kryzys 30 tki -koścista twarz - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-13, 11:38   #31
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: krysyz 30 tki -koścista twarz

Cytat:
Napisane przez aniaaa3 Pokaż wiadomość
Co do tej twarzy to po prostu co dzień słysze że mam strasznie mizerną/ że kości widać tylko itp/ i faktycznie wcześniej miałam chyba bardziej zaokrągloną buzie , no ale cóż starość nie radość - jedyna metoda to chyba sporo fluidu co by to rozjaśnić jakoś.... na koniec dodaje zdjęcia w świetle dziennym z makijażem -wersja z grzywką i bez...nadal wybieram się do fryzjera wyrównać tą grzywkę, a jak mi się znudzi to ją zaczesze na bok albo do góry .... bardzo dziekuje za wszystkie porady
Masz zupełnie normalną, ładną twarz, wcale nie kościstą ani "mizerną" - co to w ogóle ma znaczyć "mizerna" twarz? (pierwszy raz słyszę coś takiego) . Masz piękne, wyraźne rysy twarzy (jak większość modelek) stworzone do eksperymentowania z makijażem.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 15:28   #32
201702092106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 610
Dot.: krysyz 30 tki -koścista twarz

Mnie Twój kształt twarzy się bardzo podoba, najlepiej z grzywką, ale bez niej też jest ładnie.
201702092106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 16:03   #33
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: krysyz 30 tki -koścista twarz

Bob z grzywką, obok męskiego cięcia, jest najgorszą fryzurą jaką możesz sobie zafundować. Noś długie włosy bez grzywki. Nadaj im objętości, lekkiego skrętu. Spinaj do woli. Bardzo ładnie wyglądasz z odsłoniętą twarzą. Popracuj nad makijażem i będzie super. Masz niebanalną urodę, wartą pokazania. Zasłanianie się włosami, zamiast Cię upiększyć, niestety oszpeci.

Mam nadzieję, że jeszcze nie ścięłaś włosów...

Wrzucam porównanie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg get_the_look_porownanie.jpg (38,1 KB, 142 załadowań)
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 16:48   #34
aniaaa3
Raczkowanie
 
Avatar aniaaa3
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 241
Dot.: krysyz 30 tki -koścista twarz

Zamierzam tylko wyrównać grzywkę i ewentualnie podetnę końce /jeśli jutro dostane sie do fryzjera/
Co do makijażu to coś tam oczywiście próbuje - fluid to podstawa bo mam cienie wokół oczu od zawsze i bez tego ani rusz, tusz do rzes i kredka do oczu tez robi swoje, ale niestety co do kolorowego makijażu to nie mam talentu - pomimo you tube i dokładnych instruktażów efekt jest zawsze taki sam - wypisz wymaluj transwestyta- wiec wole wcale nie stosować :<
__________________
Vivere militare est.
aniaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 17:23   #35
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: krysyz 30 tki -koścista twarz

Cytat:
Napisane przez aniaaa3 Pokaż wiadomość
Zamierzam tylko wyrównać grzywkę i ewentualnie podetnę końce /jeśli jutro dostane sie do fryzjera/
Co do makijażu to coś tam oczywiście próbuje - fluid to podstawa bo mam cienie wokół oczu od zawsze i bez tego ani rusz, tusz do rzes i kredka do oczu tez robi swoje, ale niestety co do kolorowego makijażu to nie mam talentu - pomimo you tube i dokładnych instruktażów efekt jest zawsze taki sam - wypisz wymaluj transwestyta- wiec wole wcale nie stosować :<
To próbuj dalej - ćwiczenie czyni mistrza
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 19:04   #36
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: krysyz 30 tki -koścista twarz

Wrzucam metamorfozę z fryzurą, która jest dla Ciebie najlepsza. Nie wiem jaki masz gatunek włosa. Jeżeli są proste i przyklapnięte trzeba odbić je od skóry i nadać im lekkiego skrętu. Technik na osiągnięcie takiego efektu jest mnóstwo. Jedna z najlepszych to termoloki.

Grzywkę zapuść, włosy też.

Możesz też pomyśleć o refleksach. Ładnie złagodzą rysy twarzy.

