Nowa fryzura/uczesanie + kszta³t twarzy HELP :) - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informacjê jak zmieniæ swój wygl±d, styl, makija¿, fryzurê oraz sposób ubierania siê. Poddaj siê metamorfozie i zaskocz sam± siebie.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-07-28, 17:53   #1
Athelas
Raczkowanie
 
Avatar Athelas
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomo¶ci: 102

Nowa fryzura/uczesanie + kszta³t twarzy HELP :)


Witam Wiza¿anki
Chcia³abym poradziæ siê Was co zrobiæ z w³osami, aby wygl±da³y korzystniej oraz jaki wg Was mam typ twarzy, poniewa¿ potrzebujê ¶wie¿ego spojrzenia
Mam w³osy koloru jasnego br±zu, które na lato robi± siê trochê mysie. W po³owie ich d³ugo¶ci mam pozosta³o¶ci po utlenianych pasemkach, co strasznie zniszczy³o mi w³osy i co jaki¶ czas je przycinam (samodzielnie). Nie u¿ywam suszarki, jedynie przez pó³ roku robi³am naturalne maseczki, wcieram kupne od¿ywki. Czasem na jakie¶ wyj¶cie krêcê je na termowa³ki. Jestem totalnym laikiem je¶li chodzi o stylizacjê. Nie chcê farbowaæ na ca³o¶ci, poniewa¿ nie staæ mnie na farbowanie odrostów. Wola³abym te¿ nie ¶cinaæ, poniewa¿ d³u¿sze w³osy to moje marzenie z dzieciñstwa. Proszê podajcie propozycje stylizacji, ciêcia lub czê¶ciowego, lekkiego farbowania.
Na codzieñ ze wzglêdu na ¶rodowisko mojej tymczasowej pracy ubieram siê bardziej w stylu casual. Nie robiê te¿ zwykle mocnego make-up'u, jedynie podkre¶lenie urody. W swoich propozycjach proszê uwzglêdniæ, ¿e mam sypkie, rzadkie i cienkie w³osy.

Wstawiam ró¿ne zdjêcia: w³osy krótkie asymetryczne, moje max d³ugie w³osy, zwi±zane niedbale, rozpuszczone z koczka, staranniej upiête z przedzia³kiem na ¶rodku oraz jak wygl±da mój potencjalny kucyk

Ponadto proszê o próbê okre¶lenia typu mojej twarzy, bo mam z tym trochê problem - pasuje mi do kilku.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 292209_197349013663040_2543855_n.jpg (39,9 KB, 196 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg dlugie.jpg (35,8 KB, 118 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG0003.jpg (111,1 KB, 161 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG0004.jpg (108,5 KB, 116 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG0005.jpg (104,1 KB, 104 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg meta.jpg (13,4 KB, 127 za³adowañ)
__________________
no chips and no soda drinks
no sugar
Athelas jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-28, 19:44   #2
Twitti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 115
Dot.: Nowa fryzura/uczesanie + kszta³t twarzy HELP :)

Ale ladnie Ci bylo na pierwszej fotce! Masz cienkie te wlosy i dlugie nie wygladaja ladnie.
Twitti jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-28, 20:56   #3
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 278
Dot.: Nowa fryzura/uczesanie + kszta³t twarzy HELP :)

Cytat:
Napisane przez Athelas Poka¿ wiadomo¶æ
Witam Wiza¿anki
Chcia³abym poradziæ siê Was co zrobiæ z w³osami, aby wygl±da³y korzystniej oraz jaki wg Was mam typ twarzy, poniewa¿ potrzebujê ¶wie¿ego spojrzenia
Mam w³osy koloru jasnego br±zu, które na lato robi± siê trochê mysie. W po³owie ich d³ugo¶ci mam pozosta³o¶ci po utlenianych pasemkach, co strasznie zniszczy³o mi w³osy i co jaki¶ czas je przycinam (samodzielnie). Nie u¿ywam suszarki, jedynie przez pó³ roku robi³am naturalne maseczki, wcieram kupne od¿ywki. Czasem na jakie¶ wyj¶cie krêcê je na termowa³ki. Jestem totalnym laikiem je¶li chodzi o stylizacjê. Nie chcê farbowaæ na ca³o¶ci, poniewa¿ nie staæ mnie na farbowanie odrostów. Wola³abym te¿ nie ¶cinaæ, poniewa¿ d³u¿sze w³osy to moje marzenie z dzieciñstwa. Proszê podajcie propozycje stylizacji, ciêcia lub czê¶ciowego, lekkiego farbowania.
Na codzieñ ze wzglêdu na ¶rodowisko mojej tymczasowej pracy ubieram siê bardziej w stylu casual. Nie robiê te¿ zwykle mocnego make-up'u, jedynie podkre¶lenie urody. W swoich propozycjach proszê uwzglêdniæ, ¿e mam sypkie, rzadkie i cienkie w³osy.

