Spłukany kolor - zła farba? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-26, 11:43   #1
myycha
Rozeznanie
 
Avatar myycha
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 780
Angry

splywajaca z wlosow farba....


mam taki maly problem... farbuje wloski na czarno, ale niestety po 2-3 tygodniach... zamiast czarnego mam na glowie ciemny braz... po miesiacu to juz wlasciwie jest sredni braz... wole nie myslec co by sie stalo po 2 miesiacach

Uzywam dobrych farb i dobrych odzywek do wlosow farbowanych i nie mam pojecia czemu tak sie dzieje, ale farba mi doslownie splywa z glowy przy kazdym myciu... dodam, ze mam przetluszczajace sie wloski i niestety musze je myc co dwa dni.. czasem codziennie. No i jeszcze jedno - mam tlenione wlosy, na ktore polozylam pierw bordo.. pozniej braz 2 razy.... i od kilku miesiecy klade czarna farbe,rozumiem ze bordo zmylo sie szybko, jak to z tlenionych wlosow, ale dlaczego do tej pory farba mi splywa? Wloski mam zdrowe, niedawno obcinane.... wiec w czym tkwi problem z utrzymaniem farby? RATUNKUUUUUUUUU
myycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 12:14   #2
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: splywajaca z wlosow farba....

pewnie masz łuski włosów porozchylane-wtedy barwnik się szybciej wypułkuje. Pewnie to jeszcze przez tlenienie. Możesz spróbować do ostatniego pułkania dodawać czegoś kwaśnego [tylko nie wiem czy sok cytrynowy będzie odpowiedni,bo cytryna może rozjaśniać],bo podobno odczyn kwaśny zamyka łuski włosów
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 15:51   #3
zidanetka
Raczkowanie
 
Avatar zidanetka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 32
GG do zidanetka Send a message via Skype™ to zidanetka
Spłukująca sie farba z włosów

W Ubiegłym Roku W Październiku, Z brązowych Włosów Chciałam Zrobic Blond Zakonczylo Sie To Kolorem Marchewkowo - zoltym -> Jajecznica, Pozniej Nalozylam Na Ten Wspanialy Ocien Granatowa Czern Odciem Moich Wlosow Byl Czarny Choc W Miejscach Gdzie Wyszly jasniejsze Wlosy Byl Teraz Zielony, Ale Przetrwalam, Teraz Za Kazdym razem Kiedy Farbuje Wlosy, A Caly Czas Stosuje Farby Granatowa Czern, Farba Splukuje Mi Sie z Wlosow Na Kolor Brazu, Co Moge Zrobic?
zidanetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 15:55   #4
everlastka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 289
Dot.: Spłukująca sie farba z włosów

to normalne blond wlosy nei maja pigmentu i splywa z nich farba moja rada naluz farbe a po tygodniu jeszce raz powinna juz nei splywac moja koleznak tak zrobila
everlastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 15:59   #5
zidanetka
Raczkowanie
 
Avatar zidanetka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 32
GG do zidanetka Send a message via Skype™ to zidanetka
Dot.: Spłukująca sie farba z włosów

Mam nadzieje Ze to cos da, bo juz 3 raz nakladam farbe na wlosy.
zidanetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 19:50   #6
AsIa_16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 41
splukiwanie czarnej farby

Witam
Mam pytanie:
wczoraj zafarbowalam swoje wlosy koloru sredni blond farba garnier nutrisse 30 ciemny naturalny szatyn i wyszedl czarny mialam juz kiedys ciemna farbe na moich blond wlosach ( co prawda nie wyszla czarna) i bardzo szybko sie slukala tak ze po 3 tygodniach mialam wlosy jak przed farbowaniem, zapewne z tego wzgledu ze uzywam szamponu przeciwupiezowego ktory pomoc wyplukuje kolor, i tu pojawia sie moje pytanie jak myslicie czy w tym przypadku tez tak bedzie ? czy ta farba ktora chwycila nie dosc ze prawie na czarno to jeszcze z okropnymi blond przeswitami zejdzie i sie wyrowna jak poprzednio ? nadal stosuje szampon przeciwupiezowy, nie oczekuje zebym nadal byla blondynkom ale nie chce miec czarnych wlosow Czy to sie spluka po jakims czasie i zostana mi brazowe wlosy ? jesli tak to po jakim mniej wiecej czasie to sie stanie ? bardzo prosze o pomoc bo niewiem czy oplaca sie czekac i czy ona sie zmyje czy lepiej od razu isc do fryzjera...
AsIa_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 20:11   #7
lysa_malpa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 37
Dot.: splukiwanie czarnej farby

zrob sobie wlosy rozjasniaczem.. :P ja tak zrobilam..
tez bylam czarna, kupilam rozjasniacz pozniej wzielam na wlosy jasniejsza farbe i mam taki nie zajasny nie za ciemny braz balam sie ze mi wlosy zniszczy ze beda wypadac.. ale dobrze jest
lysa_malpa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-23, 20:47   #8
bajeczka000
Wtajemniczenie
 
Avatar bajeczka000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 737
Spłukany kolor - zła farba?

