Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-25, 20:22   #4981
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
jak pojdziesz do dobrego fryzjera to bedzie dobrze
najlepiej popytac znajomych czy kogos polecaja

właśnie znalazłam salon firmoiwy Loreala u nie w mieście i pracują na wszystkich farbach- Majirel, luocolor i inne. Ah kusi mnie kusi strasznie, ale niemoge znaleść zadnyc opini na forach. Ale dizelnie szukam
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 22:06   #4982
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Jestem zła na swoje włosy

A teraz lecę i do wieczora
Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Na drugim zdjęciu widać jak włosy odstają.Tak są pocieniowane i strasznie mnie to drażni. Sa przez to takie szorstkie bo każdy włos ma inna długość.
Ja też jestem zła na swoje :/ Chyba mam jakiś kryzys bo mnie tak wnerwiają, że chętnie bym je obcięła na łyso i chodziła w peruce.. Też są zarąbiście pocieniowane - też mają różną długość i choć nie są szorstkie to mnie drażnią.. Taka długość do dupy.. rozpuszczone wyglądają kijowo, a związać się nie da bo pocieniowane i wyłażą :/
No i ten kolor.. mam go już dość

A Ty Adzi masz już takie długie ;P Mnie jeszcze ze 3-4 cm brakuje by takie mieć

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
widziałam się z TR-em i spytał mnie czy użyłam JEDWABNIKA do włosów bo takie lśniące mam jedwabnik...no po prostu rozwalił mnie tym tekstem
a propos TR to napisze Wam coś ale to w klubie, ok ?
Jedwabnik Tak jak i te moje włosy "seledynowe"
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 22:26   #4983
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Jedwabnik, dobre, zna sie facet nie?

Yatamanka no ja mam tak samo z włosami jak Ty Jestem na nie wściekła, obetne się na krótko i już
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 22:42   #4984
rabbitka
Rozeznanie
 
Avatar rabbitka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Wiadomości: 626
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cześć Dziewczyny, ja po Wigilii tak objedzona jestem, że najchętniej to bym tydzień na kanapie przesiedziała a Wigilie miałam mega kameralną bo tylko ja i Tż, mimo, że bez Rodzinki i tak bardzo udana a pod choinką znalazłam między innymi maskę absolut repair i po pierwszym użyciu jestem zadowolona mimo wszystko moje włosy także mnie wkurzają i gdyby nie to, że mam odstające uszy, które trzeba zamaskować to pewnie też bym się na krótko ścięła już się nie mogę doczekać aż zetnę tą część co dekoloryzowana była, ale to pewnie ze 2 lata jeszcze
__________________
Let us all be Dinosaurs
and Lovely Other Dinosaurs
together.

18.6.14


rabbitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 22:44   #4985
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Ja bym najchętniej wyrównała z cieniowanymi i obciela. Tak mnie denerwują że poważnie się zastanowie nad obcieciem.
Chociaz teraz fryzjerka nie ruszała mi tej górnej warstwy i tych krótszych przy twarzy, obcieła tylko te tylne.
Niby to nic 1-2 cm,ale u mnie widać.
Może na wiosnę obetnę do brody na równo
Ja lubię takie fryzury, nie będzie źle
Najgorsze jest to, że teraz zapowiada mi się samodzielne farbowanie i to za jakieś 3 tyg, oczywiscie sam odrost bez przeciągania na całość.
I nie wiem co wziąć, pewnie wezme Excelke jak znajdę 9,13 a jak nie to 10,13.

blond bunny czy myślisz, że jak nakładanie farby zajmie mi 10min a potem potrzymam jeszcze 10 min to coś się stanie z tą farba?
Tam jest 9% woda, farba nie powinna ciemnieć na głowie.
Po prostu kolor po tej 10,13 mi pasował, a nie chcę się spinać z tym nakładaniem.
Tak czy inaczej zrobię tą Excelką, tylko wolałabym wiedzieć czy mogę się nie spieszyc?
Zreszta, co ja się bede denerowowac i spieszyć-najwyzej wyjdzie mi zielono czy jakoś inaczej

Adzi a Tobie jak urosły, na tym 3 zdjęciu widac, że już długie

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-12-25 o 22:58
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-26, 00:05   #4986
rosetta
Raczkowanie
 
