droższe żele na biust - lepsze??????? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-09-18, 11:07   #1
enigma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 2

droższe żele na biust - lepsze???????


jeszcze raz proszę o radę. czy kosmetyki markowych światowych firm ( te z naj droższych półek )ujędrniające biust i te na rozstępy na biuście , są warte swojej ceny?( powyżej 150 zł?) są lepsze? czym się kierować wybierając taki żel? będę wdzięczna za odp. Mam zamiar dużo zainwestować ale nie wiem czy warto!!
enigma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-18, 18:41   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: droższe żele na biust - lepsze???????

Według mnie nie warto.
Po pierwsze żaden krem nawet ten najdroższy nie wpłynie na kształt twoich piersi, żaden z nich ich nie podniesie, natomiast czego możesz się spodziewać, to nawilżenia, uelastycznienia skóry, dzięki temu piersi już będą wyglądać lepiej i jakby nieco jędrniej. Taki efekt zapewnią ci zaróno droższe jak i tańsze preparaty. Wg mnie lepiej już wydaj więcej pieniędzy na dobry, dopasowany do kształtu i wilekości twych piersi biustonosz. Odpowiednio dobrane biustonosze mogą nawet poprawić kształt piersi. Po drugie dołóż do tego ćwiczenia na klatkę piersiową. Krem do biustu także będzie przydatny, ale wcale nie musi to być najdroższy specyfik, lepiej kupić tańszy a kupować i używać go regularnie niż przykładowo raz na rok móc sobie pozwolić na droższy preparat. Samo masowanie piersi podczas aplikacji ma bardzo duże znaczenie. Bardzo skuteczne są także zimne prysznice podczas kąpieli i delikatne masowanie piersi myjką. Staraj się też nei spać na brzuchu. Z preparatów polecam ci np krem Yves Rocher lub krem Norel. Poczytaj sobei także tekst na temat pielęgnacji piersi dostępny tutaj na stronie wizażu.
Pozdrawiam.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:41.