Mamy Grudniowe 2019 - część II - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-07-24, 07:39   #1801
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Do tej pory wyniki były dobre. 2 sierpnia mam kolejne badania krwi więc zobaczymy.

Współczuję zapalenia zatok, nigdy nie miałam ale mnie od kilku dni przed pójściem spać boli głowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam zawsze problem z zatokami po przeziębieniu itp...teraz to już mnie bolała cala twarz i głowa, masakra...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-24, 08:07   #1802
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Wygląda mega profesjonalnie
Ja lubię piec a nie ma kto tego jeść haha i to mnie hamuje.

Odnośnie siniaków to nic nie mów. U mnie też jest coraz gorzej niestety. Siniaki i do tego zgrubienia pod skórą się robią, że nie da się tam wbić igły bo boli.
Dodatkowo ostatnio mam wrażenie grubszej skóry i ciężko złapać fałdkę i wbić igłę. Te igły też mam wrażenie, że są tępe jakieś.
Do którego tc masz mieć zastrzyki? Mi coś wspominał o 35-36 tc.




Super wieści, już chyba zostanie dziewczynka bo nie pierwszy raz lekarz Ci mówił o dziewczynce
Gratuluje udanej wizyty, a nerki na pewno są dwie

Moja mama ma jedną nerkę a dowiedziała się o tym dopiero przed 40




Gratuluje połówki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie wiem Heparynę wprowadził lekarz, do którego już nie chodzę. Pod koniec lipca mam wizytę u hematologa, to zobaczymy jak to się potoczy. Genetyk już mi wyjaśnił że moja mutacja nie kwalifikuje się na refundowaną heparynę, widocznie wprowadzili mi ją asekuracyjnie.

Właśnie siedzę pod gabinetem u gina. Nie dość że mam krwiaka na pół brzucha i z pięć drobniejszych, to się jeszcze oparzyłam żelazkiem dwa dni temu. Tak, w brzuch Wyglądam jak ofiara zaawansowanej przemocy i aż mi się wstyd rozebrać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------




Co do wagi, od dwóch dni zauważam przyrost o 0,5 kg dziennie To chyba żart.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019

Edytowane przez voice_of_silence
Czas edycji: 2019-07-24 o 08:08
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-24, 08:31   #1803
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Nie wiem Heparynę wprowadził lekarz, do którego już nie chodzę. Pod koniec lipca mam wizytę u hematologa, to zobaczymy jak to się potoczy. Genetyk już mi wyjaśnił że moja mutacja nie kwalifikuje się na refundowaną heparynę, widocznie wprowadzili mi ją asekuracyjnie.

Właśnie siedzę pod gabinetem u gina. Nie dość że mam krwiaka na pół brzucha i z pięć drobniejszych, to się jeszcze oparzyłam żelazkiem dwa dni temu. Tak, w brzuch Wyglądam jak ofiara zaawansowanej przemocy i aż mi się wstyd rozebrać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------




Co do wagi, od dwóch dni zauważam przyrost o 0,5 kg dziennie To chyba żart.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Spoko, może się domyśli lekarz skąd siniaki
Oparzenia nie zazdroszczę, ostatnio też prawie zahaczyłam o brzuch

Ja też się nie kwalifikuje niby do refundacji, a brać muszę. Nie wiem czy to dzięki niej teraz jest wszystko ok, ale cena refundowanej a kupowanej na 100% to jednak duża różnica


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Dzisiaj odbierzemy wózek chciałam, żeby mi mąż przyniósł do domu stelaż i gondole żebym sobie mogła pojeździć to popukał się w głowę, że chyba oszalałam
To takie dziwne ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-24, 08:33   #1804
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Spoko, może się domyśli lekarz skąd siniaki
Oparzenia nie zazdroszczę, ostatnio też prawie zahaczyłam o brzuch

Ja też się nie kwalifikuje niby do refundacji, a brać muszę. Nie wiem czy to dzięki niej teraz jest wszystko ok, ale cena refundowanej a kupowanej na 100% to jednak duża różnica


