Fryzjer -Gdynia, Gdańsk, Sopot. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-25, 15:35   #31
asiula114
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: Fryzjer -Gdynia,GDańsk, Sopot, wherevere

Hej, ja mam stałą fryzjerkęod kilku lat, super obcina ( a obchodziłam już wszystkie w Rumi i poł Gdyni) p. Edyta w "Kwiatkowskim" Instytut Kerastase. Ale wybór fryzjera to rzecz gustu i danej osobie pasuje jeden a innej ten nie pasuje, trzeba po prostu znaleźć "Swojego" fryzjera. Pozdrawiam
asiula114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 18:57   #32
babezka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9
Dot.: Fryzjer -Gdynia,GDańsk, Sopot, wherevere

witam dobry fryzjer jest w Rumi na Dębogórskiej studio fryzjerskie wiola babeczka potrafi z niczego wyczarować nic polecam zawsze jak od niej wychodze to jestem zadowolona a bylam u nie jednego fryzjera nie tylko w Rumi i nie zawsze wygladalam dobrze albo śćiecie nie tak albo kolorek nie taki co chcialam fakt ze salonik nie jest jakis tam super ale zawsze jest tam ladnie i czysto!!!!!! bywalam w nie jednych extra salonach dyplomy na scianach a włosów robić nie potrafia tylko gadaja gdzie to oni nie byli na mistrzostwach i wogle poprostu masakra!!!!!wkoncu nie jest najwarzniejszy wygląd salonu ale co fryzjer potrafi przecierz nie karzdego odrazu sta na superowy salon za miliony heheheh pozdrawiam!!!!!
babezka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 19:20   #33
babezka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9
Thumbs up Dot.: Fryzjer -Gdynia,GDańsk, Sopot, wherevere

Cytat:
Napisane przez beliczek Pokaż wiadomość
Wejherowo i Rumię to trzeba szerokim łukiem omijać jeśli chodzio farby, mają dwa wzroce piękna: "borsuk" (biało-czarne paski), brunetka z czerwonymi paskami.
Zobaczę co mi zrobią w CH Batory... Jeżeli "miszczynie stylistki" będą chciały mi zrobićcoś czego nie chce to uciekne gdzie pieprz rośnie. W koncu to moje włosy. A swoją dorga to ciekawe dlaczego wszystkie fryzjerki mają tak paskudne fryzury. Nie znam i nie widziałam (ani w realu ,ani w tv, ani w czasopismach) ŻADNEJ fryzjerki o ładnej i gustownej fryzurze. i jak tu im ufać???
beliczku fryzjerzy czesto w rumi sie zmieniaja ale jest jeden salonik w Rumi na ul.dębogórskiej obok jest solarium i krawowa w solarium maja tam dobre lampy 1 zeta za min. fakt ze kobitka niema zawsze ladnej fryzurki ale jest wporzasiu tak zy siak ja zawsze jestem zadowolona wiele osób polecilam i terz byly zadowolone panowie do niej b.chetnie chodza podobno świetnie strzyrze nawet brat co jest b.wybredny to odziwo do niej chodzi b.chętnie i nie marudzi ze cos nie tak heehe farbki ma tezr dobre prauje na kosmetykach UNA czy jakoś tak jamam z natury b.slabe wł cienkie i jakoś nie narzekam abym miala żle dobrany kolorek nosze brązik jasny czekoladowy i jasne pasemeczka wszyscy powiadaja ze ladnie mam zrobione włoski bo jak przyszlam do pani wioli to mialam włosy w masakrycznym stanie zniszczone zreszta przez fryzjera a nie wyglad jest beliczku najwarzniejszy
babezka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 21:02   #34
babezka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9
Thumbs down Dot.: Fryzjer -Gdynia,GDańsk, Sopot, wherevere

