Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60. - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-05-25, 21:05   #4681
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez nervusX Pokaż wiadomość
Tutaj artykuł z dzisiaj na temat Biedronki i błędnych etykietach, pisali, że towar z Polski a był z innego kraju.

https://businessinsider.com.pl/finan...-uokik/n1c2j7y


I informacja:

"Jeśli zarzut UOKiK się potwierdzi, firmie Jeronimo Martins Polska grozi kara w wysokości do 10 proc. rocznego obrotu".


Myślę, że prędzej czy później afera z Veclaim też trafi do UOKiK.
Powinna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-25, 21:08   #4682
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Lewandowscy może jakichś głupot specjalnie nie wygadują, zwłaszcza Robert, ale ja nie wiem, czemu Ania się tak uparła na pokazywanie brzucha po porodzie. Nie rozumiem, czemu to ma służyć, zwłaszcza, ze po poprzedniej ciazy zrobiono jej zdjęcia, na których ten brzuch nie był płaski jak na instagramie. Przecież brzuch po ciazy to nie tylko tłuszcz, ale tez nadmiar skory i narządy wewnętrzne potrzebują czasu, żeby wrócić na swoje miejsce.
No i zamiast zdjęcia przodem lepiej zrobić sobie bokiem, ciekawe czy wtedy tez jest tak płasko

Lewandowscy nie pokazują twarzy Klary, ale w necie są zdjęcia dziewczynki. Uroda dziewczynki została skomentowana na forach, oczywiście krytycznie. Nie wiem, czy te wszystkie projekty baby by Ann są warte, żeby ludzie w internecie wypisywali takie komentarze na temat dziecka.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-25, 21:12   #4683
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość

Lewandowscy nie pokazują twarzy Klary, ale w necie są zdjęcia dziewczynki. Uroda dziewczynki została skomentowana na forach, oczywiście krytycznie. Nie wiem, czy te wszystkie projekty baby by Ann są warte, żeby ludzie w internecie wypisywali takie komentarze na temat dziecka.
projekty zasadniczo nie mają za wiele wspólnego. jest córką sławnego piłkarza i sławnej trenerki (czy jak to tam nazwać) - tak czy tak dziewczynka zostałaby obgadana, może jedynie w mniejszym gronie. niestety, ale takie uroki bycia dzieckiem osób publicznych.

no i idąc tym tropem wychodziłoby na to, że jakąś większą karierę mogą robić tylko bezdzietni. bo dziecko zawsze będzie 'na świeczniku', nie ważne czy ładne czy brzydkie
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-25, 21:18   #4684
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Lewandowscy może jakichś głupot specjalnie nie wygadują, zwłaszcza Robert, ale ja nie wiem, czemu Ania się tak uparła na pokazywanie brzucha po porodzie. Nie rozumiem, czemu to ma służyć, zwłaszcza, ze po poprzedniej ciazy zrobiono jej zdjęcia, na których ten brzuch nie był płaski jak na instagramie. Przecież brzuch po ciazy to nie tylko tłuszcz, ale tez nadmiar skory i narządy wewnętrzne potrzebują czasu, żeby wrócić na swoje miejsce.
No i zamiast zdjęcia przodem lepiej zrobić sobie bokiem, ciekawe czy wtedy tez jest tak płasko

