pierwsze wspomnienie forumowe - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-08, 21:39   #31
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: pierwsze wspomnienie forumowe

ja trafiłam najpierw do KWC w listopadzie 2004 , szukałam coś o jakimś zapachu. drugi raz weszłam rok później od razu na forum o perfumach , od razu zaczęłam pisać i już zostalam.
Kolekcja zwiększyła mi sie srednio o jakies 10 zapachów.
Pamiętam z aktualnie nieobecnych Smoczycę , bo lubiłam czytac jej opisy .
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 08:09   #32
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: pierwsze wspomnienie forumowe

Pamiętam stare forum,to jeszcze nie oddzielone.Bardzo lubiłam posty Koko,Smoczcy i Pixie.Szkoda,że już ich tu nie ma.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 09:41   #33
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: pierwsze wspomnienie forumowe

Jaki fajny wątek!
Ja pamiętam, ze znalazłam Wizaż szukając informacji o jakimś (matko, już nawet nie pamiętam, jakim) zapachu, a pierwszy post odważyłam się napisać wklejając coś w Perełki - bodajże któreś Les Belles. Rany, jak ja się zbierałam, żeby napisać tamtego posta! Z początków pojawiania sie na Perfumach najbardziej pamiętam E - którą kojarzyłam z gazetowego, a później Homyczka i jej "szaloną" (czyli Madnessową) kolekcję. I też nie myślałam, że to forum tak mnie wciągnie, a zwlaszcza, ze poznam tu tyle życzliwych i przemiłych osób
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 10:30   #34
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: pierwsze wspomnienie forumowe

Kota, świetny wątek

Zarejestrowałam się jeszcze na starym Wizażu na początku 2005 roku i na tym się skończyło. Przez dłuższy okres korzystałam tylko z KWC. Później, tj. gdzieś w okolicach jesieni 2006 roku trafiłam na forum urodowe za sprawą szeroko pojętych filtrów i siedziałam tam dość długo. Perfumy podczytywałam okazjonalnie, zupełnie się nie udzielając Pierwszą kolekcję, którą obejrzałam i ómarłam z zachwytu była ni mniej ni więcej tylko kolekcja Homyka . Później sporadycznie coś tam pisałam, o coś prosiłam, dopiero na poważnie zaangażowałam się gdzieś w okolicach maja – czerwca zeszłego roku. Oczywiście pamiętam swoją pierwszą wymianę próbkową z Bjeata , później kolejną z Margot45 , którą poznałam osobiście. Dalej poszło lawinowo spotkania, wymiany, wspólne zakupy Miło też wspominam pomoc Tymeny w zakupie swojego pierwszego flakonu na allegro Od tamtego czasu moja kolekcja perfum, składająca się z dziesięciu flakonów, przepoczwarzyła się i rozrosła
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 11:37   #35
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Dot.: pierwsze wspomnienie forumowe

Moje pierwsze i najmocniejsze skojarzenia z tym forum to posty Smoczycy.

Poza tym Pixie, od ktorej dostalam pierwsze probasy-odlewajki.

Evee, z ktora zamienilam czarna Manke na Nila (i cos jeszcze???) oraz pare milych rozmow na gg...

I jeszcze Ania69, Kate30, Basia39, Demonik...

Lubie tu zagladac. Bardzo.
Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 15:31   #36
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: pierwsze wspomnienie forumowe

Wpadłam tu pod koniec 2005 roku szukając informacji o świeżo zakupionym Light Blue Byłam w lekkim szoku, dowiadując się, że to zapach dla tipsiar, ale mniejsza z tym... spodobało mi się tu bardzo, forum tematyką trafiło po prostu w moment, kiedy zaczął mnie na serio zachwycać świat zapachów...
Nie wiem, o czym był mój pierwszy post, ale doskonale pamiętam, jak miło powitała mnie Smoczyca Bardzo lubiłam jej posty i do dziś za nią tęsknię wspaniała osoba.

