Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-05, 07:51   #1201
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
I buziaki dla Was , jeszcze nie mam podłaczonego netu w domu
Łączę się w bólu

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość

[/COLOR]Karolinko, Yen miło Was widzieć podłączajcie się szybko do "tych Internetów" i wracajcie


Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość


Karolinko, Yen witajcie


O ja też jestem ciekawa co z true? Urodziła już?

Ja też jestem ciekawa czy Adaś jest już na świecie

Tak sobie dyskutujecie o pryzmach a ja swoje oba pudełka wypuściłam w świat, LU oddałam Izce i teraz mam tylko bambusowy z jedwabiem i perłowy z BU i jestem b.zadowolona.
Delicate Beige były takie dziwne, za ciemne i różowawe a znowu Soft White...sama nie wiem jak to opisać, odznaczały mi się na twarzy, ale nie to, że kolor był zły tylko w ogóle faktura pudru jakaś taka dziwna
Ale potwierdzam, że różowa kostka zużywa się najwolniej i przez to nie robi prosiaka
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 07:58   #1202
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość

Witam
Dawno mnie nie bylo ale mialam ostatnio male przygody.
Podczas czwartkowej burzy spalił sie mój komputer Wróciłam z pracy do domu, chciałam odpalić go i już jest dead na zawsze
Dzięki Bogu tata oddał mi swojego laptopa - ci rodzice to zawsze poratują w kryzysie

Wczoraj spędziłam cudny dzionek z Gayenką, która jak zawsze mega poprawia mi humor i sprawia że świat nabiera kolorów i barw

Zizku dzieki Tobie Skorzystałyśmy z Sephorowej promocji tzn. ja skorzystałam i stałam się posiadaczką The Rock za taką cene grzech nie brać, no i jeszcze wpadł mi w łapy balsamik SephoraGirls za 9 zł
Jeszcze kupiłam dwie bluzeczki - żółtą w Orsayu i pomarańczową koszulową w C&A
A potem poleciałam na urodzinową imprezę i wstałam po 3 godzinach snu.
Jedno mnie zastanawia - dlaczego po imprezach mam idealnie czystą cerę ? po prostu marzenie
Imprezowanie mi służy no ale moim stopom może już niekoniecznie !
Hej Vibesiu Fajnie Cię widzieć
Ja też zauważyłam, że po imprezach moja cera wygląda lepiej. I też nie wiem dlaczego.

A wczoraj przed wyjściem na urodziny nałożyłam maskę z miodlą i potem jak się umalowałam byłam zaskoczona jak pięknie make up leżał na mojej twarzy
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 08:08   #1203
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Ja też maskę z miodlą bardzo lubię, pomaga mi utrzymać cerę w jako takim stanie bo ostatnio mi tak zwariowała że skończyło się na wizycie u dermatologa i antybiotykiem
Ja wczoraj nałożyłam maskę bankietową Dermiki Nocne Życie i makijaż trzymał mi się od 14.00 do rana w stanie bardzo dobrym
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 08:16   #1204
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Tak sobie dyskutujecie o pryzmach a ja swoje oba pudełka wypuściłam w świat, LU oddałam Izce i teraz mam tylko bambusowy z jedwabiem i perłowy z BU i jestem b.zadowolona.
Delicate Beige były takie dziwne, za ciemne i różowawe a znowu Soft White...sama nie wiem jak to opisać, odznaczały mi się na twarzy, ale nie to, że kolor był zły tylko w ogóle faktura pudru jakaś taka dziwna
Ale potwierdzam, że różowa kostka zużywa się najwolniej i przez to nie robi prosiaka
Heh, no właśnie, u mnie w sumie różowa i biała się najwolniej zużywa więc jak na koniec tylko te kostki zostaną to puder będzie można sobie o kant potłuc bo przecież na blado-różowy kolor nie będę się pudrować Co przemawia za tym, żeby poświęcić kiedyś z godzinkę i pobawić się w przesypywanie

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Ja też maskę z miodlą bardzo lubię, pomaga mi utrzymać cerę w jako takim stanie bo ostatnio mi tak zwariowała że skończyło się na wizycie u dermatologa i antybiotykiem
Ja wczoraj nałożyłam maskę bankietową Dermiki Nocne Życie i makijaż trzymał mi się od 14.00 do rana w stanie bardzo dobrym
Witaj Vibesko
Ehh, kolejna kusicielka maski z miodlą tak kusicie i kusicie że chyba długo nie wytrzymam i sama też ją nabędę



A tak BTW, Karolina, obchodzisz może dzisiaj imieniny? Jeśli tak, to wszystkiego co najlepsze
__________________
Trust the lust. Go deeper.