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Dzisiaj odbierzemy wózek chciałam, żeby mi mąż przyniósł do domu stelaż i gondole żebym sobie mogła pojeździć to popukał się w głowę, że chyba oszalałam
To takie dziwne ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie, wcale powiedz mu że musisz spokojnie sobie przetestować jeszcze wózek w domowych warunkach i gdzie ta Twoja ładna pogoda która miałabyc dzisiaj w Warszawie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-24, 08:35   #1805
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

U mnie dziś 19+0 i przyrost wagi waha się między 2-3kg, czyli chyba nie jest tak źle młody się rozbujał w brzuchu i bardzo mnie to cieszy. A ja od trzech dni czuję się tragicznie. nie mogę złapać głębokiego oddechu, jakby ktoś caly czas siedział mi na klatce piersiowej. Cała noc prawie nieprzespana bo budził mnie ogromny ból, bo nie mogłam oddychać. To pewnie dalej kwestia przesuwania się narządów i ucisków.

Gratuluję córeczki, a nerki na pewno są dwie

Mam prośbę, czy któraś z was mogłaby mi przesłać na priv swoją wypełnioną kartę ciąży? Mój lekarz ostatnio coś tam uzupełniał, ale położna całkowicie olewa sprawę z tą kartą i wydaje mi się, że połowę informacji tam brakuje. Chciałabym ją teraz na wizycie przycisnąć żeby mi wszystko tam uzupełniła, ale nie wiem na co zwrócić uwagę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-24, 08:39   #1806
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Nie, wcale powiedz mu że musisz spokojnie sobie przetestować jeszcze wózek w domowych warunkach i gdzie ta Twoja ładna pogoda która miałabyc dzisiaj w Warszawie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


tak to tłumaczę, to stwierdził że do grudnia zapomnę co i jak się zdejmuje i że nie będzie latał i tego taszczył między mieszkaniem, a piwnicą

No właśnie coś nie pykło, jutro już chyba na pewno


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-24, 08:43   #1807
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

nasz wózek stoi zapakowany w kartonie i nie zamierzam go ruszać do grudnia
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-24, 09:07   #1808
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
tak to tłumaczę, to stwierdził że do grudnia zapomnę co i jak się zdejmuje i że nie będzie latał i tego taszczył między mieszkaniem, a piwnicą

No właśnie coś nie pykło, jutro już chyba na pewno


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie zeby mi ta pogoda specjalnie przeszkadzała wolę chyba taka niż te upały które mają nadejść. My nie wybraliśmy wózka, nic nie oglądamy jak na razie więc pewnie będziemy to robić na ostatnią chwile. Wczoraj były kombinację jak wstawić łóżeczko zostawiając biurko TŻ, ale bez łóżeczka było nam ciężko więc stwierdziliśmy że poczekamy do końca listopada jak już będzie łóżeczko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-24, 09:33   #1809
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Nie zeby mi ta pogoda specjalnie przeszkadzała wolę chyba taka niż te upały które mają nadejść. My nie wybraliśmy wózka, nic nie oglądamy jak na razie więc pewnie będziemy to robić na ostatnią chwile. Wczoraj były kombinację jak wstawić łóżeczko zostawiając biurko TŻ, ale bez łóżeczka było nam ciężko więc stwierdziliśmy że poczekamy do końca listopada jak już będzie łóżeczko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja też, korzystam póki jest chłodno
U nas na styk wejdzie łóżeczko jest bardzo wąskie przejście. Jak kupowaliśmy łóżko do sypialni to w sklepie nie wyglądało na takie duże


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-24, 09:36   #1810
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

A propo pogody...... zastrzelcie mnie Screenshot_20190724-091640_Weather.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-24, 09:39   #1811
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Spoko, może się domyśli lekarz skąd siniaki
Oparzenia nie zazdroszczę, ostatnio też prawie zahaczyłam o brzuch

Ja też się nie kwalifikuje niby do refundacji, a brać muszę. Nie wiem czy to dzięki niej teraz jest wszystko ok, ale cena refundowanej a kupowanej na 100% to jednak duża różnica


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Dzisiaj odbierzemy wózek chciałam, żeby mi mąż przyniósł do domu stelaż i gondole żebym sobie mogła pojeździć to popukał się w głowę, że chyba oszalałam
To takie dziwne ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zorientował się

70 zł za 10 zastrzyków clexane :/ Neoparin jest trochę tańszy, ok 30 zł, można spróbować poprosić o ten odpowiednik.

