Bóle zamostkowe... :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-25, 19:38   #1
anecia0509
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 765
GG do anecia0509

Bóle zamostkowe... :(


Witam wszystkich

Szukałam w wyszukiwarce, ale nic na ten temat nie znalazłam, więc piszę.

Mam problem... Czasami "łapie" mnie okropnie silny ból za mostkiem, jest to nie do wytrzymania dodatkowo wtedy gorzej mi się oddycha.

Miał ktoś z Was kiedyś takie coś? Czego to może być objaw? Czy to może być spowodowane nerwami?

Czytałam sporo o tym na internecie, ale na każdej stronie piszą coś innego:/

Proszę o pomoc i z góry dziękuje
__________________

anecia0509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 19:59   #2
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: Bóle zamostkowe... :(

a jakie masz ciśnienie?
masz problem z tarczycą?
te bóle pojawiają się w szczególnych okolicznościach, czy niezależnie od wszystkiego?

to oczywiście mogą być nerwy, ale żeby stwierdzić, że to jest nerwica, najpierw trzeba wykluczyć inne choroby
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 20:12   #3
anecia0509
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 765
GG do anecia0509
Dot.: Bóle zamostkowe... :(

Cytat:
Napisane przez anestet-ka Pokaż wiadomość
a jakie masz ciśnienie?
masz problem z tarczycą?
te bóle pojawiają się w szczególnych okolicznościach, czy niezależnie od wszystkiego?

to oczywiście mogą być nerwy, ale żeby stwierdzić, że to jest nerwica, najpierw trzeba wykluczyć inne choroby
Ciśnienie mam zazwyczaj niskie tak 100,110 to juz góra na 80. Czasami zdarzyło mi się nawet 80/60
Nie wiem czy mam problem z tarczycą... nigdy nie miałam zadnych badań, ani nic.. Ale czy na tarczyce choruje się już w wieku 16 lat nie strasz

Pojawiają się niezależnie od sytuacji, nie pojawiaja sie jaoś czesto, ale czasami tak, a chciałbym wiedzieć czy nic mi nie grozi itd...
__________________

anecia0509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 20:27   #4
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: Bóle zamostkowe... :(

Puls masz w normie?
Mierzyłaś ciśnienie w domu? jaki masz ciśnieniomierz, taki elektryczny [zaniżają]?
Najlepiej pójdz do lekarza, powinien dać Ci skierowanie na badania krwi i zmierzyć ciśnienie u siebie.
Miałam kiedyś podobne problemy, ale ciśnienie 170/120 i puls 140/min, myślałam że umrę- nie umarłam
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 20:46   #5
anecia0509
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 765
GG do anecia0509
Dot.: Bóle zamostkowe... :(

Cytat:
Napisane przez anestet-ka Pokaż wiadomość
Puls masz w normie?
Mierzyłaś ciśnienie w domu? jaki masz ciśnieniomierz, taki elektryczny [zaniżają]?
Najlepiej pójdz do lekarza, powinien dać Ci skierowanie na badania krwi i zmierzyć ciśnienie u siebie.
Miałam kiedyś podobne problemy, ale ciśnienie 170/120 i puls 140/min, myślałam że umrę- nie umarłam
Pulsu to nigdy nie mierzyłam.
Ciśnienie mierze w domu, mam normalny, że tak powiem ręczny(ale u lekarza także nieraz mierzyłam i tak samo jak w domu)
Ale te badania krwi to takie normalne? Bo miałam sporo takich badań wszystko pozytywnie. A niektóre nawet lepiej niż dobrze
__________________

anecia0509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 20:55   #6
cappucino
Rozeznanie
 
Avatar cappucino
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sin City
Wiadomości: 968
GG do cappucino
Dot.: Bóle zamostkowe... :(

są to nerwobóle, nic poważnego, to coś w stylu kontuzji. Tańczyłaś ostatnio? wykonywałaś jakiś gwałtowne ruchy rękami? mam to czasami, ostatnio po sylwestrze, kiedy byłam kompletnie wykończona ból się utrzymywał przez tydzień i był sie do zniesienia, więc postanowiłam pójść do lekarza, przepisał mi jakieś tabletki przeciwbólowe, magnez i potas (niedobór tych dwóch pierwiastków jest przyczyną nerwobóli)
__________________
"Na imię miał Lo, po prostu Lo,
z samego rana i w jednej skarpetce.
W spodniah była Lolą.
W szkole-Dolly. W rubrykach-Dolores.
Lecz w moich ramionach zawsze była Lolitą."