A tak w ogóle to chyba jesteś Głęboką Zimą. Zwróć uwagę na kolory, które stosujesz, zarówno w makijażu, jak i w garderobie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ania_metam.jpg (38,0 KB, 113 załadowań)
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 20:01   #37
aniaaa3
Raczkowanie
 
Avatar aniaaa3
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 241
Dot.: krysyz 30 tki -koścista twarz

Greta Kredka bardzo dziekuje za wizualizacje !!!- chciałabym mieć takie włosy...niestety moje są cienkie jak pajeczynka, wprawdzie łatwo się krecą na różne pianki, spraye do loków itp. ale na co dzień po prostu je myje i susze i w sumie to wszystko. Zapuszczam teraz włosy tak długo jak się da...dylematem jest grzywka.....na razie mam taką jak na zdjęciach - do oczu, dłuższą po bokach...ale zawsze można ją zaczesać jakoś, wiec powiedzmy, że mam dwie wersje...Grzywka jest wygodna przy moich przetłuszczających u nasady włosach- można ja myć i ładnie wymodelować w kilka sekund bez konieczności moczenia reszty...miałąm wiele odcieni brązów, próbowałam ombre ale wychodzi tylko jasny rudy nigdy ładny blond ... a blond to moje marzenie no ale nie w tym wcieleniu...
Mój typ kolorystyczny jest i był enigmą dla mnie - włosy szatynka, oczy piwne, opalam się bardzo szybko /już w maju, po kilku dniach na słońcu miałam opaleniznę jakbym wrócila z wakacji w Bułgarii/. Kolory ubrań szczególnie korzystne wg mnie to: zielony, szafirowy, turkusowy, biały, fioletowy, malinowy.....
__________________
Vivere militare est.
aniaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-13, 21:36   #38
baxterina
Rozeznanie
 
Avatar baxterina
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 645
Dot.: krysyz 30 tki -koścista twarz

Mało komu pasuje grzywka a Tobie bardzo.
I też nie powiedziałabym że masz kościstą twarz - po tytule wyobrażałam sobie chudy trójkąt.
Masz wyraziste rysy.
Ta fryzura plus odpowiednie wymodelowanie buzi - co nie jest tak trudne jakby się wydawało (filmy YT i tutoriale pomagają).
Powodzenia
baxterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 23:31   #39
Latiha
Zakorzenienie
 
Avatar Latiha
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 740
Dot.: krysyz 30 tki -koścista twarz

Cytat:
Napisane przez GretaKredka Pokaż wiadomość
Bob z grzywką, obok męskiego cięcia, jest najgorszą fryzurą jaką możesz sobie zafundować. Noś długie włosy bez grzywki. Nadaj im objętości, lekkiego skrętu. Spinaj do woli. Bardzo ładnie wyglądasz z odsłoniętą twarzą. Popracuj nad makijażem i będzie super. Masz niebanalną urodę, wartą pokazania. Zasłanianie się włosami, zamiast Cię upiększyć, niestety oszpeci.

Mam nadzieję, że jeszcze nie ścięłaś włosów...
Zgadzam się w 100%.
Proszę, nie ścianaj więcej włosów. Co to w ogóle za pomysł z tą Kleopatrą.
__________________
moja wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1261940


moja fragrantica
http://www.fragrantica.com/member/213446/



Arabistka, w sercu i na papierze


...ماتت قلوب الناس ماتت بنا النخوة
Latiha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-14, 09:46   #40
aniaaa3
Raczkowanie
 
Avatar aniaaa3
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 241
Dot.: krysyz 30 tki -koścista twarz

Cytat:
Napisane przez Latiha Pokaż wiadomość
Zgadzam się w 100%.
Proszę, nie ścianaj więcej włosów. Co to w ogóle za pomysł z tą Kleopatrą.
Nie będę ścinać ... zdecydowanie zapuszczam... Już nawet waham się co do wyrównywania tej grzywki bo istnieje ryzyko , że po poprawach zostanie mi taka do połowy czoła - już tak raz miałam Generalnie wizyty u fryzjerów to za każdym razem porażki....ściananie, malowanie czy upięcia zawsze niewypały i za każdym razem sama coś musiałam kombinować, wiec jestem zniechecona już - mam cienkie włosy i dość rzadkie wiec i fryzjer ma ciężko coś zrobić....
Dodaje jeszcze zdjecie z przedziałkiem , tzn: grzywką na boki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image201502140001.jpg (33,1 KB, 248 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image201502140003.jpg (31,8 KB, 163 załadowań)
__________________
Vivere militare est.
aniaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-14, 11:17   #41
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: krysyz 30 tki -koścista twarz

Pięknie. Tak ma być.

