L'Oreal, Couleur Experte: naprawdę nie warto?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-04, 15:07   #1
izucha
Rozeznanie
 
Avatar izucha
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 589
Question

L'Oreal, Couleur Experte: naprawdę nie warto??


Dziewczyny, kusi mnie ostatnio wypróbowanie farby do "wielotonowej koloryzacji" w odcieniu - o ile dobrze zapamiętałam - Vanilla Icing. Toasted Coconut też mi się podoba - tylko pewnie nie jest dostępny w Polsce

Przejrzałam jednak KWC i mam szczere wątpliwości, czy wyjdzie mi to na dobre... Farba jest bardzo źle oceniana, podobno niszczy włosy, nadaje im nieładne odcienie, poza tym boję się, czy poradzę sobie z jej aplikacją (mam kręcone włosy) ..

Ech, nie ma to jak egzystencjalne dywagacje

Powiedzcie kochane - czy któraś z Was była jednak zadowolona z efektów po użyciu tego specyfiku? Jak poradziłyście sobie z jego nakładaniem? Czy sięgniecie jeszcze raz po tę farbę, czy nigdy więcej??

Acha, wszystkim przeżywającym podobne rozterki polecam stronę http://www.couleurexperte.com/
Znajdziecie na niej m.in. filmiki instruktażowe, dot. nakładania farby.

Dziękuję z góry i zdołu

P.S. Czy tylko ja jestem wyjątkowo durna, że nie wiem, gdzie znaleźc emotikony??
izucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-04, 15:40   #2
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Talking Dot.: L'Oreal, Couleur Experte: naprawdę nie warto??

Ja używałam tej farby jak tylko się pojawiła w sklepie.Wybrałam odcień-3.54 czyli brąz miedziano-mahoniowy.Powiem szczerze, że byłam bardzo zadowolona z efektu.Nałożenie farby nie było trudne,a jeśli chodzi o pasemka to najpierw chyba trzeba sie zastanowić jaki efekt chcemy osiągnąć-czy bardziej naturalny(wtedy pasemka kładziemy rzadziej,w zasadzie tylko akcentujemy niektóre pasma włosów) czy mocniejszy,bardziej widoczny-wtedy nanosimy pasemka gęściej,można też kłaść je grubiej.
No napewno jest to niezłe pole do popisu i warto chyba poprosić o pomoc osobę która ma wprawę w tego typu rzeczach.
W środku opakowania jest mała pomoc,rysunki z propozycją jak robić pasemka.
Bardzo fajna jest odżywka dołączona do tej farby )

Pozdrawiam
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-04, 17:00   #3
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: L'Oreal, Couleur Experte: naprawdę nie warto??

NIE NIE NIE

moja opinia jest kompletnie negatywna. Zreszta kupilam pomimo tego ze na p.r.u dziewczyny ostrzedgaly ze to paskudztwo jest.

Tak samo zreszta nacielam sie na L'Oreal Color Booster......


tak wiec jednak chyba lepiej isc do fryzjera i zrobic pasemka. Szkoda kasy i wlosow na zabawe czyms co wyglada na ryzykowne.
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 17:57   #4
Daisy_Miller
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: L'Oreal, Couleur Experte: naprawdę nie warto??

Ja zuzylam juz 4 opakowania i jestem zachwycona!
Po pierwsze farba wogole nie piecze mnie na glowie a niestety mam sklonnosc do podraznionej skory glowy Wlosy sa mieciutkie i w porownaniu z innymi farbami mam wrazenie ze duzo mniej zniszczone (a niestety wlosy mam cienkie i oslabione prostowaniem )
Pasemka wychodza naturalnie ale znacznie lepiej wygladaja jesli nie sa bardzo grube. Jesli kladziesz na ciemne wlosy to jest mozliwe ze rezultat bedzie sie tez troszke roznil od tego na pudelku.
Na koniec powiem jeszce tylko ze dzieki tej farbie udalo mi sie wyjsc z czarnego koloru wlosow mimo ze fryzjerka powiedziala ze z czarnym nie ma szans nic zrobic i trzeba czekac az odrosna. Kupilam mahoniowy braz i polozylam dosyc grube pasemka na calych wlosac - uzyskalam piekny mahoniowo-brazowy kolor. Zdecydowanei POLECAM!
Daisy_Miller jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-24, 10:08   #5
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: L'Oreal, Couleur Experte: naprawdę nie warto??

Ja poradze jedno - zeby najpierw wyprobowac na pasemku wlosow,czy rzeczywiscie wyjdzie taki kolor jak na opakowaniu.(przewaznie z tym jest najwiekszy problem )
I jeszcze jedno - po tej farbie moga wypadac wlosy (bardzo),o czym przekonalam sie na wlasnej skorze.
Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:27.