Cytat:
Napisane przez beliczek Pokaż wiadomość
oj boję sie bardzo tego fryzjera. boję sie, że potraktuje mi włosy rozjaśnieczem, że doleje za mocnej wody utlenionej, że UTNIE kawał włosów "bo są zniszczone" (jak Filip z Gdańska), bo zrobi mi kurczaka na głowie (jak pani Asia z Rumi),...,...
Dziewczyny dodajcie mi otuchy, bo się trzęsę ze strachu ale 6 cm odrosty to najiwększy hardcore jaki miałam w życiu na głowie i muszę go zlikwidować.
kochana ja wiem co czujesz terz kiedys bylam u pani asi kolorek to morze i ladny mi zrobila ale obciachala mi wl.tak ze tragedia
babezka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 21:06   #35
babezka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9
Smile Dot.: Fryzjer -Gdynia,GDańsk, Sopot, wherevere

Cytat:
Napisane przez gypsy_woman Pokaż wiadomość
podbijam
tez szukam wlasnie jakiegos porzadnego fryzjera w trojmiejskich okolicach
ja polecam studio fryzjerskie 'wiola" Rumia warto popytac znajomych w rumi jak macie pewno o niej slyszeli superowo robi wł.nie raz uratowała mnie z porarzki co mialam na włosach
babezka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 13:34   #36
ilonchen
Raczkowanie
 
Avatar ilonchen
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lębork
Wiadomości: 268
Dot.: Fryzjer -Gdynia,GDańsk, Sopot, wherevere

Dziewczyny!A znacie może Kingę, która racowała w studiu Kosmyk w Gdyni Redłowo na Legionów.Wyjechała do Hiszpani wróciła i znikneła mi z oczu.Najlepiej mnie farbowała i strzygła.Teraz jej poszukuje.
__________________
Mikołaj 19.02.2009
Filip 31.03.2011


Edytowane przez ilonchen
Czas edycji: 2008-11-19 o 16:53
ilonchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 16:56   #37
mariisol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer -Gdynia,GDańsk, Sopot, wherevere

polecam p.Dorote w Klifie (nie szefowa) coprawda maja tam wysokie ceny(styz moich dlugich wlosow z czesanie 85 zl) ale raz na 4-5 tyg sprawiam sobie przyjemnosc i P.Dorota za kazdym razem stara sie cos wymyslec przy strzyzniu lub uczesniu aby bylo inaczej bez radykalanych zmian bo wiem ze jestem ostrozna w experymentowaniu ale jej ufam.
Polecam
mariisol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-05, 20:11   #38
atrament
Raczkowanie
 
Avatar atrament
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 466
GG do atrament
Dot.: Fryzjer -Gdynia,GDańsk, Sopot, wherevere

ja polecam Club Alternative w Gdańsku głównym przy Madisonie- chyba Asia i Aneta ( w warkoczykach).
atrament jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 13:31   #39
Wisienkowa
Raczkowanie
 
Avatar Wisienkowa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 76
Dot.: Fryzjer -Gdynia,GDańsk, Sopot, wherevere

Dziewczyny może jeszcze któraś zna dobre salony w Trójmieście? Cena jest mi właściwie obojętna. Chciałabym zrobić sobie balejaż. Jestem strasznie zrażona do fryzjerów, ostatnio jedna fryzjerka zrobiła mi próbe na brązowych włosach blond pasemko, po czym stwierdziła, że jednak mi nie przefarbuje włosów i zostawiła to pasemko zamiast zdjąć kolor:/ Obcięła mi włosy z 7 cm, a prosiłam tylko końcówki:/ I okropna grzywke mi zrobiła przed brwi mimo iż chciałam taka na bok:/
Wisienkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 12:29   #40
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: Fryzjer -Gdynia,GDańsk, Sopot, wherevere

podbijam watek. Szukam dobrego fryzjera, ktory polozy mi na wlosy odpowiedni kolor i dobrze dopasuje ciecie do buzi i wloskow. Moze watek rozrusza sie i Gdańszczanki, Sopocianki i Gdynianki podpowiedza cos?