Kobietki, mam problem. Przysięgam, że szukałam podobnego wątku, gdybym przeoczyła taki to przepraszam stokrotne . Ów problem dotyczy mojego nowego koloru włosów, którego prawie już nie mam a to dlatego, że przeraźliwie się spłukuje. Od mojego farbowania włosy umyłam 3 razy i koloru już nie ma, a polewając głowę wodą wyglądam jakbym na siebie wylała 2 litry pomarańczowej farby. Nawet nie chcę myśleć co by było jakby mnie deszcz gdzieś złapał. Włosy farbowałam tą farbą drugi raz, mianowicie: Ce-Ce Color Creme, odcień 7/45 copper red blonde. Co prawda wcześniej były to pasemka a teraz całą głowa. Nie wiem od czego to może zależeć. Używam szamponu do włosów farbowanych, ale najgorzej kolor spłukuje mi sama woda. Dlaczego tak się dzieje? Czy z tą farbą może być coś nie tak?
Bardzo proszę o jakieś rady i z góry
Pozdrawiam
__________________


Cytat:
Napisane przez marrellic
Jeżeli Wizaż jest bezradny, to nic tylko skakać z mostu


bajeczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 11:38   #9
bajeczka000
Wtajemniczenie
 
Avatar bajeczka000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 737
Dot.: Spłukany kolor - zła farba?

Nikt nie ma pojęcia? Pomóżcie
__________________


Cytat:
Napisane przez marrellic
Jeżeli Wizaż jest bezradny, to nic tylko skakać z mostu


bajeczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 15:19   #10
gusia211
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 19
Dot.: Spłukany kolor - zła farba?

farby cece maja to do siebie ze sie wyplukuja bardzo szybko. sa najtansze z dostepnych profesjonalnuch farb dlatego efekt jest jaki jest.byc moze masz taki rodzaj wlosow ktore nie utrzymuja farby, sa zbyt slabe. maja kolezanka ma takie, po kilku myciach ma, a wrecz nie ma koloru.jaki masz swoj naturalny kolor wlosow?zrob sobie cos w tym kierunku, i lepsza farba!uzyj odzywki po farbowaniu zeby je zakwasic.
gusia211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 17:02   #11
bajeczka000
Wtajemniczenie
 
Avatar bajeczka000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 737
Dot.: Spłukany kolor - zła farba?

gusia211 dziękuję Ci bardzo za odpowiedź. Nigdy wcześniej nie miałam takich problemów, co teraz ale to fakt farby Ce-Ce użyłam po raz drugi. I wniosek z tego taki, że ostatni
A mój naturalny kolor to miodowy blond z tym, że od półtora roku miałam ciemny brąz z rudymi pasemkami i teraz mam rozjaśnione trochę więcej tych pasemek.
A mogłabyś mi polecić jakąś lepszą farbę?
__________________


Cytat:
Napisane przez marrellic
Jeżeli Wizaż jest bezradny, to nic tylko skakać z mostu


bajeczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-24, 18:50   #12
poliksene
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 28
Dot.: Spłukany kolor - zła farba?

Może miec na to wpływ fakt, że rozjaśniłaś włosy (albo jakąs ich częśc). Z doświadczenia wiem, że na rozjaśnianych wlosach farba spłukuje się mega szybko. Przykład:
Dwa dni przed wakacyjnym wyjazdem zafarbowałam swoje rozjaśnione włosy farbą ciemny blond (u fryzjera). Gdy dojechałam na miejsce, umyłam włosy, patrze w lustro, a tu jajecznica. Miałam ochote zamknąc się w hotelu i nie wychodzic przez następne 2 tygodnie. Ale jakoś przeżyłam.:P
Ostatnio używałam farby Natural & Easy Palette i trzymała mi się 2 miesiące, więc zawsze coś
poliksene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 19:15   #13
bajeczka000
Wtajemniczenie
 
Avatar bajeczka000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 737
Dot.: Spłukany kolor - zła farba?

poliksene ale właśnie nigdy nie zmywały mi się tak ekspresowo, a teraz przy myciu zalewa mnie pomarańczowa woda a włosy coraz bledsze zanim nałożę szampon. Jeszcze jedno mycie i znowu fryzjer
__________________


Cytat:
Napisane przez marrellic
Jeżeli Wizaż jest bezradny, to nic tylko skakać z mostu


bajeczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 19:17   #14
poliksene
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 28
Dot.: Spłukany kolor - zła farba?

W takim razie to wina farby. Może wypróbuj jakąś inną?
poliksene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 20:56   #15
palomablanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 240
Dot.: Spłukany kolor - zła farba?

Farba joanna jest ok
palomablanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 07:22   #16
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: Spłukany kolor - zła farba?

na rozjasnionych wlosach farba ZAWSZE szybko sie splukuje, dopiero po mniej wiecej 3 kolryzacji ta sama farbą pigmenty osadzaja sie naprawde mocno we wlosach, do tego dochodzi stuktura wlosa - jesli sa pzsuszone, plączą się i sa matowe znaczy to, ze łuska włosa jest otwarta i tą drogą pigmenty z farb maja którędy uciekać
Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 12:37   #17
bajeczka000
Wtajemniczenie
 
Avatar bajeczka000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 737
Dot.: Spłukany kolor - zła farba?

Zafirah to co powinnam teraz zrobić?
__________________


Cytat:
Napisane przez marrellic
Jeżeli Wizaż jest bezradny, to nic tylko skakać z mostu


bajeczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 08:42   #18
DetoX
Przyczajenie
 
Avatar DetoX
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4
GG do DetoX
Dot.: Spłukany kolor - zła farba?

Mam ten sam problem z tą samą farbą. Ja użyłam koloru red blonde na moich naturalnych brazowych włosach. Z początku włosy w swietle były jak pomaranczowa żarówka (co było zabawne, i nawet mi sie podobalo) no ale juz po 3 myciach kolor nie ma tego mocnego blasku i wyglada jak lekko rudawy brąz. Nie moge sie kąpać myjąc włosy bo czuje sie jakbym kąpała sie w szambie-woda jest mocno pomaranczowa. Zapewne i tak uzyje jeszcze raz bo nie ucze sie na błędach
DetoX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:35.