Szampon i odżywka Hair Jazz - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-08, 10:27   #91
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Tak. Ja dziś zauważyłam :/
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 10:39   #92
Agucha1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 8
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Spoko dziewczynki pisałam do nich już i odpisali że usprawniają serwery i niebawem strona znów będzie w użyciu, ale wam powiem , że po waszych ostatnich wiadomościach zaczęłam się bać że coś nie tak ale mi naprawdę włoski urosły
Agucha1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 12:10   #93
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

odp mi na zapytania na prv na fb:
Twoje zamówienie jest wysyłane. I powinny pojawić się w piątek - sobotę, lub na początku nowego tygodnia.
Kurier powinien poinformować Cię przed dostawą przez e-mail lub telefon.
Pozdrawiam

więc może oni z zagranicy gdzie to wysyłają?....
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 12:23   #94
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Mnie ostatnio wyslali dokladnie, slowo w slowo, taką samą wiadomość.
A teraz nie odpisuja nic
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 12:46   #95
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

i własnie dostałam maila z nr przesyłki ;]
Firma HARMONY LIFE, za pośrednictwem DPD POLSKA,......

Śledzenie losów przesyłki dostępne od dzisiaj po 22:00.
Kwota do pobrania przez kuriera : 111 PLN.
Przewidywany termin doręczenia to następny dzień roboczy .

załapałam się jeszcze na 99zł za zestaw....
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 13:25   #96
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

tez juz dostalam nr z DPD - co nie zmienia faktu ze jestem zniesmaczona blokowaniem mnie na FB
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 17:06   #97
kindziur
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
Wiadomości: 28
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Mnie też zablokowali na fb. Kobitka wstawiła dwa zdjęcia 'przed/po" robione w tej samej pozie. Naturalnie włosy były bardziej okazałe, jednakże gdy w komencie zwróciłam uwagę, że na obydwóch zdjęciach butelki Hairjazz i Glisskur na umywalce stoją w identycznej pozycji i coś jest nie tak zostałam od razu zablokowana. Komentarze tajemniczo "wyparowały"
kindziur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-08, 17:07   #98
Mia1385
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 3
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Do mnie przyjdzie zestaw jutro
Bardzo jestem ciekawa działania
Mia1385 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 17:23   #99
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez kindziur Pokaż wiadomość
Mnie też zablokowali na fb. Kobitka wstawiła dwa zdjęcia 'przed/po" robione w tej samej pozie. Naturalnie włosy były bardziej okazałe, jednakże gdy w komencie zwróciłam uwagę, że na obydwóch zdjęciach butelki Hairjazz i Glisskur na umywalce stoją w identycznej pozycji i coś jest nie tak zostałam od razu zablokowana. Komentarze tajemniczo "wyparowały"
Widziałam fotki i zwróciłam na to uwage po twoim komentarzu. Masz rację, laska cos zrobiła z włosami, może doczepiła pasmo aby gęściej wygladały i zadarła głowe do góry aby włosy były dłuższe. Butelki ustawione identycznie, zwrócone w ten sam sposób etykietami.
Zreszta po jej ortografii widać było, że nawet tak drobne oszustwo jej nie wyjdzie
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 17:26   #100
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez kindziur Pokaż wiadomość
Mnie też zablokowali na fb. Kobitka wstawiła dwa zdjęcia 'przed/po" robione w tej samej pozie. Naturalnie włosy były bardziej okazałe, jednakże gdy w komencie zwróciłam uwagę, że na obydwóch zdjęciach butelki Hairjazz i Glisskur na umywalce stoją w identycznej pozycji i coś jest nie tak zostałam od razu zablokowana. Komentarze tajemniczo "wyparowały"
mnie też usuwają.

napisałam że ten skład nie zachwyca jeśli chodzi o porost a dwa że nie widzę ANI JEDNEGO negatywnego komentarza co jest dziwne, wszystkie komentarze o tym że super rosną a zawsze jest że na kogoś działa a na kogoś nie - usunęli

próbowałam raz jeszcze pisać - usunęli
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 17:33   #101
kindziur
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
Wiadomości: 28
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Też dlatego warto szukać info właśnie na takich niezależnych forach i blogach. Wiadomo, że firma na swojej stronie zlikwiduje wszystko co może zaszkodzić produktowi (negatywne opinie). Gdyby to naprawdę było do niczego nie byłoby rezultatów popartych zdjęciami.
Ale każda głowa reaguje inaczej...Na jednego zadziała bardziej na innego mniej. Wspierajmy się kobitki a jeśli mówią że coś nie działa to my im pokażmy ze się mylą
kindziur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-08, 17:45   #102
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

