Broosa - NIE KUPUJCIE - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-13, 12:57   #1
Jola_888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 1
Thumbs down

Broosa - NIE KUPUJCIE


Hej - chciałam ostrzec wszystkich przed zakupem bielizny ze sklepu BROOSA - Z pasji do piękna!

Dlaczego?
1. Mimo, że strona zdaje się być profesjonalna i polska to okazuje się, że kupujecie od firmy zarejestrowanej w Kanadzie, podlegającej kanadyjskiemu prawu, zaś produkty wysyłane są z Chin.
2. Teoretycznie paczka idzie około 15 dni, a w praktyce po prawie 60 dniach roboczych ja swojej nie dostałam.
3. Sklep podaje numer przesyłki i stronę na której można ją śledzić dopiero po prośbie, zaś link nie jest aktualizowany. Nagle okazuje się, że przesyłka na którą czekacie już dotarła, czekała na Was na poczcie i jej nie odebrałyście. Jest tylko jeden problem, podany numer przesyłki w ogóle w systemie poczty nie figuruje, więc nie mogła na Was czekać...
4. Sklep nie przyjmuje reklamacji i nie chce oddać pieniędzy (zgodnie ze swoją polityką nie oddajemy pieniędzy), wszystko zwala na klienta.
5. Żeby produkt został ponownie wysłany trzeba zapłacić 10 zł, a jak paczka znowu nie dotrze?
6. Negatywne komentarze na stronie internetowej znikają od razu, to samo na stronie na fb, blokują użytkowników którzy mają jakieś zastrzeżenia.

Podsumowując - produkty docierają do Was albo nie, nawet jeśli tak to są marnej jakości. Nie możecie ich zwrócić ani odzyskać pieniędzy. Zaś łatwo się nabrać bo opinie są na stronie świetne (niepochlebne kasowane).

Mój przypadek nie jest odosobniony. Nie mogę odzyskać swoich pieniędzy. Więc chociaż Wy nie dajcie się nabrać i nie dawajcie oszustom zarobić!

Edytowane przez morelle_
Czas edycji: 2019-03-13 o 14:00
Jola_888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-23, 23:41   #2
Light_Blue
Raczkowanie
 
Avatar Light_Blue
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 280
Dot.: Broosa - NIE KUPUJCIE

Ten wątek powinien być przypięty u góry forum moda, żeby inni nie dali się nabrać na oszustów..
__________________
"W deszczu maleńkich żółtych kwiatów..."

21.05.2011...Notre jour
Light_Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-05, 11:15   #3
piorunek_01
Atakująca
 
Avatar piorunek_01
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Broosa - NIE KUPUJCIE

Cytat:
Napisane przez Light_Blue Pokaż wiadomość
Ten wątek powinien być przypięty u góry forum moda, żeby inni nie dali się nabrać na oszustów..
no dokładnie... ;/ okropne rzeczy. a już kiedyś chyba oglądałam tam rzeczy ;/
__________________
Milczenie- przyjaciel, który nigdy nie zdradza. - Konfucjusz
piorunek_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 14:24   #4
sokole_oko
Raczkowanie
 
Avatar sokole_oko
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Tuchola
Wiadomości: 139
Dot.: Broosa - NIE KUPUJCIE

bez kitu, też tam ostatnio szukałam coś.... ale jaja.. jak teraz wyglada sytuacja?
__________________
Higher, Further, Faster,
sokole_oko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-16, 11:23   #5
Nick456
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 1
Dot.: Broosa - NIE KUPUJCIE

Potwierdzam - NIE KUPUJCIE !!!
Zachęcona reklamami tej firmy i pozytywnymi komentarzami na ich fb kupiłam u nich stanik samonośny. Oczywiście na zdjęciach w internecie wyglądał super, porządny, itp. I żadnej informacji, że to chińszczyzna. Przy składaniu zamówienia informacja o realizacji w przeciągu kilku dni.

Dopiero po zatwierdzeniu zamówienia i zapłaceniu, na @ przychodzi wiadomość, że akurat wyjątkowo aktualnie zamówienia są wysyłane z zagranicznej centrali, więc czas dostarczenia to około 15 dni roboczych. Słabe, ale doczekałam do przesyłki, którą jak ujrzałam to rozwiało to moje wszelkie wątpliwości. Opakowaniem był foliowy woreczek kurierski, którego 90 % powierzchni zajmowała wielka etykieta z chińskimi krzaczkami. Nawet najbardziej staranna próba otworzenia "przesyłki" i tak kończy się rozerwaniem tej folii w połowie. To jest ważne, bo w przypadku ewentualnego zwrotu miła pani z broosy informuje, że zwroty są przyjmowane wyłącznie w ORYGINALNIE zapakowanych opakowaniach, które klient otrzymał, czyli właściwie - bez szans. Generalnie jakikolwiek zwrot w tej firmie to abstrakcja - na wszystko zasłaniają się ustawą i tym, że bielizna nie podlega zwrotom ze względów higienicznych.
Jeżeli chodzi o sam stanik to dramat. Jakości żadnej, odkleja się od skóry, zupełnie nie trzyma, wręcz zjeżdża z biustu. Piersi spłaszcza, a nie uwydatnia. MASAKRA.
Dopiero po otrzymaniu tego "cuda" zainteresowałam się tymi super komentarzami na ich stronie i fb. Okazało się, że na fb mają poblokowaną możliwość dodawania komentarzy, a na ich stronie w zakładce opinie też nie znalazłam opcji "dodaj opinię". A wszystkie opinie, które tam są to oczywiście same plusy i zachwyty.
Mega się rozczarowałam - przede wszystkim zachowaniem tej firmy i podejściem do klientów - dlatego przestrzegam przed zakupami u nich. Strasznie słabe jest to, że nie informują uczciwie, że produkty pochodza z Chin. Fejkowymi komentarzami wykreowali super markę. ODRADZAM !!!
Nick456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 08:52   #6
tothebones
Przyczajenie
 
Avatar tothebones
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 29
Dot.: Broosa - NIE KUPUJCIE

Przecież teraz większość sklepów importuje z Chin i sprzedaje u siebie... Nie wiem skąd to zaskoczenie w tej kwestii. Co do samego zachowania sklepu to uważam że jest bardzo nie fajne jeżeli chodzi o reklamacje itp. Jednak lepiej zawsze wejść na wizaż i się doinformować czy coś było pisane już na temat danego sklepu internetowego.
tothebones jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 09:18   #7
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Broosa - NIE KUPUJCIE

Cytat:
Napisane przez tothebones Pokaż wiadomość
Przecież teraz większość sklepów importuje z Chin i sprzedaje u siebie... Nie wiem skąd to zaskoczenie w tej kwestii. Co do samego zachowania sklepu to uważam że jest bardzo nie fajne jeżeli chodzi o reklamacje itp. Jednak lepiej zawsze wejść na wizaż i się doinformować czy coś było pisane już na temat danego sklepu internetowego.
Bo tam nie tyle sprowadzają z Chin, co określają się mianem pośrednika.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-20 10:18:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:40.