Jak nakładać E. Lauder Idealist Micro - D ??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-03-21, 18:06   #1
Anirrak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 17

Jak nakładać E. Lauder Idealist Micro - D ???


Sprawiłam sobie wczoraj komplecik Idealist + Idealist Micro - D.
Niestety - w ferworze zakupów nie zuważyłam braku ulotki w opakowaniu
Znalazłam w necie rysunki z "masażem", jaki powinno się wykonywać stosując ten peeling - ale nie wiem :
1/ czy nakładać go na skórę suchą czy wilgotną?
2/ od razu na całą twarz - czy etapami - wykonując ten masaż?
3/ czy może w ogóle ten masaż to dopiero przy zmywaniu - a po prostu peeling nakłada się na twarz i ileś tam czasu czeka?
4/ aha - i ile trzymać ten kosmetyk na buzi?

Z góry dziękuję za pomoc - bo po zastosowaniu "normalnego" Idealista nie mogę się doczekać połączenia jego efektów z efektami peelingu
Anirrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-24, 17:32   #2
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: Jak nakładać E. Lauder Idealist Micro - D ???

Anirrak napisał(a):

> Znalazłam w necie rysunki z "masażem", jaki powinno się wykonywać stosując ten peeling - ale nie wiem :
> 1/ czy nakładać go na skórę suchą czy wilgotną?

na wilgotną, od razu, wykonac masaż i zmyć

poniżej oryginalny tekst instrukcji obsługi z ulotki

To use: Cleanse skin. Apply a thin layer to damp face. Massage on with a gentle touch using circular motions. Avoid prolonged massaging in any one area. Rinse thoroughly. Use 1 to Ztimesa weekor a$ needed. Follow with Idealist Skin Refinisher, which is usetl daily AM and PM. WARNING: Keepentirely clearofeyearea. If product enters eye, rinse with water. If irritation occurs, consult your opnthalmologist.
Give your skin the Micro-D Massage. Fbr optimal results, the Estće Lauder Skincare experts have created a unique method of massagingon Idealist Micro-D that mimics the specific actions of a micro-dermabrasion machine-gently ^ ' '?'
The technique calls for dffferent degrees óf pressure on different facial areas to address skin's natura) variations in thickness. Combine these degrees of pressure with defmed horizontal and vertical passes to achieve perfectly eveń "? results. Remember, morę pressure is recommended on the extremities where skin is thicker such as your cheeks:
The horizontal pass is the first step where, using controlled circular motions, Idealist Micro-D is massaged across your face starting with the chin and moving out towards your hairline?gradually working up toward your forehead. Massage on the nose with a aownward circular motion.
The vertical pass involves using the same controlled circular motions from your chin to your forehead.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg masaz.JPG (19,8 KB, 7 załadowań)
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:06.