W ogóle nie dziwne Myślę że dyskusja pomiędzy mną i tż mogłaby brzmieć podobnie

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
U mnie dziś 19+0 i przyrost wagi waha się między 2-3kg, czyli chyba nie jest tak źle młody się rozbujał w brzuchu i bardzo mnie to cieszy. A ja od trzech dni czuję się tragicznie. nie mogę złapać głębokiego oddechu, jakby ktoś caly czas siedział mi na klatce piersiowej. Cała noc prawie nieprzespana bo budził mnie ogromny ból, bo nie mogłam oddychać. To pewnie dalej kwestia przesuwania się narządów i ucisków.

Gratuluję córeczki, a nerki na pewno są dwie

Mam prośbę, czy któraś z was mogłaby mi przesłać na priv swoją wypełnioną kartę ciąży? Mój lekarz ostatnio coś tam uzupełniał, ale położna całkowicie olewa sprawę z tą kartą i wydaje mi się, że połowę informacji tam brakuje. Chciałabym ją teraz na wizycie przycisnąć żeby mi wszystko tam uzupełniła, ale nie wiem na co zwrócić uwagę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tak miałam wczoraj. Cały dzień sapałam jak jakieś dzikie zwierzę. A gdzie tam do końca.


Słuchajcie, byłam na wizycie, to trochę skomplikowane i muszę iść w poniedziałek jeszcze raz, ale miałam usg. Na 100 proc. chłopiec

Mąż mnie poprosił żebym mu nie zdradzała, chce się przekonać na własne oczy na prenatalnych.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-24, 09:42   #1812
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

wolę upał niż mrozy
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-24, 09:50   #1813
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Ja też, korzystam póki jest chłodno
U nas na styk wejdzie łóżeczko jest bardzo wąskie przejście. Jak kupowaliśmy łóżko do sypialni to w sklepie nie wyglądało na takie duże


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U nas łóżeczko wejdzie na spokojnie jak się wystawi biurko

Z jednej strony nie będę płakać jak tego biurka nie będzie, może TŻ nie będzie tak często grał, no a z drugiej nie chce mu też go zabierać. No ale jakby nie patrzył łóżeczko ważniejsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-24, 10:02   #1814
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Zorientował się

70 zł za 10 zastrzyków clexane :/ Neoparin jest trochę tańszy, ok 30 zł, można spróbować poprosić o ten odpowiednik.

W ogóle nie dziwne Myślę że dyskusja pomiędzy mną i tż mogłaby brzmieć podobnie



Ja tak miałam wczoraj. Cały dzień sapałam jak jakieś dzikie zwierzę. A gdzie tam do końca.


Słuchajcie, byłam na wizycie, to trochę skomplikowane i muszę iść w poniedziałek jeszcze raz, ale miałam usg. Na 100 proc. chłopiec

Mąż mnie poprosił żebym mu nie zdradzała, chce się przekonać na własne oczy na prenatalnych.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka


No myślę, że nie da się przekonać, a sama tego nie przytargam
W aptece bez problemu mi sprzedają Neoparin mimo, że na recepcie jest Clexane ale u mnie nie wychodzi za 30 zł płacę 47 zł za 10 zastrzyków, a mam najmniejszą dawkę 0,2. Za to zostały mi dwa opakowania dawki 0,4 których już nie użyję strata kasy.
Mogą być aż takie rozstrzały w cenie? Szok

Gratuluje synka, musisz się pilnować, żeby nie wygadać
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
U nas łóżeczko wejdzie na spokojnie jak się wystawi biurko

Z jednej strony nie będę płakać jak tego biurka nie będzie, może TŻ nie będzie tak często grał, no a z drugiej nie chce mu też go zabierać. No ale jakby nie patrzył łóżeczko ważniejsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


U mnie gra na ps4, biurko też chciał niby do pracy, ale nigdzie nie weszło i czasem były żale


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
A propo pogody...... zastrzelcie mnie Załącznik 7684635