Lewandowscy nie pokazują twarzy Klary, ale w necie są zdjęcia dziewczynki. Uroda dziewczynki została skomentowana na forach, oczywiście krytycznie. Nie wiem, czy te wszystkie projekty baby by Ann są warte, żeby ludzie w internecie wypisywali takie komentarze na temat dziecka.
Lewandowscy faktycznie nie robią głupot, trzymaja sie z dala od afer i za to plus ale Ania ma jednak parcie na szkło. Ja się dziwię, że jej się tak chce.
A brzuch po porodzie.. no cóż. Tyle się mówi żeby nie napędzac kobietom kompleksów, zwłaszcza w takich trudnych momentach, jak kilka dni czy tygodni po urodzeniu dziecka, kiedy emocje i hormony szaleją, a kobieta czuje się wypompowana. I tak jak piszesz, to nie jest tylko tłuszcz.. Ale może organy wewnętrzne Ani wróciły szybciej na miejsce niż u zwykłej Kowalskiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-25, 21:28   #4685
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Według mnie takie zdjęcia brzucha po porodzie to nie żadna „motywacja” tylko właśnie tworzenie kompleksów u większości kobiet. Raz, ze średnio wierze w to, ze nie są chociaż trochę podkrecone, a dwa, ze jednak Lewandowska ma pewnie szereg asystentek, niań, kucharek i sprzątaczek, wiec zupełnie inne warunki wyjściowe niż 99% kobiet. Wówczas można swobodnie prawic mądrości i „motywować” w internecie.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-25, 22:54   #4686
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Ja nie uważam że wrzucanie takich zdjęć brzucha to tworzenie kompleksow. Mi się wydaje że Lewa chciała tym pokazać że jak ma się mieśnie brzucha to dzięki nim brzuch lepiej znosi ciąże. Co zresztą nie jest tajemnicą. Cóż ja to zdjęcie odbieram w kategorii motywacji niż tworzenia kompleksów. Ale wiadomo kwestia podejścia.

Jak dla mnie Lewa pokazała że się "da". Że można mieć fajny brzuch po ciąży choć wiadomo że to kwestia pracy. Wiadomo że każdy ma inne priorytety, ale ogonie jak ktoś chce to też może, choć może nie aż tak.

Cóż jak dla mnie jeśli ktoś chce mieć taki brzuch to niech się weźmie do pracy. A jak nie chce mu sie to niech nie steka ze komuś się chciało i tworzy mu kompleksy.

Za chwilę dojdziemy do momentu że ładna i zgrabna dziewczyna nie będzie mogła wrzucić zdjęcia bo będzie to uznawane za tworzenie kompleksow u mniej atrakcyjnych osób.



Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-25, 23:19   #4687
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez Lumimi Pokaż wiadomość
Ja nie uważam że wrzucanie takich zdjęć brzucha to tworzenie kompleksow. Mi się wydaje że Lewa chciała tym pokazać że jak ma się mieśnie brzucha to dzięki nim brzuch lepiej znosi ciąże. Co zresztą nie jest tajemnicą. Cóż ja to zdjęcie odbieram w kategorii motywacji niż tworzenia kompleksów. Ale wiadomo kwestia podejścia.

Jak dla mnie Lewa pokazała że się "da". Że można mieć fajny brzuch po ciąży choć wiadomo że to kwestia pracy. Wiadomo że każdy ma inne priorytety, ale ogonie jak ktoś chce to też może, choć może nie aż tak.

Cóż jak dla mnie jeśli ktoś chce mieć taki brzuch to niech się weźmie do pracy. A jak nie chce mu sie to niech nie steka ze komuś się chciało i tworzy mu kompleksy.

Za chwilę dojdziemy do momentu że ładna i zgrabna dziewczyna nie będzie mogła wrzucić zdjęcia bo będzie to uznawane za tworzenie kompleksow u mniej atrakcyjnych osób.



Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka
No ale właśnie sama oceniasz w tym poście - jak ktoś nie ma takiegi brzucha 3 tygodnie po porodzie to jest leniwą bułą. I że w każdym przypadku się da. Ano nie zawsze. Ćwiczenia przed czy w ciąży (o ile ktoś może) nie gwarantują tego, że połóg się nie skończy a laska wygląda jakby w tę ciążę nie zaszła.

Dla mnie to żadna motywacja a te jej komentarze na komentarze innych dziewczyn, że nie ma co się porównywać, bo każda dochodzi do siebie w swoim czasie nie pokrywają mi się ze zdjeciem. Raczej odbiór jest taki "każda dochodzi w swoim tempie, ale spójrzcie jak ja szybko doszłam", ehm, motywacja jak nic.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-25, 23:21   #4688
Chailleach
Wcale nie wiedźma!
 
