bezpieczna depilacja?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-03-24, 13:36   #1
wiedzma24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11
GG do wiedzma24

bezpieczna depilacja??


Niestety mam problemy dotyczace depilacji zarowno pach jak i okolic bikini-a problem polega na tym ze mam bardzo delikatna skore i nie wiem czym powinnam depilowac sobie te partie ciala pniewaz wszelkie kremy ktore do tej pory uzywalam bardzo podraznialy mi skore nie dajac zadnych zadowalajacych efektow-a do tego wloski odrastaly juz po 2 dniach od depilacji.Do tego w okolicach bikini wloski sa dosc grube i zadna metoda depilacji mi nie pasuje-poniewaz albo znacznie podraznia mi skore(zaczerwienienia-a nawet male krostki) i do tego wlosy szybko odrastaja:/czy zna ktos moze jakis kosmetyk kory mi pomoze pozbyc sie tego problemu????ps.dodac moge tyle ze uzywam juz dosc dlugo specjalnych balsamow spowalniajacych odrastanie wloskow jednak oprocz wygladzenia skory nieznacznie on poamga
wiedzma24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-24, 14:43   #2
kinnka
Raczkowanie
 
Avatar kinnka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 382
GG do kinnka
Re: bezpieczna depilacja??

ja mam podobny problem. po każdej depilacji pojawiają się drobne krostki a skóra jest bardzo wysuszona. próbowałm już wielu różnych kremów i jak dotąd najlepiej sprawdził się Veet Duo Bikini (opakowanie zawiera krem do depilacji i krem "po") oraz krem chyba Strepa do depilacji twarzy . w okolicy bikini trzeba go potrzymac ok. 10-15 min. bo jest znacznie delikatniejszy od innych tego typu kosmetyków. ale nie podrażnia. niestety na to, że włoski odrastają po kilku dniach nie ma rady. chyba, że zatosujesz wosk albo depilator. nie polecam jednak tego w okolicach bikini, natomiast na całe nogi jak najbardziej. a jeśli chodzi o nawilżanie skóry po takich zabiegach u mnie najlepiej sprawdzają się wszelkiego rodzaju balsamy i oliwki dla dzieci. pozdrawiam.
kinnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:36.