Edytowane przez lizzie
Czas edycji: 2009-07-05 o 08:19
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 08:42   #1205
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Heh, no właśnie, u mnie w sumie różowa i biała się najwolniej zużywa więc jak na koniec tylko te kostki zostaną to puder będzie można sobie o kant potłuc bo przecież na blado-różowy kolor nie będę się pudrować Co przemawia za tym, żeby poświęcić kiedyś z godzinkę i pobawić się w przesypywanie



Witaj Vibesko
Ehh, kolejna kusicielka maski z miodlą tak kusicie i kusicie że chyba długo nie wytrzymam i sama też ją nabędę



A tak BTW, Karolina, obchodzisz może dzisiaj imieniny? Jeśli tak, to wszystkiego co najlepsze
Właściwie to imienin nie obchodzę, dopóki jestem jeszcze względnie młoda to świętuję urodziny ale faktycznie te dzisiejsze to moje Dziękuję
Ja też czuję się skuszona tą maską, gdzie w Wawie ją mają?Chyba tam ostatnio pojechałyście na zlocie?
A co do przesypywania pryzm to miałam takie myśli co rano

Ale wstrętne chmurzysko na niebie A ja mam w planach wypad nad Zegrze
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 08:43   #1206
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Hej Dziewczynki, zgłasza się kolejna córka marnotrawna
Zaraz będę nadrabiać wątek, nawet nie wiecie, że jak dużo ostatnio stron przybyło!
Dosyć długo minimalizowałam zbiory... aż do tego piątku i soboty kiedy to trochę mi przybyło Kupiłam w końcu maskę z arganowej serii YR, ich balsam brązujący (jakiś pijany facet na ulicy trochę mnie zaczepiał, a jak nie reagowałam, to powiedział, że mam blade nogi Nie żeby to było impulsem do opalania, chcę po prostu wreszcie założyć mini), miniaturkę balsamu brzoskwiniowego i niechcący miniaturę żelu z owsem... Później miałam nic nie kupować, ale przybyła mi maska do stóp sally hansen i balsam l'oreala nutri soft.
Byłam jeszcze w TBS, mają kilka przecenionych rzeczy, ale raczej nic specjalnego: peeling z granatem, mleczko z nowej (?) serii i jakieś kosmetyczki... to tyle co zapamiętałam Przynajmniej tam nic nie kupiłam.
No i jeszcze przyniosłam do domu sporo ubrań, ale to były rzeczy konieczne

A te wszystkie zakupy przez to, że przez tydzień prawie nie wychodziłam z domu, więc jak już miałam wolny wieczór, to tak się skończył mój odwyk

Poza tym jestem naprawdę chora na minerały (Madziarra i Lizzie już wiedzą ). Od piątku próbuję zrobić zakupy na Silk Naturals i Coastal Scents. Musiałam zrobić przelew z jednego banku, w którym mam pieniądze do drugiego, z którego płacę paypalem. Zrobiłam ten przelew w piątek... i w sobotę co chwila sprawdzałam, czy doszły pieniądze, bo tak się nie mogłam doczekać, żeby zapłacić... Aż popołudniu zorientowałam się, że to sobota i pieniądze dojdą dopiero w poniedziałek I tak się teraz zastanawiam... może jedno zamówienie odłożę na przyszły miesiąc... tylko które? Chyba w końcu zrobię oba i ogłoszę bankructwo


A tak w ogóle to ogłaszam przymusowy odwyk do końca lipca (pewnie będę musiała przedłużyć na sierpień). Proszę bić, jak pomyślę o nowym kosmetyku Oczywiście te dwa zamówienia się nie liczą


Uff, rozpisałam się, to teraz idę myć włosy i Was nadrabiam




Karolinko! Wszystkiego najlepszego - samej radości i góry kosmetyków
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 09:40   #1207
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Karolina! wszystkiego co najlepsze, dużo zdrowia, radości, kosmetyków i wszystkiego, czego sama byś sobie życzyła


Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Przede wszystkim Ninko gratulacje zdanej matury Na pewno dostaniesz się na to co sobie wymarzyłaś a jeśli nawet będziesz musiała jakoś te swoje plany zmodyfikować to wierzę, że wyjdzie Ci to tylko na dobre A wiem co mówię
dziękuję bardzo mam nadzieję, że masz rację i dobrze się wszystko ułoży
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
A tak chciałam kupić, bo zakochana jestem w maseczce
ja też, jest cudowna!
Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Nina, jakby coś to ja służę próbką, jakby ci w Sephorze nie chcieli dać
postaram się zdobyć, ale jeśli będą problemy, to będę pamiętać
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ja też czuję się skuszona tą maską, gdzie w Wawie ją mają?Chyba tam ostatnio pojechałyście na zlocie?
apteka przy placu Starynkiewicza (to chyba Euro-Apteka)
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-05, 09:52   #1208
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Uff, chyba nadrobiłam zaległości

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Tak, używam i bazy i utwardzacza, u mnie nawet najtrwalszy lakier po 3 dniach jest do całkowitego zmycia.
Mam ten sam problem Miałam już dużo różnych baz, utwrdzaczy, wysuszaczy... i po max 3 dniach są conajmniej starte końcówki Ostatnio uywam NailTeka jako bazę i utwardzacz i musze przyznać, że jest trooszeczkę lepiej, ale to nadal nie jest nawet 5 dni... Mam jeszcze podkład NT, ale jego można używać tylko na zdrowe paznokcie, a moje u rąk nadal są trochę słabe. Użyłam go za to na paznokcie u stóp i mogę stwierdzić, że to najdziwniejszy lakier, jaki miałam - jak wyschnie robi się całkowicie matowy, jakbym sobie paznokcie polerowała metalowym pilnikiem Na razielakier się trzyma dwa dni, ale zdam relację, czy coś się będzie zmieniać (choć u stóp nie miałam takich roblemów jak u rąk, to jednak końcówki się ścierały dosyć szybko- chyba dziwnie chodzę )

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Hej ho
Ja juz od prawie godziny na nogach - dziś mam przedostatni egzamin. Trochę mi się już nie chce i w sumie żałuję , że nie przepisałam sobie z niego oceny z poprzednich studiów, no ale cóż
Jej, ile Ty miałaś tych egzaminów?? 30? Ja przez całe studia tyle nie miałam

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Hello, właśnie sobie ukręciłam Mixing Medium i zaraz będę robić testy; miałyście to kiedyś? https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=mixing+medium


Edit: super bajer, polecam. Mam nowy cień wypiekany, bardzo kiepsko napigmentowany, ciężko go nałożyć na powiekę. Z MM stał się bardzo nasycony ; przetesotwałam też cienie Chanela, MACa i pigment MACa. Wszystko super, gdy MM wyschnie ciężko je zetrzeć czyżby to była alternatywa dla baza pod cienie, która i tak nie wytrzymuje całego dnia na moich tłustych powiekach?
Ale fajnie, że nie jestem sama z minerałową manią Jak znajdę czas, to poczytam o tym, bo moje powieki dają sobie radę w taki upał nawet z bazą Art Deco



No i oczywiście gratuluję wszystkim zdanych egzaminów, matury (Nina) i wysokich średnich
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 10:09   #1209
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Karolinko wszystkiego naj

Kurczę, pogoda coś się popsuła a ja chciałam iść na słoneczko
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 10:29   #1210
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Wczoraj spędziłam cudny dzionek z Gayenką, która jak zawsze mega poprawia mi humor i sprawia że świat nabiera kolorów i barw

Jedno mnie zastanawia - dlaczego po imprezach mam idealnie czystą cerę ? po prostu marzenie
Imprezowanie mi służy no ale moim stopom może już niekoniecznie !
Zazdroszczę bardzo, ale mam w planach wakacyjnych wizytę na śląsku zeby poznać Ciebie i ewentualnei Agę jak się uda

Alkohol chyba przeszkadza pracować gruczołom łojowym w skórze Albo odwadnia no coś koło tego w każdym razie
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Właściwie to imienin nie obchodzę, dopóki jestem jeszcze względnie młoda to świętuję urodziny ale faktycznie te dzisiejsze to moje Dziękuję
Wszystkiego dobrego

