Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51 - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-07, 21:06   #1771
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Kurtki puchowe / wełniane płaszcze + wełniane / kaszmirowe czapki i szaliki.

Jest mi zimno, to ubieram czapkę i szal. Mam marznąć tylko dlatego, bo dla kogoś innego temp jest odpowiednia / niewymagająca założenia czapki i szalika? No nie.


Wysłane z iPhone'a
Nie.
Ale wychodzi na to, że wszyscy noszą kurtki, kozaki i czapka, a to ja czuję się jak kretynka w trampkach i wiosenno-jesiennej kurtce. i tak pytam tylko, bo może ja czegoś nie wiem.
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-07, 21:06   #1772
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

U mnie póki co zero czapki i raczej cienko, ale to przez to, że jak jadę autobusem do i z pracy, to ogrzewanie jest ustawione na full, a na dodatek człowiek stoi na człowieku. Jadę tak 30 min, a nie mam ani ręki, ani miejsca na to, żeby zdjąć całą kurtkę, szalik i czapkę i to trzymać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-07, 21:08   #1773
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87231894]Dokładnie tak.
Ja teraz mam buty do kostki i kurtkę przejściową z Lidla, która uwielbiam. Rano zakładam więcej warstw pod nią. Zimą założę cieplejszą kurtkę i cieplejsze buty. No ludzie, rano było u mnie 2 stopnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]



U mnie -4. Więc no, nie wylecę w sweterku o 7:00.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-07, 21:13   #1774
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Chodzicie w zamszowych butach jesienią i zimą? Uwielbiam zamszowe obuwie, ale obawiam się, że nawet impregnowane nie wytrzyma na deszczu czy roztopionym śniegu i w efekcie zawsze kupuję buty z ekoskóry.
Chodzę, ale w ładniejsze dni. Jak mnie złapie nieduży deszcz, to jest w porządku. Unikam przy bardzo brzydkiej pogodzie (typu leje cały dzień).

Cytat:
Napisane przez Tepsa Pokaż wiadomość
Ja ostatnio tylko w zamszowych, ale na deszcze nie.nadaja:/ nie pomaga nawet pasta impregujaca:/
Nosicie już czapki?
Noszę, ale taką cienką.

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Raptem dwa tygodnie temu zaczęła się kalendarzowa jesień. Nie za ciepło i nie za wcześnie na kozaki i czapki? Rozumiem, że zimno ale co w takim razie zakładacie w grudniu jak jest -10?
Dla mnie nie za ciepło.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-07, 21:17   #1775
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Ja tam już chodzę w zimowej kurtce, ale adidasy jeszcze siateczkowe.
Bynajmniej nie dlatego, że mi w nich ciepło a dlatego, że nie miałam czasu nawet sprawdzić czy mam jakieś cieplejsze. Muszę zajrzeć do szafy i ewentualnie kupić jakieś nowe buty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-07, 21:18   #1776
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Kurtki puchowe / wełniane płaszcze + wełniane / kaszmirowe czapki i szaliki.

Jest mi zimno, to ubieram czapkę i szal. Mam marznąć tylko dlatego, bo dla kogoś innego temp jest odpowiednia / niewymagająca założenia czapki i szalika? No nie.


Wysłane z iPhone'a
Akurat za szalik szanuję ja też już noszę, czapki jeszcze nie ale te dwa stopnie poniżej zera dziś dotkliwie odczułam
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-07, 21:19   #1777
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