Pierwsze "chwalipięctwo": że upolowałam Euphorię z balsamem
Pierwszy wątek: pytanie, czy Euphoria jest podobna do Magie Noire (tak wyszło z porównywarki zapachów ze strony Sephory...); miałam stresa przed zadaniem pytania...
Pierwszy strzał w ciemno: właśnie Magie Noire - dziewczyny pisały, że nie jest podobna do E. ale i tak narobiły apetytu... i słusznie, bo zapach jest cudny.
Pierwsza wymiana próbek: z Demonikiem Demoniku do dziś mam te próbki i do dziś jestem Ci wdzięczna
__________________
eiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 15:48   #37
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: pierwsze wspomnienie forumowe

Swietny wątek. Ja poznawałam z wami wszystkie górnopólkowe perfumy oprócz Sensi które posiadałam. Pierwszą próbką był Ultraviolet, a moimi wymianami ważnymi dla mnie do dzisiaj były probeczki od HomyczkaAddict oraz Alien, bo to ona mnie wprowadziła w ten magiczny świat
pamiętam jeszcze jej zdjęcie w av. Miałam wtedy nick jeszcze wiosna9 a potem jakiś czas nie było mnie na forum i zapomniałam hasła. Jak przeglądam stary nick to po av widać fascynacje Alienem
Dziękuję że mogę z wami być i poznawać coraz to nowsze zapachy, które dostarczają mi wielu wspomnień.

Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-09, 17:23   #38
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: pierwsze wspomnienie forumowe

Smoczyca pojawia się w wielu wspomnieniach.. .

Demonika też pamiętam- spokojnie, pojedyńczo jeszcze sobie moderowała jak przyszłam.
Pamiętam pierwsze zdjęcia z pierwszego sabatu w Warszawie...
I inne zapachowe mody- Kriss pisała gdzieś o ówczesnej modzie na Marussię. I był szał na Ogródki!
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 19:07   #39
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: pierwsze wspomnienie forumowe

No i zdjęć nie zamieszczałyśmy w wątku kolekcyjnym tylko listy. Pierwsze foty wstawił Twister jeżeli dobrze kojarzę
tymena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 19:09   #40
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: pierwsze wspomnienie forumowe

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
No i zdjęć nie zamieszczałyśmy w wątku kolekcyjnym tylko listy. Pierwsze foty wstawił Twister jeżeli dobrze kojarzę
Nie pamiętam Twisterowych fot, ale jego samego!
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 19:14   #41
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: pierwsze wspomnienie forumowe

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Nie pamiętam Twisterowych fot, ale jego samego!
Juz nie ma tych fotek, ale pamiętam, że chciał udowodnić, że kupił sobie Gaiac

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=215

Potem fotki wkleił Dreamer a potem juz poszło
tymena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-09, 20:02   #42
dreamer4
Zadomowienie
 
Avatar dreamer4
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdynia Śródmieście
Wiadomości: 1 570
GG do dreamer4
Dot.: pierwsze wspomnienie forumowe

Jak część z was trafiłem tu za namową Smoczycy, zostawiłem forum gazetowe i jakoś tu zostałem na stałe..

Urzekła mnie atmosfera na tym forum, ciepła, sympatyczna, oraz co nie ukrywam strona grawiczna, która jest bardziej przyjazna i miła dla oka.
Sam osobiście namówiłem Tristana aby sobie założył profil, chyba zazdrościł mi jak przesiadywałem wieczorami z wami, czytając przepiękne recenzje, czasami śmiejąc sie do łez, czasami z lampka wina w łapie...
Na początku wpadły mi w oko i przypadły do serca Neonka, Homyk, Eenax..., pożniej systematcznie zakochiwałem sie w innych ...
Jest tu bardzo sympatycznie, oczywiście czasami pojawiają się trolle, jak np Twister, ale on bardziej mnie śmieszył, czasami nie podobaja mi się sprawy organizacyjne, związane z regulaminem, ale i tak jest to jedno z moich ulubionych miejsc w sieci.
Pozdrawiam was kochani
__________________

dreamer4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 17:52   #43
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: pierwsze wspomnienie forumowe

