potrzebna wena na makijaż fantazyjny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-29, 19:06   #1
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17

potrzebna wena na makijaż fantazyjny


zaliczenie lada moment w szkole a ja nie mam pomysłu na makijaż fantazyjny , moze któraś ma wyobraźnie bardziej rozbudowaną niż moja i mi doradzi co mogę zrobić na twarzy modelki która ma nie za ciemną twarz bardziej jasną ale nie bladą i blond włosy, dziewczyny macie pomysł to podzielcie się proszę was
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 21:21   #2
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: potrzebna wena na makijaż fantazyjny

Na wizazu nie odrabiamy prac domowych.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 22:14   #3
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: potrzebna wena na makijaż fantazyjny

Cytat:
Napisane przez pycia17 Pokaż wiadomość
zaliczenie lada moment w szkole a ja nie mam pomysłu na makijaż fantazyjny , moze któraś ma wyobraźnie bardziej rozbudowaną niż moja i mi doradzi co mogę zrobić na twarzy modelki która ma nie za ciemną twarz bardziej jasną ale nie bladą i blond włosy, dziewczyny macie pomysł to podzielcie się proszę was
Ja nie kończyłam żadnej szkoły więc nie wiem czy mój pomysł może być czy są jakieś kryteria i zasady. Ale może jakaś maseczka? To jest ogromne pole do popisu
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 01:56   #4
mindiar
Raczkowanie
 
Avatar mindiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 306
Dot.: potrzebna wena na makijaż fantazyjny

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19664597]Na wizazu nie odrabiamy prac domowych.[/QUOTE]

Kolezanka ewidentnie prosi, aby ją czymś natchnąć i dać jakąs inspirację,a nie podstawić pod nos gotowy pomysł na makijaż

Tutaj mam coś takiego: http://www.squidoo.com/fairy-makeup-...up-goth-makeup
__________________
Far away ... !
mindiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 08:00   #5
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: potrzebna wena na makijaż fantazyjny

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19664597]Na wizazu nie odrabiamy prac domowych.[/QUOTE]



koleżanka sie pośpieszyła czy ja napisałam ze ktoś ma za mnie zrobić makijaż?? prosiłam o jakiś pomysł , ja co chwile mam inny pomysł i sama nie wiem, jeżeli nie chcesz to nie odpisuj na moim wątku moze jakaś dobra dusza ma jakiś pomysł ?? ja myślałam nad ,,Panią mróz''





---------- Dopisano o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:59 ----------

Cytat:
Napisane przez mindiar Pokaż wiadomość
Kolezanka ewidentnie prosi, aby ją czymś natchnąć i dać jakąs inspirację,a nie podstawić pod nos gotowy pomysł na makijaż

Tutaj mam coś takiego: http://www.squidoo.com/fairy-makeup-...up-goth-makeup
stronka świetna , przejrzę ją za chwile i ocenie

Edytowane przez pycia17
Czas edycji: 2010-05-30 o 08:03
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 08:05   #6
k4t3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 298
Dot.: potrzebna wena na makijaż fantazyjny

Dobry pomysł to w tym przypadku jakieś 80% sukcesu, więc wcale się koleżanka nie pospieszyła na YT jest dużo inspiracji, wystarczyło chcieć znaleźć
__________________
PF
k4t3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 11:23   #7
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: potrzebna wena na makijaż fantazyjny

Cytat:
Napisane przez k4t3 Pokaż wiadomość
dobry pomysł to w tym przypadku jakieś 80% sukcesu, więc wcale się koleżanka nie pospieszyła na yt jest dużo inspiracji, wystarczyło chcieć znaleźć

no z tym sie akurat nie zgodzę sam pomysł to nie 80 % sukcesu, liczy się efekt końcowy a jeśli ktoś moze mieć pomysł najlepszy z możliwych a zrobi niestarannie to sukces przejdzie bokiem
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-30, 14:34   #8
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: potrzebna wena na makijaż fantazyjny

