Mamy Grudniowe 2019 - część II - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-08-12, 09:35   #3301
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość

I przyszło moje zamówienie z hm. Oczywiście rozmiary trochę większe, więc raczej dopiero na wiosnę będzie Załącznik 7687291Załącznik 7687292

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Już wiem kto mi wykupił bluzę w kotwice
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-12, 09:37   #3302
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
Już wiem kto mi wykupił bluzę w kotwice
Przyznaje się bez bicia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-12, 09:40   #3303
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Współczuję Ci zlego samopoczucia moze maluch naciska gdzies tam na żołądek, biedna
Ola to normalne widzialas dzidzie kilka tygodni temu wiec naprawde Ciebie podziwiam! Jak nie widzialam Tymka 5tyg to myslalam ze oszaleje...
Teraz mi szybko zleci bo urlop mamy. I tez jak czuje sie ruchy zdecydowanie jest latwiej nie panikowac. Ale spokojnie ,juz zaraz poczujesz swoją rybkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-12, 09:45   #3304
Ivi56
Rozeznanie
 
Avatar Ivi56
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 636
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Właśnie dopiero mam o 18:45 może uda mi się dorwać jakaś wcześniejszą godzinę bo tak to zwariuje cały dzień w środę

Wiem wiem. Wszyscy mi to tłumacza że to jeszcze czas, ale ja sobie wkręcam różne rzeczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Dzień dobry mamuśki

Nie stresuj się Ola bo przez to jeszcze mniej możesz poczuć, ja w piątek miałam mega słaby dzień i płakałam przez pol dnia i maluszek praktycznie się nie ruszał od momentu kiedy zaczęłam aż do następnego dnia. Strasznie się stresowałam.. i akurat wczoraj aplikacja wysłała mi taka informacje
IMG_3117.jpg

Także w spokoju wyczekuj kopniaczków, bardzo dużo zależy od położenia łożyska.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ivi56 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-12, 09:56   #3305
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez Ivi56 Pokaż wiadomość
Dzień dobry mamuśki

Nie stresuj się Ola bo przez to jeszcze mniej możesz poczuć, ja w piątek miałam mega słaby dzień i płakałam przez pol dnia i maluszek praktycznie się nie ruszał od momentu kiedy zaczęłam aż do następnego dnia. Strasznie się stresowałam.. i akurat wczoraj aplikacja wysłała mi taka informacje
Załącznik 7687296

Także w spokoju wyczekuj kopniaczków, bardzo dużo zależy od położenia łożyska.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Czekam czekam innego wyjścia nie mam później będę mieć dość

Mi w środę zabraknie jednego dnia do 9 tygodni odkąd ostatni raz widziałam malucha więc świruje konkretnie 🤯

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-12, 10:05   #3306
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Raficzyca a od kiedy wielkosc brzucha swiadczy o dobrostanie malucha? Medal z buraka dla nich...
Ludzie komentuja brzuchy, ale nie ma die co tym przejmować!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No racja, ludzie to buraki pastewne

ogólnie to mnie najbardziej te mdłości dobijają, jedziemy zaraz na weekend przedłużony a ja się boję wsiąść do auta. Dziwne bardzo, że tak w połowie ciąży wróciły, no ale cóż

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Przyznaje się bez bicia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To i ode mnie bo też się na kotwice czaiłam :p

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość

Mi w środę zabraknie jednego dnia do 9 tygodni odkąd ostatni raz widziałam malucha więc świruje konkretnie 🤯

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ano tak, zapomniałam, że u Ciebie taka przerwa długa tym bardzie w środę będzie większy powód do radości

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Raficzyca,Ty się tym w ogóle nie przejmuj. Sąsiedzi dowiedzieli się o drugiej ciąży mojej mamy jak podjechała karetka żeby ją zawieźć na porodówkę, taki miała pokaźny brzuch z moim bratem. Wszyscy zdrowi