U mnie rano były 2 stopnie, w dzień 8.
Ubrana byłam w spodnie, koszulkę, długi sweter za pupę, kurtkę puchowa (prawdziwy puch to ciepła) krótką, duży ciepły szal i rękawiczki. Na nogach wysokie do kolan zamszowe kozaki z ociepleniem (ale takim na teraz a nie na mrozy).
Chciałam ubrać czapke ale się wstydziłam, myślałam że głupio będzie ale jutro ubiorę
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-07, 21:21   #1778
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-07, 21:24   #1779
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Nie.
Ale wychodzi na to, że wszyscy noszą kurtki, kozaki i czapka, a to ja czuję się jak kretynka w trampkach i wiosenno-jesiennej kurtce. i tak pytam tylko, bo może ja czegoś nie wiem.
Ja dziś też miałam trampki a rano było 0, ale nie czułam się jak kretynka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-07, 21:26   #1780
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
U mnie rano były 2 stopnie, w dzień 8.
Ubrana byłam w spodnie, koszulkę, długi sweter za pupę, kurtkę puchowa (prawdziwy puch to ciepła) krótką, duży ciepły szal i rękawiczki. Na nogach wysokie do kolan zamszowe kozaki z ociepleniem (ale takim na teraz a nie na mrozy).
Chciałam ubrać czapke ale się wstydziłam, myślałam że głupio będzie ale jutro ubiorę
Ja w takiej sytuacji ubieram się jesiennie. Wolę rano odrobinę pomarznąć, niż później się topić w ubraniach. No może czapka jakaś cienka rano, ale to dlatego, że łatwo to później schować.
Co innego jakby rano było minus ileś tam, a w dzień 2. ]
Ale ja mam jakieś dziwne odczuwanie temperatury
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-07, 21:26   #1781
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Raptem dwa tygodnie temu zaczęła się kalendarzowa jesień. Nie za ciepło i nie za wcześnie na kozaki i czapki? Rozumiem, że zimno ale co w takim razie zakładacie w grudniu jak jest -10?
Wiesz, dużo zależy od regionu w którym się mieszka i od danego dnia. U mnie często jest mega wilgotno, do tego bardzo wieje. Przez to np. dzisiaj mimo że było 10 stopni to naprawdę było nieprzyjemnie i koniecznie trzeba było założyć jakąś kurtkę przez którą wiatr nie przewiewa i cienki szalik. Za to jak nie wieje i świeci słońce to przy 10 stopniach jest przyjemnie i wystarczy sam sweter. Zimą nawet przy -10 potrafi być znośniej niż jesienią w deszczowy dzień.
U mnie w mieście akurat śmiesznie to wygląda, bo często łatwo można poznać turystów po ubraniu. Mieszkańcy chodzą w krótkim rękawie a przyjezdni w kurtkach, swetrach i czapkach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-07, 21:28   #1782
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Nie.

Ale wychodzi na to, że wszyscy noszą kurtki, kozaki i czapka, a to ja czuję się jak kretynka w trampkach i wiosenno-jesiennej kurtce. i tak pytam tylko, bo może ja czegoś nie wiem.
Ja się tak czuję jak jadę po zakupy . Bluza dżinsy i adidasy .. no autem pod sklep itd
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-07, 21:28   #1783
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Wiesz, dużo zależy od regionu w którym się mieszka i od danego dnia. U mnie często jest mega wilgotno, do tego bardzo wieje. Przez to np. dzisiaj mimo że było 10 stopni to naprawdę było nieprzyjemnie i koniecznie trzeba było założyć jakąś kurtkę przez którą wiatr nie przewiewa i cienki szalik. Za to jak nie wieje i świeci słońce to przy 10 stopniach jest przyjemnie i wystarczy sam sweter. Zimą nawet przy -10 potrafi być znośniej niż jesienią w deszczowy dzień.
U mnie w mieście akurat śmiesznie to wygląda, bo często łatwo można poznać turystów po ubraniu. Mieszkańcy chodzą w krótkim rękawie a przyjezdni w kurtkach, swetrach i czapkach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Akurat u nas absolutnie zero wiatru dziś.
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-07, 21:30   #1784
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

No mnie przy tych 8 stopniach nie było za ciepło w przejściowym wełnianym płaszczu i cienkiej czapce.

Zresztą co za różnica, jak inni się ubierają? ja się ubieram tak, żeby mnie było komfortowo pod względem ciepła,a nie innym na mój widok. To, że innym jest ciepło przy 0 stopni i chodzą w jeansowej kurtce, nie oznacza, że mnie też musi. I nawet jeśli bym była jedyną osobą w mieście w czapce, to nie bardzo mnie to obchodzi. Ważne, że mnie to odpowiada.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-07, 21:31   #1785
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Ja w takiej sytuacji ubieram się jesiennie. Wolę rano odrobinę pomarznąć, niż później się topić w ubraniach. No może czapka jakaś cienka rano, ale to dlatego, że łatwo to później schować.
Co innego jakby rano było minus ileś tam, a w dzień 2. ]
Ale ja mam jakieś dziwne odczuwanie temperatury
Ubieraj się tak jak chcesz i tyle. Zapewniam Cię, że raczej nikt nie będzie w drodze porannej do pracy dywagował nad tym, że Ty masz wiosenną kurtkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-07, 21:34   #1786
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
No mnie przy tych 8 stopniach nie było za ciepło w przejściowym wełnianym płaszczu i cienkiej czapce.