Skąd u Ciebie kompleksy? Jesteś bardzo atrakcyjna.

Zimowe kolory, makijaż, fryzura o jakiej pisałam i będzie bosko.

Już widać jak służy Ci bluzka w zimowym kolorze. Przedziałek na środku też jest strzałem w dziesiątkę.
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-14, 16:32   #42
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: krysyz 30 tki -koścista twarz

Cytat:
Napisane przez aniaaa3 Pokaż wiadomość
Nie będę ścinać ... zdecydowanie zapuszczam... Już nawet waham się co do wyrównywania tej grzywki bo istnieje ryzyko , że po poprawach zostanie mi taka do połowy czoła - już tak raz miałam Generalnie wizyty u fryzjerów to za każdym razem porażki....ściananie, malowanie czy upięcia zawsze niewypały i za każdym razem sama coś musiałam kombinować, wiec jestem zniechecona już - mam cienkie włosy i dość rzadkie wiec i fryzjer ma ciężko coś zrobić....
Dodaje jeszcze zdjecie z przedziałkiem , tzn: grzywką na boki
Nie farbuj na blond, w ciemnym wyglądasz świetnie
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-14, 19:37   #43
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 431
Dot.: krysyz 30 tki -koścista twarz

Ja bym zainwestowala w dobre kremy i witaminy!! Ale nie syntetyczne witaminy bo one bardziej szkodza jak pomagaja, ja mam z amwaya biotyne z colagenem i wit C ktora ulatwia wchlanianie innych witamin itd.. Ogolnie to jest dobre na skore i wlosy!
Krem- polecam Envrion Avst1 (pozniej 2 i 3) jest super wydajny -na ponad pol roku wystarcza!! Jest super!
Cieplejszy kolorek wlosow bym zrobila na Twoim miejscu! Grzywka swietna - mozesz ja nosic roznie wiec fryzure mozesz miec inna kazdego dnia!
Tam gdzie masz wlosy zaczesane do tylu- super wygladasz! Mlodo bardzo i na pewno nie dalabym Ci 30 lat!!
Cieply sredni braz ladnie by wygladal- taki opalenizujacy..
Bardzo ladna jestes!!! Pozdrawiam!!
foxy313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-14, 22:30   #44
Madlen123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 197
Dot.: krysyz 30 tki -koścista twarz

ah, szkoda że nie ścinasz krócej na zdjęciach dużo bardziej podobasz mi się w krótszych z grzywką - dodają Ci 'życia' i naprawdę widać dużą różnicę między tymi zdjęciami, gdzie masz długie włosy lub zaczesaną grzywkę. Ale cóż, ciężko rozstać się z przyrzeczeniem zapuszczania, ja jednak obstaję przy metamorfozie na babkę z charakterem
__________________
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Madlen123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-15, 16:53   #45
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: krysyz 30 tki -koścista twarz

Cytat:
Napisane przez aniaaa3 Pokaż wiadomość
Nie będę ścinać ... zdecydowanie zapuszczam... Już nawet waham się co do wyrównywania tej grzywki bo istnieje ryzyko , że po poprawach zostanie mi taka do połowy czoła - już tak raz miałam Generalnie wizyty u fryzjerów to za każdym razem porażki....ściananie, malowanie czy upięcia zawsze niewypały i za każdym razem sama coś musiałam kombinować, wiec jestem zniechecona już - mam cienkie włosy i dość rzadkie wiec i fryzjer ma ciężko coś zrobić....
Dodaje jeszcze zdjecie z przedziałkiem , tzn: grzywką na boki
Jeśli chcesz eksponować włosy to zdecydowanie zapuszczaj, a zaczesane do tyłu pokazują bardziej Twoja twarz i jej rysy
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 23:31   #46
ptysia136
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 29
Dot.: krysyz 30 tki -koścista twarz

