mutacja g³osu, a ¶piew. - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz siê trzymaæ tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co ciê interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-05-25, 19:35   #1
tigger
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 24
Exclamation

Bardzo wa¿ne , pomocy !


Czy dziewczyna mo¿e przej¶c mutacjê g³osu czy co¶ w tym rodzaju ? Zauwa¿y³am ¿e od jakiego¶ miesi±ca, z ka¿dym dniem zmienia mi siê barwa g³osu. Mam 12 lat. W grudniu bêdê mia³a 13. Do tej pory bardzo ³adnie ¶piewa³am i chcia³am dalej kszta³cic swój g³os, ale dowiedzia³am siê od specjalisty, ¿e gdzie¶ w wieku 14 - 16 lat NIEKTÓRe osoby uzyskuj± oryginaln± barwê g³osy. Czyli im siê zmienia g³os. Tak jest ze mn±, ale nie wiem czy to to. Z pocz±tku mój g³os stawa³ siê ni¿szy i siê cieszy³am, ¿e bêdê mia³a podobny g³os do Miley Cyrus, ale przed od kilku dni mój g³os robi siê coraz bardziej DZIECINNY . Martwi mnie to. Nie mogê ¿yc bez ¶piewania piosenek swoich idoli, a nie chcê nara¿aj moich przyjació³ na utratê s³uchu. Teraz okropnie fa³szujê. ¬le mi ztym. Proszê o odpowied¼! Jestem totalnie zdo³owana, tym bardziej, ¿e jak mówiê to te¿ tak jakbym fa³szowa³a. ((((((((((((((((((( POMOCY ! Je¶li umie¶ci³am ten w±tek w z³ym miejscu, to bardzo przepraszam.
tigger jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-05-25, 20:09   #2
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Bardzo wa¿ne , pomocy !

Nie mo¿e przej¶æ, tylko musi przej¶æ. To jest najzupe³niej normalne, ¿e zmienia Ci siê g³os. Ja na przyk³ad nied³ugo koñczê 14 lat i mam chrypê od stycznia, poza tym strasznie fa³szujê, co te¿ mi siê raczej wcze¶niej nie zdarza³o U dziewcz±t zmiany s± mniejsze, ni¿ u ch³opców, ale równie¿ s±. Przecie¿ nie mo¿esz mówiæ jak ma³e dziecko maj±c kilkadziesi±t lat - nie bój siê

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Chcia³am edytowaæ, ale gdzie¶ mi nagle znikn±³ guzik

Obserwuj swój g³os, je¶li bêdzie siê tak zachowywa³ d³u¿ej ni¿ pó³ roku (do roku) wtey bêdzie mo¿na siê wybraæ np. do foniatry. Ja te¿ chcê siê uczyæ ¶piewaæ, ale przez mutacjê mi to nie idzie. Zostaje tylko czekaæ...
__________________
41 cm => 55 cm
¦piewam i spe³niam marzenia
dotka95 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-05-25, 20:50   #3
tigger
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 24
Dot.: Bardzo wa¿ne , pomocy !

dziêki za odpowied¼ .
tigger jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-05-25, 20:50   #4
Ewakuacja69
Rozeznanie
 
Avatar Ewakuacja69
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomo¶ci: 664
Dot.: Bardzo wa¿ne , pomocy !

zgadzam sie, kazdy przechodzi mutacje, z tym ze u dziewczyn mniej sie ja zauwaza
__________________
tyle rzeczy do sfotografowania, a tak ma³o czasu...

-15kg!
Ewakuacja69 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-05-25, 21:27   #5
tigger
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 24
Dot.: Bardzo wa¿ne , pomocy !

ej a nie wiecie ile to mo¿e trwac ? <smuta>

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

ile to mo¿e trwac?
czy w tym czasie nie mogê ¶piewac ?
teraz mam kompleksy z tego powodu, bo muzka to moje ¿ycie !
tigger jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-05-25, 21:37   #6
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Bardzo wa¿ne , pomocy !