ja zrobiłam dziś test, wyrwałam sobie 3 włosy, naniosłam HJ i poczekałam 15 minut. Chciałam sprawdzić czy ciągną się na prawdę jak guma. Tak.. niestety rozciągają się bardzo, Co prawda nie zauważyłam tego na głowie - widać suche już się nie naciągają, ale jednak.
Mogłam je rozciągnąć o ok 1,5 cm, choć potem wracał do swojej długości - tak jak gumka. Na koniec pociągnęłam na prawdę mocno i włosy pękły.
Mnie, bez ściemy - rosną włosy bardzo szybko po ich HJ, ale coraz mocniej obawiam się skutków ubocznych
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 18:31   #103
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

ile czeka się na te kosmetyki?

czyli ten skład działa super na porost włosów tak? od trzymania parenaście minut na skalpie co parę dni szamponu i potem odżywki, włosy rosną jak szalone?
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 18:45   #104
kindziur
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
Wiadomości: 28
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Sweet_nuka Pokaż wiadomość
ja zrobiłam dziś test, wyrwałam sobie 3 włosy, naniosłam HJ i poczekałam 15 minut. Chciałam sprawdzić czy ciągną się na prawdę jak guma. Tak.. niestety rozciągają się bardzo, Co prawda nie zauważyłam tego na głowie - widać suche już się nie naciągają, ale jednak.
Mogłam je rozciągnąć o ok 1,5 cm, choć potem wracał do swojej długości - tak jak gumka. Na koniec pociągnęłam na prawdę mocno i włosy pękły.
Mnie, bez ściemy - rosną włosy bardzo szybko po ich HJ, ale coraz mocniej obawiam się skutków ubocznych
Kochana, włosy same w sobie mają zdolność rozciągania sie nawet ponad te 1,5cm i wracania do pierwotnego kształtu. Im bardziej się rozciągnie tym włos może więcej wytrzymać -->jest zdrowszy. Dlatego, gdy intensywnie je czeszesz bądź ciasno ściągasz gumką nie łamią sie jak surowy makaron spagetti. Twoja skóra też sie rozciągnąć do maksimum (ciąża) a potem wraca do siebie To podstawy ze szkoły.
kindziur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 18:49   #105
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

No nie wiem.. sucha część tych wyrwanych włosków w ogole nie dała się naciągnąć
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 19:26   #106
kindziur
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
Wiadomości: 28
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Sweet_nuka Pokaż wiadomość
No nie wiem.. sucha część tych wyrwanych włosków w ogole nie dała się naciągnąć
Rozciągliwość włosa jest indywidualną cechą. Oczywiście zależy również jaki jest stan włosów...Czy nie są tępe, zniszczone intensywną stylizacją itp...

Gdy ja po drugim 9msc zapuszczaniu ścinałam swoje piórka, 'do wyrzucenia' było ponad 6cm z 9cm które zapuściłam. Stan tych 6cm wprawił w totalne osłupienie moją fryzjerkę (aż zawołała praktykantkę i koleżanki żeby pokazać ) Guma! guma! guma! Powód: za gorąca prostownica i brak nawilżenia.

Cóż, rozciągliwość i stan włosa musisz ocenić swoim okiem
kindziur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 20:03   #107
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Nie rozumiem cię teraz. Piszesz że im włosy elastyczniejsze, tym zdrowsze, a zaraz potem że prostownica i brak nawilżenia sprawiły, że twoje 6 cm było gumą?

Mniejsza z tym, nie o tym jest wątek.

Ja w niedziele będę porównywać nie tyle odrost, co foto długości włosów - bo w niedziele wybija miesiąc stosowania
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 20:46   #108
kindziur
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
Wiadomości: 28
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Sweet_nuka Pokaż wiadomość
Nie rozumiem cię teraz. Piszesz że im włosy elastyczniejsze, tym zdrowsze, a zaraz potem że prostownica i brak nawilżenia sprawiły, że twoje 6 cm było gumą?

Mniejsza z tym, nie o tym jest wątek.