Chcialabym jak najszybciej zapisac sie na jakoms wizyte dodam
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 13:46   #41
NaamaH6669
Rozeznanie
 
Avatar NaamaH6669
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 975
Dot.: Fryzjer -Gdynia,GDańsk, Sopot, wherevere

Polecam fryzjerkę Magdę, która swój salon ma w Gdyni-Fikakowie. Świetnie radzi sobie z blondami i nie tylko. To jedyna osoba, która poradziła sobie z moimi trudnymi włosami. Ceny ma przystępne. Zainteresowanym mogę podać nr na PW.
NaamaH6669 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-20, 11:48   #42
maxijoa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 6
Dot.: Fryzjer -Gdynia,GDańsk, Sopot, wherevere

Witajcie,
nie zmianiam fryzjerow zbyt czesto, ostatnie 1,5 roku chodzilam z corka do pani Hani w Rumi. Caly czas bylo super, kolor utrzymywal swa swierzosc az do nastepnej wizyty (ok 6-7 tygodni). Ostatnia nasza wizyta to jakies nieporozumienie... dlugo by pisac co sie dzialo, mimo szczerych checi pani Hani, nakladania 3iej z kolei farby wlosy sa spalone i jakies takie "martwe". Obydwie z corka mamy teraz duzy problem. Ona ma bardzo (miala) zdrowe, dlugie, geste wlosy. Obecnie trudno je rozczesac :/
Moje sa krotkie i dosc cienkie, po ostatnim wynalazku na mojej glowie nie chca sie ukladac.
Szukam nowego miejsca, z dobrym stylista, ktora/y umie uzywac farb i nozyczek. Kiedys slyszalam dobre opinie o Alternative w Gdansku - nie wiem czy to jeszcze aktualne
Oczywiscie 3miasto najlepiej! Mieszkamy w Gdyni.
wdzieczna bede za informacje.
pozdrawiam
maxijoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 18:30   #43
Lolly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer -Gdynia,GDańsk, Sopot, wherevere

Ja polecam salon kris art na zaspie, długo nie mogłam sobie znaleźć odpowiedniego fryzjera a tam trafiłam na pana Krzyśka który ma wizję i wie co robi, przynajmniej ja jestem wniebowzięta Za ścięcie, rozjaśnienie i koloryzację zapłaciłam 200zł
Lolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 10:54   #44
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Fryzjer -Gdynia,GDańsk, Sopot, wherevere

Ja osobiscie mam bzika na punckie swoich wloskow, czesto do fryzjera nie chodze, ale zanim pojde to musze sie piec razy zastanowic gdzie o do kogo. Jestem ogolnie z Elblaga ale bardzo czestwo bywamy z chlopakiem w gdansku. Przy ostatnim wypadzie na weekend postanowilismy zaliczyc oboje fryzjera. Poczytalam troszke w internecie i poszlismy do Salonu DEJA VU w Sopocie (na monciaku, za Trzy Gracje)

Pierwszy raz w zyciu wyszlam tak zadowolona, trafilam na przesympatycznego Pana fryzjera, ktory spytal mnie co robimy, wytlumaczylam mniej wiecej o co mi chodzi. Podczas strzyzenia nie mialam pytan: dluzej? krocej? tak? siak?. To jak mnie ostrzgl przeszlo moje oczekiwania. Takze smalo polecam Cena za sttrzyzenie: 65 zł / damskie; 45 zł / meskie. Oczywiscie z modelowaniem )
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 09:14   #45
lookbook
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 289
Dot.: Fryzjer -Gdynia,GDańsk, Sopot, wherevere

Cytat:
Napisane przez atrament Pokaż wiadomość
ja polecam Club Alternative w Gdańsku głównym przy Madisonie- chyba Asia i Aneta ( w warkoczykach).

a jak Oni wyglądają cenowo?
robią "tradycyjne, nudne" fryzurki, czy też poszaleją ?
lookbook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 21:25   #46
aleksandraptolog
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer -Gdynia,GDańsk, Sopot, wherevere

nAJGORSZE ZE NA TYM FORUM,

ciagle reklamuje si na zmiane albo Alternative z Gdanska albo z Bogna z Wrzeszcza. Pani Bogna i tak straci cz[ klientów traktujac ich ja na tasmie w fabryce.