I znów nei pojadę po Baleę, ech chyba wkońcu zamówię na allegro jak ostatnio
Mój allegrowy-przypadkowy odwyk trwa już od marca więc chyba będę mogła sobie pozwolić?
Kusi mnie błyszczyk i maskara z Bell
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 10:30   #1211
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Nosku, jaki kupon ?
I jakie dwa zapachy potrzebujesz aktualnie do kolekcji ?
mam kupon -10% do wykorzystania a z perfum chcę wrócić do Gucci II no i muszę coś czekoladowego upolować, mam nadzieję że Serendipitous.
Cytat:
Napisane przez your Angel
Kurczę, przeczytałam o sephorowych promocjach na gazecie i podobno przewijają się tam niektóre waniliowce za bagatelka 29złociszy. Hm, chyba zrobię malusi zapasik wanilii z paczulą. Przepiękna jest i bardzo komplementogenna.
Warto się skusić za taką cenę, żeby potem nie żałować.
Cytat:
Napisane przez your Angel
A właściwie nie wiem czy zrobię, bo mam dylemat w którą stronę pójść z moim perfumoholizmem Mam swoje dwa signature scents, ale za bardzo kocham świat perfum żeby się ograniczać tylko do nich. Ale z drugiej strony posiadanie tych najmojszych z moich i używanie tylko ich wydaje mi się szalenie seksowne, eleganckie i z klasą ...
Wiesz też długo nad tym myślałam. Nie umiałabym mieć 2-3 zapachów, to nie dla mnie, za szybko mi się nudzą i nie umiem pachnieć non stop tak samo. Na tydzień u rodziców wzięłam tylko jedne perfumy i już cierpię
Mam w tej chwili 21 sztuk i nie umiałabym mniej. Ale też nie chcę przeginać w drugą stronę. Muszę zapach naprawdę "kochać" żeby mógł wejść do zbioru. No i lubię patrzeć, że we flakoniku ubywa płynu, a nie tylko stoi i się kurzy.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Tak sobie dyskutujecie o pryzmach a ja swoje oba pudełka wypuściłam w świat, LU oddałam Izce i teraz mam tylko bambusowy z jedwabiem i perłowy z BU i jestem b.zadowolona.
Delicate Beige były takie dziwne, za ciemne i różowawe a znowu Soft White...sama nie wiem jak to opisać, odznaczały mi się na twarzy, ale nie to, że kolor był zły tylko w ogóle faktura pudru jakaś taka dziwna
Ale potwierdzam, że różowa kostka zużywa się najwolniej i przez to nie robi prosiaka
Oj to widzę że muszę się jakoś baczniej im się przyjrzeć. Dziwne, że opinie są tak bardzo skrajne. W KWC jest tak samo, albo ktoś jest baardzo zadowolony albo totalnie niezadowolony.

Vibesko, kochanie miło Was widzieć

Piąty dzień odwyku a ja nic nie kupiłam Właściwie to marzy mi się tylko ten różany balsam od Eveline
Organzzo gdzie była ta promocja na nie?

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Karolinko wszystkiego najkosmetyczniejszego
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-05, 10:34   #1212
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Aha i chyba sprzedam cos ze swojej kolorówki i przy okajzi pozbędę sie wszystkich próbek podkładów bo jakos od pół roku nie mam weny na ich zużywanie
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 10:40   #1213
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Karolinko! Wszystkiego najlepszego - samej radości i góry kosmetyków
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Karolina! wszystkiego co najlepsze, dużo zdrowia, radości, kosmetyków i wszystkiego, czego sama byś sobie życzyła


dziękuję bardzo mam nadzieję, że masz rację i dobrze się wszystko ułoży
ja też, jest cudowna!
postaram się zdobyć, ale jeśli będą problemy, to będę pamiętać
apteka przy placu Starynkiewicza (to chyba Euro-Apteka)
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Karolinko wszystkiego naj
Dziękuję Wszystkim za życzenia, jesteście kochane

Jak nie dorwę nigdzie już tych zestawów to chyba się szarpnę na pełnowymiarową, bo i tak używam jej jak kremu, na lato jest dla mnie idealna

Ja już niestety uciekam, muszę jeszcze spakować kilka rzeczy, o których wcześniej zapomniałam, albo stwierdziłam, że nie są mi niezbędne. Dziś mam transport w postaci TŻta, więc mogę poszaleć z tobołkami i walizkami

Mam nadzieję, że najpóźniej w środę będę już podłączona do świata

Buziaki

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Wszystkiego dobrego



Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Oj to widzę że muszę się jakoś baczniej im się przyjrzeć. Dziwne, że opinie są tak bardzo skrajne. W KWC jest tak samo, albo ktoś jest baardzo zadowolony albo totalnie niezadowolony.



