Różowy odcień skóry:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-11-19, 17:30   #1
kkarolinaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 352

Różowy odcień skóry:(


Co zrobić zeby nie miec rozowej twarzy? Moja skora na twarzy ma chyba taki odcien(jest jasna i swieci sie przewaznie-moze dlatego tak wyglada) ale np szyja jest "beżowa". Jakiego koloru podkladu i pudru powinnam uzywac? nie chce wygladac jak swinka
kkarolinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-21, 15:19   #2
kkarolinaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 352
Re: Różowy odcień skóry:( -p.Agnieszko i Samanto

???
kkarolinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-21, 15:27   #3
Shandy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 28
Re: Różowy odcień skóry:( -p.Agnieszko i Samanto

może nie jestem p.Agnieszka i Samantą,ale...nie doradze Ci co dopodkładu,pudru..zajmą się tym ww panie,ale ja polecm Ci picie soku z marchwi.Nie przyniesie to odrazu efektów,ale po pewnym czasie Twoja skóra straci ten różowy odcień.Sprawdziłam sama.Pomaga
Shandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-21, 16:02   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Różowy odcień skóry:(

kkarolinaa napisał(a):
> Co zrobić zeby nie miec rozowej twarzy? Moja skora na twarzy ma chyba taki odcien(jest jasna i swieci sie przewaznie-moze dlatego tak wyglada) ale np szyja jest "beżowa". Jakiego koloru podkladu i pudru powinnam uzywac? nie chce wygladac jak swinka

Droga Kkarolinko
Możesz z powodzenim gasić ten róż jasnymi chłodnymi beżami. Musisz jednak wybierać podkład średniokryjący lub kryjący. Takie podkłady ma na przykład Loreal "Air wear"; Revlon colorstay; Guerlain "Divinora", HR "Double Agent"... i wiele innych. Ważny jest kolor - chłodny jasny beż.

Taki podkład przypudruj pudrem w tej samej kolorystyce lub transparentnym.
Nie wykluczone jednak, że dla ożywienia buzi będziesz potrzebować odrobiny jasnego różu na przykład na policzki, nosek czy brodę.
Wybieraj jasne chłodne róże.

Gorąco pozdrawiam

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-21, 17:27   #5
kkarolinaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 352
Re: Różowy odcień skóry:(

Teraz uzywam podkladu MaxFactor Lasting Performance 101 ivory beige, a ostatnio mialam Rimmel Double Act 003 natural nude, mialam tez Loreal AirWear 23 beige peau(w lato). Chyba w kazdym jestem "rozowa" gdy zaczyna mi sie skora prztluszczac. Musze miec raczej podklad matujacy ale po kilku godzinach moja skora wyglada okropnie,mam jakies kreski podkladu np.w miejscach zalamania skory gdy sie usmiecham tak sie robilo glownie gdy uzywalam Double Act. Chyba nigdy nie znajde odpowiedniego podkladu

Co do picia sokow marchwiowych-pilam duzo kiedys ale gdy pije je przez dluzszy czas dziwnie sie czuje,taka ociezala a poza tym oczy robia mi sie zoltawe a mi sie to nie podoba.
kkarolinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-21, 23:55   #6
AnnaBłoniarczyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 5
GG do AnnaBłoniarczyk
Re: Różowy odcień skóry:(

Też mam taki problem Jaśniutka, różowa buzia i beżowa reszta ciałka. W lecie jest spokój bo sie opala na brzoskwinke, ale zima to lepiej nie mówić Używam teraz podkładu matującego Vipery numer 01 i jest naprawdę ok. Twarz i szyja mniej więcej w tym samym kolorku. Wypróbuj sobie, jest niedrogi więc nie ryzykujesz za wiele.
Pozdrawiam
AnnaBłoniarczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-22, 15:32   #7
Ariya
Raczkowanie
 
Avatar Ariya
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 93
Re: Różowy odcień skóry:(

Mam podobny problem i nie zlicze ile juz rodzai i kolorów pudrów miałam na twarzy.Czytałam, że powinnyśmy wybierać kolory z żółtym pigmentem. Nie mogę na razie polecić, bo dopiero sama zamierzam spróbować (może ktoś już zna?) Korekcyjny krem tonujący Oriflame, to żołty fluid nakładany pod podkład, tyle wyczytałam, niestety jeszcze nic o jego skuteczności nie wiem.
Ariya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-11-22, 18:02   #8
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: Różowy odcień skóry:(

mam ten sam problem.do tej pory myślałam, że po prostu albo nie potrafię się malować albo ciągle trafiam na złe podkłady.na mnie również 23 air wear wygląda na różowawy. ale ostatnio używam próbki nowego unifiance la roche posay, numeru 22 i o dziwo nie jestem w ogóle różowa!!! pierwszy raz chyba (oprócz lata, kiedy to się jakoś wyrównuje za sprawą opalenizny)odcień skóry na twarzy jest identyczny jak ten na szyi i reszcie ciała. a poza tym to w ogóle podkład jest świetny.jestem pod wrażeniem.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 19:16   #9
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Podkład o różowym odcieniu

Miałam założyć nowy temat z pytaniem, ale odświeżę ten, mam nadzieję, że ktoś mi odpowie

Mam różowy odcień skóry i każdy podkład na mojej twarzy staje się żółty, szukam podkładu, który wtopi się w moją skórę i nie będzie się nienaturalnie zmieniał. Jaki podkład nie ma żółtej tonacji? Wiem, że wszystkie/większość jest w żółtym odcieniu, ale może na rynku jest jakiś różowy rodzynek
ville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:05.