Avatar Chailleach
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 270
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
https://kobieta.gazeta.pl/kobieta/7,...html#s=BoxLSMT


Dziwię się że coś takiego opisywane jest jako ''urocza fałdka'' oraz ''nie ma idealnie płaskiego brzucha ale się akceptuje a tysiące kobiet jej dziękuje".
Normalna kobita ale co ważne z brzuchem wklęśniętym w stosunku do żeber ale jakbyście nie wiedziały dziewczyny to to jest brzuch ''którego nie musicie się wstydzić''.
To mnie bardziej przeraża niż te wszystkie wychudzone modelki na wybiegach, serio. Takie wymyślanie i wmawianie wad, przeczyta to jeszcze jakaś podatna na wpływ mediów nastolatka i będzie myślała, że normalne ciało jest grube...
__________________
Through all the tumult and the strife
I hear it's music ringing
It ever echoes in my life
How can I keep from singing?
Chailleach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 01:32   #4689
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

https://youtu.be/Qcd-UzCjjI4

Uśmiałam sie czytając komentarze.
No i pokazuje prujący sie kołnierzyk i taki styl

To sa właśnie ludzie kupujący ciuchy JM
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 03:18   #4690
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
https://kobieta.gazeta.pl/kobieta/7,...html#s=BoxLSMT


Dziwię się że coś takiego opisywane jest jako ''urocza fałdka'' oraz ''nie ma idealnie płaskiego brzucha ale się akceptuje a tysiące kobiet jej dziękuje".
Normalna kobita ale co ważne z brzuchem wklęśniętym w stosunku do żeber ale jakbyście nie wiedziały dziewczyny to to jest brzuch ''którego nie musicie się wstydzić''.
Ej, ale gdzie ta "urocza faldka", bo nie widze?
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 06:10   #4691
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez Lumimi Pokaż wiadomość
Ja nie uważam że wrzucanie takich zdjęć brzucha to tworzenie kompleksow. Mi się wydaje że Lewa chciała tym pokazać że jak ma się mieśnie brzucha to dzięki nim brzuch lepiej znosi ciąże. Co zresztą nie jest tajemnicą. Cóż ja to zdjęcie odbieram w kategorii motywacji niż tworzenia kompleksów. Ale wiadomo kwestia podejścia.

Jak dla mnie Lewa pokazała że się "da". Że można mieć fajny brzuch po ciąży choć wiadomo że to kwestia pracy. Wiadomo że każdy ma inne priorytety, ale ogonie jak ktoś chce to też może, choć może nie aż tak.

Cóż jak dla mnie jeśli ktoś chce mieć taki brzuch to niech się weźmie do pracy. A jak nie chce mu sie to niech nie steka ze komuś się chciało i tworzy mu kompleksy.

Za chwilę dojdziemy do momentu że ładna i zgrabna dziewczyna nie będzie mogła wrzucić zdjęcia bo będzie to uznawane za tworzenie kompleksow u mniej atrakcyjnych osób.



Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka
Ja sama kilka tygodni po drugim porodzie miałam fajny brzuch. I dziś mam jakbym nigdy w ciąży nie była. Ale nie pokazywałam go. Po pierwsze dla mnie to zwyczajnie głupie i plytkie pokazywać części ciała w celu pokazania części ciała. Po drugie, chwila po ciąży to bardzo specyficzny moment, kobiety są mocno zmęczone fizycznie i psychicznie, dużą rolę odgrywają kwestie zdrowotne, i nie każdy może mieć ten brzuch względnie płaski. Licytowanie się na wygląd w tym momencie oceniam jako mocno niefajne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-26, 06:49   #4692
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
No ale właśnie sama oceniasz w tym poście - jak ktoś nie ma takiegi brzucha 3 tygodnie po porodzie to jest leniwą bułą. I że w każdym przypadku się da. Ano nie zawsze. Ćwiczenia przed czy w ciąży (o ile ktoś może) nie gwarantują tego, że połóg się nie skończy a laska wygląda jakby w tę ciążę nie zaszła.

Dla mnie to żadna motywacja a te jej komentarze na komentarze innych dziewczyn, że nie ma co się porównywać, bo każda dochodzi do siebie w swoim czasie nie pokrywają mi się ze zdjeciem. Raczej odbiór jest taki "każda dochodzi w swoim tempie, ale spójrzcie jak ja szybko doszłam", ehm, motywacja jak nic.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Nigdzie nie oceniam że jak ktoś nie ma takiego brzucha 3 tydz po ciązy to jest leniwa buła. Po prostu chcesz mieć to rób nie chcesz to nie stekaj że ktoś wywołuje u Ciebie kompleksy.