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-12, 10:08   #3307
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
No racja, ludzie to buraki pastewne

ogólnie to mnie najbardziej te mdłości dobijają, jedziemy zaraz na weekend przedłużony a ja się boję wsiąść do auta. Dziwne bardzo, że tak w połowie ciąży wróciły, no ale cóż

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------


To i ode mnie bo też się na kotwice czaiłam :p

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------


Ano tak, zapomniałam, że u Ciebie taka przerwa długa tym bardzie w środę będzie większy powód do radości

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------


Taka mam nadzieję i w końcu będę mogła się wziąć konkretnie za wyprawkę. Bo szczerze powiem że przez to że tak długo nie widziałam maluszka to mam takie wewnętrzne obawy przed kupowaniem już tak konkretnie wszystkich rzeczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-12, 10:11   #3308
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Tez czekam na spiworek z hm. Ale rozowy a zarzekalam sie ze nie bede szla w rozowe i niebieskie rzeczy zaleznie od plci )
Co do humorow. Myslalam ze dopadnie mnie ten placz z byle powodu ale na razie nic z tych rzeczy co prawda wczoraj jak polacy awansowali na olimpiade w siatce zakrecila mi sie lezka ale do tego wczesniej ciaza nie byla mi potrzebna haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-12, 10:12   #3309
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Taka mam nadzieję i w końcu będę mogła się wziąć konkretnie za wyprawkę. Bo szczerze powiem że przez to że tak długo nie widziałam maluszka to mam takie wewnętrzne obawy przed kupowaniem już tak konkretnie wszystkich rzeczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha, TY chyba jesteś jakąś moją zaginioną ciążową siostrą, bo rozkminy mamy podobne. Też się wstrzymuję z wyprawką z wizyty na wizytę, mam nadzieję, ze w przyszły wtorek wreszcie będę mogła trochę odetchnąć i zacząć kupowanie.
Inna sprawa, że dzisiaj mnie gościu od mebli kuchennych skasował jak za zboże, więc generalnie powinnam znacząco ograniczyć swój pęd zakupowy.
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-12, 10:20   #3310
izzy_91
Raczkowanie
 
Avatar izzy_91
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 218
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cześć dziewczyny.

Ola ja zaczęłam 23 tc i czuje tylko lekkie pukanie, czasem tylko delikatnie na zewnątrz widać jakiś ruch ale rzadko. Moja kuzynka też jakoś w 22 tc dopiero zaczęła czuć.
W piątek prawie w ogóle nie czułam ruchu za to w sobotę i wczoraj wieczorem dała popis, że mój mąż widział jak się brzuch rusza. I dziś zaraz po przebudzeniu też szalała.

Dostałam wczoraj paczkę ubranek od siostry tz, która też rodziła w grudniu więc kupię tylko jakieś pojedyncze ciuszki. Niektóre są nowe ale na niektórych są żółte plamy po oliwce. Może macie jakieś sposoby żeby je sprac??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
izzy_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-12, 10:22   #3311
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
Haha, TY chyba jesteś jakąś moją zaginioną ciążową siostrą, bo rozkminy mamy podobne. Też się wstrzymuję z wyprawką z wizyty na wizytę, mam nadzieję, ze w przyszły wtorek wreszcie będę mogła trochę odetchnąć i zacząć kupowanie.
Inna sprawa, że dzisiaj mnie gościu od mebli kuchennych skasował jak za zboże, więc generalnie powinnam znacząco ograniczyć swój pęd zakupowy.
Możliwe że tak jest wstrzymuje się do tego połówkowego, a ze już wiem że następne USG będę mieć dopiero te w 28 tyg to aż tyle czekać z ogarnięciem ubranek nie będę żeby skorzystać z ładnej pogody i suszyć na balkonie. Także już zapowiedziałam siostrze że jak przyjadę na urodziny mojej chrzesnicy 24 sierpnia to zabiorę te ubranka które chce mi dać (bo nadal nie wiemy na 100% co będzie) a ma i dla dziewczynki i dla chłopca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-12, 10:23   #3312
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez izzy_91 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.