Moim zdaniem na tym zdjęciu jest super i pasują Ci ciemne kolory (czego zazdroszczę) Gdybym miała coś doradzić to zapuść włosy, możesz kręcić końców a grzywkę czesać na wyjścia w taki sposób jak na zdjęciu. No i poeksperymentować z kolorem, jeśli jesteś odważna, to może czerwone końcówki?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-07-15 12.52.25.jpg (64,5 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg grzywka-krotkie-wlosy.jpg (63,1 KB, 13 załadowań)
ptysia136 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 08:31   #47
Athelas
Raczkowanie
 
Avatar Athelas
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 102
Dot.: krysyz 30 tki -koścista twarz

Też mam cienkie włosy i fryzjerki załamują ręce nad nimi....dlatego nie lubię do nich chodzić. Przecież nie jestem ślepa, wiem że mam słabe włosy! Czy muszę tego zawsze wysłuchiwać?
Inne kobiety nie zrozumieją jaki to problem: nie wszystkie cięcia będą dawały zamierzony efekt, nie wszystkie uczesania się trzymają, drobne ingerencje typu farba skutkują łamaniem itd. itd. Po takich przygodach masz ochotę tylko wstawać, czesać się i mieć gotową fryzurę, bo i tak cudów nie wyczarujesz.
Podoba mi się wersja kleopatry oraz wersja z przedziałkiem, więc wg mnie możesz je zamiennie stosować. Przecież nie będziesz chodzić w jednej do końca życia

PS: Masz ładną buzię, wcale nie kościstą. Wolałabyś mieć pulchną?
__________________
no chips and no soda drinks
no sugar
Athelas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 10:58   #48
aniaaa3
Raczkowanie
 
Avatar aniaaa3
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 241
Dot.: krysyz 30 tki -koścista twarz

Cytat:
Napisane przez foxy313 Pokaż wiadomość
Ja bym zainwestowala w dobre kremy i witaminy!! ..................Cieplej szy kolorek wlosow bym zrobila na Twoim miejscu! Grzywka swietna - mozesz ja nosic roznie wiec fryzure mozesz miec inna kazdego dnia!
Tam gdzie masz wlosy zaczesane do tylu- super wygladasz! Mlodo bardzo i na pewno nie dalabym Ci 30 lat!!
Cieply sredni braz ladnie by wygladal- taki opalenizujacy..

Bardzo dziekuje za wskazówki - co do witamin to już o tym też pomyślałam. Wróce też do picia soków zamiast kawy.
Dobór kremu to faktycznie cieżka sprawa, jest ich całe mnóstwo - może się skusze na ten który polecasz choć cena jest kosmiczna. Ale skoro jest naprawdę skuteczny to na pewno warto.
Ciągle zastanawiam się nad kolorem włosów. Chciałabym mieć jasne końce i może sama spróbuje coś pokombinować tylko szukam dobrego instuktażu co do pasemek na cienkich, półdługich włosach.
__________________
Vivere militare est.
aniaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 13:22   #49
carbonicum
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 79
Dot.: krysyz 30 tki -koścista twarz

musze napisac bo sie boje, ze zrobisz sobie krzywde bron boze nie scinaj wlosow i nie rob grzywek!! wygladasz wtedy jak pacholek...

masz sliczna buzie i niesamowite rysy, podobna jestes do Hilary Swank...
jesli chcesz poprawic kondycje twarzy to sprobuj codziennego masazu twarzy, na you....bie jest filmik "tanaka self face massage"
carbonicum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-17, 15:58   #50
aniaaa3
Raczkowanie
 
Avatar aniaaa3
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 241
Dot.: krysyz 30 tki -koścista twarz

Cytat:
Napisane przez carbonicum Pokaż wiadomość
musze napisac bo sie boje, ze zrobisz sobie krzywde bron boze nie scinaj wlosow i nie rob grzywek!! wygladasz wtedy jak pacholek...

masz sliczna buzie i niesamowite rysy, podobna jestes do Hilary Swank...
jesli chcesz poprawic kondycje twarzy to sprobuj codziennego masazu twarzy, na you....bie jest filmik "tanaka self face massage"
Nie będę ścinać - obiecałam już to sobie - w krótkich nieładnie wyglądam, mało kobieco i na dodatek mam za małą główke w stosunku do całości bo jestem wysoka a buzia malutka jak w kasku. Grzywka jest fajna od czasu do czasu ale tylko przy dłuższych włosach w moim wypadku. O masażu słyszałam ale nie znałam nazwy - wielkie dzieki za informacje!
__________________
Vivere militare est.
aniaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 19:58   #51
carbonicum
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 79
Dot.: krysyz 30 tki -koścista twarz

prosze bardzo jesli chcesz od srodka poprawic kondycje wlosow(i nie tylko!) to staraj sie jesc kasze jaglana w ilosciach jak najwiekszych!
do masazu tanaka zakup jakis dobry olejek, np. arganowy lub cos z awokado, nie trzeba go duzo....
carbonicum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 23:11   #52
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: krysyz 30 tki -koścista twarz

