impreze tematyczna????????

Cytat:
Napisane przez maryola Pokaż wiadomość
chyba was pogielo. rozowy cien nie bedzie pasowal do zielonego oka. to jakbys chciala czerwone ciuchy blondynie dac.
a musi pasować? to impreza "przebierańców" chodzi właśnie o to by wyglądać inaczej.. co najmniej dziwnie!
zresztaaa czerwień pasuje blondynkom..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (78,2 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 293.aguilera.christina.0626.jpg (20,4 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg christinaleg2.jpg (16,7 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg na wizaz 2.jpg (11,5 KB, 6 załadowań)
__________________


razem 06.01.2012

narzeczona 12.04.2013

ślub 07.06.2014

będzie dziecię 26.04.2017



https://www.instagram.com/wantxme/
wantxme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 15:54   #11
Malinka1977
Przyczajenie
 
Avatar Malinka1977
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7
Dot.: Makijaz na impreze tematyczna????????

jej, dziekiza tyle super pomyslow, dziewczyny!!

@pellagrinia: ty nie masz czasu, ja mam i na prace, i na dzieci, i na meza, i na zycie osobiste tematyczne imprezy to fun! w halloween przebieralismy sie za seryjnego morderce i jego ofiare. bylismy tez na imprezie "czar pgr-u" i na kilku a la lata siedemdziesiate. nigdy nie jest sie na to za starym - pomijajac fakt ze wlasciwie to powinnam sie na ciebie obrazic, hehehee. focha strzelic, oo!

@karwanka: nie masz jakiejs przykladowej foty z jakiejs okazji w takim makijazu?
Malinka1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-25, 16:17   #12
karwanka27
Raczkowanie
 
Avatar karwanka27
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 50
Dot.: Makijaz na impreze tematyczna????????

A proszę Cię bardzo, wykadrowane z foty z wesela siostry (reszty nie pokazuje bo juz miałam buzię trochę czerwonawą... nieważne, zapomnij o tym). Do sukienki lila-róż z akcentami wrzosowymi. Zielone oczy? Zielone!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg foto-ost1.jpg (55,6 KB, 33 załadowań)
__________________
..psy szczekają..
karwanka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 16:45   #13
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Makijaz na impreze tematyczna????????

Malinka1977, jestem pod wrażeniem, bardzo ciekawy pomysł na spędzanie czasu i wyzwolenie kreatywności Dla mnie do zielonych oczu to fiolet byłby dobry, można też pomyśleć o jakimś różu do policzków? Szczerze mówiąc nie widzę przed oczami tej Twojej wizji królowej przedmieść... a żeby nie wydać dużo kasy na kosmetyki to może Joko, Essence?
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 16:59   #14
maryola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 34
Dot.: Makijaz na impreze tematyczna????????

Cytat:
Napisane przez karwanka27 Pokaż wiadomość
A proszę Cię bardzo, wykadrowane z foty z wesela siostry (reszty nie pokazuje bo juz miałam buzię trochę czerwonawą... nieważne, zapomnij o tym). Do sukienki lila-róż z akcentami wrzosowymi. Zielone oczy? Zielone!
o kurcze odszczekuje jednak podpasowalo. jak wesele to ci pewnie ktos robil ten makijaz?
__________________
baba z wozu to i koniom lżej :P
maryola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 17:34   #15
karwanka27
Raczkowanie
 
Avatar karwanka27
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 50
Dot.: Makijaz na impreze tematyczna????????

Nie, to było wesele siostry ciotecznej, nie moje, więc sama się wymalowałam. Mam tak liczną rodzinę, ostatni rok to istny sezon ślubów, nieźle się podszkoliłam przez te okazyjki. Bardzo prosto się robi taki makijaż, potrzebne są w zasadzie tylko trzy-cztery cienie: biały, różowy, wrzos i ciemna śliwka, tylko musza być z tej samej palety barw. Najlepiej kup sobie zestaw cieni korespondujących, ja się malowałam zestawem BeYu z Douglasa, masz tam sześć pokrewnych barw i przynajmniej wiesz, że będzie pasowało (są świetne! Utrzymają Ci się długo i nie wlezą w załamania powiek, polecam swoją drogą). Nakładaj je od kącika oka od najjaśniejszego do najciemniejszego pędzelkiem najlepiej i podjedź jasnym pod powieki. Mascara może być brązowa albo czarna.
__________________
..psy szczekają..
karwanka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 18:20   #16
Malinka1977
Przyczajenie
 
Avatar Malinka1977
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7
Dot.: Makijaz na impreze tematyczna????????

znam firme, spoko. dzieki za porrrrady ! ma ktoras wizazanka jeszcze jakies zdjecia dla porownania ?
Malinka1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 20:47   #17
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Makijaz na impreze tematyczna????????

Cytat:
Napisane przez Malinka1977 Pokaż wiadomość
jej, dziekiza tyle super pomyslow, dziewczyny!!

@pellagrinia: ty nie masz czasu, ja mam i na prace, i na dzieci, i na meza, i na zycie osobiste tematyczne imprezy to fun! w halloween przebieralismy sie za seryjnego morderce i jego ofiare. bylismy tez na imprezie "czar pgr-u" i na kilku a la lata siedemdziesiate. nigdy nie jest sie na to za starym - pomijajac fakt ze wlasciwie to powinnam sie na ciebie obrazic, hehehee. focha strzelic, oo!

@karwanka: nie masz jakiejs przykladowej foty z jakiejs okazji w takim makijazu?
z.a.z.d.r.o.s.z.c.z.ę na całej linii tych przebieranych imprez!!!! sama bym się chętnie na taką przeszła. Nie mówiąc już o tym, że zapodałaś mi pomysł w razie gdybym chciała taką zorganizować!!! Tak trzymaj! I inspiruj się do woli! Pozdrawiam
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 00:59   #18
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Makijaz na impreze tematyczna????????

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
Przepraszam bardzo a co to znaczy 'w tym wieku' ??
Malinka gratuluje super pomysłu i radości ducha bo nie którzy chyba w liceum ją zostawili.


Super pomysł!!!
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:55.