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Współczuje, u nas ma być niby do max 30 stopni, zobaczymy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-24, 10:05   #1815
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
No myślę, że nie da się przekonać, a sama tego nie przytargam
W aptece bez problemu mi sprzedają Neoparin mimo, że na recepcie jest Clexane ale u mnie nie wychodzi za 30 zł płacę 47 zł za 10 zastrzyków, a mam najmniejszą dawkę 0,2. Za to zostały mi dwa opakowania dawki 0,4 których już nie użyję strata kasy.
Mogą być aż takie rozstrzały w cenie? Szok

Gratuluje synka, musisz się pilnować, żeby nie wygadać
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------





U mnie gra na ps4, biurko też chciał niby do pracy, ale nigdzie nie weszło i czasem były żale


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------





Współczuje, u nas ma być niby do max 30 stopni, zobaczymy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No ja się pozbyłam komody (kupiliśmy duża szafę) w sumie na rzecz tego jego biurka. Mnie czasem szlag trafia jak któryś dzień z rzędu idzie grać na godzinę a wychodzą 3. Ale na razie jeszcze mu odpuszczam. Jak będzie nas troje to się skończy granie, bo też będzie się opiekował dzieckiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-24, 10:05   #1816
mitotito
Przyczajenie
 
Avatar mitotito
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: znad wody!
Wiadomości: 13
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Dziękuję za ciepłe przyjęcie


Dopiero teraz udało mi się nadrobić posty z wątku, bo wczoraj po pracy odchorowywałam zmianę, ciężko zwolnić tempo w okresie wakacyjnym


Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Mitotito po 1 gratulacje i witamy
Po 2 masz super nick, a po 3, Twój tp to moje urodziny
Napisz coś o sobie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Witam i dziękuję!



Mam 27 lat, mieszkam prawie nad morzem. Na tę chwilę jeszcze pracuję, ale coraz ciężej i psychicznie i fizycznie, więc prawdopodobnie 12.08 z kolejną wizytą przejdę już na zwolnienie -moja lekarka mi to już proponowała, bo warunki pracy nie są idealne dla kobiety w ciąży. No, ale muszę kogoś wyszkolić, skoro przez ostatni rok robiłam "wszystko" plus swoje rzeczy (mam pod sobą 30 osób, badania, szkolenia, rekrutacja, mnóstwo papierologi, wypłaty i układanie grafików).

W maju wyszłam za mąż, co planowaliśmy już od grudnia i ten grudzień chyba będzie dla nas wyjątkowym miesiącem już na amen

Bo zawsze takie większe rzeczy dzieją się dla nas w tym miesiącu (chociaż jesteśmy razem tylko dwa lata i mój "stary" jest młodszy dwa lata )



Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość


Witaj nowa Mamo! to masz odwrotnie niż ja- baaardzo chciałam dziewczynkę, ale już się oswoiłam, że będzie chłopak. Pisz jak najczęściej

My na początku też, że super jak będzie chłopak, ale jak wstępnie pani doktor mi powiedziała, że dziewczynka to mi się totalnie odmieniło

Będzie Tośka, co będzie rymować się z naszym nazwiskiem (TŻ się zastanawia, czy jej tym nie skrzywdzimy ).




Jeśli chodzi o święta to swojej mamie już powiedziałam, że raczej spędzimy je w trójkę (oby w domu ), nie wiem jak teściowa to przeżyje. To będzie pierwszy wnuk dla jednej i drugiej strony, ale nie wyobrażam sobie jeździć z maleństwem i też nie wiem jak ja się będę czuła, a tutaj swój komfort stawiam jednak na pierwszym miejscu, bo nie mam ochoty na komentarze albo dobre rady. Każdy chce dobrze, ale jednak wiecie jak często wychodzi...




Ogólnie jesteśmy na etapie szukania mieszkania, co jest koszmarkiem. A rzeczy do wyprawki nie mamy ani jednej, nie zaczęliśmy się nawet rozglądać za niczym, bo ja całe życie uprawiam czarnowidztwo i cały czas odkładam, a do prenatalnych, a do połówkowych, a zaraz przyjdzie grudzień, bo tak czas leeci! I będzie klops

Chociaż Wasze posty na pewno ułatwią mi życie Bo zajmowanie się niemowlakiem i dziećmi mam w "małym palcu" (mam o 17 lat młodszego brata, wiec przez pierwszy rok jego życia byłam jak druga mama), ale te wszystkie techniczne rzeczy wózki, butelki, smoczki, łóżeczka trochę mnie przerażają