Ja w niedziele będę porównywać nie tyle odrost, co foto długości włosów - bo w niedziele wybija miesiąc stosowania
Tak. Moja guma była na zasadzie "roztopienia sie i ponownego zastygnięcia" włosa. To raczej nie była zdrowa elastyczność.

Czekam na Twoją relacje

Edytowane przez kindziur
Czas edycji: 2015-01-08 o 20:47
kindziur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 21:17   #109
milka1989k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 11
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Czesc Dziewczęta.Razem z kumpelka która jest inż ds. budowy kosmetyków sprawdziłysmy dokładnie składy. Ten szampon i odzywkę nalezy traktować jak kurację, na pewno poprawi to stan włosów oraz je wzmocni. Na każdego działa to w sposób indywidualny. Moze to na poczatku plątać włosy i sprawiać wrażenie cięzkich. Tak działa niestety. Czekamy wiec na przesyłkę i spróbujemy co to da Nie bójcie się, nie powinno miec to skutków ubocznych.
milka1989k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-08, 22:45   #110
hahihehy
Rozeznanie
 
Avatar hahihehy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Bdg/Poz
Wiadomości: 570
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez milka1989k Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczęta.Razem z kumpelka która jest inż ds. budowy kosmetyków sprawdziłysmy dokładnie składy. Ten szampon i odzywkę nalezy traktować jak kurację, na pewno poprawi to stan włosów oraz je wzmocni. Na każdego działa to w sposób indywidualny. Moze to na poczatku plątać włosy i sprawiać wrażenie cięzkich. Tak działa niestety. Czekamy wiec na przesyłkę i spróbujemy co to da Nie bójcie się, nie powinno miec to skutków ubocznych.
Brzmi jak kryptoreklama...

To ja jako niezależny użytkownik powiem, że u mnie nie wystąpiło rozciąganie się włosów. Ale regeneracji też nie było. Tylko porost i zmniejszenie wypadania.
__________________
2A-3A/F/iii


blogujemy (nie tylko) włosowo
naturalna pielęgnacja, kosmetyki DIY, recenzje, teoria pielęgnacji włosów i inne
hahihehy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 08:03   #111
milka1989k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 11
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez hahihehy Pokaż wiadomość
Brzmi jak kryptoreklama...

To ja jako niezależny użytkownik powiem, że u mnie nie wystąpiło rozciąganie się włosów. Ale regeneracji też nie było. Tylko porost i zmniejszenie wypadania.
Nikt tu nie robi kryptoreklamy nikomu, poprostu swoje opinie przedstawiam, poniewaz dziewczyny zastanawialy się czy jest to bezpieczne nie rozumiem podejscia ale ok.
milka1989k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 08:15   #112
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
ile czeka się na te kosmetyki?

czyli ten skład działa super na porost włosów tak? od trzymania parenaście minut na skalpie co parę dni szamponu i potem odżywki, włosy rosną jak szalone?
up
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 08:44   #113
cooltown
Raczkowanie
 
Avatar cooltown
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 345
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Od razu uprzedzam, że to nie reklama ani firma mnie nie kupiła Uprzedzam wcześniej, bo widziałam że niektóre z Was mają wybujałą wyobraźnię

1 stycznia zobaczyłam reklamę na fcb tego magicznego specyfiku, zainteresował mnie, nie powiem
Po wnikliwym przeczytaniu składu, wyszukiwaniu opinii na temat tego specyfiku, w końcu go zamówiłam 2 stycznia

Wczoraj otrzymałam informację, że paczka została nadana, a przed chwilą sprawdziłam że kurier już ją ma dla mnie

Generalnie nie wiem, dlaczego wypowiadają się tu osoby, które specyfiku nie miały nawet w ręku i narzekają na niego. Skoro nie widziałyście na sobie efektów to czemu krytykujecie?

Odnośnie komentarzy na fcb, rzeczywiście widziałam że były one kasowane, ale pokażcie mi profili jakiejkolwiek firmy, która nie kasuje komentarzy? Kasują wszyscy! Bez wyjątków!

