blondynka zafarbowana na czarno ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-01, 19:45   #1
niunia1369
Przyczajenie
 
Avatar niunia1369
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5

blondynka zafarbowana na czarno ?


zastanaweiam sie nad zmiana koloru wlosow na czarny jestem cimna blondynka i mam neibieskie oczy .dodam tez ze moje wlosy sa po wielu farbowaniach i sa oslabione do tego je prostuje .boje sie ze kolor nei bedzie odpowiedni dla blondynek i zastanawiam sie czy to farbowanie oslabi moje wlosy do tego stopnia ze zaczna m iwypadac bo juz sa zadsze niz byly .prosze o pomoc
PRAGNE DODAC ZE NIE JESTEM CHLOPAKIEM !!
ZAPOMNIALAM ZMIENIC PRZY REJESTRACJI GDYZ MIALAM Z NIA PROBLEMY x(

Edytowane przez niunia1369
Czas edycji: 2009-05-01 o 20:12
niunia1369 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 21:04   #2
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: blondynka zafarbowana na czarno ?

spróbuj farbami naturalnymi ziołowymi farbować, które nie niszczą włosów.
jak tak od razu musisz na czarno to polecam Indygo, ale tę "farbkę" trzyma się na włosach około 4-6 godzin http://mazidla.com/index.php?option=...=315&Itemid=10
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 21:26   #3
talkshit
Zakorzenienie
 
Avatar talkshit
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: bawimy się powietrzem.
Wiadomości: 16 564
Dot.: blondynka zafarbowana na czarno ?

ja tez prostuje wlosy i farbuje je co 2 miesiace
i mi nie wypadaja ani nie sa zniszczone az tak ;p
jak sie tak tym przejmujesz kup dobra odzywke za 55 zl
i pewinno byc ok
__________________
Dopiero gdy ulegamy pasji, jesteśmy naprawdę sobą.
Ze wszystkich naszych namiętności
najbardziej określają nas te,
których nie potrafimy okiełznać.

Motocykl
- mój sposób na życie.



talkshit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 07:24   #4
aanika
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 529
Dot.: blondynka zafarbowana na czarno ?

Cytat:
Napisane przez niunia1369 Pokaż wiadomość
zastanaweiam sie nad zmiana koloru wlosow na czarny jestem cimna blondynka i mam neibieskie oczy .dodam tez ze moje wlosy sa po wielu farbowaniach i sa oslabione do tego je prostuje .boje sie ze kolor nei bedzie odpowiedni dla blondynek i zastanawiam sie czy to farbowanie oslabi moje wlosy do tego stopnia ze zaczna m iwypadac bo juz sa zadsze niz byly .prosze o pomoc
PRAGNE DODAC ZE NIE JESTEM CHLOPAKIEM !!
ZAPOMNIALAM ZMIENIC PRZY REJESTRACJI GDYZ MIALAM Z NIA PROBLEMY x(
Moja rada - zostaw już te biedne włosy w spokoju. Takie gwałtowne zmiany koloru i ciągłe prostowanie na pewno nie spodobają się włosom. Mogą się w końcu odwdzięczyć wypadamiem i siankiem. A obecnie masz farbowane włosy?
Cytat:
ja tez prostuje wlosy i farbuje je co 2 miesiace
i mi nie wypadaja ani nie sa zniszczone az tak ;p
jak sie tak tym przejmujesz kup dobra odzywke za 55 zl
i pewinno byc ok
A jakie ma znaczenie to, że ta odżywka kosztuje akurat 55 zł?
Może kosztować i 5 zł, a pomoże zniszczonym włosom. Większość włosomaniaczek najbardziej chwali tanie produkty.
aanika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 13:10   #5
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: blondynka zafarbowana na czarno ?

Cytat:
Napisane przez aanika Pokaż wiadomość
A jakie ma znaczenie to, że ta odżywka kosztuje akurat 55 zł?
Może kosztować i 5 zł, a pomoże zniszczonym włosom. Większość włosomaniaczek najbardziej chwali tanie produkty.
zgadzam się. ja bardzo cenię WAXa - tego polskiego, nie zagranicznego. kupiłam opakowanie 250g za jakieś 17 czy 18 zł.
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 19:09   #6
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: blondynka zafarbowana na czarno ?