Miłego dnia wszystkim życzę Dzisiaj zamierzam opędzlować goferka i cieszyć się dniem wolnym.
__________________
uczę się obsługi wizażu
mitotito jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-24, 10:18   #1817
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
wolę upał niż mrozy
Ja lubie gdy jest ciepło, ale w sypialni mam ponad 30 stopni w nocy. Nie da sie spac, Leon poplakuje. Dla mnie to koszmar.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-24, 10:23   #1818
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez mitotito Pokaż wiadomość
Dziękuję za ciepłe przyjęcie


Dopiero teraz udało mi się nadrobić posty z wątku, bo wczoraj po pracy odchorowywałam zmianę, ciężko zwolnić tempo w okresie wakacyjnym





Witam i dziękuję!



Mam 27 lat, mieszkam prawie nad morzem. Na tę chwilę jeszcze pracuję, ale coraz ciężej i psychicznie i fizycznie, więc prawdopodobnie 12.08 z kolejną wizytą przejdę już na zwolnienie -moja lekarka mi to już proponowała, bo warunki pracy nie są idealne dla kobiety w ciąży. No, ale muszę kogoś wyszkolić, skoro przez ostatni rok robiłam "wszystko" plus swoje rzeczy (mam pod sobą 30 osób, badania, szkolenia, rekrutacja, mnóstwo papierologi, wypłaty i układanie grafików).

W maju wyszłam za mąż, co planowaliśmy już od grudnia i ten grudzień chyba będzie dla nas wyjątkowym miesiącem już na amen

Bo zawsze takie większe rzeczy dzieją się dla nas w tym miesiącu (chociaż jesteśmy razem tylko dwa lata i mój "stary" jest młodszy dwa lata )






My na początku też, że super jak będzie chłopak, ale jak wstępnie pani doktor mi powiedziała, że dziewczynka to mi się totalnie odmieniło

Będzie Tośka, co będzie rymować się z naszym nazwiskiem (TŻ się zastanawia, czy jej tym nie skrzywdzimy ).




Jeśli chodzi o święta to swojej mamie już powiedziałam, że raczej spędzimy je w trójkę (oby w domu ), nie wiem jak teściowa to przeżyje. To będzie pierwszy wnuk dla jednej i drugiej strony, ale nie wyobrażam sobie jeździć z maleństwem i też nie wiem jak ja się będę czuła, a tutaj swój komfort stawiam jednak na pierwszym miejscu, bo nie mam ochoty na komentarze albo dobre rady. Każdy chce dobrze, ale jednak wiecie jak często wychodzi...




Ogólnie jesteśmy na etapie szukania mieszkania, co jest koszmarkiem. A rzeczy do wyprawki nie mamy ani jednej, nie zaczęliśmy się nawet rozglądać za niczym, bo ja całe życie uprawiam czarnowidztwo i cały czas odkładam, a do prenatalnych, a do połówkowych, a zaraz przyjdzie grudzień, bo tak czas leeci! I będzie klops

Chociaż Wasze posty na pewno ułatwią mi życie Bo zajmowanie się niemowlakiem i dziećmi mam w "małym palcu" (mam o 17 lat młodszego brata, wiec przez pierwszy rok jego życia byłam jak druga mama), ale te wszystkie techniczne rzeczy wózki, butelki, smoczki, łóżeczka trochę mnie przerażają



Miłego dnia wszystkim życzę Dzisiaj zamierzam opędzlować goferka i cieszyć się dniem wolnym.
U nas dwa lata będą we wrześniu u Was grudzień takim miesiącem gdzie się wszystko dzieje u nas znowu rok 2019 taki jest: w kwietniu zaręczyny, w lipcu ślub i grudniu ( miejmy nadzieje że nie postanowi przyjść w 2020) dziecko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-24, 10:26   #1819
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Jak Wy się dziewczyny rozpisałyście!