Dla mnie kwota 99zł + koszt wysyłki nie jest jakiś niesamowicie duży, dlatego zamówiłam zestaw bez większych oporów, a z czystej ciekawości. Nie wierzę w cuda, ale może akurat

Jeśli uważacie, że to bujda to po prostu nie kupujcie i tyle
__________________
"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość"
cooltown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 09:04   #114
xmajtajx
Rozeznanie
 
Avatar xmajtajx
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 570
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Sweet_nuka Pokaż wiadomość
Widziałam fotki i zwróciłam na to uwage po twoim komentarzu. Masz rację, laska cos zrobiła z włosami, może doczepiła pasmo aby gęściej wygladały i zadarła głowe do góry aby włosy były dłuższe. Butelki ustawione identycznie, zwrócone w ten sam sposób etykietami.
Zreszta po jej ortografii widać było, że nawet tak drobne oszustwo jej nie wyjdzie
Chodzi o jakąs Doris coś tam, tak?
Też to widziałam. Włosy na drugim zdjęciu są zwyczajnie sklonowane, inaczej "dorobione" w photoshopie, corelu, bądź innym nawet prostym programie graficznym, widać to po rozmytych końcówkach.
A więc ściema. W ogóle to słownictwo, oczy bolą

Właśnie dostałam wiadomość od kuriera, że dziś dostanę paczkę z HJ, jednak nie chcę jej odebrać. Pisałam już w tej sprawie do harmonyplus oraz do DPD, że po prostu zaszło nieporozumienie i nie chcę tej paczki.
Mam nadzieję, że nie grożą mi w związku z tym żadne finansowe konsekwencje, co myślicie?
Przeprosiłam harmony za kłopot i że oddam za wysyłkę ale napisali, że nie trzeba i nie mam się martwić. W DPD napisali, że nie mam obowiązku przyjmowania przesyłki, ale nic o dodatkowych kosztach.

Chodzi o to, że dla włosów byłabym w stanie wydać te 121 zł ale im więcej czytam to stwierdziłam, że na HJ to raczej pieniądze wyrzucone w błoto i lepiej zainwestować w jakieś olejki, wcierki i odżywki, czy iść do fryzjera zrobić sobie saunę niż takie cuda.

Myślicie dziewczyny, że dobrze robię czy może jednak warto zainwestować i zaryzykować?
__________________
I wiem, że przetrwam bo wiem co to klęska, zemsta i smak zwycięstwa...


..A.. Nasz wielki dzień - 23.08.2014r.
Proszę Cię, mów mi jak najczęściej, że jesteś... że zawsze już będziesz...
xmajtajx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 09:07   #115
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez cooltown Pokaż wiadomość
Odnośnie komentarzy na fcb, rzeczywiście widziałam że były one kasowane, ale pokażcie mi profili jakiejkolwiek firmy, która nie kasuje komentarzy? Kasują wszyscy! Bez wyjątków!


Ja znam conajmniej 20 takich firm, bo pracowałam w social media i prowadziłam fanpage firm.

Mieliśmy ZAKAZ kasowania komentarzy negatywnych, trzeba było na nie odpowiadać, jeśli chciało się utrzymać dobre imie firmy.

Kasować moglismy tylko SPAM i wulgarne komentarze.

ale NIGDY, PRZENIGDY negatywnych opinii



dlatego to mnie martwi w tej firmie i sprawia że nie budzi mojego zaufania.
prezciez normalne ze sa zawsze jakies minusy, a fanpge ktory ma same super komentarze jest dla mnie oszustwem po prostu.

stad waham sie nad kupnem, bo prowadza taka polityke.
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 09:20   #116
cooltown
Raczkowanie
 
Avatar cooltown
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 345
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Sklepy sieciówki kasują, drogerie sieciówki kasują, gastronomia kasuje, nie oszukujmy się, żyjemy gdzie żyjemy i ewidentnie komentarze są usuwane
Jeden jest uczciwy i komentarze zostawia, ale 100 innych nie, i kasują komentarze

Generalnie uważam, że jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia, to niech nie kupuje i po bólu
__________________
"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość"
cooltown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 09:25   #117
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Friese - ja używam co 2-4 dni od miesiąca, na przemian z Castor Oil i włosy rosną fajnie i są fajne. Myslę, że jak będziesz używać co 2 dzień po parenaście minut, to będziesz zadowolona

xmajtajx - ja na twoim miejscu bym odebrała. Po tygodniu kręciłam nosem, ale po prawie miesiącu - polecam, moje włosy nie ucierpiały, rosną szybko, są ładne, dobrze się układają i mniej przetłuszczają.
A co do tej Doris z FB, myślę, że ona nawet nie była opłacona, co na siłe szukała poklasku i zainteresowania jej osobą, abyśmy jej zazdrościli włosków.
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 09:31   #118
kindziur
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
Wiadomości: 28
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez xmajtajx Pokaż wiadomość
Chodzi o jakąs Doris coś tam, tak?
Też to widziałam. Włosy na drugim zdjęciu są zwyczajnie sklonowane, inaczej "dorobione" w photoshopie, corelu, bądź innym nawet prostym programie graficznym, widać to po rozmytych końcówkach.
A więc ściema. W ogóle to słownictwo, oczy bolą