cappucino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 21:06   #7
anecia0509
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 765
GG do anecia0509
Dot.: Bóle zamostkowe... :(

Cytat:
Napisane przez cappucino Pokaż wiadomość
są to nerwobóle, nic poważnego, to coś w stylu kontuzji. Tańczyłaś ostatnio? wykonywałaś jakiś gwałtowne ruchy rękami? mam to czasami, ostatnio po sylwestrze, kiedy byłam kompletnie wykończona ból się utrzymywał przez tydzień i był sie do zniesienia, więc postanowiłam pójść do lekarza, przepisał mi jakieś tabletki przeciwbólowe, magnez i potas (niedobór tych dwóch pierwiastków jest przyczyną nerwobóli)
Eee ostatnim razem tańczyłam jakieś 3 tygodnie temu, ale dobrze, ze mi przypomniałaś, bo wtedy faktycznie coś mnie też pobolewało... ale to chyba niżej.
Ale teraz po czym to moze być to nie wiem Po lodowisko? Bo wczoraj i pzredwczoraj byłam na po 2h.
__________________

anecia0509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-27, 14:37   #8
anecia0509
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 765
GG do anecia0509
Dot.: Bóle zamostkowe... :(

Hopsa
__________________

anecia0509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 17:59   #9
kingkong
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 831
Dot.: Bóle zamostkowe... :(

a ja właśnie jutro wybieram się do lekarza przy czym u mnie to są chyba bardziej bóle od żołądka niż od serca też się umów na wizytę to na pewno rozwieje wszystkie wątpliwości
kingkong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 19:31   #10
kukaweczka
Przyczajenie
 
Avatar kukaweczka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19
Dot.: Bóle zamostkowe... :(

witam bóle zamostkowe kojarzą mi sie tylko z moja choroba która wlasnie w ten sposób dala znac o sobie ale nie chce cie straszyc Bo jak ja mialam problem z bolem i ktos mi opowiadal o tym co mi jest to wlosy mi sie jeżyły na glowie i w koncu zdecydowalam sie isc do lekarza Wiem ze pewnie oczekujesz zeby ktos ci napisal w 100% co ci dolega ale tak sie nie da Ja w wieku 18-nastu lat dowiedziałam sie ze mam wade wrodzona i tak do dzis lecze sie na serce Wiec radze isc do lekarza to nie boli pozdrawiam
kukaweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 16:42   #11
anecia0509
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 765
GG do anecia0509
Dot.: Bóle zamostkowe... :(

Cytat:
Napisane przez kukaweczka Pokaż wiadomość
witam bóle zamostkowe kojarzą mi sie tylko z moja choroba która wlasnie w ten sposób dala znac o sobie ale nie chce cie straszyc Bo jak ja mialam problem z bolem i ktos mi opowiadal o tym co mi jest to wlosy mi sie jeżyły na glowie i w koncu zdecydowalam sie isc do lekarza Wiem ze pewnie oczekujesz zeby ktos ci napisal w 100% co ci dolega ale tak sie nie da Ja w wieku 18-nastu lat dowiedziałam sie ze mam wade wrodzona i tak do dzis lecze sie na serce Wiec radze isc do lekarza to nie boli pozdrawiam
U kardiologa byłam ikompletnie nic nie wykrył, a zostałam skierowana po kilkakrotnym ekg juz nie pamietam czy było pzryspieszone bicie serca czy spowolnione... Dodatkowo miałam jeszcze USG serca.. też nic, ale powiedziała mi, żebym przyjechałą dopiero w czerwcu i wtedy zobaczy sie czy cos się zmieniło, ale nic na to nie wskazuje.
__________________

anecia0509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-28, 19:48   #12
kingkong
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 831
Dot.: Bóle zamostkowe... :(

byłam dziś u lekarza. Pani doktor zmierzyła mi ciśnienie 115/65, zrobiła EKG-prawidłowe, jutro ide na morfologie a za 2 tygodnie jestem zapisana na USG tarczycy. Podejrzewa że moje bóle mogą być związane właśnie z tarczycą(mama miała nadczynność). Może u Ciebie przyczyna bólu także nie jest związana z sercem ale czymś innym? pozdr
kingkong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:35.