Avatar rosetta
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 66
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Ja w sumie tez na moje wlosy jestem zla juz sama nie wiem jaki mam kolor.Na dworze w sloneczny dzien sa jasniutkie blond.W domu w lazience rudawe w innej lazience sa blond z rudymi refleksami .Sama juz nie wiem jaki kolor mam Poza tym nie ma mi kto grzywki sciac,Chyba sama bede musiala i w dodatku tepymi nozyczkami kuchennymi ,bo innych nie mam.Poza tym musze je czyms zafarbowac,ale z domu nie moge autem wyjechac bo pol metra sniegu mamy nie moge sie w lustrze ogladac w tych wlosach bo szlag mnie trafia bez grzywki .a dluga juz urosla wiec musze zaczesywac do gory-tak do tylu i to strasznie nudno wyglada blee Juz nie moge sie doczekac nastepnego farbowanka i oby wyszlo jasniutko bez rudosci oraz grzywka prosta hmmm
ide spac
rosetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-26, 00:06   #4987
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Dziewczyny, o jakim obcinaniu mówicie ?
przecież mamy misje "blonding&zapuszczani e "
zobaczycie, że Nowym Roku ruszą ładnie, w koncu tyle życzen było żeby włoski nam rosły długie i piękne, wiec musi się spełnic :P

Agatko, w sprawie Excellki to może zadzwon na infolinie i zapytaj pani. Mi co prawda powiedziała, że trzeba ścisle przestrzegać tych 10 min, bo inaczej efekt może być inny niż się spodziewamy. Choc z 2 str Snow trzyma 13-14 min i jest ok, wiec może te pare min wiecej też by różnicy nie zrobiło? Najlepiej się dowiedz..

ja też będę robić gdzieś za 3 tyg Excellką, 9,13 na odrost i gotowe
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-26, 03:03   #4988
karolkaonka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

hej dziewczyny,szukam ratunku dla swoich wlosow robie z czupryna to co najgorsze,czyli rozjasnianie(pasemka,bard zo gesto polozone,niewiele juz zostalo moich naturalnych wlosow w kolorze sredni blond) oraz codziennie prostowanie... ogolnie moje wlosy z natury sa grube i geste,lecz po tym co z nimi wyrabiam strasznie sie zniszczyly,sa suche i szorstkie,bez polysku,co jest rzecza normalna po rozjasniaczu. z prostownicy zrezygnowac nie potrafie,wiec musze z rozjasniacza. mam pytanko,czytalam wiele opinii na temat diacoloru i inoa ale nigdzie nie moge znalezc informacji czy tymi farbami uzyskam ladny blond,w chlodnym odcieniu-tylko taki mi pasuje....jaki num powinnam wybrac? a moze ktos zna jakies inne,nie niszczace wlosow farbki?
karolkaonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-26, 09:01   #4989
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez karolkaonka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny,szukam ratunku dla swoich wlosow robie z czupryna to co najgorsze,czyli rozjasnianie(pasemka,bard zo gesto polozone,niewiele juz zostalo moich naturalnych wlosow w kolorze sredni blond) oraz codziennie prostowanie... ogolnie moje wlosy z natury sa grube i geste,lecz po tym co z nimi wyrabiam strasznie sie zniszczyly,sa suche i szorstkie,bez polysku,co jest rzecza normalna po rozjasniaczu. z prostownicy zrezygnowac nie potrafie,wiec musze z rozjasniacza. mam pytanko,czytalam wiele opinii na temat diacoloru i inoa ale nigdzie nie moge znalezc informacji czy tymi farbami uzyskam ladny blond,w chlodnym odcieniu-tylko taki mi pasuje....jaki num powinnam wybrac? a moze ktos zna jakies inne,nie niszczace wlosow farbki?
Trzeba by watek przeczytac

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Trzeba by watek przeczytac

ed.
ee ja cos zle przeczytałam.
__________________

Papierosy
zapuszczanie

Edytowane przez WweronikaWw
Czas edycji: 2010-12-26 o 09:02 Powód: pomylka
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-26, 09:12   #4990
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Dziewczyny, o jakim obcinaniu mówicie ?
przecież mamy misje "blonding&zapuszczani e "
zobaczycie, że Nowym Roku ruszą ładnie, w koncu tyle życzen było żeby włoski nam rosły długie i piękne, wiec musi się spełnic :P