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Tulip, bo była (jest) z Wrocławia i poznałam ją na zdjęciu (bo znałam z widzenia wcześniej).

a ja pamiętam, że przeglądając kiedyś KWC trafiłam na Twoją recenzję i zastanawiałam się kim może być osoba o takim... dziwym nicku

Zanim napisałam cokolwiek, podczytywałam Pamiętam jak napisałam, że spóbuję odważyć się poprosić o próbkę NR w Sephorze. Któregoś razu, kiedy napisałam, że nim pachnę, Demonik pamiętała i pytała czy się odważyłam Ale każdy post to był strrres niesamowity
Pamiętam, że byłam w szoku, że dziewczyny mają aż tyle różnych perfum.
Pierwsza wymiana - Z Eenax. Wysłała mi Maryśkę i Messe, które tak bardzo chciałam poznać.
Pixie pamiętałam jeszcze ze zlotu, pamiętam, że wtedy Svenja przywiozła jej Le Feu, wąchałam nawet z korka, ale to daaaawno było. Na to spotkanie też przybyła Mskładaczek, ale później, już wtedy, kiedy ja wyszłam.

potem pisałam więcej, zadomowiłam się trochę, a potem... zazieleniłam
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 18:12   #44
kriss_de_valnor
Zakorzenienie
 
Avatar kriss_de_valnor
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 6 434
Dot.: pierwsze wspomnienie forumowe

tak mnie też Eenax przysłała marusię wtedy wszyscy się o nią prosili i demonik kilka fajnych próbek i rzadkich zapachów mi przysłała i evee ale nigdy specjalnie się nie rozpisywałam - wolałam czytać i tak zostało i pamiętam tę burzę, po której już nic nie było takie jak dawniej, bo odeszło parę dziewczyn...
__________________
próbki na wymianę



kriss_de_valnor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 11:41   #45
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: pierwsze wspomnienie forumowe

no to czas na moje wspominki
moje pierwsze konto założyłam już jakiś czas temu, ale niedawno byłam zmuszona je zmienić nick, więc proszę się nie sugerować moją ilością postów

najpierw przeglądałam wyłącznie katalog KWC, ponieważ forum przytłaczało mnie swoim ogromem i nie mogłam się nigdzie połapać ale z czasem zaczęłam podczytywać kosmetyczne i nawet się udzielać a potem nawet trochę zwierzać na intymnym

no i w końcu trafiłam na Perfumy - do tego czasu postrzegałam tą przyjemność jako raczej luksusową i utożsamiałam zapachy z paroma ulubionymi - raczej w kontekście 4, 5 na jedną osobę [dopóki nie zobaczyłam Waszych kolekcji ]
to kompletnie zmieniło moje podejście i zaczęło ewoluować w kierunku nowego, cudnego hobby i zaczęło się Wielkie Testowanie!
dzięki dziewczyny i chłopaki

pozostaje zbierać kasę.
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 22:19   #46
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: pierwsze wspomnienie forumowe

fajny watek. Szkoda ze zatonąl w otchlani innych postow

Na forum udzielam sie juz od 2 lat ale podczytywalam je duzo wczesniej. oczywiscie od razu zaczelam pisac na perfumach. Na poczatku z pewną nieśmialości.a Trafilam przypadkiem - fascynnowalam sie wtedy Aniołem TM i Trucizną od Diora i szukałam informacji n.t. innych Trucizn. HP kupilam potem w ciemno...

ale co zapamietalam wyjatkowo?:

1) Byłam oczarowana wiedzą Wizażynek. W szczegolności pamietam opisy Smoczycy czy Evee Piekne to bylo - jak olsnienie.

2) Zakupy w ciemno - bylam na poczatku w szoku ze tak można. Uznalam to za czyste wariactwo. Po jakims pol roku sama zaczelam to praktykowac i to z jaką przyjemnością Przez pewien czas uważałam że to nawet ciekawsze od kupowania perfum które sie zna,

3) Pokaźne kolekcje Wizażynek (doopiero pozniej zxaczelyscie wklejac) wpierw bylo wypisywanie. Byłam oczarowana.