[/COLOR]Karolinko wszystkiego najkosmetyczniejszego


Najlepiej gdybyś przetestowała w Sephorze, albo gdyby ktoś zrobił Ci małą odsypkę, bo pryzmy faktycznie są zwodnicze. Szkoda, że nie wiedziałam, że Cię interesują, bo zrobiłabym Ci odsypkę przed sprzedażą
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 10:58   #1214
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
No i oczywiście gratuluję wszystkim zdanych egzaminów, matury (Nina) i wysokich średnich
dziękuję
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Piąty dzień odwyku a ja nic nie kupiłam Właściwie to marzy mi się tylko ten różany balsam od Eveline
Organzzo gdzie była ta promocja na nie?
W Leclercu je widziałam ta cena to chyba normalna, bez promocji
ale różanych chyba nie mieli..
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ja już niestety uciekam, muszę jeszcze spakować kilka rzeczy, o których wcześniej zapomniałam, albo stwierdziłam, że nie są mi niezbędne. Dziś mam transport w postaci TŻta, więc mogę poszaleć z tobołkami i walizkami
baw się dobrze


a moje micele Sensibio jeszcze nie dotarły dziwię się, zamawiałam dzień przed Estellą, a jeszcze nie ma.. i po co płaciłam za priorytet jak ekonomicznym doszłoby już 2 razy
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 11:03   #1215
xxxDAGMARAxxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 595
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cześć
Humor już mam lepszy chociaż zbytnio dobrze nie jest ale jeszcze pare dni i poradze sobie z tym

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Ehh, kolejna kusicielka maski z miodlą tak kusicie i kusicie że chyba długo nie wytrzymam i sama też ją nabędę
Ja też powoli czuje się skuszona i chyba musze kupić niby chciałam kupic blue corna ale najbliższy TBS to w Warszawie albo Wrocławiu


Karolinko wszystkiego najlepszego I w ogole fajnie że już jesteś

Vibesko, Yen, Kochanie

Vibesiu a co tam słychać u Gayenki?? Chyba muszę śmignąć jej esemesa

Zosiu pochwal sie zdjęciami jak dostaniesz
xxxDAGMARAxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 11:04   #1216
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

dlaczego tylko marki selektywne mają takie szlachetne kolory, czy to jest jakiś problem z tym łączeniem pigmentów? zaczynam chorować na lakiery Chanel http://3.bp.blogspot.com/_8D5qVf5VMx...-le-vernis.jpg

O, jest wreszcie w sprzedaży kremik na który poluję http://www.inermis.pl/index.php?str=...odkat=&subkat=, na razie widziałam w krakowskiej ale tylko w zestawie z kremem na dzień za 35 zł
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 11:19   #1217
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
baw się dobrze
Jednak zostaję jeszcze godzinę, bo ktoś się nie wyrobił z czasem, faceci

Cytat:
Napisane przez xxxDAGMARAxxx Pokaż wiadomość
Cześć
Humor już mam lepszy chociaż zbytnio dobrze nie jest ale jeszcze pare dni i poradze sobie z tym



Ja też powoli czuje się skuszona i chyba musze kupić niby chciałam kupic blue corna ale najbliższy TBS to w Warszawie albo Wrocławiu


Karolinko wszystkiego najlepszego I w ogole fajnie że już jesteś
Dziękuję
Mam nadzieję, że szybko miną złe dni i też będziesz tu częściej
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 11:32   #1218
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Alkohol chyba przeszkadza pracować gruczołom łojowym w skórze Albo odwadnia no coś koło tego w każdym razie
Mnie zawsze wypryszcza okrutnie po alkoholu

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Mam w tej chwili 21 sztuk i nie umiałabym mniej. Ale też nie chcę przeginać w drugą stronę. Muszę zapach naprawdę "kochać" żeby mógł wejść do zbioru. No i lubię patrzeć, że we flakoniku ubywa płynu, a nie tylko stoi i się kurzy.
Ja mam mało zapachów :
- z drozszych to tylko Insolence (30ml) i Addict 50ml
- z naturowo-rossmanowsko-superpharmowych pormocji: Halloween, Cerruti 1881, Pure Tourquise (czy jak to się pisze ), Bright Crystal i Moschino Funny
- Avonowskie True Glow (2 szt) i 60's mod
- YR Ming Shu
- Amber Romance Victoria's Secret - jeden flakonik się kończy, ale drugi upolowałam na wymiance

czyli w sumie sztuk 11 i 2 w zapasie.
No i jeszcze 5 mgiełek z Avonu, na psikanie "do sklepu" czy na rower - graqnat, morela, truskawka, śliwka i jabłko