Zresztą co za różnica, jak inni się ubierają? ja się ubieram tak, żeby mnie było komfortowo pod względem ciepła,a nie innym na mój widok. To, że innym jest ciepło przy 0 stopni i chodzą w jeansowej kurtce, nie oznacza, że mnie też musi. I nawet jeśli bym była jedyną osobą w mieście w czapce, to nie bardzo mnie to obchodzi. Ważne, że mnie to odpowiada.
Podejrzewam ze raczej chodzi np to że wychodzisz z domu ubrana tak jak uważasz a potem dziwnie się czujesz bo ty w kurtce grubej a inni na krótki rękaw .
U nas z rana 0/-2 .
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-07, 21:39   #1787
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
Podejrzewam ze raczej chodzi np to że wychodzisz z domu ubrana tak jak uważasz a potem dziwnie się czujesz bo ty w kurtce grubej a inni na krótki rękaw .
U nas z rana 0/-2 .
U mnie rano podobnie.
Nie wiem, ja się nie czuję dziwnie, jak jestem ubrana cieplej czy lżej (to raczej nie) niż inni. W ogóle nie bardzo na to zwracam uwagę.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-07, 22:09   #1788
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Raptem dwa tygodnie temu zaczęła się kalendarzowa jesień. Nie za ciepło i nie za wcześnie na kozaki i czapki? Rozumiem, że zimno ale co w takim razie zakładacie w grudniu jak jest -10?
Ja mam tendencję do zatok, więc przy wietrze wolę mieć nakrycie głowy niż później cierpieć.
I wcale nie jestem odosobniona w tym.

Teraz noszę lekką puchówkę.

Temperatury minusowej dawno nie było u mnie, poprzedniej zimy na pewno nie, ale kiedy bywają to obowiązkowo porządna kurtka z szalikiem i ciepła czapka. W zależności od czasu przebywanego na zewnątrz - coś pod spodnie.

U mnie jest dużo wilgoci, przenika na wskroś i mimo, że mamy praktycznie wyłącznie dodatnie temperatury, to jednak jest nieprzyjemnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...

Edytowane przez wika82
Czas edycji: 2019-10-07 o 22:14
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-07, 22:18   #1789
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Czyli tylko u mnie zawsze przed wyjściem się patrzyło przez okno, jak poubierani są inni ludzie, żeby wiedzieć jaka jest pogoda? Oczywiście oprócz sprawdzenia zapowiadanej temperatury.
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-07, 22:55   #1790
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 882
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Czyli tylko u mnie zawsze przed wyjściem się patrzyło przez okno, jak poubierani są inni ludzie, żeby wiedzieć jaka jest pogoda? Oczywiście oprócz sprawdzenia zapowiadanej temperatury.

Ja zwracam uwagę tylko na temperaturę, ale mnie i tak zazwyczaj jest za ciepło.
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 04:55   #1791
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Czyli tylko u mnie zawsze przed wyjściem się patrzyło przez okno, jak poubierani są inni ludzie, żeby wiedzieć jaka jest pogoda? Oczywiście oprócz sprawdzenia zapowiadanej temperatury.
U mnie bardziej na temperaturę poza tym ciężko odgadnąć, co ktoś ma pod spodem.

to generalnie temat rzeka, bo każdy inaczej odczuwa. Ja we wrześniu jak wiało, było brzydko chodziłam w ramonesce i w szaliku i też miałam wrażenie, że wszyscy się gapią, a szalika nikt nie założy, bo przecież wrzesień dopiero. Poza tym jeden będzie jeździł autem a drugi czekał na przystanku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 05:38   #1792
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Czyli tylko u mnie zawsze przed wyjściem się patrzyło przez okno, jak poubierani są inni ludzie, żeby wiedzieć jaka jest pogoda? Oczywiście oprócz sprawdzenia zapowiadanej temperatury.
Nie tylko u ciebie u mnie do tego plus wyjście na balkon czy teraz przed dom i odczuwalnie jak to wygląda
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 06:13   #1793
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Dla mnie z kolei Azjaci nie do odróżnienia. Potrafię wyłapać Japończyków ale już pozostałe nacje masakra. Niektórzy mają głowy jak dynie to mniemam, że Chinczycy, ale nie jest pewna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Ponoć dla azjatów mamy wszyscy długie nosy, które tak samo wyglądają. Za to mamy różne kolory oczu a u nich jednakowe prawie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mysle, ze to kwestia obycia, nie majac na co dzien wcale do czynienia z Azjatami tez po samym wygladzie bym nie odroznila, bardziej po jezyku, a teraz nie mam najmniejszego problemu z tym.
Ale w Sydney zdecydowana wiekszosc populacji to Azjaci, tutaj to ja jestem mniejszoscia etniczna

