Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-15, 08:26   #151
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Mnie wyskoczyły tylko takie
Drogie dla mnie.
Co do wyglądu - mnie się ich buty po prostu nie podobają.Załącznik 7694552
A jakie Ci się podobają? To może coś podpowiemy. Dla mnie te po prawej są super, takie botki w większości noszę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 08:27   #152
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Jestem tak zrażona do Deichmanna, że jedyna rzecz jakości której ufam u nich, to skórzane wkładki do butów, które można prać. Albo mam pecha, albo nie wiem, ale wszystkie buty z D. jakie miałam, w naprawdę różnym przedziale cenowym, po roku czasu wyglądały tragicznie, nic tylko wyrzucić.

W Ryłko mam rozmiar 38, w Wojasie 38/39 ze wskazaniem na 39, żeby mieć luz na grubszą skarpetę. Generalnie na ogół rozmiar 38, więc nawet nie wiedziałam, że z rozmiarem Ryłko jest coś nie tak.
Ja nie jestem tak rozrzutna i nie kupuję butów na 1 sezon, więc D. omijam. Zawsze mnie zastanawiało, że ludzi stać wydać tyle kasy na buty na 1 sezon

Mam od nich aż 1 parę, kupiłam ją jako ostatnią parę i aż za 50 zł wieki temu ( te skórzane właśnie ), więcej te buty nie są warte. Nieporównywalnie dużo bardziej twarde i nie do chodzenia
Trzymam na takie okoliczności jak pogrzeby i inne uroczystości rodzinne w Polsce. W życiu na co dzień się nie nadają.

W zeszłym roku, zachęcona super opiniami na wizażu, kupiłam w internecie buty marki Carini. Jakie one nie miały być cudowne, jakie nie wygodne i co ? Straszna sztywna podeszwa, nienaturalnie wyprofilowana, po roku okazjonalnego noszenia wyglądają okropnie.
Cena podobna do Ryłko, jakość nie
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 08:30   #153
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Moim problemem pierwszego świata jest to, że nienawidzę telefonów z przypomnieniem o wizycie lekarskiej. Chodzę regularnie do dentysty i za każdym razem (nawet jeśli wizyty są co tydzień) dzwoni do mnie pani z pytaniem czy pamiętam o wizycie itd. Może jestem jakaś dziwna, ale wkurzają mnie te telefony, nigdy nie zdarzyło mi się zapomnieć o lekarzu, więc tym tym bardziej ten proceder uważam za zbędny. Szczytem dla mnie była akcja jak umawiałam się do dentysty w piątek na wtorek i babka do mnie, że zadzwoni w poniedziałek potwierdzić. Tu już nie wytrzymałam i powiedziałam, że nie ma takiej potrzeby, bo ja już teraz potwierdzam, że będę. Byłabym przeszczęśliwa, gdyby wszyscy przerzucili się na smsy.
Do mnie ostatnio częściej wysyłają smsy, ale obie formy uważam za ok. Zwykle pilnuję terminów - niestety zdarzają mi się wpadki. Na przykład dzwoniłam odwołać wizytę z 10 października, bo mi nie pasuje, a Pani mówi, że owszem, 10 października wizyta była, ale rok temu. Teraz mam 15 października. Zamiast wyrzucić starą kartkę i spisać termin z nowej zrobiłam odwrotnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 08:33   #154
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Mnie wyskoczyły tylko takie
Drogie dla mnie.
Co do wyglądu - mnie się ich buty po prostu nie podobają.
Zależy, czy szukasz butów na jeden sezon, czy jednak na dłużej. W botkach Ryłko chodzę (w wierz mi, że jestem ciapa jeżeli chodzi o chodzenie, wiecznie gdzie przywalę nogą) obecnie coś koło 5-ty rok. I to praktycznie przez cały okres jesień - zima, bo to moje ulubione. Warto patrzeć na buty, jak na inwestycję. Jeżeli chodzi o ciuchy, to mogę chodzić w koszulkach z lumpa za 2 złote. Ale na buty nigdy nie żałuję. A jeżeli zdarza się, to... zawsze żałuję, że pożałowałam, bo okazuje się, że niska jakość.

