suche wlosy, celulitis - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-04, 20:32   #1
Paula_1992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3

suche wlosy, celulitis


witajcie jestem nowa na forum, przepraszam jesli napisalam w zlym temacie czy cos :P Otoz, mam 2 pytania i mam nadzieje ze mi jakos doradzicie podajac sprawdzone przez was kosmetyki.
1. Mam naturalnie krecone wlosy, i denerwuje mnie to ze po rozczesaniu czasem powstaje na glowie siano :/ uzywam pianki ale chcialam zapytac czy nie znacie moze jakiegos dobrego kosmetyku ktory zapobiegnie powstawaniu tej szopy na glowie? jakis wygladzajacy szampon moze? wiem ze jest duzo takich na rynku dlatego pytam tu aby dostac sprawdzone przez was produkty
czasem prostuje wlosy ale sa one proste przez max pol godziny choc uzywam preparatu przed prostowaniem a potem lakieru do wlosow.. moze w tym tez jakos poradzicie?
2. od zeszlego roku sporo przytylam ;( no i na nogach i pupie zauwazylam celulit.. mam zamiar wziac sie za odchudzanie ale wiem ze celulit juz nie zejdzie.. znacie moze jakis dobry, sprawdzony preparat zeby chociaz zmniejszyc widocznosc celulitu?
Paula_1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 11:41   #2
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: suche wlosy, celulitis

Cytat:
Napisane przez Paula_1992 Pokaż wiadomość
witajcie jestem nowa na forum, przepraszam jesli napisalam w zlym temacie czy cos :P Otoz, mam 2 pytania i mam nadzieje ze mi jakos doradzicie podajac sprawdzone przez was kosmetyki.
1. Mam naturalnie krecone wlosy, i denerwuje mnie to ze po rozczesaniu czasem powstaje na glowie siano :/ uzywam pianki ale chcialam zapytac czy nie znacie moze jakiegos dobrego kosmetyku ktory zapobiegnie powstawaniu tej szopy na glowie? jakis wygladzajacy szampon moze? wiem ze jest duzo takich na rynku dlatego pytam tu aby dostac sprawdzone przez was produkty
czasem prostuje wlosy ale sa one proste przez max pol godziny choc uzywam preparatu przed prostowaniem a potem lakieru do wlosow.. moze w tym tez jakos poradzicie?
2. od zeszlego roku sporo przytylam ;( no i na nogach i pupie zauwazylam celulit.. mam zamiar wziac sie za odchudzanie ale wiem ze celulit juz nie zejdzie.. znacie moze jakis dobry, sprawdzony preparat zeby chociaz zmniejszyc widocznosc celulitu?
witaj. jak przeszukasz to forum, to znajdziesz wątki z radami na te problemy w prawym górnym rogu strony masz przycisk "Przeszukaj to forum" - miłego surfowania
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 13:34   #3
krd
Raczkowanie
 
Avatar krd
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 172
Dot.: suche wlosy, celulitis

Cytat:
Napisane przez Paula_1992 Pokaż wiadomość
witajcie jestem nowa na forum, przepraszam jesli napisalam w zlym temacie czy cos :P Otoz, mam 2 pytania i mam nadzieje ze mi jakos doradzicie podajac sprawdzone przez was kosmetyki.
1. Mam naturalnie krecone wlosy, i denerwuje mnie to ze po rozczesaniu czasem powstaje na glowie siano :/ uzywam pianki ale chcialam zapytac czy nie znacie moze jakiegos dobrego kosmetyku ktory zapobiegnie powstawaniu tej szopy na glowie? jakis wygladzajacy szampon moze? wiem ze jest duzo takich na rynku dlatego pytam tu aby dostac sprawdzone przez was produkty
czasem prostuje wlosy ale sa one proste przez max pol godziny choc uzywam preparatu przed prostowaniem a potem lakieru do wlosow.. moze w tym tez jakos poradzicie?
2. od zeszlego roku sporo przytylam ;( no i na nogach i pupie zauwazylam celulit.. mam zamiar wziac sie za odchudzanie ale wiem ze celulit juz nie zejdzie.. znacie moze jakis dobry, sprawdzony preparat zeby chociaz zmniejszyc widocznosc celulitu?
Odnośnie włosów to myślę,że interesujące Cię informacje znajdziesz w 'pytaniach do fryzjerki' w wątku dla kręconowłosych.
Jeśli chodzi o celluliut to napiszę w skrócie,że najważniejsza jest odpowiednia dieta i ruch,a wspomagająco możesz stosować wiele metod np. drenaż limfatyczny, jonoforezę, elektrostymulacje, prądy zmienne, body wraping i wiele wiele innych(w zależności od możliwości finansowych) Od siebie dodam,że za bardzo skuteczny wspomagacz uważam chińskie bańki + masaż ręczny. To tylko taka krótka wzmianka. Musisz przeszukać forum,bo są już takie wątki.
krd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:09.