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Aha i chyba sprzedam cos ze swojej kolorówki i przy okajzi pozbędę sie wszystkich próbek podkładów bo jakos od pół roku nie mam weny na ich zużywanie
Mi całkiem nieźle idzie licytacja kolorówki. Ciesze się, bo do tej pory nie miałam zbytnio szczęścia i zestawy sprzedawały się za mniej niż 20 zł
Podkładu tez nie używam, nie mam ani jednego Uzywam pudru perłowego albo od razu bambus z jedwabiem i z dosypanym sypkim z Oriflame (dla koloru)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
a moje micele Sensibio jeszcze nie dotarły dziwię się, zamawiałam dzień przed Estellą, a jeszcze nie ma.. i po co płaciłam za priorytet jak ekonomicznym doszłoby już 2 razy
Napisz do nich!! Mi 2 butelki wysłali w kopercie (!!) a płaciłam 9,50 - jak za paczkę

Karolinko: równiez składam najlepsze życzenia
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 11:36   #1219
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Zazdroszczę bardzo, ale mam w planach wakacyjnych wizytę na śląsku zeby poznać Ciebie i ewentualnei Agę jak się uda

Alkohol chyba przeszkadza pracować gruczołom łojowym w skórze Albo odwadnia no coś koło tego w każdym razie
Wszystkiego dobrego

I znów nei pojadę po Baleę, ech chyba wkońcu zamówię na allegro jak ostatnio
Mój allegrowy-przypadkowy odwyk trwa już od marca więc chyba będę mogła sobie pozwolić?
Kusi mnie błyszczyk i maskara z Bell
serio serio ?
w takim razie trzymam za słowo Musimy się spotkać
A z balei co polecasz ? mnie ona też kusi, Gayenka chwaliła peeling z różowego grejfruta

A jaka maskara i jaki błyszczyk ?
Mnie zaś kusi balsam i żel pod prysznic by Sephora, o zapachu chyba czekolada czy toffi.... są teraz w zestawach po 29 zł

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Vibesko, kochanie miło Was widzieć

Piąty dzień odwyku a ja nic nie kupiłam Właściwie to marzy mi się tylko ten różany balsam od Eveline
dziękuje.
A ja tych balsamów nie widziałam jeszcze u siebie, za to w Douglasie wyczaiłam balsamy wielkie i tanie po 19 zł i był mandarynkowy

Cytat:
Napisane przez xxxDAGMARAxxx Pokaż wiadomość
Vibesko, Yen, Kochanie

Vibesiu a co tam słychać u Gayenki?? Chyba muszę śmignąć jej esemesa

Zosiu pochwal sie zdjęciami jak dostaniesz
witaj
U Gayenki wszystko dobrze, wygląda kwitnąco i wpadła w szał sukienek, no ale nic dziwnego, wygląda szałowo w nich

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
dlaczego tylko marki selektywne mają takie szlachetne kolory, czy to jest jakiś problem z tym łączeniem pigmentów? zaczynam chorować na lakiery Chanel http://3.bp.blogspot.com/_8D5qVf5VMx...-le-vernis.jpg

O, jest wreszcie w sprzedaży kremik na który poluję http://www.inermis.pl/index.php?str=...odkat=&subkat=, na razie widziałam w krakowskiej ale tylko w zestawie z kremem na dzień za 35 zł
Super kolory tych chaneli
A krem i mnie zainteresować, muszę kupić coś pod oczy.

Pachnę sobie dzisiaj moim Innocentem, podoba mi się
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-05, 11:42   #1220
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość

Napisz do nich!! Mi 2 butelki wysłali w kopercie (!!) a płaciłam 9,50 - jak za paczkę

Karolinko: równiez składam najlepsze życzenia
Dziękuję
A testowałaś już? Jestem b.ciekawa jak Ci się spodoba
Wczoraj musiałam zmyć oczy micelem Ziaji, bo tylko to zostało w domu i ile ja się namęczyłam to głowa mała Kruszy i rozmazuje tusz to cholerstwo tak, że wszystko miałam w oczach Żal mi wylewać, więc będę się poświęcać i zużyję jak będę przyjeżdżać na weekendy, ale nie kupię nigdy więcej
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 11:42   #1221
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
dlaczego tylko marki selektywne mają takie szlachetne kolory, czy to jest jakiś problem z tym łączeniem pigmentów? zaczynam chorować na lakiery Chanel http://3.bp.blogspot.com/_8D5qVf5VMx...-le-vernis.jpg
Piękne Ja czasami robiłam tak, że mieszałam 2 kolory lakierów i robiłam jakiś nowy odcień, ale takich chyba nie da się uzyskać domowymi sposobami