Może nie gwarantują w 100 procentach ale im mocniejsze mięśnie brzucha tym szybciej wracają do wyglądu przed. A przynajmniej w większości przypadków.

Dla mnie odbiór jest "spójrzcie jak ważne są mieśnie brzucha. Im mocniejszy brzuch będziecie mieć przed ciążą tym szybciej wasz brzuch powinien wrócić do formy ".

Cóż dla Ciebie żadna motywacja, ale np dla mnie już tak. Choć to dla mnie żadna nowość

Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 06:52   #4693
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez Lumimi Pokaż wiadomość
Nigdzie nie oceniam że jak ktoś nie ma takiego brzucha 3 tydz po ciązy to jest leniwa buła. Po prostu chcesz mieć to rób nie chcesz to nie stekaj że ktoś wywołuje u Ciebie kompleksy.

Może nie gwarantują w 100 procentach ale im mocniejsze mięśnie brzucha tym szybciej wracają do wyglądu przed. A przynajmniej w większości przypadków.

Dla mnie odbiór jest "spójrzcie jak ważne są mieśnie brzucha. Im mocniejszy brzuch będziecie mieć przed ciążą tym szybciej wasz brzuch powinien wrócić do formy ".

Cóż dla Ciebie żadna motywacja, ale np dla mnie już tak. Choć to dla mnie żadna nowość

Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka
Wiesz, nie każda kobieta od razu po porodzie może ćwiczyć, choćby bardzo chciała, a ty wszystkich wrzucasz do jednego worka, takie mam wrażenie. Oglądanie takiego "idealnego" brzucha Lewandowskiej nie wszystkim może pomóc. To, że dla ciebie to motywacja to nie znaczy, że dla innych też

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 07:02   #4694
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Ja sama kilka tygodni po drugim porodzie miałam fajny brzuch. I dziś mam jakbym nigdy w ciąży nie była. Ale nie pokazywałam go. Po pierwsze dla mnie to zwyczajnie głupie i plytkie pokazywać części ciała w celu pokazania części ciała. Po drugie, chwila po ciąży to bardzo specyficzny moment, kobiety są mocno zmęczone fizycznie i psychicznie, dużą rolę odgrywają kwestie zdrowotne, i nie każdy może mieć ten brzuch względnie płaski. Licytowanie się na wygląd w tym momencie oceniam jako mocno niefajne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lewa jest trenerka i to jest chyba powód dlaczego wrzuca zdjęcie brzucha do Internetu. Ona się nie licytuje tylko jak sama pisała pod zdjęciem pokazuje jak ważna w powrocie do formy jest aktywności przed ciążą

Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:02 ---------- Poprzedni post napisano o 06:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Wiesz, nie każda kobieta od razu po porodzie może ćwiczyć, choćby bardzo chciała, a ty wszystkich wrzucasz do jednego worka, takie mam wrażenie. Oglądanie takiego "idealnego" brzucha Lewandowskiej nie wszystkim może pomóc. To, że dla ciebie to motywacja to nie znaczy, że dla innych też

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiesz tylko że w tym zdjęciu nie chodzi o aktywność PO ciąży tylko o to jak ważna jest aktywnośc PRZED i w trakcie ciąży.

A skoro dla innych nie jest motywacja to twoim zdaniem nie powinna wrzucać do sieci zdjęć? To jej profil i może wrzucać co chce. Ładne dziewczyny też nie powinny wrzucać zdjęć bo tym mniej ładnym zrobi się przykro? A szczupłe też nie powinny bo tym grubym będzie przyko?

Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 07:03   #4695
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Wiesz, nie każda kobieta od razu po porodzie może ćwiczyć, choćby bardzo chciała, a ty wszystkich wrzucasz do jednego worka, takie mam wrażenie. Oglądanie takiego "idealnego" brzucha Lewandowskiej nie wszystkim może pomóc. To, że dla ciebie to motywacja to nie znaczy, że dla innych też

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale tu nikt w sumie nie mówi o ćwiczeniach od razu po porodzie, tylko o tym jak wygląda aktywność przed ciążą i że ma to wpływ na to co będzie po porodzie. Dużo kobiet ćwiczy również w ciąży (nic forsownego), jeśli dobrze się czują, właśnie po to, żeby łatwiej im było wrócić do formy po porodzie. Jednym zajmie to dłużej, innym krócej ale jeśli one nic ze sobą nie zrobią to samo się nie zrobi.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 07:31   #4696
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Ale ćwiczenia przed porodem też nie są gwarancją tego, że się będzie wyglądać jak ona
Jasne, że lepiej ćwiczyć niż nie ćwiczyć, ale dla mnie wrzucanie takich zdjęć to nic motywującego (raczej wpędzającego w kompleksy, nawet dziewczyny ćwiczące, które jakimś cudem tak nie wyglądają) i myślałam, że już ten etap w internecie jest skończony.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 07:32   #4697
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez Lumimi Pokaż wiadomość
Lewa jest trenerka i to jest chyba powód dlaczego wrzuca zdjęcie brzucha do Internetu. Ona się nie licytuje tylko jak sama pisała pod zdjęciem pokazuje jak ważna w powrocie do formy jest aktywności przed ciążą

Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:02 ---------- Poprzedni post napisano o 06:55 ----------



Wiesz tylko że w tym zdjęciu nie chodzi o aktywność PO ciąży tylko o to jak ważna jest aktywnośc PRZED i w trakcie ciąży.

A skoro dla innych nie jest motywacja to twoim zdaniem nie powinna wrzucać do sieci zdjęć? To jej profil i może wrzucać co chce. Ładne dziewczyny też nie powinny wrzucać zdjęć bo tym mniej ładnym zrobi się przykro? A szczupłe też nie powinny bo tym grubym będzie przyko?

Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka
Rzeczywiście ona jest trenerką z jej insta wyrzucilabym posty typu "oklad ze smalca" i inne dzieciowe i rodzinne i nawet by to grało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 07:40   #4698
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

A mnie również to motywuje. Więc nie widzę powodu, żeby nie wrzucała.

Druga sprawa, że były głosy typu: chuda niech tylko urodzi dziecko, to zobaczymy czy będzie taka chuda. Urodziła i ładnie zrzuciła.
Potem trafiałam na głosy typu: a tam po jednym dziecku to łatwo. Niech urodzi drugie, zobaczymy czy będzie taka chuda. No więc jest.

Jakby nie pokazała brzucha, to by mówili, że pewnie gruba, bo brzucha nie pokazuje. Zawsze znajdą się tacy, którym się to będzie podobać, a którym nie. Z tego żyje, więc mnie ten post nie dziwi.

Druga sprawa to też geny. Kolezanka po porodzie weszła w swoje spodnie sprzed ciąży normalnie się zapinając. Także każdy przypadek jest inny.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 07:42   #4699
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87880504]Ale ćwiczenia przed porodem też nie są gwarancją tego, że się będzie wyglądać jak ona
Jasne, że lepiej ćwiczyć niż nie ćwiczyć, ale dla mnie wrzucanie takich zdjęć to nic motywującego (raczej wpędzającego w kompleksy, nawet dziewczyny ćwiczące, które jakimś cudem tak nie wyglądają) i myślałam, że już ten etap w internecie jest skończony.[/QUOTE]No właśnie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-26, 07:48   #4700
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87880504]Ale ćwiczenia przed porodem też nie są gwarancją tego, że się będzie wyglądać jak ona
Jasne, że lepiej ćwiczyć niż nie ćwiczyć, ale dla mnie wrzucanie takich zdjęć to nic motywującego (raczej wpędzającego w kompleksy, nawet dziewczyny ćwiczące, które jakimś cudem tak nie wyglądają) i myślałam, że już ten etap w internecie jest skończony.[/QUOTE]

Ale chyba nikt kto nie trenuje tak jak ona, nie będzie tak wyglądał?
Nikt nie da takiej gwarancji ale pokazuje, że jest to możliwe.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 07:51   #4701
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ale chyba nikt kto nie trenuje tak jak ona, nie będzie tak wyglądał?
Nikt nie da takiej gwarancji ale pokazuje, że jest to możliwe.
No, no.
Wszystko się da, jak się chce
I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 08:00   #4702
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Co do koszulek Jess, moim zdaniem to nadaje sie pod UOKiK. Zadnej laski nie robi, ze ludzie beda mogli zwrocic towar i to jeszcze ometkowany, nienoszony. To jest oszustwo i powinno byc ukarane.