Właśnie dostałam wiadomość od kuriera, że dziś dostanę paczkę z HJ, jednak nie chcę jej odebrać. Pisałam już w tej sprawie do harmonyplus oraz do DPD, że po prostu zaszło nieporozumienie i nie chcę tej paczki.
Mam nadzieję, że nie grożą mi w związku z tym żadne finansowe konsekwencje, co myślicie?
Przeprosiłam harmony za kłopot i że oddam za wysyłkę ale napisali, że nie trzeba i nie mam się martwić. W DPD napisali, że nie mam obowiązku przyjmowania przesyłki, ale nic o dodatkowych kosztach.

Chodzi o to, że dla włosów byłabym w stanie wydać te 121 zł ale im więcej czytam to stwierdziłam, że na HJ to raczej pieniądze wyrzucone w błoto i lepiej zainwestować w jakieś olejki, wcierki i odżywki, czy iść do fryzjera zrobić sobie saunę niż takie cuda.

Myślicie dziewczyny, że dobrze robię czy może jednak warto zainwestować i zaryzykować?
Tak dokładnie o nią chodzi Odpisywała że "nie interesudom" ją nasze komenty
Móje spostrzeżenie nadal istnieje gdy kliknę bezpośrednio na zdjęcie Na moment dzisiejszy są dwa komentarze czujące podstęp z 6 stycznia.Ciekawe kiedy je usuną

Jeśli nie zaryzykujesz to nigdy nie dowiesz się czy dla Ciebie było warto... 120zł to nie mało pieniędzy ale myśle, że w ciągu msc potrafimy wydać więcej na nasze zachcianki
kindziur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 09:33   #119
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Sweet_nuka Pokaż wiadomość
Friese - ja używam co 2-4 dni od miesiąca, na przemian z Castor Oil i włosy rosną fajnie i są fajne. Myslę, że jak będziesz używać co 2 dzień po parenaście minut, to będziesz zadowolona

xmajtajx - ja na twoim miejscu bym odebrała. Po tygodniu kręciłam nosem, ale po prawie miesiącu - polecam, moje włosy nie ucierpiały, rosną szybko, są ładne, dobrze się układają i mniej przetłuszczają.
A co do tej Doris z FB, myślę, że ona nawet nie była opłacona, co na siłe szukała poklasku i zainteresowania jej osobą, abyśmy jej zazdrościli włosków.
na ile starczyc moze ten szampon i odzywka jesli myje co 2 dzien?
Sweet_nuka dziekuje ze mi odp.


dziwne, platnosc przy odbiorze a na ich stronie jest napisane:

Pamiętaj, że nie realizujemy przesyłek płatnych przy odbiorze.
http://harmonyplus.pl/regler-for-inkop
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2015-01-09 o 09:45
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 09:40   #120
xmajtajx
Rozeznanie
 
Avatar xmajtajx
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 570
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Ach... Sama już nie wiem. Z jednej strony jestem bardzo ciekawa wypróbowania tego na swojej głowie a z drugiej jak sobie pomyśle ile trzeba pracować na to nędzne 100zł a nie da to rezultatu to mi żal

A co do pani bez słownika pewnie masz rację

Czy oprócz HJ stosujesz coś jeszcze na porost?

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Cytat:
Napisane przez kindziur Pokaż wiadomość
Jeśli nie zaryzykujesz to nigdy nie dowiesz się czy dla Ciebie było warto... 120zł to nie mało pieniędzy ale myśle, że w ciągu msc potrafimy wydać więcej na nasze zachcianki
Zgadza się
Może nawet nie na zachcianki ale same zakupy spożywcze, jedna wizyta w spożywczaku i już mam szampon, druga i mam odżywkę
__________________
I wiem, że przetrwam bo wiem co to klęska, zemsta i smak zwycięstwa...


..A.. Nasz wielki dzień - 23.08.2014r.
Proszę Cię, mów mi jak najczęściej, że jesteś... że zawsze już będziesz...
xmajtajx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-09 13:05:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:25.