Ale w Google jak wpisuję botki i rozmiar 33-35 to sporo tego znajduje, w różnych cenach. Tylko kupowanie online to też loteria.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 08:33   #155
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
A jakie Ci się podobają? To może coś podpowiemy. Dla mnie te po prawej są super, takie botki w większości noszę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chciałam coś na trochę wyższym słupku, ale z kolei trzecia para, która się pojawiła, już była za wysoka. W dodatku z zamszu, a zamszu nie chcę.
Kolejny problem - jeśli noszę spodnie nie przylegające ściśle do nogi jak legginsy a są odrobinę za długie, to do butów już się nie wcisną. A moje spodnie zawsze są za długie, odechciało mi się skracać za każdym razem.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 08:35   #156
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Jestem tak zrażona do Deichmanna, że jedyna rzecz jakości której ufam u nich, to skórzane wkładki do butów, które można prać. Albo mam pecha, albo nie wiem, ale wszystkie buty z D. jakie miałam, w naprawdę różnym przedziale cenowym, po roku czasu wyglądały tragicznie, nic tylko wyrzucić.

W Ryłko mam rozmiar 38, w Wojasie 38/39 ze wskazaniem na 39, żeby mieć luz na grubszą skarpetę. Generalnie na ogół rozmiar 38, więc nawet nie wiedziałam, że z rozmiarem Ryłko jest coś nie tak.

Deichmann ma tę zaletę, że zwykle pozytywnie rozpatruje reklamacje w przeciwieństwie do CCC. Z tego drugiego miałam najdroższe w życiu buty (w stosunku do okresu używalności). Reklamowane po 3 tygodniach z powodu wady technologicznej - roszczenie odrzucone.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 08:38   #157
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Deichmann ma tę zaletę, że zwykle pozytywnie rozpatruje reklamacje w przeciwieństwie do CCC. Z tego drugiego miałam najdroższe w życiu buty (w stosunku do okresu używalności). Reklamowane po 3 tygodniach z powodu wady technologicznej - roszczenie odrzucone.
Warto się nie poddawać - koleżance w przypadku dwóch par butów za pierwszym razem odrzucili, za drugim przyjęli. CCC chyba ma taką politykę, że pierwsza próba prawie zawsze "odrzucone".

Wiem, że D. rzeczywiście jest po tym względem okej, chyba mają to już wliczone w cenę, ale szukam marek, w przypadku których w ogóle nie będę musiała niczego reklamować.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-15, 08:38   #158
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Mnie wyskoczyły tylko takie
Drogie dla mnie.
Zależy co dla kogo jest fajne - mnie się ich buty po prostu nie podobają.Załącznik 7694552
Tez bym takich sobie i to za tyle nie kupila

No ja sie ma słaby wybór to faktycznie problem

U mnie problem, to, ze najczesciej wszystkie buty są mi za duze w pięcie, albo musze nosic podpiętke, bo są za głebokie.

I tez niby tych firm pełno, ale zadnej kontroli jakosci to tam nie ma, a ceny maja jak z kosmosu. Jedne mi dobre, inne nie, a chyba w jednej firmie rozmiarówki powinny sie trzymać
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 08:41   #159
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Ja bym poczekała na poświąteczne wyprzedaże - najczęściej zostają małe i duże rozmiary, ceny spadają i to nieraz sporo. Kupowanie obuwia jesienno-zimowego jesienią to niestety zawsze droga zabawa.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 08:42   #160
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Warto się nie poddawać - koleżance w przypadku dwóch par butów za pierwszym razem odrzucili, za drugim przyjęli. CCC chyba ma taką politykę, że pierwsza próba prawie zawsze "odrzucone".

Wiem, że D. rzeczywiście jest po tym względem okej, chyba mają to już wliczone w cenę, ale szukam marek, w przypadku których w ogóle nie będę musiała niczego reklamować.