Wstawiam ró¿ne zdjêcia: w³osy krótkie asymetryczne, moje max d³ugie w³osy, zwi±zane niedbale, rozpuszczone z koczka, staranniej upiête z przedzia³kiem na ¶rodku oraz jak wygl±da mój potencjalny kucyk

Ponadto proszê o próbê okre¶lenia typu mojej twarzy, bo mam z tym trochê problem - pasuje mi do kilku.
mnie siê bardziej podobasz w d³u¿szych w³osach

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Cytat:
Napisane przez gabriell1982 Poka¿ wiadomo¶æ
mnie siê bardziej podobasz w d³u¿szych w³osach
wg mnie masz trójk±tna twarz
ja bym zrobi³a ja¶niejsze pasemka/baleja¿ - w³osy zyskaj±, przynajmniej wizualnie, na objêto¶ci
gabriell1982 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-29, 20:29   #4
Athelas
Raczkowanie
 
Avatar Athelas
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomo¶ci: 102
Dot.: Nowa fryzura/uczesanie + kszta³t twarzy HELP :)

Dziêkujê za opinie Fakt, ¿e najlepiej wygl±da siê w krótkich, je¶li nie za bardzo wiadomo co zrobiæ z d³ugimi D³ugie ³atwiej zaniedbaæ. Zanim jednak zetnê znowu na krótko chcia³abym popróbowaæ co¶ zrobiæ z d³ugimi.
Czy baleja¿/pasemka po czasie nie wygl±daj± nijako, bo kolor siê miesza w jeden? Zreszt± pasemka mia³am ju¿ ostatnio i by³a to mi³a odmiana, lecz chcia³abym jeszcze co¶ nowego. Dodatkowo zmieniê szampon na bez SLS, aby nie obci±¿aæ dodatkowo tych w³osów.
__________________
no chips and no soda drinks
no sugar
Athelas jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-29, 21:17   #5
Agnieszka821
Przyczajenie
 
Avatar Agnieszka821
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomo¶ci: 28
Dot.: Nowa fryzura/uczesanie + kszta³t twarzy HELP :)

Moim zdaniem ja¶niejsze w³osy by Ci pasowa³y
Agnieszka821 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-30, 08:37   #6
krajonur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomo¶ci: 49
Dot.: Nowa fryzura/uczesanie + kszta³t twarzy HELP :)

Zdecyowanie w jasnych w³osach bêdziesz wygl±da³ lepiej
krajonur jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-30, 11:40   #7
panna chichotka
Raczkowanie
 
Avatar panna chichotka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomo¶ci: 155
Dot.: Nowa fryzura/uczesanie + kszta³t twarzy HELP :)

Z przedzia³kiem na srodku mi siê nie podobasz. W³osy do ramion, ¶ciête na prosto, i przedzia³ek z boku.
panna chichotka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-02-17, 09:16   #8
Athelas
Raczkowanie
 
Avatar Athelas
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomo¶ci: 102
Dot.: Nowa fryzura/uczesanie + kszta³t twarzy HELP :)

Witam ponownie Chcia³abym przyznaæ siê do zmian...pewnie od niektórych mogê dostaæ , ale trudno Wasze opinie nie by³y jednoznaczne, wiêc w koñcu nie wiedzia³am co zrobiæ. Pozapuszcza³am trochê w³osy, przyciemni³am trwa³± szamponetk± (Pallete, 24 myæ, czekoladowy br±z - wysz³a czerñ po³yskuj±ca ciep³ym br±zem, która podbi³a moje serce) oraz zmieni³am uczesanie na ¶rodek. Wiem, ¿e to b³±d przy niskim czole, ale staram siê zaczesywaæ do góry aby zminimalizowaæ ten efekt.
Zdjêcia mog± trochê przek³amywaæ kolory, na drugim chyba jest jaki¶ filtr rzucony. Trzecie jest bez makija¿u. Potem postaram siê o lepsze
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 10970268_663605987095110_998343289_o33.jpg (21,0 KB, 45 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (18,2 KB, 31 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Valentine_0002.jpg (8,7 KB, 54 za³adowañ)
__________________
no chips and no soda drinks
no sugar
Athelas jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-17, 16:13   #9
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 2 698
Dot.: Nowa fryzura/uczesanie + kszta³t twarzy HELP :)