Ola ja zaczęłam 23 tc i czuje tylko lekkie pukanie, czasem tylko delikatnie na zewnątrz widać jakiś ruch ale rzadko. Moja kuzynka też jakoś w 22 tc dopiero zaczęła czuć.
W piątek prawie w ogóle nie czułam ruchu za to w sobotę i wczoraj wieczorem dała popis, że mój mąż widział jak się brzuch rusza. I dziś zaraz po przebudzeniu też szalała.

Dostałam wczoraj paczkę ubranek od siostry tz, która też rodziła w grudniu więc kupię tylko jakieś pojedyncze ciuszki. Niektóre są nowe ale na niektórych są żółte plamy po oliwce. Może macie jakieś sposoby żeby je sprac??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na moich sa zolte plamy po napach :/ i przy szyjce po mleku. Wypieprzam to nie chce tych ciuszkow traktowac wybielaczami czy inna ostra chemią. Trochę mi zal bo pozyczylam jak nowe....
Kupię Tymusiowi jeszcze kilka komplecikow nowych i wsio. Nie będę sie nad tym rozdrabniac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-12, 10:47   #3313
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Ja właśnie dlatego nie chciałam wziąć ubranek od kuzynki TŻ. Wiem, że ona kupę kasy włożyła w te ubranka, a niestety takie sprawy jak plamy po mleku, marchewce czy kosmetykach są nieuniknione. Później by mi było głupio, chociaż ona mówi "przecież, wiem jak to jest przy dziecku, niczym się nie przejmuj".

Za to wkurzyłam się na kuzynkę ostatnio, bo od niej ubranka braliśmy z tego względu, że dla młodej wiele rzeczy pokupowałam ja. I te początkowe rozmiary dostaliśmy, a ostatnio dzwoni i mówi, że ma po małej ubranka, ale to da do przejrzenia bratowej, później jeszcze komuś i najwyżej później ja sobie przejrzę. Poczułam się jak kosz PCK, że te odrzuty, których nikt nie chce to łaskawie mogę zabrać. Dziękuję, już nie chce żadnych ubranek, mamy wystarczająco

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-12, 10:52   #3314
izzy_91
Raczkowanie
 
Avatar izzy_91
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 218
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

W sumie to racja. Wybielaczy nie będę używać jedynie myślałam o domowych naturalnych sposobach. Ale znow bawić się teraz w dopieranie starych ciuszkow... chyba też wyrzuce je

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Darowalaby sobie już... tobie resztki będzie dawać których nikt nie będzie chciał. Ja dostałam cale pudło też i myślałam że to są jakieś względne ubranka a jak je zobaczyłam.... prz3dwpjenne jakieś, stare, materiały starodawne... W życiu bym nie dała komuś takich ciuchów. Spakowałem spowrotem i mąż odwiezie je bo nie mamy gdzie tych pudel trzymać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
izzy_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-12, 11:00   #3315
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez izzy_91 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.

Ola ja zaczęłam 23 tc i czuje tylko lekkie pukanie, czasem tylko delikatnie na zewnątrz widać jakiś ruch ale rzadko. Moja kuzynka też jakoś w 22 tc dopiero zaczęła czuć.
W piątek prawie w ogóle nie czułam ruchu za to w sobotę i wczoraj wieczorem dała popis, że mój mąż widział jak się brzuch rusza. I dziś zaraz po przebudzeniu też szalała.

Dostałam wczoraj paczkę ubranek od siostry tz, która też rodziła w grudniu więc kupię tylko jakieś pojedyncze ciuszki. Niektóre są nowe ale na niektórych są żółte plamy po oliwce. Może macie jakieś sposoby żeby je sprac??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziewczyny dziękuję za pocieszenie. Tryb panika mi się ostatnio taki odpalił że aż przykro

Jeśli chodzi o ubranka to ja biorę od siostry tylko dlatego że ona 3 dziecka nie planuje. Gdyby było inaczej nie zdecydowalabym się na wzięcie od niej ubranek.