Odwołanie nic nie dało.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 08:46   #161
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Ja bym poczekała na poświąteczne wyprzedaże - najczęściej zostają małe i duże rozmiary, ceny spadają i to nieraz sporo. Kupowanie obuwia jesienno-zimowego jesienią to niestety zawsze droga zabawa.
Albo likwidacje sklepu połączone z wyprzedażą. Nie pamiętam jaka to była marka, ale kiedyś kupiłam za 20 złotych kozaki, które wcześniej sobie odpuściłam, bo normalnie kosztowały około 300. I były naprawdę świetne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-15, 08:49   #162
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
No i w ogóle co, jeśli nie odbierzesz? Ja nie odbieram telefonów od żadnych numerów stacjonarnych ani nieznanych, więc czy moja wizyta zostałaby odwołana?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jeśli nie odbiorę to będą dzwonić kilka razy
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 08:51   #163
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Albo likwidacje sklepu połączone z wyprzedażą. Nie pamiętam jaka to była marka, ale kiedyś kupiłam za 20 złotych kozaki, które wcześniej sobie odpuściłam, bo normalnie kosztowały około 300. I były naprawdę świetne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to takie cos to trzeba trafic, prawie jak milion w totka
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 09:03   #164
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
A to takie cos to trzeba trafic, prawie jak milion w totka
Do tej pory wspominam jeansy kupione w wyprzedaży za 20 zł (lub 25, ale pamiętam, że to było coś koło 20 zł), które nie dość, że wytrzymały jakieś 6 lat noszenia (część liceum i całe studia), to pasowały na mnie i gdy byłam w rozmiarze 38 i 40 i 42 (bez jakiegoś ściskania się, po prostu materiał magicznie dopasowywał się do sylwetki). Normalnie jak z tego filmu "Stowarzyszenie wędrujących jeansów". Koleżanki pytały, gdzie je kupiłam, bo wyglądały świetnie i pięknie kształtowały sylwetkę. Chyba wróżki podłożyły je dla mnie do sklepu.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 09:12   #165
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Ja buty niszczę, dlatego nie kupię za kilka stów (powyżej 3) bo mi szkoda. Podeszwy ścieram zawsze z jednej strony, tak samo obcasy. Jeansy to tak na jeden sezon średnio bo przecierają mi się między nogami więc też nie ma sensu kupować drogich bo każde i tak się przetrą - o, kolejny problem pierwszego świata.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 09:16   #166
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Też strasznie szybko niszcze buty, niezależnie od ceny, i nawet nie wiem, jak to się dzieje Nawet jedne buty na obcasie, które noszę tylko w pracy, po roku są już wszędzie poobdzierane, a ja w nich niemal cały czas tam tylko siedzę, więc nie rozumiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 09:20   #167
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Spróbuj dostać "stopki". Ja często je noszę, nawet do balerin. Nie widać ich kompletnie a komfort noszenia butów jest duży. Generalnie nie lubię w ogóle zakładać butów na gołą stopę. Stopki sa bardzo higieniczne i dodatkowo chronią stopę.
Do zakrytych balerin spoko, ale do takich z paskiem na piecie juz slabo, pogodo na sandaly, przybywaj!

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Do tej pory wspominam jeansy kupione w wyprzedaży za 20 zł (lub 25, ale pamiętam, że to było coś koło 20 zł), które nie dość, że wytrzymały jakieś 6 lat noszenia (część liceum i całe studia), to pasowały na mnie i gdy byłam w rozmiarze 38 i 40 i 42 (bez jakiegoś ściskania się, po prostu materiał magicznie dopasowywał się do sylwetki). Normalnie jak z tego filmu "Stowarzyszenie wędrujących jeansów". Koleżanki pytały, gdzie je kupiłam, bo wyglądały świetnie i pięknie kształtowały sylwetkę. Chyba wróżki podłożyły je dla mnie do sklepu.
Magiczne spodnie
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 09:27   #168
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Ja wlasnie nic nie niszcze, nie moge nic znosić, nawet jak mialam pojedyncze pary na krzyz. I potem szkoda mi wywalić, bo moze ponosze, a w koncu i tak ląduje to w PCK, jak cos sie widzi to rodzinka bierze, ale malo kto w moje ciuchy wchodzi. Mama byla idealna i kuzynka. Reszta duzo większa i stopy tez i pupka blada . Kolezanki to samo.
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 09:32   #169
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87250480]Też strasznie szybko niszcze buty, niezależnie od ceny, i nawet nie wiem, jak to się dzieje Nawet jedne buty na obcasie, które noszę tylko w pracy, po roku są już wszędzie poobdzierane, a ja w nich niemal cały czas tam tylko siedzę, więc nie rozumiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Nic mi nie mów, kupiłam kiedyś skórzane buty na obcasie do pracy, po paru miesiącach były tak pobcierane, poobdzierane, że aż płakać się chciało. Nie wiem jak ja to zrobiłam.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-15, 09:36   #170
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Co do PCK, przy kosciele na naszej ulicy jest kontener na rzeczy dla potrzebujacych, przedwczoraj wrzucilam tam ilosc ubran i poscieli ledwo mieszczaca sie do trzech tych wielkich ikeowskich toreb. Tanie rzeczy szybko wygladaja na znoszone, z drozszymi to loteria, czasami sa warte wyzszej ceny, a czasami nie, butow nie niszcze, ale czesto mnie obcieraja i nie moge ich nosic, albo mi sie nudza. I jak czegos dluzszy czas nie nosze, to sie tego pozbywam. Tak troche pol zartem, pol serio sie smieje, ze robie miejsce na nowe ubrania
I faktycznie, wczoraj przytargalam 3 sukienki, 3 bluzki i sweterek do domu
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 09:39   #171
c27114ece7e97a9e5dae0bed5be495ab318e4b93_5e17be829368c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 422
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Nic mi nie mów, kupiłam kiedyś skórzane buty na obcasie do pracy, po paru miesiącach były tak pobcierane, poobdzierane, że aż płakać się chciało. Nie wiem jak ja to zrobiłam.
Z moich obserwacji buty niszczą się najbardziej właśnie od siedzenia przy biurku (i od prowadzenia auta). Normalka.



