L'oreal nutri bronze! Promienny dotyk słońca! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-17, 22:29   #1
lewka69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: stettin
Wiadomości: 2

L'oreal nutri bronze! Promienny dotyk słońca!


Mam pytanie dotyczące kremu do twarzy L'oreal Nutri Bronze - promienny dotyk słońca, ultralekki krem nawilżający 12h.
Po pierwsze - NIGDZIE, w ŻADNEJ drogerii nie mogę znaleźć tego kremu dla karnacji JASNEJ I NORMALNEJ. Czy ktoś wie dlaczego? Wszędzie widze tylko ten do karnacji śniadej. Wycofano go, czy o co chodzi?
Po drugie - czy któraś z Was używała kremu do karnacji śniadej mimo, że ma karnacje jasną/normalną? Jeśli tak, to jak sprawował się krem? Opalenizna była za ciemna, pozostawiał smugi?
Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź, przeczytałam już tyle pozytywnych recenzji na temat tego kremu, pragnę go mieć! Ale boje się, że ten do śniadej karnacji będzie za ciemny.. Nie jestem jakoś szczególnie blada, no ale śniada też nie..

Aha! I z góry przepraszam jeśli umieściłam mój post nie tam gdzie trzeba. To mój pierwszy post na tym forum i za bardzo nie wiem 'co i jak'. Jakby co powiedzcie mi, zmienię.
lewka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:02.