Czy rzeczywiście nie ma podkładu dla mnie? :| - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-24, 10:36   #91
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Czy rzeczywiście nie ma podkładu dla mnie? :|

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
A Lucidity EL próbowałaś? Co prawda to puder sypki, ale spełniłby Twoje wymagania moim zdaniem No i nie ma ani talku ani miki zadje się.
Jest idealny. Tez mam ten problem co autorka watku i ten puder jest jedynym, ktory nie podkresla skorek.
http://www.esteelauder.co.uk/templat...CT_ID=PROD1117
Kolory nie sa takie ciemne jak na stronie, ja uzywam Light/Medium a mam bardzo jasna skore a kolor ladnie sie stapia.
Jeszcze polecam z pudrow prasowanych Givenchy Prisme.
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 18:27   #92
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Czy rzeczywiście nie ma podkładu dla mnie? :|

Chyba juz podjelam decyzje, choc znow mam chaos przez tego ELo ktorym pisalyscie...
Jednak dzis bylam w spehorze, wysmarowalam sie troche tym Clinique (na buzi mialam tylko krem) i stwierdzam...to podklad nie dla mnie wogole nie zauwazylam zebym cos nalozyla na buzieoprocz tego ze tylko polyskiwala tymi drobinkami...to jednak za malo. Poza tym strasznie "mokry" jest ten podklad chyba wolne cos "suchszego" pani nalozyla mi tez (a raczej sama sobie nalozylam...) Diora Pure Ligh i jeszcze gorzej niz Clinique...podkreslil suche skorki na maxa...ehh, ale ona sie uparla ze jest dobry i dala mi probke...no nic to, nie zaszkodzi miec probki
testowalam dosc duzo i chyba kupie Max Factora Colour Adapt lub Age Renew b.ladnie stapiaja sie od razu z moja buzia i sa nawet jasne kolory do tego kupuje ten Xerial Gommant i jade z tym koksem!! jak mi wystarczy kasy po swiatecznych zakupach to kupie jeszcze TO https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...do-twarzy.html
stwierdzilam ze puder rozswietlajacy (czy tam wogole jakis puder) kupie sobie na wiosne lub lato Co o tym myslicie?

Aha...kilka dni temu babka w duogulasie wysmyrala mnie Collistarem jedwabiste nawilzenie czy jakos tak, nawet niezly efekt ale caly czas go czulam na buzi, tak jakby ja spinal wiec go skreslilam...
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 00:35   #93
Barbara079
Raczkowanie
 
Avatar Barbara079
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 134
Dot.: Czy rzeczywiście nie ma podkładu dla mnie? :|

A próbowałyście podkładu do suchej skóry z ORIFLAME?
Pod podkład krem na zime do suchej skóry z żurawiną i powinna byc poprawa po kilku dniach
Barbara079 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 09:41   #94
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Czy rzeczywiście nie ma podkładu dla mnie? :|

Cytat:
Napisane przez Barbara079 Pokaż wiadomość
A próbowałyście podkładu do suchej skóry z ORIFLAME?
Pod podkład krem na zime do suchej skóry z żurawiną i powinna byc poprawa po kilku dniach
zamowilam sobie u kol.probki tych podkladow nawilzajacych, zobaczymy czy wogole przyjda... co do kremy z zurawina: mam o wiele lepszy nawilzajacy i odzwyczy krem niz ten tu nie jest problem z nawilzeniem, a raczej z duzym luszczeniem sie naskorka, trzeba go czesto peelingowac dobrymi srodkami lub udac sie na kwasy no i nawilzac od srodka a tu czasem gorzej z tym u mnie, ale Capivit Hydro Control tez mam w planach ... u mnie 2 czesc kwasow juz jutro
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 12:36   #95
Barbara079
Raczkowanie
 
Avatar Barbara079
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 134
Dot.: Czy rzeczywiście nie ma podkładu dla mnie? :|

A ja to wogóle mam cere extra - zaraz WAM napisze jaką
Otóz mam typ cery mieszanej na powierzchni suchej czyli za szybko rogowacieje mi naskórek i niby sie błyszczę a zarazem schodzi mi skóra ...
i tez często peelingi sie kłaniaja a teraz kupiłam sobie zestaw do domowej mikrodermabrazji z Oriflame i dzis zaczynam pierwszy dzien kuracji
Zobaczymy efekty
Barbara079 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 13:40   #96
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Czy rzeczywiście nie ma podkładu dla mnie? :|