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Czy powiedziały byście koleżance, że jej facet ją zdradza?
Obydwoje znam, obydwoje lubię, spędzamy razem wolne chwile. Od jakiegoś czasu jest to związek na odległość, on mieszka w moim mieście, ona 200 km dalej. Ona jest zakochana i traktuje to poważnie, on twierdzi, że przez odległość i tak nic z tego nie będzie i w zasadzie to czeka tylko żeby z nią zerwać. Co do zdrady jestem pewna na 100%, praktycznie rzecz biorąc byłam jej świadkiem. On twierdzi że nigdy się dziewczynie nie przyzna, bo po co ma jej dokładać, skoro ona i tak będzie cierpieć po rozstaniu. Czuję się strasznie z tym, że wiem o wszystkim, jednocześnie z wielu powodów chce zachować dobre relacje z obydwojgiem. Opcja anonimowego donosu raczej nie wchodzi w grę, koleżanka od razu się domyśli kto to.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gdybym miala faktycznie podstawy do twierdzenia, ze zdrada sie odbyla i dotyczyloby to bliskiej mi osoby (czyli przyjaciolki, a nie jakiejs znajomej z pracy itp), to powiedzialabym. Sama tez wolalabym wiedziec.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 07:03   #1794
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Ja nie obserwuję, bo ktoś mógł się i tak źle ubrać, zresztą ze swojego bloku niewiele widzę. Patrzę na temperaturę, wychodzę na balkon. Ale najbardziej ufam i wierzę pewnej osobie, która na FB robi amatorsko prognozy pogody dla Górnego Śląska. Nigdy się nie przejechałam na tym, co u niego przeczytałam i wg tych prognoz się ubieram.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 07:16   #1795
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez Tepsa Pokaż wiadomość
Nosicie już czapki?
Nie noszę, ale ja w ogóle nie noszę czapek. Jak tylko ubiorę to mnie głowa boli.

Na duży mróz, ok -20st jedynie opaska wchodzi w grę jak idę gdzieś dalej.


Teraz (od początku października) ubieram cienkie szaliczki, chustki. Jak będzie zimniej wyciągnę szalik i rękawiczki.

---------- Dopisano o 08:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Szalik obowiązkowo,bo gardło jest u mnie bardzo wrażliwe.
Mój tata odkąd zrezygnował z szalika kilkanaście lat temu pozbył się problemów z gardłem.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2019-10-08 o 07:20
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 07:20   #1796
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Nie.

Ale wychodzi na to, że wszyscy noszą kurtki, kozaki i czapka, a to ja czuję się jak kretynka w trampkach i wiosenno-jesiennej kurtce. i tak pytam tylko, bo może ja czegoś nie wiem.
Każdy inaczej odczuwa temperaturę. Jak Ci ciepło, no to wszystko spoko i nie widzę problemu.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------

Czapek nie noszę, za to noszę nauszniki, ale to dopiero jak zaczną się mrozy.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 07:46   #1797
c27114ece7e97a9e5dae0bed5be495ab318e4b93_5e17be829368c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 422
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Nie.
Ale wychodzi na to, że wszyscy noszą kurtki, kozaki i czapka, a to ja czuję się jak kretynka w trampkach i wiosenno-jesiennej kurtce. i tak pytam tylko, bo może ja czegoś nie wiem.
E tam.
Ja też jeszcze pomykam w cieniutkiej kurteczce (bawełniana, jednowarstwowa - nawet podszewki nie ma). Ale mi jest wiecznie ciepło. Tylko buty noszę wysokie, bo lubię, ale i w trampkach byłoby spoko.
c27114ece7e97a9e5dae0bed5be495ab318e4b93_5e17be829368c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 08:44   #1798
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Nie rozumiem ubierania się pod innych ludzi zamiast pod temperaturę. Jakby w połowie lipca jakas anomalia wybilo -2 to też chodzilabys w krótkim rekawku bo kalendarzowo lato? Ubieram się tak jak wskazuje temperatura, obecnie noszę jesienny płaszcz, zimowy szał i czape naciagnieta na uszy,bo wieje o wiele mocniej niż zima.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 08:49   #1799
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
Nie rozumiem ubierania się pod innych ludzi zamiast pod temperaturę. Jakby w połowie lipca jakas anomalia wybilo -2 to też chodzilabys w krótkim rekawku bo kalendarzowo lato? Ubieram się tak jak wskazuje temperatura, obecnie noszę jesienny płaszcz, zimowy szał i czape naciagnieta na uszy,bo wieje o wiele mocniej niż zima.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo to nie chodzi że pod innych tylko wyglądasz widzisz że idą w kurtkach mimo że za oknem wygląda dobrze a potem se myslisz że może odczuwalnie jest inaczej niż wygląda i wkoncu i tak dokonca nie wiesz jak się ubrać. Tak to u mnie najczęściej wyglądało kiedyś.
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 08:51   #1800
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Nie macie termometra na zewnątrz? Bo jak mi wskazuje 2 stopnie, to raczej nie ma opcji, żeby mi było za ciepło w bluzie..
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-19 18:30:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:25.