Witamy nową Mamuśkę

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
U nas dwa lata będą we wrześniu u Was grudzień takim miesiącem gdzie się wszystko dzieje u nas znowu rok 2019 taki jest: w kwietniu zaręczyny, w lipcu ślub i grudniu ( miejmy nadzieje że nie postanowi przyjść w 2020) dziecko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No u Was ten 2019 to prawdziwa kumulacja

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Ja lubie gdy jest ciepło, ale w sypialni mam ponad 30 stopni w nocy. Nie da sie spac, Leon poplakuje. Dla mnie to koszmar.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak by u nas miała być taka pogoda to bym się niestety własną ręką pocięła. Biedni jesteście, nie ma dla mnie nic bardziej okropnego niż taka pogoda.
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-24, 10:27   #1820
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Voice a wczesniej to bylo sredniopewne? W kazdym razie gratuluję, ze sie plec nie zmieniła

Dodalam nowe osoby, Gosia dopisalam Ci połówkowe.
Szybko wkleje jeszcze te linki ,ktore Lava podeslala i ogolnie czuje ze nie wyrabiam. Ledwie was nadrabiam rozkrecilyscie sie
Jak skończy sie ten watek chetnie przekaże go którejś z was bo ja mam poczucie ,ze zaniedbuje ta 1 strone, w dodatku za 3tyg jade na urlop do głuszy bez internetu przez 2 tyg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-24, 10:27   #1821
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez MONIKA1850 Pokaż wiadomość
A to ja i mój dobrze zakryty 20 tygodniowy brzuszek Załącznik 7684503

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Matka, aleś Ty szprycha!
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-24, 10:30   #1822
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Voice a wczesniej to bylo sredniopewne? W kazdym razie gratuluję, ze sie plec nie zmieniła

Dodalam nowe osoby, Gosia dopisalam Ci połówkowe.
Szybko wkleje jeszcze te linki ,ktore Lava podeslala i ogolnie czuje ze nie wyrabiam. Ledwie was nadrabiam rozkrecilyscie sie
Jak skończy sie ten watek chetnie przekaże go którejś z was bo ja mam poczucie ,ze zaniedbuje ta 1 strone, w dodatku za 3tyg jade na urlop do głuszy bez internetu przez 2 tyg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tydzień nas będziesz później nadrabiać

Ale fakt odpoczynek od internetu też jest wskazany

No tak jakoś wyszło z tym 2019

Edytowane przez Ola0731
Czas edycji: 2019-07-24 o 10:32
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-24, 10:35   #1823
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez MagaLena84 Pokaż wiadomość
Witajcie Mamuśki. Jestem już po badaniu polowkowym, miałam na 9 rano ale nie było czasu żeby Wam zdać relację. Po badaniu pojechałam na małe zakupy, urzęd skarbowy musiałam zaliczyć, jakieś jedzonko i od razu TŻ podwiózł mnie do pracy. Także i intensywny dzień dziś. No ale co do badania .... Dziś 20t2d i moje dzieciątko waży 366g. Noo i będzie dziewczynka. Pani doktor powiedziała że nie daje 100% co do płci bo z dziewczynkami różnie bywa. No ale wydaje mi się że jak będę miała wynik z aminio to tam też chyba płeć podana. Badanie trochę trwało bo musiałam dwa razy wchodzić ponieważ moja dziewuszka jest uparte i nie chciała zmienić pozycji i Pani doktor nie mogła sprawdzić czy są dwie nerki. Jedna widziała a drugą nie mogła dojrzeć. Wyszłam na przerwę i wróciłam i niestety dalej w tej samej pozycji. No niestety za dwa tyg musimy wrócić żeby upewnić się co z tymi nerkami. Podobno rodzą się dzieci z jedną nerką. Mam nadzieję że to mojej dziewuszki nie będzie dotyczyć. Staram się narazie nie stresować tym. Ogólnie wszystko inne jest ok.
Pani doktor pozwoliła chwilkę włączyć tel TŻ owi i nagrać twarzyczkę w 4D i świetna pamiatka. Rodzice jak zobaczyli video to się zakochali we wnuczce
Od trzech dni próbuje dodzwonić się do szpitala i dowiedzieć sie czy są wyniki z aminio. I albo nikt nie odbiera albo jak już odbiorą to niestety to nie u nich i prosze dzwonić pod nr... Albo nie ma żadnego lekarza w pobliżu a oni mają wyniki jak coś. No i jak ty się nie stresować i nie wku...
Padam na twarz...
Dobranoc Kochane Mamuśki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, kawał dziewczyny! Na pewno amnio wyjdzie dobrze, nie przejmuj się już!