Cytat:
Napisane przez Barbara079 Pokaż wiadomość
A ja to wogóle mam cere extra - zaraz WAM napisze jaką
Otóz mam typ cery mieszanej na powierzchni suchej czyli za szybko rogowacieje mi naskórek i niby sie błyszczę a zarazem schodzi mi skóra ...
i tez często peelingi sie kłaniaja a teraz kupiłam sobie zestaw do domowej mikrodermabrazji z Oriflame i dzis zaczynam pierwszy dzien kuracji
Zobaczymy efekty
masz skore odwodniona..pij duuuzo wody mineralnej i kup np.Capivit Hydro Control - ja stosuje dopiero 3 dzien z rzedu, dlatego o efektach jeszcze nic nie powiem.
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 16:57   #97
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Czy rzeczywiście nie ma podkładu dla mnie? :|

Cytat:
Napisane przez Barbara079 Pokaż wiadomość
A ja to wogóle mam cere extra - zaraz WAM napisze jaką
Otóz mam typ cery mieszanej na powierzchni suchej czyli za szybko rogowacieje mi naskórek i niby sie błyszczę a zarazem schodzi mi skóra ...
i tez często peelingi sie kłaniaja a teraz kupiłam sobie zestaw do domowej mikrodermabrazji z Oriflame i dzis zaczynam pierwszy dzien kuracji
Zobaczymy efekty

też mam ten problem, zresztą jakiego ja nie mam.
Mnie nic nie pomaga, ale rzeczywiście pewnie jest to cera odwodniona a ja zapominam o piciu...
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-01, 15:08   #98
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Czy rzeczywiście nie ma podkładu dla mnie? :|

Odświeżam wątek, bo mam podobny problem. Żaden podkład nie sprawdza się na mojej cerze, wszystkie podkreślają suche skórki i niedoskonałości.(Nie jest to winą pielęgnacji,bo dbam o cerę, nawilżam i nic.)
Właśnie przeczytałam w jakimś wątku o podkładzie Deborah
Colour Copy, Podkład do cery suchej i wrażliwej
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...wrazliwej.html i zastanawiam się, czy któraś z was go próbowała. Nie był wcześniej wymieniany w wątku, więc może akurat którejś z Wizażanek podpasuje.



__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 16:21   #99
martiniątko
Zadomowienie
 
Avatar martiniątko
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 166
Dot.: Czy rzeczywiście nie ma podkładu dla mnie? :|

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Odświeżam wątek, bo mam podobny problem. Żaden podkład nie sprawdza się na mojej cerze, wszystkie podkreślają suche skórki i niedoskonałości.(Nie jest to winą pielęgnacji,bo dbam o cerę, nawilżam i nic.)
Właśnie przeczytałam w jakimś wątku o podkładzie Deborah Colour Copy, Podkład do cery suchej i wrażliwej
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...wrazliwej.html i zastanawiam się, czy któraś z was go próbowała. Nie był wcześniej wymieniany w wątku, więc może akurat którejś z Wizażanek podpasuje.



A moze skoro az tak jest ze zadem podklad nie jest dobry to sprobuj nakladac przed podkladem bardziej tresciwy krem? Albo to moze byc kwestia nakladania - sprobuj nic nie rozsmarowywac tylko wklepywac niewielkie ilosci podkladu miejsce po miejscu.
martiniątko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 16:25   #100
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Czy rzeczywiście nie ma podkładu dla mnie? :|

ja od jakiegoś czasu używam podkładów mineralnych i jest o niebo lepiej, żadnych skórek, żadnego łuszczenia, polecam
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 12:56   #101
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Czy rzeczywiście nie ma podkładu dla mnie? :|

martiniątko - ja już używałam wszelkich możliwych kremów, nawet tych tłustych, przeznaczonych dla cer suchych i nic. A mam cerę mieszaną, odwodnioną, obecnie używam Diacneal Avene. Nie stosuję żadnych ostrych środków do mycia twarzy, tylko płyn micelarny, kremy tylko nawilżające, nic matującego. Wklepywanie podkładu nie pomaga.

musicman - jakich podkładów mineralnych używasz? Jeszcze żadnego nie próbowałam.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-09, 20:39   #102
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Czy rzeczywiście nie ma podkładu dla mnie? :|

Odświeżam.

Może ktoś odkrył jakiś cudowny podkład...
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 20:45   #103
karusss
Raczkowanie
 
Avatar karusss
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Piotrkow
Wiadomości: 149
Dot.: Czy rzeczywiście nie ma podkładu dla mnie? :|

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Odświeżam.

Może ktoś odkrył jakiś cudowny podkład...
Obawiam sie ze taki nie istnieje ale polecam lirene city matt
__________________
` J. ღ `
karusss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:40.