nowy kolor. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-08, 16:52   #1
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Exclamation

nowy kolor.


witam.chciałabym zmienic kolor włosów na blond..Podaje zdjecie swoje i potencjalny kolorek i mam pytanko czy bedzie mi pasowal i czy wyjdzie na wlosach bardzo jasny braz/ciemny blond farbowany.Kolor mam obecnie jaśniejszy niż na zdjęciu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PrzybylskaKinga..jpg (50,0 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jessica.jpg (23,7 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jessica-simpson.jpg (50,8 KB, 11 załadowań)
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 17:23   #2
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: nowy kolor.

Witam! Ja bym się poważnie zastanowiła nad zmianą koloru na blond. Moim zdaniem ładnie Ci w tych ciemnych włosach, pomyślałabym raczej nad zmianą fryzurki. Z tego co widać masz ciemną oprawę i blond włosy mogą wyglądać dość sztucznie. Rozjaśniacze bardzo niszczą włosy, także przemyśl to 100 razy zanim zrobisz jakiś krok do przodu ja bym na twoim miejscu została przy ciemnych włosach, a pomyślałabym nad fryzurą, masz wysokie czoło więc np. grzywka na bok będzie świetnie wyglądać. Pozdrawiam
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 17:37   #3
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
zazwyczaj mam grzywke na bok..tylko mam krecone wlosy i prostowac czasami mi sie nie chce:P..wiem ze rozjasnianie niszczy wlosy i jestem przygotowana na to

a chcialabym dodac ze z natury mam kolor średni blond

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-07-08 o 22:12 Powód: post pod postem/korzystaj z opcij edycji i multicytowania.
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 16:12   #4
amona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 11
Dot.: nowy kolor.

sylvi_86 jeśli Twoje włosy sie kręcą to pozwól im na to odpowiednią fryzurką, w grę wchodzi dobry fryzjer i doskonałe strzyżenie (może postrzępione pazurki do brody po wyprostowaniu i naturalne fale bez) i obowiązkowo grzywka, xxxMikixxx dobrze radzi aby zakryć czoło, a kolor możesz ożywić jaśniejszymi refleksami (góra 2-3 tony). Zastanów sie nad dekoloryzacją bo rozjaśnione włosy traktowane prostownicą przekształca się w "siano" i strasznie zniszczą, a pomyśl co się stanie przy rozjaśnianiu odrostów? niedajboże polamią, skrusza się). Patrząc na Twoje zdjęcie doradziła bym Ci ciepłe, nie za ciemne brązy, złamane odcieniami czerwieni lub miedzi.
amona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 19:03   #5
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: nowy kolor.

no wlasnie nie pasuja mi odcienie cieple tylko raczej chlodne..bylam dzisiaj na konsultacji u fryzjera i powiedzial mi ze zrobia mi pasemka na poczatek a za miesiac cale wlosy bede miec w kolorze..grzywke mam czesto na zime bo mi sie tak bardzo nie skreca..dzieki dziewczyny za opinie
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 23:10   #6
amona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 11
Dot.: nowy kolor.

to zależy kto w czym się czuje, a pokazane zdjęcie posiada ciepłą kolorystykę i do karnacji dobrze by moim zdaniem wyglądały ciepłe kolory, ale mogłam się mylić
amona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 11:28   #7
OskaxD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 400
Dot.: nowy kolor.

najlepiej zrobic kilka pasemek potem więcej i więcej i zobaczysz, pozniej juz będziesz mieć cale jak cic się spodoba
OskaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:20.