Moim problemem pierwszego świata jest to, że w moim bloku czwarty operator boruje stropy i ściany rozkładając się ze swoją instalacją. Pomijając to, że na klatce schodowej jest tego teraz nas*ane jak nie wiem co - wszędzie puszki, kable, skrzynki; ale ten hałas, matko... Mój blok ma kształt studni, wszystko się niesie 10 razy głośniej niż w "zwykłym" budownictwie. Wczoraj wiercili w stropie, trafili na jakiś metal, brzmiało to jakby otworzyły się wrota piekieł. I tak podobno do końca tygodnia...
c27114ece7e97a9e5dae0bed5be495ab318e4b93_5e17be829368c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 09:49   #172
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
(...)
Magiczne spodnie
Przetarły się w końcu w kroku. (bez skojarzeń, po prostu bardzo często je nosiłam i na okrągło prałam)
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 09:52   #173
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Przetarły się w końcu w kroku. (bez skojarzeń, po prostu bardzo często je nosiłam i na okrągło prałam)
Mnie sie tak robi z kazdymi spodniami, dlatego nosze spodnie raz na ruski rok. Posiadam doslownie jedna pare dzinsow na ok. 85 sukienek i ok. 50 spodnic. I nawet nie wiem, gdzie te dzinsy sa
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 10:11   #174
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Mnie sie tak robi z kazdymi spodniami, dlatego nosze spodnie raz na ruski rok. Posiadam doslownie jedna pare dzinsow na ok. 85 sukienek i ok. 50 spodnic. I nawet nie wiem, gdzie te dzinsy sa
Nie zdziw się, jak Ci przyślą kartkę z wakacji. Skojarzenie z "Amelią".
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 10:25   #175
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Nie zdziw się, jak Ci przyślą kartkę z wakacji. Skojarzenie z "Amelią".
Wtedy uznalabym sie za zyciowego przegrywa, bo moje spodnie wioda ciekawszy zywot ode mnie
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 10:32   #176
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Mnie wyskoczyły tylko takie
Drogie dla mnie.
Zależy co dla kogo jest fajne - mnie się ich buty po prostu nie podobają.Załącznik 7694552
No. To Ryłko musiałoby mi tyle zapłacić za noszenie ich.

Ale wiadomo - kwestia gustu.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Ja nie jestem tak rozrzutna i nie kupuję butów na 1 sezon, więc D. omijam. Zawsze mnie zastanawiało, że ludzi stać wydać tyle kasy na buty na 1 sezon

Mam od nich aż 1 parę, kupiłam ją jako ostatnią parę i aż za 50 zł wieki temu ( te skórzane właśnie ), więcej te buty nie są warte. Nieporównywalnie dużo bardziej twarde i nie do chodzenia
Trzymam na takie okoliczności jak pogrzeby i inne uroczystości rodzinne w Polsce. W życiu na co dzień się nie nadają.