Cytat:
Napisane przez niunia1369 Pokaż wiadomość
zastanaweiam sie nad zmiana koloru wlosow na czarny jestem cimna blondynka i mam neibieskie oczy .dodam tez ze moje wlosy sa po wielu farbowaniach i sa oslabione do tego je prostuje .boje sie ze kolor nei bedzie odpowiedni dla blondynek i zastanawiam sie czy to farbowanie oslabi moje wlosy do tego stopnia ze zaczna m iwypadac bo juz sa zadsze niz byly .
moim zdaniem jak ktoś jest z natury blondynką to w czarnym nie będzie takiej osobie ładniej blondynki mają inną oprawę oczu, inną cerę itp. Mnie osobiście nie podobają się blondynki zafarbowane na węglową czerń, wygląda to nienaturalnie a do tego wg. mnie postarza ten kolor i dodaje powagi ale to tylko moje zdanie.
A co do niszczenia włosków to z każdym farbowaniem będą coraz bardziej osłabione, nawet bdb maski i odżywki w pełni ich nie odratują, mogą je podeprzec jedynie
Ja właśnie reanimuję moje blond rozjaśnione piórka i dzięki Waxowi polskiemu dochodzą do siebie z rozjaśniacza zrezygnowałam, przeszłam na farbę i robię wyłącznie odrosty.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 21:23   #7
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaaa PlayMate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 814
Dot.: blondynka zafarbowana na czarno ?

Zgadzam się z moją przedmówczynia we wszystkim co napisała! A poza tym modny jest teraz bląd. nie słyszałas? Ja mam mysi kolor włosów i jakoś muszę z tym żyć ale przynajmniej mam je zdrowe i lśniące chociaż nie podcinałam od listopada '08. Dopiero jak zapuszczę to je pomaluje ale przede wszystkim...ODSTAW PROSTOWNICE! uwierz, że mi też było ciężko sie z nią rozstać. powodzenia! :-*
Aniaaa PlayMate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-03, 17:17   #8
niunia1369
Przyczajenie
 
Avatar niunia1369
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: blondynka zafarbowana na czarno ?

Cytat:
Napisane przez aanika Pokaż wiadomość
Moja rada - zostaw już te biedne włosy w spokoju. Takie gwałtowne zmiany koloru i ciągłe prostowanie na pewno nie spodobają się włosom. Mogą się w końcu odwdzięczyć wypadamiem i siankiem. A obecnie masz farbowane włosy?

A jakie ma znaczenie to, że ta odżywka kosztuje akurat 55 zł?
Może kosztować i 5 zł, a pomoże zniszczonym włosom. Większość włosomaniaczek najbardziej chwali tanie produkty.
tak obecnie mam zafarbowane wlosy na ciemny blad zblizony do mojego naturalnego tlyko teraz mialam u fryzjerki robione bo wczesniejszy platynowy blad ten co mi tak zniszczyl te wlosy robila mi kolezanka i mi kazala trzymac ta farbe pzrez godzine ;/ wydaje m isie ze godzina to chyba za duzo dla farby .

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Aniaaa PlayMate Pokaż wiadomość
Zgadzam się z moją przedmówczynia we wszystkim co napisała! A poza tym modny jest teraz bląd. nie słyszałas? Ja mam mysi kolor włosów i jakoś muszę z tym żyć ale przynajmniej mam je zdrowe i lśniące chociaż nie podcinałam od listopada '08. Dopiero jak zapuszczę to je pomaluje ale przede wszystkim...ODSTAW PROSTOWNICE! uwierz, że mi też było ciężko sie z nią rozstać. powodzenia! :-*
dziekuej za opinie ;]
ale wydaje misie ze czarny kolro jest bardziej intrygujacy i zadziorny xd
a co do prostownicy zauwazylam ze pzrez prostowanie stan moich wlosow sie pogarsza straam sie wiec ja ograniczac prostuje tlyko po myciu potem 2 ,3 dni mam spokoj .bo calkowicie bez nei nie umiem po umyciu robi m isie szopa zazwyczaj myje wieczorem i potem neichce mi sie ich stylizowac czy jakos czesac rano wstaje szybko prostuje i ide do skzoly

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

wiem ze farba niszczy wlosy .slyszlam o farbie z henna podobno nbei niszczy tak wlosow co inne farby bo jest na bazie roslinnej .zastanawiam sie czy ona nie bedzie sie zmywac i czy dziala jak normalna farba .podobno na zniszczonych wlosach mocniej sie trzyma .moze ktos z was probowal juz farbowac hery henna ?

