Powrót do dawnego koloru. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-24, 16:07   #1
catherinne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 26
GG do catherinne

Powrót do dawnego koloru.


Pomóżcie,
koleżanka ostatnio namówiła mnie na zmianę koloru włosów. Mój mysi brąz jest taki monotonny i wyblakły. Wszyscy mówili mi, że będzie pasował mi brąz pomieszany z rudym. Kupiłam więc krem koloryzacyjny z Loreal, kolor: brąz mahoniowo-miedziany. Zafarbowałam włosy i są OKROPNE. Wyszły okropnie intensywnie czerwone, w szczególności grzywka, jest taka jasno czerwona... A reszta ciemnoruda. Nie mogę ich znieść po prostu. Wyglądam w nich strasznie. Na co dzień miałam śliczne brązowe loki. Teraz po zafarbowaniu w ogóle się wyprostowały, w efekcie czego każdy włos odstaje mi w inną stronę. Muszę je prostować.
A bardzo chciałabym wrócić do mojego ciemnego brązu. Powiedz mi co mam robić? Na początek może jakaś ciemna płukanka, czy od razu wybrać się do fryzjera?

Edytowane przez catherinne
Czas edycji: 2010-05-24 o 18:12
catherinne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 22:05   #2
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Powrót do dawnego koloru.

najlepiej od razu zamalować. albo myć szamponem przeciwłupieżowym- rude odcienie się spierają i dopiero potem zamalować odcieniem zbliżonym do naturalnego.

istnieje jeszcze możliwość, że przekonasz się do tego koloru, który ci wyszedł- może nie jest taki okropny i podoba się znajomym?
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 07:36   #3
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Powrót do dawnego koloru.

Wiele farb tak intesywnie wychodzi i szybko sie spiera - poczekaj pare dni moze wyblakna do koloru pozadanego .
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 17:46   #4
catherinne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 26
GG do catherinne
Dot.: Powrót do dawnego koloru.

Dzięki za rady.
Umyłam kilka razy włosy, potem wypłukałam je delikatnie w soku z cytryny. Woda spływa czerwono-różowa, normalnie jakbym szamponetką, a nie kremem farbowała.
I efekty nie są takie złe. U nasady są jeszcze trochę czerwone, a reszta to już ciemny kasztan, który pod słońcem prześwituje na delikatny rudy. Swoje naturalne loki, ugniotłam na piance.Nawet jestem zadowolona, bo dziś usłyszałam od kilku osób, że mam prześliczne włoski. ;d
Mam nadzieję, że kolor jeszcze troszkę się wypłuka i taki już sobie zostawię. Zamierzam je wzmocnić, wypielęgnować, żeby odwrócić uwagę od okropnej poświaty i zniszczonych pukli. Od dziś piję pokrzywkę i sprzypek, oraz zrobię sobie kurację olejkiem rycynowym.
catherinne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 02:26   #5
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Powrót do dawnego koloru.

Na pewno sie wyplucza ! Tez kiedys wpadlam w panike gdy zamiast ciemnego blondu wyszedl mi czarny z granatowym polyskiem, splukalo sie po 5 myciach, woda byla czarna . Olejek rycynowy to dobry pomysl, ponoc przyciemnia wlosy.
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 12:41   #6
catherinne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 26
GG do catherinne
Dot.: Powrót do dawnego koloru.

Taką mam nadzieję.
Ale dobija mnie jak ten L'oreal szybko się wypłukuję. Myję włosy niemal codziennie, i codziennie przy spłukiwaniu piania jest różowa, czasem mocno czerwona.
Nawet jak farbowałam się szamponetką, to tak intensywnie się nie spierała jak właśnie L'oreal.
__________________
- Zapuszczam włosy! [jeszcze jakieś 15cm do ideału]
- Maniaczka picia herbatki z pokrzywy i skrzypu.
- Pozbywam się rudości z włosów.
catherinne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 13:15   #7
IWONECZKA5810
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 20
Dot.: Powrót do dawnego koloru.

no niestety L'oreal tak ma zresztą umnie on nie zdawał rezultatu zawsze wychodził brzydki kolor albo szybko się wypłukiwał. Choć ostatnio też nim malowałam bo nie chciałm już tak strasznie niszcyć włosków, które ścięłam i pasemka chciałam zamalować niestety kolejna porażka... powiem Ci że u mnie też szmponetka już dłużej się trzymała na włosach...
teraz powracam do naturalnego koloru bo u mnie niestety mimo pielęgnacji i pasemka szybko robią sie brzydkie to farba też się szybko wypłukuje i ma okropny odcień... powodzenia..
IWONECZKA5810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-12, 12:09   #8
tuathe01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
powrót do dawnego koloru

cześć! z natury jestem szatynka, chciałam coś zmienic w sobie, więc pofarbowałam się na czerwono (po kilku myciach kolor zszedł i wyszedł mi brąz podchodzący pod rudy), 2 tyg. temu znów zmieniłam kolor, tym razem na czarny, nie jestem z tego zadowolona, jak wrócić do starego kolory a moze wybrac inny? dodam, ze mam dosc pulchna twarz, czarne brwi i jasną karnacje, zalezy mi na ochronie wlosow, sa suche, czasem wygladaja jak siano, prosze o porady dotyczace pielegnacji, dzieki miski!
tuathe01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 05:56   #9
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: powrót do dawnego koloru

W sprawie koloru zapraszam do wątku o dekoloryzacji
Wszystko na temat pielęgnacji znajdziesz tutaj
Wątek zamykam
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:51.