Cytat:
Napisane przez aniaaa3 Pokaż wiadomość
Nie będę ścinać - obiecałam już to sobie - w krótkich nieładnie wyglądam, mało kobieco i na dodatek mam za małą główke w stosunku do całości bo jestem wysoka a buzia malutka jak w kasku. Grzywka jest fajna od czasu do czasu ale tylko przy dłuższych włosach w moim wypadku. O masażu słyszałam ale nie znałam nazwy - wielkie dzieki za informacje!
Jeśli masz mało włosów to zafunduj sobie hennę - mi to pomogło
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 09:54   #53
aniaaa3
Raczkowanie
 
Avatar aniaaa3
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 241
Dot.: krysyz 30 tki -koścista twarz

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Jeśli masz mało włosów to zafunduj sobie hennę - mi to pomogło
Też o niej myślałam - po niej włosy są grubsze bo niby "oblepia" je od zewnątrz....tak kiedyś mi fryzjerka tłumaczyła. Tylko boje się jak to chwyci takie włosy jak moje : od lat farbowane i rozjaśniane na końcach
A pamiętasz może jaka to była? jaka firma?
__________________
Vivere militare est.
aniaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 18:11   #54
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: krysyz 30 tki -koścista twarz

Cytat:
Napisane przez aniaaa3 Pokaż wiadomość
Też o niej myślałam - po niej włosy są grubsze bo niby "oblepia" je od zewnątrz....tak kiedyś mi fryzjerka tłumaczyła. Tylko boje się jak to chwyci takie włosy jak moje : od lat farbowane i rozjaśniane na końcach
A pamiętasz może jaka to była? jaka firma?
Ja farbowałam henną, która dawała odcień kasztanowy. Poza tym na internecie jest tego sporo, możesz wybrać jakiś odcień i skorzystać z oferty henny Khadi, która ma dobre opinie http://www.khadi.pl/
Jeśli miałaś włosy rozjaśniane na końcach, to lepiej odczekaj co najmniej dwa miesiące przed nałożeniem henny.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 18:57   #55
Zosie
Raczkowanie
 
Avatar Zosie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 30
Dot.: krysyz 30 tki -koścista twarz

jeżeli kwestia skóry pod oczami to nie fluid, a korektor powinien uratować sytuację. Wart pamiętać by był delikatnie jaśniejszy (jaśniejszy uwypukla)
Pozatym moim zdaniem Twoje najlepsze zdjęcie:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1423749196
i zupełnie nie rozumiem (wybacz za śmiałość) kompleksu "wysokiego czoła". Wygląda świetnie! A to nie czoło a niektóre fryzury Cię oszpecały
Zdecydowanie lepiej Ci bez grzywki:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1423907143
zdecydowanie nie wyglądasz na 30 lat !!
__________________

proszę o klik
Zosie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 22:50   #56
jadzia1979
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1
Dot.: krysyz 30 tki -koścista twarz

Nie tylko korektor ale również rozświetlacz powinno się nakładać pod oczy... zresztą obejrzyj kilka filmików na których dziewczyny pokazują jak wymodelować twarz za pomocą odpowiedniego makijażu, świetne!
__________________
http://www.rothtia.pl/
jadzia1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 08:27   #57
kate_w
Raczkowanie
 
Avatar kate_w
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 123
Dot.: krysyz 30 tki -koścista twarz

grzywka super, ale byłoby fajnie, gdyby była na tyle długa, żebyś mogła ją zaczesywać do góry czasami.
ja też jak i rodzinka jestem zachwycona również tą wersją z odsłoniętym czołem.
ale jako opcja.
natomiast jeśli chodzi o długość, to nie na równo! postarzysz się bardzo.
zrób long-boba.
krótsze z tyłu, do ramion z przodu.
spróbuj. jak Ci się nie spodoba, zawsze możesz wyrównać do tych krótszych, ale taka fryzura nadałaby Ci i charakteu i świeżości.
kate_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 10:19   #58
purpledot
Raczkowanie
 