Ja i tak polecam Pana Piotra B. z Gdyni, zawsze traktuje klientów z klasa
aleksandraptolog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 14:47   #47
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Fryzjer -Gdynia,GDańsk, Sopot, wherevere

Cytat:
Napisane przez NaamaH6669 Pokaż wiadomość
Polecam fryzjerkę Magdę, która swój salon ma w Gdyni-Fikakowie. Świetnie radzi sobie z blondami i nie tylko. To jedyna osoba, która poradziła sobie z moimi trudnymi włosami. Ceny ma przystępne. Zainteresowanym mogę podać nr na PW.
Zgadzam się, najlepszy fryzjer u jakiego byłam. Profesjonalistka i to nie tylko od blond włosów Zakład na Fikakowie, obok Delicji. Ceny bardzo przystępne. Dość długo czeka się na wizytę, ale to tylko dobrze świadczy o tym zakładzie. Polecam
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 06:10   #48
Agamtb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 492
Dot.: Fryzjer -Gdynia,GDańsk, Sopot, wherevere

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
Zgadzam się, najlepszy fryzjer u jakiego byłam. Profesjonalistka i to nie tylko od blond włosów Zakład na Fikakowie, obok Delicji. Ceny bardzo przystępne. Dość długo czeka się na wizytę, ale to tylko dobrze świadczy o tym zakładzie. Polecam
Dziewczyny, czy któraś ma może tel. do tej Pani Magdy...nigdzie w sieci nie mogę nic znaleźć....plissss....
Agamtb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 08:00   #49
maxijoa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 6
Dot.: Fryzjer -Gdynia,GDańsk, Sopot, wherevere

Hej, po dluzszych poszukiwaniach udalo mi sie znalezc fajna babeczke, ktora rozumie co to zapuszczam, rozumie co to znaczy kiedy prosze o konkretna sprawe. Nie marudzi, nie zanudza jalowa gadka. Robi to co trzeba i efekty sa super! Umiejscowienie salonu tez jest jak dla mnie odpowiednie - Swietojanska 41 a fryzjerka ma na imie Alicja. Za 2 kolory, sciecie ulozenie itd z uzyciem bardzo fajnych kosmetykow 120pln. Bylam tam juz 3 razy i napewno dalej bede!
maxijoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-18, 15:26   #50
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Fryzjer -Gdynia,GDańsk, Sopot, wherevere

A w GDYNI kogo polecacie do ścięcia (właściwie wycieniowania) gęstych kręconych włosów i koloryzacji - najlepeij brązy)
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 08:01   #51
maxijoa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 6
Dot.: Fryzjer -Gdynia,GDańsk, Sopot, wherevere

No tak - nie napisalam, ze chodzi o ul. Swietojanska w Gdyni
maxijoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 17:39   #52
Mollinka
Zadomowienie
 
Avatar Mollinka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: królewskie miasto Kraków/ Gdynia
Wiadomości: 1 204
Dot.: Fryzjer -Gdynia,GDańsk, Sopot, wherevere

znacie może jakiegoś dobrego fryzjera w wejherowie? chodzi o strzyżenie
Mollinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 18:38   #53
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Fryzjer -Gdynia,GDańsk, Sopot, wherevere

na pewno nie polecam salonu Laurent w Gdyni.... porażka.... fryzjerki obgadują inne kilenki przy klientkach !!! co do obcinania też jest różnie.... nie polecam z tego salonu chłopaka.... nie pamiętam jak ma na imię
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 17:40   #54
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Fryzjer -Gdynia,GDańsk, Sopot, wherevere