Oj sk±d ja to znam Dzi¶ dosz³am do wniosku, ¿e na razie zrobiê sobie ze ¶piewaniem przerwê (na chór chodziæ muszê, chcê mieæ 6 z muzyki, ale poza tym to nie bêdê ¶piewaæ) tak gdzie¶ do 3 gimnazjum i za rok do tego wrócê. Jak ju¿ pisa³am - rok, pó³ roku i powinno siê to ca³e zmienianie skoñczyæ. Oczywi¶cie wszystko zale¿y od Twojego organizmu Na razie w ramach przygotowania do ¶piewania zachêcam, ¿eby¶ posz³a na jakie¶ zajêcia z dykcji i emisji g³osu - na sto procent Ci siê przyda w przysz³o¶ci
__________________
41 cm => 55 cm
¦piewam i spe³niam marzenia
dotka95 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-05-25, 22:32   #7
201704240951
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 9 415
Dot.: Bardzo wa¿ne , pomocy !

Przenoszê na Plotkowe
201704240951 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-05-25, 22:49   #8
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomo¶ci: 34 839
Dot.: Bardzo wa¿ne , pomocy !

slyszalas kiedykolwiek glos Miley Cyrus zeby wiedziec ze bedziesz moze miala glos do niej
podobny ?

ja pierdziele ¶wiat sie konczy ,ja wiem kto to Milej Cyrus ,szok i hañba jednoczesnie
__________________
Mleko migda³owe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-05-26, 09:26   #9
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: g³ównie z fotela ;)
Wiadomo¶ci: 4 512
Dot.: Bardzo wa¿ne , pomocy !

Cytat:
Napisane przez paula78 Poka¿ wiadomo¶æ
slyszalas kiedykolwiek glos Miley Cyrus zeby wiedziec ze bedziesz moze miala glos do niej
podobny ?

ja pierdziele ¶wiat sie konczy ,ja wiem kto to Milej Cyrus ,szok i hañba jednoczesnie
Paula, nie martw sie ja tez wiem, w domu rodzicow mam disney chanel dla malego brata

a mutacja u dziewczat tez wystepuje
__________________

6roove jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-05-31, 10:15   #10
tigger
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 24
Exclamation mutacja g³osu, a ¶piew.

Czy gdy dziewczyna przechodzi mutacjê to mo¿e ¶piewac, czy lepiej sobie odpu¶cic ? Proszê o odpowied¼. To jest dla mnie bardzo wa¿ne, poniewa¿ muzyk± ¿yjê i gdy ¶piewam czujê siê w pe³ni szczê¶liwa. Jednak nie chcê sobie zepsuc g³osu. Kiedy¶ tak ³adnie ¶piewa³am, a teraz nawet mówiê tak jakby przez nos, tak, trudno to okre¶lic, ale tak bez ¿ycia, bez energii. Po za tym mam chrypkê. ;(( G³os zacz±³ mi siê psuc gdzie¶ w kwietniu. Nie wiecie ile to mo¿e trwac. Kiedy bêdê mog³a zacz±c ¶piewac od nowa ? Jak kto¶ co¶ wie o mutacji u dziewcz±t to proszê o wszelkie informacje. Nawet to czego tu nie wymieni³am. Prooooooooooooooooooooooo oszê o pomoc !
tigger jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-05-31, 14:46   #11
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 9 177
GG do dotka95
Dot.: mutacja g³osu, a ¶piew.

Ja nie jestem profesjonalist±, po prostu siê tym interesujê, ale radzi³abym Ci zapytaæ kogo¶, kto siê tym zajmuje profesjonalnie albo lekarza foniatry, on na pewno Ci powie . Nie rób nic sama, nie staraj siê g³osem dorównaæ jakiemu¶ idolowi, nie ucz siê na w³asn± rêkê, lepiej nie psuæ sobie gard³a. Albo porozmawiaj z nauczycielem muzyki w swojej szkole, te¿ na pewno ma du¿± wiedzê na ten temat Ja te¿ sobie na razie odpuszczam, wrócê do ¶piewania na pocz±tku liceum
__________________
41 cm => 55 cm
¦piewam i spe³niam marzenia
dotka95 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Forum plotkowe


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:27.