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Cytat:
Napisane przez trojka Pokaż wiadomość
spróbuj farbami naturalnymi ziołowymi farbować, które nie niszczą włosów.
jak tak od razu musisz na czarno to polecam Indygo, ale tę "farbkę" trzyma się na włosach około 4-6 godzin http://mazidla.com/index.php?option=...=315&Itemid=10
to jest dobry pomysl .zastanawiam sie nad farba z henna czarna .jest na abzie roslinnej i chyba nie powinna tak niszczyc wlosow co inne farby .martwi mnie ze slyszlam ze taka henna sie zmywa czyli nei trzyma jak normalna farba tlyko zachowuje sie jak szamponetki .moze to i dobrze z jednej strony bo bede mogla zobaczyc jak to wyglada a z drugiej jak bede chciala ten czarny zatrzymac na dluzej to bede jej musiala czesciej uzywac i boje sie ze jak bede z niej czesciej kozystac to ze wlosy tez sie ebda niszczyc jak przy normalnej farbie.
niunia1369 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 17:35   #9
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: blondynka zafarbowana na czarno ?

Cytat:
Napisane przez niunia1369 Pokaż wiadomość
[/COLOR]
dziekuej za opinie ;]
ale wydaje misie ze czarny kolro jest bardziej intrygujacy i zadziorny xd
ale nie każdemu taki image pasuje mnie osobiście czarny kolor włosów mało u której dziewczyny się podoba, najgorzej to wyglądają bladolice z czarnymi włosami i mega czarnymi grubymi krechami na oczach... masakra. Do czarnych włosów pasuje śniada skóra i naturalnie ciemna orawa oczu

Cytat:
Napisane przez niunia1369 Pokaż wiadomość
a co do prostownicy zauwazylam ze pzrez prostowanie stan moich wlosow sie pogarsza straam sie wiec ja ograniczac prostuje tlyko po myciu potem 2 ,3 dni mam spokoj .bo calkowicie bez nei nie umiem po umyciu robi m isie szopa zazwyczaj myje wieczorem i potem neichce mi sie ich stylizowac czy jakos czesac rano wstaje szybko prostuje i ide do skzoly[COLOR="Silver"]

prostownica uzależnia! stosowałam 3 lata i wiem jak ciężko jest ją odstawic. I też myślałam, że bez niej nie da się funkcjonowac. Teraz myję włosy późnym popołudniem lub wieczorem, czekam aż same wyschną, a na rano mam śliczne włoski - raz fale, raz proste są to zależy wyłącznie od ich kaprysu a mi to pasuje, nie lubię miec prostych drutów. A moje nieprostowane włoski wyglądają coraz zdrowiej
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 00:11   #10
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: blondynka zafarbowana na czarno ?

No tak, lepiej czarny solar ze złoto błękitnym makijażem...


Ja bym farbowała, tylko najpierw przymierzyłabym perukę w takim kolorze no i kolor zmieniała u fryzjera.
A potem możesz je ratować, odżywiać itd.
Osobiście polecam WAXa, Ziaję i "psik psik Jolie"
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 12:03   #11
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: blondynka zafarbowana na czarno ?

Cytat:
Napisane przez 1000days Pokaż wiadomość
No tak, lepiej czarny solar ze złoto błękitnym makijażem...
skoro Tobie się tak podoba... ;]
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-05, 11:27   #12
muszkaowocowka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szkoła/Dom
Wiadomości: 157
GG do muszkaowocowka
Dot.: blondynka zafarbowana na czarno ?

hm.. a moze jasniutki blond bo wiesz bedziesz pozniej zalowac a jak sie jest blondynka to mozna zrobic wiele z wlosami a z czarnych juz praktycznie nic .. ; )
muszkaowocowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 17:07   #13
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: blondynka zafarbowana na czarno ?

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
skoro Tobie się tak podoba... ;]

Pasjami
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:52.