W Sopocie jest drogo.
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 10:03   #55
karo3006
Raczkowanie
 
Avatar karo3006
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 485
Dot.: Fryzjer -Gdynia,GDańsk, Sopot, wherevere

Cytat:
Napisane przez klaudens Pokaż wiadomość
W Sopocie jest drogo.
Witam serdecznie, moim skromnym zdaniem w Sopocie nie wszędzie jest drogo. Byłam klienktą dwóch Sopockich Salonów, ale pozostałam wierna En Face przy ul.Niepodległosci, farbowanie(1kolor), strzyżenie i modelowanie to wydatek ok 140zł-zaznaczam ,że mam włoski średniej długości-takie do ramion. Fajna atmosfera, szybko i sprawnie-salon pracuje na Loreal-u. A co do "tego drugiego" salonu równiez wychodziłam zadowolona, jednak atmosfera,jaką stwarzały fryzjerki z "szefowa" na czele była nie do zniesienia...
karo3006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 13:19   #56
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Fryzjer -Gdynia,GDańsk, Sopot, wherevere

Wypowiadam się na podstawie jednej rzeczy, a mianowicie blond pasemek i podcięcia włosów ( średniej długości ) . Wszedzie w Sopocie spiewali mi powyzej 150zł lub min 150zł. W Gdańsku można już zrobić takie pasemka od 80zł .
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 15:01   #57
karo3006
Raczkowanie
 
Avatar karo3006
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 485
Wink Dot.: Fryzjer -Gdynia,GDańsk, Sopot, wherevere

Cytat:
Napisane przez klaudens Pokaż wiadomość
Wypowiadam się na podstawie jednej rzeczy, a mianowicie blond pasemek i podcięcia włosów ( średniej długości ) . Wszedzie w Sopocie spiewali mi powyzej 150zł lub min 150zł. W Gdańsku można już zrobić takie pasemka od 80zł .
Hmn...jasne,różnie to bywa, pare miesięcy temu szukałam fryzjera we Wrzeszczu, chciałam po pracy skoczyć na szybkie modelowanie, obdzwoniłam kilka salonów i... barrdzo sie zdziwiłam- 60-75 zł-standart A w Sopocie 60 płace ze strzyżeniem. Z kolei (ok roku temu) innym razem mega sie naciełam na fryzjera, również we wrzeszczu- za kilka refleksów na brązowych włosach zapłaciłam 170PLN!!! Byłam w szoku bo w Sopocie za refleksy + farbowanie na brąz reszty włosów płaciłam 150-maks 160zł.No cóz tak wyglądają mniej wiecej moje doświadczenie z fryzjerami z trójmiasta-chociaż to tak na prawde -malutki fragmencik...
Ps. Nie mam na celu podważać innych opinii, chciałam tylko zaznaczyć ,że w Sopocie też można znaleść dobrego fryzjera, który za swoją usługę kasuje przyzwoite sumki
karo3006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 13:12   #58
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Fryzjer -Gdynia,GDańsk, Sopot, wherevere

Dobra to btw Macie taniego fryzjera odnosnie balejazu? Może byś Sopot gdańsk, nie gdynia, cena do 120zł
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 12:52   #59
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: Fryzjer -Gdynia,GDańsk, Sopot, wherevere

a może któraś z Was może mi polecić jakiegoś fryzjera z całego Trójmiasta (i okolic, a co tam) który POTRAFI ściąć i wycieniować kręcone włosy? bo niestety jeszcze nie spotkałam żadnego z taką umiejętnością... najlepiej żeby i ceny nie był wygórowane
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 15:37   #60
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Fryzjer -Gdynia,GDańsk, Sopot, wherevere

Dzisiaj byłam w salonie Nika w Oliwie, moja mama wczoraj. Obie zadowolone ze sciecia i balejażu i w dodatku tania. Ścinała nas młoda dziewczyna, bardzo sympatyczna .
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-23 15:45:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:52.