4) Życzliwośc i pomocność - a takze zaufanie - wymienianie sie probkami, znajomosc wizazynek, wymienianie sie flakonami (przekupki itp) po imieniu itp. Do tej pory podziwiam takie zaufanie do innych...

5) wężyk z karmą - heheh - fajne to było. pamietam że jako pierwsze mojego węża nakarmily Rachela z Hexxaną - takie to było miłe! zwlaszcza ze malo kto mnie nawet kojarzyl tutaj.
__________________
Perfumy są jak narkotyki - zmieniają i tworzą nową rzeczywistość. Zmieniają życie...



lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 22:38   #47
kriss_de_valnor
Zakorzenienie
 
Avatar kriss_de_valnor
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 6 434
Dot.: pierwsze wspomnienie forumowe

Cytat:
Napisane przez lady-dark Pokaż wiadomość
5) wężyk z karmą - heheh - fajne to było. pamietam że jako pierwsze mojego węża nakarmily Rachela z Hexxaną - takie to było miłe! zwlaszcza ze malo kto mnie nawet kojarzyl tutaj.
co to takiego nic mi się nie kojarzy - bardzo tajemnicze określenie
__________________
próbki na wymianę



kriss_de_valnor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 22:42   #48
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: pierwsze wspomnienie forumowe

Cytat:
Napisane przez kriss_de_valnor Pokaż wiadomość
co to takiego nic mi się nie kojarzy - bardzo tajemnicze określenie
O karmie kiedyś wspominano na Plotkowym- dowiedziałam sie, że takowa była. Ja się nie załapałam, bo chociaż byłam juz wtedy zarejestrowana, to jakoś się nie udzielałam.
Pewne mój wąż to umarłby z głodu
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 22:47   #49
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: pierwsze wspomnienie forumowe

Cytat:
Napisane przez kriss_de_valnor Pokaż wiadomość
co to takiego nic mi się nie kojarzy - bardzo tajemnicze określenie

Mi sie to bardzo podobalo. Ponoc było tylko przez krotki czas tak na próbę. Nie bylo pewne czy się przyjmie. Polegalo to na tym że jak napisałaś komuś coś dobrego, byłaś życzliwa czy pomogłaś w czymś komuś to osoba dodawala Ci karmy. Miałaś taki węzyk i on się powiększał w zależności od tego ile dobrego zrobiłas

Ale potem na tym punkcie dochodzilo do nieporozumien. Niektórzy zabiegali specjalnie o ,,dokarmianie węża'',byla rywalizacja, zrobilo sie nieprzyjemnie wiec pewnie dlatego zrezygnowano.
A szkoda
__________________
Perfumy są jak narkotyki - zmieniają i tworzą nową rzeczywistość. Zmieniają życie...



lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-23, 23:59   #50
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: pierwsze wspomnienie forumowe

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość


Pixie pamiętałam jeszcze ze zlotu, pamiętam, że wtedy Svenja przywiozła jej Le Feu, wąchałam nawet z korka, ale to daaaawno było. Na to spotkanie też przybyła Mskładaczek, ale później, już wtedy, kiedy ja wyszłam.
Tak, to moje najmilsze forumowo- zapachowe wspomnienie
Wtedy dziewczyny "zaraziły" mnie tym zapachem. Brakuje mi ich na forum, Smoczycy też- pamiętam z jaką nabożnością czytałam jej recenzje (nie tylko perfum).
Pamiętam Wizaż z czasów kiedy forum "Perfumy" jeszcze nie było, na początku nawet nie wiedziałam, czy wydzielenie go jest potrzebne, nie przypuszczałam, że rozrośnie się do takich rozmiarów.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 20:19   #51
kier.owniczka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 83
Dot.: pierwsze wspomnienie forumowe

Ja czytam wizaż mniej więcej od 2 lat, od chyba pól roku zarejestrowałam się żeby mieć pełny dostęp a piszę ... od paru dni No i od 2 lat nałogowy perfumoholik
kier.owniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 20:23   #52
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: pierwsze wspomnienie forumowe