A podpowiedzcie w jakim proszku najlepiej prac te ubranka? Jelp czy jeszcze jakiś inny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-12, 11:05   #3316
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziękuję za pocieszenie. Tryb panika mi się ostatnio taki odpalił że aż przykro

Jeśli chodzi o ubranka to ja biorę od siostry tylko dlatego że ona 3 dziecka nie planuje. Gdyby było inaczej nie zdecydowalabym się na wzięcie od niej ubranek.

A podpowiedzcie w jakim proszku najlepiej prac te ubranka? Jelp czy jeszcze jakiś inny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam kupiony ariel baby i frosch. Z tego względu, że były na promo w Tesco

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-12, 11:06   #3317
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Ja właśnie dlatego nie chciałam wziąć ubranek od kuzynki TŻ. Wiem, że ona kupę kasy włożyła w te ubranka, a niestety takie sprawy jak plamy po mleku, marchewce czy kosmetykach są nieuniknione. Później by mi było głupio, chociaż ona mówi "przecież, wiem jak to jest przy dziecku, niczym się nie przejmuj".

Za to wkurzyłam się na kuzynkę ostatnio, bo od niej ubranka braliśmy z tego względu, że dla młodej wiele rzeczy pokupowałam ja. I te początkowe rozmiary dostaliśmy, a ostatnio dzwoni i mówi, że ma po małej ubranka, ale to da do przejrzenia bratowej, później jeszcze komuś i najwyżej później ja sobie przejrzę. Poczułam się jak kosz PCK, że te odrzuty, których nikt nie chce to łaskawie mogę zabrać. Dziękuję, już nie chce żadnych ubranek, mamy wystarczająco

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gosiu no ja jej nic nie powiem na pewno w tym temacie. Ale wiesz jak patrze to mi zal. Bo ja dałam mega o nie:/ do jedzenia przebieralam w inne ciuszki, mialam odlozone takie co juz mialy plamy. A tutaj od 74 musze kupic wszystko nowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-12, 11:08   #3318
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Chybe kupie lovella.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-12, 11:15   #3319
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Na zgage dobra mikstura z soda i octem , nic innego mi nie pomagalo. :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

13 powodow mam książkę i byla strasznie nudna ale może serial inaczej.?
Szukam jakies akcji, bo inne mnie usypiaja. 🤦♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No pierwszy sezon był jak flaki z olejem. Ale drugi już wiele wyjaśnił i fajnie rozwinął. Nie jest to arcydzieło ale 2 zdecydowanie lepszy niż 1.

Z innych to ostatnio wciągnęłam Modliszkę, Borderliner, Ruchome Piaski, Pachnidło..
Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziękuję za pocieszenie. Tryb panika mi się ostatnio taki odpalił że aż przykro

Jeśli chodzi o ubranka to ja biorę od siostry tylko dlatego że ona 3 dziecka nie planuje. Gdyby było inaczej nie zdecydowalabym się na wzięcie od niej ubranek.

A podpowiedzcie w jakim proszku najlepiej prac te ubranka? Jelp czy jeszcze jakiś inny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja sobie kupiłam Lovele płyny do białego, do koloru i płyn do płukania. Ale później ktoś mi polecił zwykle płatki mydlane i znalazłam jakieś w leclercu. I te pierwsze ubranka to chyba wypiore tylko w płatkach. A kocyki itd spróbuję w loveli plus płyn do płukania bo jednak szkoda mi, żeby się zniszczyły. Jak się objawi jakieś uczulenie to będę zmieniać.

I zaliczyłam dzisiaj jakiś zjazd.. Postałam chwilę w pełnym słońcu, dosłownie 20 minut i w momencie zrobiło mi się ciemno przed oczami. No i oczywiście jestem już teraz wypruta z wszelkich sił i tylko leżę. Chyba, podkreślam chyba kończy się u mnie ten fajny czas drugiego trymestru a zostało mi go jeszcze chyba z 3 tygodnie oficjalnie Bo wydajność spada drastycznie ostatnio, brzuch rozpiera i ogólnie jakoś gorzej mi.