A jak przy perfumach jesteśmy...kończy mi się moja Baby doll To były moje pierwsze "lepsze" perfumy i chyba powoli muszę się rozejrzeć za nowym flakonikiem, bo bardzo lubię ten zapach.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 11:42   #1222
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Mam w tej chwili 21 sztuk i nie umiałabym mniej. Ale też nie chcę przeginać w drugą stronę. Muszę zapach naprawdę "kochać" żeby mógł wejść do zbioru. No i lubię patrzeć, że we flakoniku ubywa płynu, a nie tylko stoi i się kurzy.
mam tak samo znaczy ja mam troche wiecej niz 21 sztuk [jakies dwa razy wiecej ] i... probowalam zrobic porzadek w zapachach i nie potrafie pozbyc sie zadnego z mojej kolekcji. kurcze, niby mnei juz ta ilosc troche przytlacza ale nie umiem zminimalizowac zbioru bo wiem, ze za jakis czas wroce do zapachow, ktorych sie pozbede takie bledne kolo
Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Mam swoje dwa signature scents, ale za bardzo kocham świat perfum żeby się ograniczać tylko do nich. Ale z drugiej strony posiadanie tych najmojszych z moich i używanie tylko ich wydaje mi się szalenie seksowne, eleganckie i z klasą ...
tez mam swoje dwa signature scents, jeden z nich sie skonczyl i cierpie katusze nie mogac go uzywac
ja zrobilam sobie maly odpoczynek od zapachow i chyba wyszlo mi to na dobre bo znow zaczynam tesknic. przez pare miesiecy nie spogladalam na polki z perfumami, nie wchodzilam na watek zakupowy, uzywalam na przemian tych moich zapachow i bylo mi bardzo blogo z tym wszystkim. ale znow zaczynam czuc potrzebe testowania, testowania, testowania


zaraz ide na chrzciny, musze tylko leb wysuszyc i pazury pomalowac. najchetniej to zakopalabym sie pod koldra i przespala caly dzien, jakas nie do zycia jestem
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 11:49   #1223
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Dziękuję
A testowałaś już? Jestem b.ciekawa jak Ci się spodoba
Wczoraj musiałam zmyć oczy micelem Ziaji, bo tylko to zostało w domu i ile ja się namęczyłam to głowa mała Kruszy i rozmazuje tusz to cholerstwo tak, że wszystko miałam w oczach Żal mi wylewać, więc będę się poświęcać i zużyję jak będę przyjeżdżać na weekendy, ale nie kupię nigdy więcej
Nie użyłam jeszcze, bo wykańczam płyn Astora.

Micelem Ziaji zmywaj więc twarz - ja tak zawsze robię, gdy chcę już wykończyć płyn do oczu A końcówkę żeli do mycia twarzy wykańczam też jako żel pod prysznic
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 11:51   #1224
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
a moje micele Sensibio jeszcze nie dotarły dziwię się, zamawiałam dzień przed Estellą, a jeszcze nie ma.. i po co płaciłam za priorytet jak ekonomicznym doszłoby już 2 razy
Dziwne, ja też priorytet, już w czwartek je miałam.
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Dziękuję
A testowałaś już? Jestem b.ciekawa jak Ci się spodoba
Wczoraj musiałam zmyć oczy micelem Ziaji, bo tylko to zostało w domu i ile ja się namęczyłam to głowa mała Kruszy i rozmazuje tusz to cholerstwo tak, że wszystko miałam w oczach Żal mi wylewać, więc będę się poświęcać i zużyję jak będę przyjeżdżać na weekendy, ale nie kupię nigdy więcej
Najlepszego kochanie
Mam dla Ciebie Biodermy, mam nadzieję, że się niedługo spotkamy jak znowu przyjdziesz na spotkanie na 5 minut to Cię zbanuję

Ja chciałam minimalizować zbiory, ale totalnie mi to nie wychodzi, co zużyję to ostaję/kupuję coś nowego. Już nie mam gdzie tego trzymać ostatnio było już lepiej, a dzisiaj się przeraziłam ilością kosmetyków, które mam. W następny weekend mam zamiar wszystko przejrzeć i zrobić selekcję.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 11:58   #1225
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Wink Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Nie użyłam jeszcze, bo wykańczam płyn Astora.