Cytat:
Napisane przez pycia17 Pokaż wiadomość
no z tym sie akurat nie zgodzę sam pomysł to nie 80 % sukcesu, liczy się efekt końcowy a jeśli ktoś moze mieć pomysł najlepszy z możliwych a zrobi niestarannie to sukces przejdzie bokiem
No ale o co chodzi? Pomysły masz, więc jaki jest sens, aby inne osoby podsuwały Ci własne? Skoro masz zaliczenie, to naprawdę postaraj się sama. Rozumiem, że można się zastanawiać, czy ten makijaż, czy tamten, ale skoro to jest zaliczenie, to znaczy, że powinnaś być w stanie dać sobie radę sama. Nie mówiąc już o tym, że opis "twarz nie za ciemna, bardziej blada, ale jasna i blond włosy" to żaden opis. Gdybym na tej podstawie chciała coś doradzać, to bym nie potrafiła - blond to może być Pani Wiosna, Pani Lato.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655

Edytowane przez Aggie125
Czas edycji: 2010-05-30 o 14:35
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 16:13   #9
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: potrzebna wena na makijaż fantazyjny

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
No ale o co chodzi? Pomysły masz, więc jaki jest sens, aby inne osoby podsuwały Ci własne? Skoro masz zaliczenie, to naprawdę postaraj się sama. Rozumiem, że można się zastanawiać, czy ten makijaż, czy tamten, ale skoro to jest zaliczenie, to znaczy, że powinnaś być w stanie dać sobie radę sama. Nie mówiąc już o tym, że opis "twarz nie za ciemna, bardziej blada, ale jasna i blond włosy" to żaden opis. Gdybym na tej podstawie chciała coś doradzać, to bym nie potrafiła - blond to może być Pani Wiosna, Pani Lato.
No jeśli nie zajmujesz się kosmetyką , wizażem to masz prawo nie wiedzieć co doradzic, a np określenie "twarz nie za ciemna, bardziej blada, ale jasna i blond włosy" na prawde dużo daje na pierwszy rzut oka , w tej kwestii nie jest potrzebny numer buta
jejku co tak się denerwujecie?? ja nie rozumiem tego narzekania inne koleżanki jak mają dylemat to też proszą o poradę co wybrać ale widocznie wizaż do tego nie służy zamykam temat jeśli mam wysłuchiwać tylko narzekanie

Edytowane przez pycia17
Czas edycji: 2010-05-30 o 16:19
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 08:01   #10
k4t3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 298
Dot.: potrzebna wena na makijaż fantazyjny

Cytat:
Napisane przez pycia17 Pokaż wiadomość
no z tym sie akurat nie zgodzę sam pomysł to nie 80 % sukcesu, liczy się efekt końcowy a jeśli ktoś moze mieć pomysł najlepszy z możliwych a zrobi niestarannie to sukces przejdzie bokiem
oj wierz mi kochana, zależy gdzie i zależy kto ocenia... jak oceniają uczniowie to raczej nie za dobrą technikę tylko za efektywność i oryginalność pomysłu
__________________
PF
k4t3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 10:40   #11
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: potrzebna wena na makijaż fantazyjny

Cytat:
Napisane przez k4t3 Pokaż wiadomość
oj wierz mi kochana, zależy gdzie i zależy kto ocenia... jak oceniają uczniowie to raczej nie za dobrą technikę tylko za efektywność i oryginalność pomysłu
zgadzam się dobry makijaż to i dobry warsztat czyli technika ale i wyobraźnia, fantazja. Dla mnie np. zawsze pomysł jest na pierwszym miejscu-bo technikę można dopracować ale fantazji nikt się nie nauczy.

Pyciu, poprzeglądaj galerie wizazystek, wyjdź na ulice, idź do muzeum na jakąs wystawę-pomysł pojawi się na pewno.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-31, 19:15   #12
Kussi
Raczkowanie
 
Avatar Kussi
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 265
GG do Kussi Send a message via Skype™ to Kussi
Dot.: potrzebna wena na makijaż fantazyjny

co prawda nie mam za dużo skarbów w komputerze które mogłyby natchnąć koleżankę ale pomyślałam ze świetną metoda jest pójście do empiku i przejrzenie wszystkich vouge'ów :P Od razu można rysować projekt

Pozdrawiam
__________________


"Aby być niezastąpionym zawsze trzeba być odmiennym"
- Coco Chanel







Kussi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:22.