A ruchy czuje już codziennie. To faktycznie mega uspokajające, często jak chodzę albo jeżdżę ale wtedy zawsze mi ciężko stwierdzić, czy to w brzuchu się rusza czy od wibracji auta

No w każdym razie pozdrawiam z poniedziałku rano na tak zwanym wyciągu i próbie dojścia do siebie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-12, 11:16   #3320
Emosz
Zadomowienie
 
Avatar Emosz
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 1 082
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez izzy_91 Pokaż wiadomość
W sumie to racja. Wybielaczy nie będę używać jedynie myślałam o domowych naturalnych sposobach. Ale znow bawić się teraz w dopieranie starych ciuszkow... chyba też wyrzuce je

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Darowalaby sobie już... tobie resztki będzie dawać których nikt nie będzie chciał. Ja dostałam cale pudło też i myślałam że to są jakieś względne ubranka a jak je zobaczyłam.... prz3dwpjenne jakieś, stare, materiały starodawne... W życiu bym nie dała komuś takich ciuchów. Spakowałem spowrotem i mąż odwiezie je bo nie mamy gdzie tych pudel trzymać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W Rossmannie jest fajne mydełko z Beckermanna (chyba tak się nazywa), wiem że fajnie się sprawdzało na trudne plamy
Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziękuję za pocieszenie. Tryb panika mi się ostatnio taki odpalił że aż przykro

Jeśli chodzi o ubranka to ja biorę od siostry tylko dlatego że ona 3 dziecka nie planuje. Gdyby było inaczej nie zdecydowalabym się na wzięcie od niej ubranek.

A podpowiedzcie w jakim proszku najlepiej prac te ubranka? Jelp czy jeszcze jakiś inny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja kupowałam Bobini, miał fajny skład i dobrze sobie radził z praniem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Emosz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-12, 12:01   #3321
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez Emosz Pokaż wiadomość
W Rossmannie jest fajne mydełko z Beckermanna (chyba tak się nazywa), wiem że fajnie się sprawdzało na trudne plamy Ja kupowałam Bobini, miał fajny skład i dobrze sobie radził z praniem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję, sprawdzę

Matko jakiego mam lenia. O 12 wróciliśmy od moich rodziców i miałam się wziąć za sprzątanie, a na chwilę obecną leżę i się podnieść nie mogę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-12, 12:05   #3322
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Tez czekam na spiworek z hm. Ale rozowy a zarzekalam sie ze nie bede szla w rozowe i niebieskie rzeczy zaleznie od plci )
Co do humorow. Myslalam ze dopadnie mnie ten placz z byle powodu ale na razie nic z tych rzeczy co prawda wczoraj jak polacy awansowali na olimpiade w siatce zakrecila mi sie lezka ale do tego wczesniej ciaza nie byla mi potrzebna haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


To już jest jakiś konkretny powód do płaczu. Ja w pierwszej ciąży wybuchła TZtowi rykiem w miejscu publicznym, bo nie wiedziałam dlaczego mi łzy lecą...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-12, 12:05   #3323
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Kocyk skończony 🤩IMG_20190812_125938_compress9.jpgIMG_20190812_130317_compress43.jpgIMG_20190812_130329_compress93.jpgIMG_20190812_130343_compress53.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-12, 12:08   #3324
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość

raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-12, 12:13   #3325
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
O wow!

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-12, 12:14   #3326
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Piękny
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-12, 12:15   #3327
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
wow super

moja córka to na razie w brzuchu mega ruchliwa jest. jak tylko siądę albo się położę to od razu daje znak o sobie.
ciekawe czy tak jej zostanie
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-12, 12:17   #3328
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
mega! Zdolna babcia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-12, 12:26   #3329
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość


Łojezusie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-12, 12:32   #3330
purple noise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 685
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość


Super kocyk! Jakie wymiary? Mija teściowa tez robi

Pati nie masz stabilna te wanienkę?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
purple noise jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-04 10:37:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:32.