Agatko, w sprawie Excellki to może zadzwon na infolinie i zapytaj pani. Mi co prawda powiedziała, że trzeba ścisle przestrzegać tych 10 min, bo inaczej efekt może być inny niż się spodziewamy. Choc z 2 str Snow trzyma 13-14 min i jest ok, wiec może te pare min wiecej też by różnicy nie zrobiło? Najlepiej się dowiedz..

ja też będę robić gdzieś za 3 tyg Excellką, 9,13 na odrost i gotowe
Może zadzwonie na infolinie
A moze z tym czasem to chodzi o jakieś ciemne kolorki?
Jak nie spróbuję to się nie dowiem także pewnie za 3 tyg.podzialam.
U mnie są 10,13 nie mogę znaleźć tego 9,13, no kurde, gdzie Ty je znajdujesz, w Naturze, Rossmanie?

Cytat:
Napisane przez karolkaonka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny,szukam ratunku dla swoich wlosow robie z czupryna to co najgorsze,czyli rozjasnianie(pasemka,bard zo gesto polozone,niewiele juz zostalo moich naturalnych wlosow w kolorze sredni blond) oraz codziennie prostowanie... ogolnie moje wlosy z natury sa grube i geste,lecz po tym co z nimi wyrabiam strasznie sie zniszczyly,sa suche i szorstkie,bez polysku,co jest rzecza normalna po rozjasniaczu. z prostownicy zrezygnowac nie potrafie,wiec musze z rozjasniacza. mam pytanko,czytalam wiele opinii na temat diacoloru i inoa ale nigdzie nie moge znalezc informacji czy tymi farbami uzyskam ladny blond,w chlodnym odcieniu-tylko taki mi pasuje....jaki num powinnam wybrac? a moze ktos zna jakies inne,nie niszczace wlosow farbki?
Chyba żadna z nas nie robiła INOA ani Diacolorem.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-26, 09:21   #4991
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Witam
A ja się zastanawiam czy kłaść już farbę na moje włosy.Tylko nie wiem którą.Czy mi ta c12 niweluje rudości.
Czekam na pozwolenie Bunny.

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ja też jestem zła na swoje :/ Chyba mam jakiś kryzys bo mnie tak wnerwiają, że chętnie bym je obcięła na łyso i chodziła w peruce.. Też są zarąbiście pocieniowane - też mają różną długość i choć nie są szorstkie to mnie drażnią.. Taka długość do dupy.. rozpuszczone wyglądają kijowo, a związać się nie da bo pocieniowane i wyłażą :/
No i ten kolor.. mam go już dość

A Ty Adzi masz już takie długie ;P Mnie jeszcze ze 3-4 cm brakuje by takie mieć



Jedwabnik Tak jak i te moje włosy "seledynowe"
No mi włosy ruszyły jeśli chodzi o porost Teraz to tak potrafią 2 cm na miesiąc wyciągnąć.Mam nadzieje ze tak pozostanie albo nawet będzie więcej.Przed wyjazdem wyczaiłam w Rossmanie marz special ale tylko do włosów jakiś mega super.Jak porównałam skład to ma prawie podwójne porcje tego co jest w tradycyjnym.Akurat mi się w styczniu kończy normalny to kupie tego dopalacza.Moze porost zwiększy się jeszcze bardziej.
A za 3 dni już będę podcinać końcówki.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-12-26 o 09:22
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-26, 09:34   #4992
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

ADZI ty wypatrzylas TABLETKI merz czy jakis szampon/odzywke?
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-26, 09:51   #4993
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Dziewczyny jakie obcinanie??
ja nie pozwalam
bierzecie te wszystkie tabsy na porost po to,żeby teraz obciąć

a mnie gardlo boli
i jakies pryszcze mi powyskakiwaly po tym obzarstwie
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-26, 10:19   #4994
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Zapraszam do nowej, już V części

Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy - V część


Poprzednie wątki:
Najlepsze farby blond-watek zbiorczy
Najlepsze farby Blond-watek zbiorczy(off topowo) II
Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -cześć III
Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy - część IV
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:47.