Witaj Kierowniczko Miłego klikania
tymena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 21:12   #53
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: pierwsze wspomnienie forumowe

Cytat:
Napisane przez kier.owniczka Pokaż wiadomość
Ja czytam wizaż mniej więcej od 2 lat, od chyba pól roku zarejestrowałam się żeby mieć pełny dostęp a piszę ... od paru dni No i od 2 lat nałogowy perfumoholik
Witaj na Perfumach Kierowniczko.
A jaki masz pierwsze wspomnienie z Perfum, a może pierwszy zapach, ktory kupiłaś pod wpływem forum?
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 21:12   #54
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: pierwsze wspomnienie forumowe

Moje pierwsze wspomnienie jeżeli chodzi o część perfumeryjną : niedowierzanie, że znacie tyle nazw perfum, że nic mi one nie mówią i, że ja też tak chcę To znaczy, znać i mieć
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 21:18   #55
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: pierwsze wspomnienie forumowe

Cytat:
Napisane przez Kagan Pokaż wiadomość
Moje pierwsze wspomnienie jeżeli chodzi o część perfumeryjną : niedowierzanie, że znacie tyle nazw perfum, że nic mi one nie mówią i, że ja też tak chcę To znaczy, znać i mieć
Kilka miesięcy minęło zanim skojarzyłam skrót OI
tymena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 21:23   #56
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: pierwsze wspomnienie forumowe

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Kilka miesięcy minęło zanim skojarzyłam skrót OI
I pomyśleć, że niespełna rok temu nie wiedziałam, co oznacza skrót MR Było mi głupio i tak jakoś nieswojo, kiedy to wyszło na jaw, ale za diabła nie wiedziałam. No cóż...teraz już wiem
I tak naprawdę to właśnie z MR wiąże się moje pierwsze wspomnienie forumowe. W wątku o arcydziełach malarstwa i związanych z nimi skojarzeniach zarzuciła ten skrót kochana E, kochana Rachela mi go rozszyfrowała.
O innych skrótach nawet nie wspominam, bo nie chcę się jeszcze bardziej pogrążać
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 08:38   #57
kier.owniczka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 83
Dot.: pierwsze wspomnienie forumowe

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Witaj na Perfumach Kierowniczko.
A jaki masz pierwsze wspomnienie z Perfum, a może pierwszy zapach, ktory kupiłaś pod wpływem forum?
Pierwsze perfumy które kupiłam pod wpływem forum to 24 Fabourg i jesli dobrze pamiętam to dzięki opisom Smoczycy. Od razu zakupiłam w ciemno całą setkę i przepadłam na zawsze Teraz to już moja 3 butelka
kier.owniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 09:18   #58
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: pierwsze wspomnienie forumowe

Cytat:
Napisane przez kier.owniczka Pokaż wiadomość
Pierwsze perfumy które kupiłam pod wpływem forum to 24 Fabourg i jesli dobrze pamiętam to dzięki opisom Smoczycy. Od razu zakupiłam w ciemno całą setkę i przepadłam na zawsze Teraz to już moja 3 butelka
Kerowniczko, to dokładnie tak jak ja, z tym że ja kupiłam tylko 50 ml. Tez przepadłam na zawsze
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 09:34   #59
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: pierwsze wspomnienie forumowe

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Kilka miesięcy minęło zanim skojarzyłam skrót OI
A ja żeby nie wyjść na całkowitą ignorantkę, to robię tak: wrzucam w google np. OI perfumy i już wiem co to jest Wstyd mi się o wszystko pytać, ale niektórych rzeczy i tak nigdzie nie mozna znaleźć np czarna mańka
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 10:24   #60
kier.owniczka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 83
Dot.: pierwsze wspomnienie forumowe

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Kerowniczko, to dokładnie tak jak ja, z tym że ja kupiłam tylko 50 ml. Tez przepadłam na zawsze
Ja zużywam je w zastraszającym tempie - stopuję sie tylko w pracy bo koleżanka twierdzi że śmierdzą babciowo
kier.owniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:26.