W zeszłym roku, zachęcona super opiniami na wizażu, kupiłam w internecie buty marki Carini. Jakie one nie miały być cudowne, jakie nie wygodne i co ? Straszna sztywna podeszwa, nienaturalnie wyprofilowana, po roku okazjonalnego noszenia wyglądają okropnie.
Cena podobna do Ryłko, jakość nie
Nie jestem fanką. Ale mam 3 pary butów od nich, jedną już 4 rok. Jedną 3 lata, jedną rok.

I tylko ta, która ma rok mnie rozczarowała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 10:52   #177
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Mnie sie tak robi z kazdymi spodniami, dlatego nosze spodnie raz na ruski rok. Posiadam doslownie jedna pare dzinsow na ok. 85 sukienek i ok. 50 spodnic. I nawet nie wiem, gdzie te dzinsy sa

Zazdroszczę tylu ubrań! Ja mam 3 pary spodni w których chodzę i to koniec. Dosłownie. Nie mam ani jednej spódnicy czy sukienki. Bardzo trudno mi kupić coś, co będzie mi się podobało i będzie na mnie pasowało. Na dodatek ponad rok temu sporo przytyłam i nadal nie schudłam, więc zakupów unikam jak ognia, bo dołuje mnie szukanie ciuchów w rozmiarze 42. Bez spodni nie wyobrażam sobie życia, ale też mam problem, że przecierają się po kilku miesiącach. Kupuję w sieciówkach i ciągle noszę, więc piorę też super często, co z pewnością ma wpływ na ich niszczenie. Zazdroszczę też miejsca na te ubrania, ja mam do dyspozycji dwie półki w szafie i kilka wieszaków to nie poszaleję.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 11:34   #178
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Zazdroszczę tylu ubrań! Ja mam 3 pary spodni w których chodzę i to koniec. Dosłownie. Nie mam ani jednej spódnicy czy sukienki. Bardzo trudno mi kupić coś, co będzie mi się podobało i będzie na mnie pasowało. Na dodatek ponad rok temu sporo przytyłam i nadal nie schudłam, więc zakupów unikam jak ognia, bo dołuje mnie szukanie ciuchów w rozmiarze 42. Bez spodni nie wyobrażam sobie życia, ale też mam problem, że przecierają się po kilku miesiącach. Kupuję w sieciówkach i ciągle noszę, więc piorę też super często, co z pewnością ma wpływ na ich niszczenie. Zazdroszczę też miejsca na te ubrania, ja mam do dyspozycji dwie półki w szafie i kilka wieszaków to nie poszaleję.

Calkowicie rozumiem zdolowanie z powodu rozmiaru, przechodzilam to samo kilka lat temu. Pierwsza kolorowa kwiecista sukienka, jaka sobie tutaj 2 lata temu kupilam (akurat potrzebowalam na pewna okazje sie wystroic) byla wlasnie w rozmiarze 42. I bylam w wielkim szoku, ze mozna w tym rozmiarze znalezc cos tak ladnego i tak dobrze w tym wygladac. Potem schudlam kilkanascie kilo, te pierwsza sukienke zanioslam do krawcowej i zmniejszylam o dwa rozmiary i nigdy nie kupilam juz nic innej marki. W Polsce moja szafa zawsze byla wlasnie zachowawczym klebem prostych szarych, czarnych i granatowych ubran, jak tak sobie teraz o tym mysle i ogladam stare zdjecia, to wcale sie nie dziwie, ze nie czulam sie ze soba dobrze, teraz jakby mnie ktos wcisnal w bury sweter, to tez nie bylabym zbyt szczesliwa z tego powodu, kocham kolory i lubie nosic rzeczy, ktore sa zwyczajnie ladne same w sobie, ciesza oko, sprawiaja, ze ja tez wygladam w nich ladnie i poprawiaja mi humor.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 11:41   #179
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Mam dokładnie na odwrót - im prostsze i bardziej klasyczne ubranie, tym lepiej się czuję. W kolorach bym oszalała.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 11:45   #180
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Ja lubię kolorowe ubrania i mam ich sporo, torebki też mam kolorowe, ale żeby później to wszystko do siebie dopasować no to jest czasem problem
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-01 12:35:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:55.