Żelazko Braun testuje agatka_360 Młoda żonka :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Testujemy żelazko parowe TexStyle 5 TS 535TP!

Notka

Testujemy żelazko parowe TexStyle 5 TS 535TP! 24 Wizażanki testują innowacyjne żelazko parowe TexStyle 5 TS 535TP. Poznaj ich opinie!

 
 
Narzędzia
Stary 2014-01-17, 12:30   #1
agatka_360
Raczkowanie
 
Avatar agatka_360
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 139

Żelazko Braun testuje agatka_360 Młoda żonka :)


Po pierwsze - bardzo się cieszę z możliwości testowania żelazka Braun.

Jestem młodą mężatką, wcześniej prasowałam sporadycznie dosyć starym żelazkiem, więc teraz jestem przeszczęśliwa że tę nielubianą przeze mnie czynność mogę wykonywać takim nowoczesnym cudem techniki ;P

Przede wszystkim - NARESZCIE NIE KLNĘ PRZY SWOICH KOSZULACH! Nawet spore zagniecenia z użyciem pary rozprasowują się w mgnieniu oka. Posługiwanie się żelazkiem znacznie ułatwia mi jego waga - jest leciutkie, poręczne. I przy okazji ładne

Plusem jest oczywiście nakładka - świetnie się przydaje w przypadku delikatnych ciuchów, których bałam się prasować starym rupciem

Żelazko ma bardzo intuicyjnie i wygodnie umieszczone wszystkie funkcje - nalewanie wody, ustawianie temperatury, para. Fajnie też, że mogę je wyłączyć bez wyciągania wtyczki.

Do tej pory to raczej mąż sam sobie prasował koszule. Od kiedy mam przyjemność testować Brauna, robię to z chęcią za niego, serio! (Chociaż nie zawsze chce mi oddać żelazko)

Kabel jak dla mnie ma odpowiednią długość, nie narzekam też na zużycie energii. Plus za przejrzystą instrukcję

Przede mną wciąż jeszcze testy prasowania w pionie. Napiszę, jak tylko przetestuję.

Dzięki, Braun! Dzięki Tobie lepiej mi idzie bycie idealną, świeżo upieczoną panią domu
agatka_360 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Testujemy żelazko parowe TexStyle 5 TS 535TP!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-17 12:30:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:12.