Avatar purpledot
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 104
Dot.: krysyz 30 tki -koścista twarz

Cytat:
Napisane przez Kaminka24 Pokaż wiadomość
Ja bym Cię zrobiła "na kleopatrę"
Dokładnie o tym pomyślałam, jak tylko Cię zobaczyłam !
purpledot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 18:16   #59
_Vampirella_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 53
Dot.: krysyz 30 tki -koścista twarz

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Masz zupełnie normalną, ładną twarz, wcale nie kościstą ani "mizerną" - co to w ogóle ma znaczyć "mizerna" twarz? (pierwszy raz słyszę coś takiego) . Masz piękne, wyraźne rysy twarzy (jak większość modelek) stworzone do eksperymentowania z makijażem.
A ja Cie zapytam tak: Kto Ci ciągle mówi ze masz kościoła twarz? Może ten ktoś sam jest z deka tłusty i ci zazdrości?

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Cytat:
Napisane przez _Vampirella_ Pokaż wiadomość
A ja Cie zapytam tak: Kto Ci ciągle mówi ze masz kościoła twarz? Może ten ktoś sam jest z deka tłusty i ci zazdrości?
Przepraszam tam miało być kościstą. Pisze z telefonu i zdarzają się pomyłki.

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

Cytat:
Napisane przez GretaKredka Pokaż wiadomość
Wrzucam metamorfozę z fryzurą, która jest dla Ciebie najlepsza. Nie wiem jaki masz gatunek włosa. Jeżeli są proste i przyklapnięte trzeba odbić je od skóry i nadać im lekkiego skrętu. Technik na osiągnięcie takiego efektu jest mnóstwo. Jedna z najlepszych to termoloki.

Grzywkę zapuść, włosy też.

Możesz też pomyśleć o refleksach. Ładnie złagodzą rysy twarzy.

A tak w ogóle to chyba jesteś Głęboką Zimą. Zwróć uwagę na kolory, które stosujesz, zarówno w makijażu, jak i w garderobie.
Jak dla mnie ta propozycja ze zdjęcia jest przepiękna i dobra dla Ciebie autorka, bo to jakaś bzdura ze masz kościstą twarz. Tylko jak zrobić taką objętość samemu. Bardzo ciężko modeluje się włosy okrągła szczotka bez pomocy drugiej osoby. Trochę uciążliwe.

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Jeśli masz mało włosów to zafunduj sobie hennę - mi to pomogło
A propo henny , bo też myślałam o tym żeby zastosować, istnieje taka henna która się zmywa po iluś tam myciach? Bo u mnie tylko taka wchodzi w grę, bo słyszałam że ciężko później ściągnąć kolor po hennie (rozjaśnić).
__________________
Jeżeli ktoś jest wyczulony, przepraszam za pisownię i częstą nieobecność Pl znaków ale klikam z tele. Pozdrawiam wizażanki.
_Vampirella_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 18:35   #60
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: krysyz 30 tki -koścista twarz

Cytat:
Napisane przez _Vampirella_ Pokaż wiadomość
A ja Cie zapytam tak: Kto Ci ciągle mówi ze masz kościoła twarz? Może ten ktoś sam jest z deka tłusty i ci zazdrości?

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------



Przepraszam tam miało być kościstą. Pisze z telefonu i zdarzają się pomyłki.

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------



Jak dla mnie ta propozycja ze zdjęcia jest przepiękna i dobra dla Ciebie autorka, bo to jakaś bzdura ze masz kościstą twarz. Tylko jak zrobić taką objętość samemu. Bardzo ciężko modeluje się włosy okrągła szczotka bez pomocy drugiej osoby. Trochę uciążliwe.

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------



A propo henny , bo też myślałam o tym żeby zastosować, istnieje taka henna która się zmywa po iluś tam myciach? Bo u mnie tylko taka wchodzi w grę, bo słyszałam że ciężko później ściągnąć kolor po hennie (rozjaśnić).
Raczej nie, prawdziwa ziołowa henna zawsze zostaje na włosach i raczej się nie wypłukuje.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-01 22:11:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:10.