Amor Amor L'eau - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy > Wspólne zakupy perfumeryjne

Notka

Wspólne zakupy perfumeryjne Forum dla osób, które są zainteresowane wspólnymi zakupami - obszar perfumy. Chcesz kupić sprawdzone perfumy w dobrej cenie? Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-21, 10:44   #1
Charlotte York
Zadomowienie
 
Avatar Charlotte York
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 261

Amor Amor L'eau


Witam. Czy ja mogę się tu wtrącić i zapytać o jedną rzecz? Mianowicie, kupiłam sobie Cacharel Amor Amor L'eau (zapach na lato 2014) 100 ml i uznałam, że jednak za dużo go sobie kupiłam i tak z 50 ml mogłabym odsprzedać. Czy znajdą się tu chętne na ten zapach? Bo nie wiem czy "zabierać" się za to. Musiałabym dokładnie rozkminić jak się to odbywa i zakupić atomizery Jeśli nie powinnam tu o to pytać wybaczcie mi proszę i proszę o przeniesienie we właściwie miejsce zapytania.

Edytowane przez Charlotte York
Czas edycji: 2014-06-21 o 10:46
Charlotte York jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-21, 11:13   #2
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Amor Amor L'eau

Przeczytaj regulamin podforum "wspólne zakupy". Żeby organizować rozbiórkę, musisz mieć na koncie trzy zakończone rozbiórki, w których brałaś udział, i atomizery.
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-21, 11:50   #3
Charlotte York
Zadomowienie
 
Avatar Charlotte York
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 261
Dot.: Amor Amor L'eau

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
Przeczytaj regulamin podforum "wspólne zakupy". Żeby organizować rozbiórkę, musisz mieć na koncie trzy zakończone rozbiórki, w których brałaś udział, i atomizery.
Wiem, że muszę mieć atomizery, dlatego napisałam, że pytam czy będzie ktoś zainteresowany, zanim zgłoszę chęć do rozbiórki i zakupię atomizery. Jedynie przeoczyłam to, że muszę brać udział w rozbiórce. Czyli lipa...
Charlotte York jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-21, 12:26   #4
edziakalitowa
Vegemamita
 
Avatar edziakalitowa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 2 896
Dot.: Amor Amor L'eau

Cytat:
Napisane przez Charlotte York Pokaż wiadomość
Wiem, że muszę mieć atomizery, dlatego napisałam, że pytam czy będzie ktoś zainteresowany, zanim zgłoszę chęć do rozbiórki i zakupię atomizery. Jedynie przeoczyłam to, że muszę brać udział w rozbiórce. Czyli lipa...
a może znasz jakaś organizatorkę , która grzecznościowo rozbierze twój zapach
__________________
Rozbieram :
Pilne poszukuję biorę każdą ilość Washed Cotton No.784 Gap


wymianka zapachowa
wymianka książkowa
edziakalitowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-21, 12:32   #5
Charlotte York
Zadomowienie
 
Avatar Charlotte York
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 261
Dot.: Amor Amor L'eau

Cytat:
Napisane przez edziakalitowa Pokaż wiadomość
a może znasz jakaś organizatorkę , która grzecznościowo rozbierze twój zapach
Niestety nie znam nikogo.
Charlotte York jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-21, 12:44   #6
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Amor Amor L'eau

Cytat:
Napisane przez Charlotte York Pokaż wiadomość
Niestety nie znam nikogo.
ja bym napisała w wątku "czym pachniesz' - bo tam sporo osób zagląda - jaka jest sytuacja i czy ktoś zgodziłby się go rozebrać. Ja bym w takiej sytuacji odstąpiła tej osobie kilka ml, bo rozbiórka jest absorbująca.
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-21, 13:17   #7
Charlotte York
Zadomowienie
 
Avatar Charlotte York
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 261
Dot.: Amor Amor L'eau

Muszę się w takim razie zastanowić co zrobić. Takie proszenie kogoś nieznajomego o pomoc w rozbiórce wydaję mi się też trochę kłopotliwe i ryzykowne.
Charlotte York jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-21, 13:23   #8
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Amor Amor L'eau

Cytat:
Napisane przez Charlotte York Pokaż wiadomość
Muszę się w takim razie zastanowić co zrobić. Takie proszenie kogoś nieznajomego o pomoc w rozbiórce wydaję mi się też trochę kłopotliwe i ryzykowne.
hmm, a proponowanie zakupu odlewek, kiedy nie dałaś się poznać jako sumienny uczestnik rozbiórek, nie wydaje Ci się dla potencjalnych kupujących ryzykowne? Jest tu duże grono sprawdzonych organizatorek, kupujemy wspólnie drogie perfumy, powierzając sobie czasem naprawdę duże kwoty - i to działa.

Drugi sposób - poudzielaj się na forum, bierz udział w rozbiórkach, i następnym razem sama coś rozbierz - tylko uwaga, to wciąga

Albo - wystaw odlewki na straganiku gazetowym - gazeta.pl, forum -> hobby -> o perfumach -> straganik.
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-21, 13:51   #9
Charlotte York
Zadomowienie
 
Avatar Charlotte York
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 261
Dot.: Amor Amor L'eau

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
hmm, a proponowanie zakupu odlewek, kiedy nie dałaś się poznać jako sumienny uczestnik rozbiórek, nie wydaje Ci się dla potencjalnych kupujących ryzykowne? Jest tu duże grono sprawdzonych organizatorek, kupujemy wspólnie drogie perfumy, powierzając sobie czasem naprawdę duże kwoty - i to działa.

Drugi sposób - poudzielaj się na forum, bierz udział w rozbiórkach, i następnym razem sama coś rozbierz - tylko uwaga, to wciąga

Albo - wystaw odlewki na straganiku gazetowym - gazeta.pl, forum -> hobby -> o perfumach -> straganik.
Zgadza się. Ktoś musi zaufać mnie, albo ja komuś Dzięki za wskazówki. Przemyślę co zrobić i zajrzę również na straganik gazetowy. Jakoś nigdy nie kusiło mnie, żeby kupować odlewki. Rzadko chorowałam na zapachy a jak już zachorowałam to lubiłam mieć również ładny oryginalny flakon
Charlotte York jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne zakupy perfumeryjne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-21 14:51:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:47.