Moim zdaniem naj³adniej Ci w krótkich w³osach, ale d³ugie tak¿e mog± byæ - wszystko zale¿y od tego jak je u³o¿ysz i wystylizujesz. W nowym kolorku Ci fajnie, ale widaæ ¿e jest trochê nienaturalny - dlatego bardziej posz³abym w kierunku czego¶ ja¶niejszego.
Anonimka1988 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-17, 16:32   #10
Athelas
Raczkowanie
 
Avatar Athelas
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomo¶ci: 102
Dot.: Nowa fryzura/uczesanie + kszta³t twarzy HELP :)

Ogólnie nie wybiera³am czarnego, ale na moich w³osach tak chwyci³o. Naj³adniejszy jest w po³owie wyp³ukiwania, taki ¿ywy br±z. I mo¿e mi siê wydaje, ale najmniej wyp³ukuj± siê koñcówki w³osów, to mo¿liwe? Bo przy upiêciu do góry mam ja¶niutkie w³osy pod spodem, praktycznie swój naturalny.
Po koloryzacji dostawa³am komplementy na temat koloru, ¿e buzia jest bardziej wyrazista. Wcze¶niej trochê mysi ten br±z mia³am.
Ostatnie zdjêcie jest po fryzjerze i mia³o byæ w stylu Mai Sablewskiej, ale fryzjerka mi trochê ¼le boki ¶ciê³a. No nic, najwa¿niejsze ¿e koñcówki podciête eh.

Rozja¶niaæ bardziej ni¿ naturalne to siê trochê bojê. Czy rozja¶nianie bardziej mi zniszczy w³osy ni¿ przyciemnianie? Pasemka robione rozja¶niaczem by³y w tragicznym stanie potem. Aha i muszê powiedzieæ mi³e Panie, ¿e po zamianie na szampon bez silikonów w³osy natychmiast przesta³y wygl±daæ jak kluski. Widocznie silikony strasznie je obci±¿a³y. Teraz piêknie siê b³yszcz± <3 A¿ nie wierzê, ¿e te moje chudzielce tak wygl±daj±
__________________
no chips and no soda drinks
no sugar
Athelas jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-17, 23:15   #11
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 2 698
Dot.: Nowa fryzura/uczesanie + kszta³t twarzy HELP :)

Cytat:
Napisane przez Athelas Poka¿ wiadomo¶æ
Ogólnie nie wybiera³am czarnego, ale na moich w³osach tak chwyci³o. Naj³adniejszy jest w po³owie wyp³ukiwania, taki ¿ywy br±z. I mo¿e mi siê wydaje, ale najmniej wyp³ukuj± siê koñcówki w³osów, to mo¿liwe? Bo przy upiêciu do góry mam ja¶niutkie w³osy pod spodem, praktycznie swój naturalny.
Po koloryzacji dostawa³am komplementy na temat koloru, ¿e buzia jest bardziej wyrazista. Wcze¶niej trochê mysi ten br±z mia³am.
Ostatnie zdjêcie jest po fryzjerze i mia³o byæ w stylu Mai Sablewskiej, ale fryzjerka mi trochê ¼le boki ¶ciê³a. No nic, najwa¿niejsze ¿e koñcówki podciête eh.

Rozja¶niaæ bardziej ni¿ naturalne to siê trochê bojê. Czy rozja¶nianie bardziej mi zniszczy w³osy ni¿ przyciemnianie? Pasemka robione rozja¶niaczem by³y w tragicznym stanie potem. Aha i muszê powiedzieæ mi³e Panie, ¿e po zamianie na szampon bez silikonów w³osy natychmiast przesta³y wygl±daæ jak kluski. Widocznie silikony strasznie je obci±¿a³y. Teraz piêknie siê b³yszcz± <3 A¿ nie wierzê, ¿e te moje chudzielce tak wygl±daj±
Kluczem do tego, by oceniæ stan swoich w³osów jest dog³êbne ich poznanie oraz w³a¶nie przeanalizowanie sk³adu kosmetyków, których siê u¿ywa do ich pielêgnacji. Z racji wielu sk³adników mog± one ca³kowicie zmieniaæ rodzaj naszych kosmyków, a wiêc w Twoim przypadku radzê Ci wpierw wyeliminowaæ chemiczne silikony, a potem zastosowaæ jak najbardziej naturaln± pielêgnacjê w³osów. Nastêpnie zobaczysz jaki jest ich stan i zastanowisz siê co z nimi dalej robiæ (farbowaæ, rozja¶niaæ, skracaæ, itp.)
Anonimka1988 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Metamorfozy


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-02-18 00:15:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:10.