Co do Ann, ja ją lubie, ale nie sledze, bo nie mam instagramow. Czasem przeczytam pare artykulow na jej temat. Moim zdaniem osoby, ktore ja obserwuja, wiedza ze jest szczupla i wysportowana, wiec dziwnym byloby dziwienie sie, ze ojej nawet po porodzie jest piekna


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 08:03   #4703
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Nic mnie tak nie irytuje jak pokazywanie brzucha po ciąży z przesłaniem- no patrzcie jak wyglądam, jaki mam super brzuch, jak się chce to można.
Żaden trening przed ciąża nie zagwarantuje, że brzuch będzie wyglądał dobrze po albo że nie wyjdą rozstępy. Są osoby mocno aktywne fizycznie, którym po ciąży został flak z rozstepami na brzuchu. W ogóle ta licytacja na brzuchy mnie żenuje. Nic przed ciąża nie ćwiczyłam, a brzuch miałam płaski bardzo szybko, jeden mikro rozstęp. Jeszcze cudownie schudłam i byłam szczuplejsza niż przed ciąża. Wystarczyło karmienie piersią taka genetyka. I Nie szłam do mojej przyjaciółki, która od czasu ciąży boryka się z lekka nadwaga i zostało jej trochę rozciągniętej skóry żeby ją "zmotywować" pt. Ej laska jak się chce to się da, było ćwiczyć czy mniej żreć czy co tam jeszcze można w tych mądrych internetach przeczytać. W ogóle aktualnie strasznie wszyscy są skupieni na figurze j sylwetce, jakby to co najmniej przesadzalo o wartości człowieka i jak masz parę kg na plus to jesteś zaniedbana buła i w ogóle OMG jak tak można. A niektórzy mają po prostu w pytce i nie analizują każdej fałdy na brzuchu.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 08:15   #4704
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87880504]Ale ćwiczenia przed porodem też nie są gwarancją tego, że się będzie wyglądać jak ona
Jasne, że lepiej ćwiczyć niż nie ćwiczyć, ale dla mnie wrzucanie takich zdjęć to nic motywującego (raczej wpędzającego w kompleksy, nawet dziewczyny ćwiczące, które jakimś cudem tak nie wyglądają) i myślałam, że już ten etap w internecie jest skończony.[/QUOTE]
Z drugiej strony, byłam kiedyś chwilę na wspierającej się grupie w lepszym odżywianiu, ćwiczeniach, akceptacji siebie itd i wypisałam się z niej, bo w pewnym momencie osoby, które właśnie wyglądały lepiej były krytykowane, że demotywują, że nie każdy może tak wyglądać, że podnoszą sobie samoocenę cudzym kosztem i inne takie rzeczy, podczas gdy przytycie 30kg w ciąży było niemalże oklaskiwane i było mnóstwo komentarzy, że "też tak miałam'", "dzidziuś najważniejszy" itd. To nie była grupa mamusiowa, ale że w ciąży ciało się zmienia, to takich postów było tam sporo. Brzucha Lewandowskiej nie widziałam, więc nie ocenię, tylko tak na marginesie tak napisałam. Na tej grupie akurat żadnych trenerek nie było, ale było mnóstwo dziewczyn ćwiczących regularnie przed ciążą.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 08:15   #4705
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Mój brzuch też szybko wrócił do poprzedniego stanu, a nigdy nie ćwiczyłam. Ale też mój dzidziuś ważył 2 kilo, może gdyby ważył 4,5, to śpiewałabym inaczej.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 08:18   #4706
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Mój ważył 3200. A właśnie dzieci mojej przyjaciółki sztuk 2 ważyły ponad 4 kg. Oboje.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 08:20   #4707
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Z drugiej strony, byłam kiedyś chwilę na wspierającej się grupie w lepszym odżywianiu, ćwiczeniach, akceptacji siebie itd i wypisałam się z niej, bo w pewnym momencie osoby, które właśnie wyglądały lepiej były krytykowane, że demotywują, że nie każdy może tak wyglądać, że podnoszą sobie samoocenę cudzym kosztem i inne takie rzeczy, podczas gdy przytycie 30kg w ciąży było niemalże oklaskiwane i było mnóstwo komentarzy, że "też tak miałam'", "dzidziuś najważniejszy" itd. To nie była grupa mamusiowa, ale że w ciąży ciało się zmienia, to takich postów było tam sporo. Brzucha Lewandowskiej nie widziałam, więc nie ocenię, tylko tak na marginesie tak napisałam. Na tej grupie akurat żadnych trenerek nie było, ale było mnóstwo dziewczyn ćwiczących regularnie przed ciążą.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem, dla mnie "zwykłe" odchudzanie to moment nieporównywalny do połogu (a o takim okresie u Ani mówimy).