Micelem Ziaji zmywaj więc twarz - ja tak zawsze robię, gdy chcę już wykończyć płyn do oczu A końcówkę żeli do mycia twarzy wykańczam też jako żel pod prysznic
Tak właśnie zrobię, bo do samych oczu musiałabym go chyba z rok używać a na tyle to mi cierpliwości nie starczy

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość

Najlepszego kochanie
Mam dla Ciebie Biodermy, mam nadzieję, że się niedługo spotkamy jak znowu przyjdziesz na spotkanie na 5 minut to Cię zbanuję
Dziękuję
A ja wreszcie przelałam pieniądze, będą jutro na koncie, przepraszam,że tak długo,ale w mieszkaniu nie miałam neta a do pracy zapomniałam wziąć kodów do przelewów i sama się wkurzałam

Ejj nie strasz mnie Będę na 100% od początku o ile znów się nie umówicie o 16 i o ile to będzie w tym tygodniu, bo w przyszłym mam krótki urlop
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 12:00   #1226
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Estella, Madziarra: macie nieaktualne podpisy
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 12:03   #1227
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja mam mało zapachów :
- z drozszych to tylko Insolence (30ml) i Addict 50ml
- z naturowo-rossmanowsko-superpharmowych pormocji: Halloween, Cerruti 1881, Pure Tourquise (czy jak to się pisze ), Bright Crystal i Moschino Funny
- Avonowskie True Glow (2 szt) i 60's mod
- YR Ming Shu
- Amber Romance Victoria's Secret - jeden flakonik się kończy, ale drugi upolowałam na wymiance
Wcale nie tak mało Też mam Funny, Bright Crystal i Addicta. A Lanvin Eclat d'Arpege nie masz?
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

A jak przy perfumach jesteśmy...kończy mi się moja Baby doll To były moje pierwsze "lepsze" perfumy i chyba powoli muszę się rozejrzeć za nowym flakonikiem, bo bardzo lubię ten zapach.
no to trzeba kupić w SP widuję czasami trzydziestki w dobrej cenie

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
mam tak samo znaczy ja mam troche wiecej niz 21 sztuk [jakies dwa razy wiecej ] i... probowalam zrobic porzadek w zapachach i nie potrafie pozbyc sie zadnego z mojej kolekcji. kurcze, niby mnei juz ta ilosc troche przytlacza ale nie umiem zminimalizowac zbioru bo wiem, ze za jakis czas wroce do zapachow, ktorych sie pozbede takie bledne kolo
ja doszłam do wniosku, że to głupie trzymać perfumy, które 'lubię' i 'podobają mi się' to za mało. i tak z 35 zrobiło się 21. chociaż zdarza mi się zatęsknić za czymś czego się pozbyłam..
Cytat:
Napisane przez zizou
tez mam swoje dwa signature scents, jeden z nich sie skonczyl i cierpie katusze nie mogac go uzywac
a jaki?
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ja chciałam minimalizować zbiory, ale totalnie mi to nie wychodzi, co zużyję to ostaję/kupuję coś nowego. Już nie mam gdzie tego trzymać ostatnio było już lepiej, a dzisiaj się przeraziłam ilością kosmetyków, które mam. W następny weekend mam zamiar wszystko przejrzeć i zrobić selekcję.
nie wiem czy Cię to pocieszy, ale mi też zupełnie nie idzie
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 12:07   #1228
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
ja doszłam do wniosku, że to głupie trzymać perfumy, które 'lubię' i 'podobają mi się' to za mało. i tak z 35 zrobiło się 21. chociaż zdarza mi się zatęsknić za czymś czego się pozbyłam..
ja do wiekszosci czuje sentyment i... no nie potrafie sie pozbyc, bo kazda buteleczka i zapach w niej zamkniety kojarzy mi sie z czyms fajnym, milym, wspanialym i jesli pozbylabym sie akurat tej flaszki to tesknilabym bardzo mocno
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
a jaki?
Dune w pol roku wykonczylam 30ml, moj rekord TZ obiecal mi kupic w sklepie na lotnisku cala setke, no ale on wraca dopiero za 2 miesiace i teraz nie wiem, co robic. kupic 30 i miec zapas czy co...
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 12:12   #1229
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

serio serio Vibesko
Z Balei używam tylko limitek pod prysznic a kusi błyszczyk glam star 21 http://www.inermis.pl/index.php?str=...odkat=&subkat= i maskara Glam&Sexy Volume Black https://wizaz.pl/Makijaz/Nowosci/Glam-Sexy bo szczota jest gruba i gęsta jak w Collagene więc spróbuję od tańszej wersji
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 12:18   #1230
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Wcale nie tak mało Też mam Funny, Bright Crystal i Addicta. A Lanvin Eclat d'Arpege nie masz?
Lanvina chciałam, ale jednak nie kupiłam. Podoba mi się, ale w sumie to taki zwyklak, mogłabym dostać - ucieszyłabym się, ale kupić - raczej nie
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:59.