Co do zdjęć 3 d czy tam 4 d to uważam, że powinny być zabronione jak dla mnie są przerażające, no ale co kto lubi. Chyba, ze ten mój potomek tak mało ładnie wyszedł

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Voice a wczesniej to bylo sredniopewne? W kazdym razie gratuluję, ze sie plec nie zmieniła

Dodalam nowe osoby, Gosia dopisalam Ci połówkowe.
Szybko wkleje jeszcze te linki ,ktore Lava podeslala i ogolnie czuje ze nie wyrabiam. Ledwie was nadrabiam rozkrecilyscie sie
Jak skończy sie ten watek chetnie przekaże go którejś z was bo ja mam poczucie ,ze zaniedbuje ta 1 strone, w dodatku za 3tyg jade na urlop do głuszy bez internetu przez 2 tyg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ale chyba w czasie urlopu czasami do nas zajrzysz z telefonu ? Bo będziemy tęsknić
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-24, 10:38   #1824
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
Super, kawał dziewczyny! Na pewno amnio wyjdzie dobrze, nie przejmuj się już!

Co do zdjęć 3 d czy tam 4 d to uważam, że powinny być zabronione jak dla mnie są przerażające, no ale co kto lubi. Chyba, ze ten mój potomek tak mało ładnie wyszedł

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------


No ale chyba w czasie urlopu czasami do nas zajrzysz z telefonu ? Bo będziemy tęsknić
Eee tam, my byliśmy na 3d w 12 tygodniu i mój misiaczek słodko wyszedł, ale może tylko dlatego, że odwrócił się do nas plecami i tyle go widzieliśmy teraz też na połówkowe idziemy na 3d i jestem bardzo ciekawa jak maluch wygląda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-24, 10:50   #1825
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Eee tam, my byliśmy na 3d w 12 tygodniu i mój misiaczek słodko wyszedł, ale może tylko dlatego, że odwrócił się do nas plecami i tyle go widzieliśmy teraz też na połówkowe idziemy na 3d i jestem bardzo ciekawa jak maluch wygląda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dlatego mówię, że co kto lubi . Mnie się nie podobały kompletnie i cieszę się, że za to nie płaciłam, tylko dostałam na połówkowych w bonusie od lekarza.
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-24, 10:51   #1826
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Voice a wczesniej to bylo sredniopewne? W kazdym razie gratuluję, ze sie plec nie zmieniła

Dodalam nowe osoby, Gosia dopisalam Ci połówkowe.
Szybko wkleje jeszcze te linki ,ktore Lava podeslala i ogolnie czuje ze nie wyrabiam. Ledwie was nadrabiam rozkrecilyscie sie
Jak skończy sie ten watek chetnie przekaże go którejś z was bo ja mam poczucie ,ze zaniedbuje ta 1 strone, w dodatku za 3tyg jade na urlop do głuszy bez internetu przez 2 tyg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie było pewne

Dobrze ze już nie mam kasy w tym miesiącu bo bym chyba pobiegła na zakupy z tej radości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-24, 10:54   #1827
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Nie było pewne

Dobrze ze już nie mam kasy w tym miesiącu bo bym chyba pobiegła na zakupy z tej radości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na szczęscie nowy miesiąc zbliża się coraz szybciej Chyba, ze pensja 10-go to jeszcze trochę poczekasz ( i ja też)
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-24, 10:58   #1828
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Dzień dobry

Dziś poczułam pierwszy raz takie wyraźne ruchy, jakby mały rączka uderzył w brzuch, taki falujący był i to dwa razy <3

A jutro idę na połówkowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-24, 10:58   #1829
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
Na szczęscie nowy miesiąc zbliża się coraz szybciej Chyba, ze pensja 10-go to jeszcze trochę poczekasz ( i ja też)
Niestety, spodziewam się już w tym tygodniu, ale muszę ciułać na urlop

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-24, 11:30   #1830
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Dziewczyny, na Ali znalazłam jakiś bardzo polecany kocyk, co myślicie?
https://s.click.aliexpress.com/e/gUgKEQG

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-04 10:37:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:47.