Po pierwszej ciąża może być nieprzewidywalna. Możesz być super ekstra fit laską, a w ciąży dostać nakaz leżenia przez 6 miesięcy. Na pewno szybko dojdziesz po takim czymś do siebie A takie obrazki w połogu (to po drugie), czyli momencie, kiedy hormony robią ci sieczkę z mózgu na pewno zarąbiście pomagają. Nie dość, że życie zmieniło ci się o 180 stopni, nie do końca wiesz, jak się w tym nowym poruszać, to jeszcze na długie miesiące utraciłaś swój dawny wygląd, na który być może pracowałaś latami.
No ale przecież Ani się udało, czemu ci się nie udaje? Może jesteś gorsza?
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 08:22   #4708
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87880562]No, no.
Wszystko się da, jak się chce
I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu. [/QUOTE]

Ja np tak nie uważam
I mnie zdjęcia metamorfoz czy idealnych sylwetek w ogóle nie motywują a wręcz dołują więc nie oglądam
Jestem na grupie siłowniowej na fb i jak dziewczyny wrzucają swoje metamorfozy, to się tylko wk..wiam bo mnie tak nie wychodzi. Najgorzej jak widzę jak z balona robi im się płaski brzuch bo ja ze swoim walczę (pewnie niewystarczajaco bo mi się nie chce) i nic z tego, wtedy już wk..rw na maksa i omijam takie zdjęcia
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 08:23   #4709
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Mamaginekolog znowu odlatuje w wychwalaniu celebrytów. Czemu ona nagle jest taką przyjaciółką wszystkich? Natalia Siwiec wstawiła zdjęcie z niepomalowanymi paznokciami u stóp i oto komentarz:
Cytat:
Natalia, obserwuję Cię od dawna. Nawet kiedyś się poznałyśmy, nie wiem, czy pamiętasz. Żadne Twoje zdjęcie nie ujęło mnie tak, jak to. Niezrobione paznokcie u stóp. To z jednej strony symbol obecnych czasów, a z drugiej odwaga. Odwaga to cecha, która zmienia świat na lepsze.
Tak że dziewczyny, teraz wiecie, co to prawdziwa odwaga.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 08:24   #4710
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja np tak nie uważam
I mnie zdjęcia metamorfoz czy idealnych sylwetek w ogóle nie motywują a wręcz dołują więc nie oglądam
Jestem na grupie siłowniowej na fb i jak dziewczyny wrzucają swoje metamorfozy, to się tylko wk..wiam bo mnie tak nie wychodzi. Najgorzej jak widzę jak z balona robi im się płaski brzuch bo ja ze swoim walczę (pewnie niewystarczajaco bo mi się nie chce) i nic z tego, wtedy już wk..rw na maksa i omijam takie zdjęcia
No dokładnie to opisałam wyżej.
Tylko Ty sobie z tym w miarę radzisz, a w połogu to naprawdę może być element prowadzący nawet do depresji.
Tak, że za☠☠☠ista motywacja.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-27 16:10:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:22.