Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-29, 11:43   #2281
Darkana
Raczkowanie
 
Avatar Darkana
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 156
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Z tego co ja wiem to ten żel pomaga poprawić wygląd nowych i istniejących już blizn
Darkana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-10, 00:47   #2282
c6b6756720a205d307becdde1d052a7f45362f96_64ed273165c68
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 647
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Dziewczyny, miała któraś z was zabiegi z laserem? Jakie koszta, ile trwała regeneracja i czy nie wpłynęło to na przyśpieszenie starzenia się skóry?
c6b6756720a205d307becdde1d052a7f45362f96_64ed273165c68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-11, 14:14   #2283
basia0707
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 229
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

[1=c6b6756720a205d307becdd e1d052a7f45362f96_64ed273 165c68;75354131]Dziewczyny, miała któraś z was zabiegi z laserem? Jakie koszta, ile trwała regeneracja i czy nie wpłynęło to na przyśpieszenie starzenia się skóry?[/QUOTE]

Podpinam się pod wypowiedź , również chętnie bym się dowiedziała
basia0707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-16, 22:41   #2284
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Czytam z zainteresowaniem, co piszecie, ja mam 37 lat, rozszerzone pory, cere mieszana,. tlusta w strefie t I liczne przebarwienia I niestety na nosie 3 blizny po ospie w dziecinstwie brrr ... Of jakiegos czasu smaruje sie na noc zelem aloesowym na zmiane z serum zielonym bielendy I olejkiem z wiesiolka. Efekt: moja cera sie uspokoila, pory sa zwezone, pieknie sie trzyma makijaz I ujednolicil mi sie koloryt skory. Dodatkowo zelem smaruje nogi po depilacji, dziala rewelacyjnie
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-18, 12:10   #2285
kingagr1222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 12
Exclamation laser na blizny po trądziku

Witam mam pytanie robił ktoś zabieg laserem na blizny po trądziku? Ja chciałabym się wybrać w październiku i trochę się boje. czy to jest skuteczne? jak to wygląda? cena? leczenie po? czy nie będzie gorzej? itp. i czy skóra twarzy musi być dobrze wyleczona?
__________________
kingagr1222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-19, 04:19   #2286
Perlowe Wlosy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 270
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Witajcie

Czy ktoras z was robila wlasnej roboty Serum witaminy C
i zamiast proszku witaminy C -Kwasu askorbinowego dostepnego w sklepach z polproduktami,uzyla naturalnego Camu Camu? (owoc ktory zawiera najwiecej witaminy C z owocow dostepnych na planecie)




Zmieszalam 6 lyzeczek wody destylowanej(do zelazek)
z 1 lyzka Aloe Vera + 1/4 lyzeczki superfood proszku- Camu Camu,wymieszalam.Trzymam w lodowce okres 1 tygodnia.


I mam pytanie czy zamiast wody do zelazek moglabym uzyc czystej wody rozanej,takiej ktorej dodaje sie do ciast (bez cukru) ?
__________________
NIC nie oszpeca czlowieka bardziej niz BRZYDKI CHARAKTER.


KSIEZNICZKA to KOBIETA ktora zaznala co to CIERPIENIE,odrzucenie,bol ,glod.
WIECZNIE samotna przez zycie i ta jej TAJEMNICA w oczach przezytego zycia.
I ONA wciaz zyje...
-----------------------------------------------------------
Perlowe Wlosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-19, 18:29   #2287
Lunarosa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3
Dot.: laser na blizny po trądziku

Cytat:
Napisane przez kingagr1222 Pokaż wiadomość
Witam mam pytanie robił ktoś zabieg laserem na blizny po trądziku? Ja chciałabym się wybrać w październiku i trochę się boje. czy to jest skuteczne? jak to wygląda? cena? leczenie po? czy nie będzie gorzej? itp. i czy skóra twarzy musi być dobrze wyleczona?
Ja robiłam, zaczęłam pod koniec września 2016 r., miałam 4 zabiegi w w odstępach 6-tygodniowych, w styczniu tego roku ostatni, więc minęło ponad 6 miesięcy od serii. Robiłam w Lublinie, mam problem tylko z policzkami, płaciłam po 600 zł za zabieg. Moje blizny to bardziej nierówności niż dołki. Efekt? Żaden, nie ma najmniejszego wygładzenia, to jest również zdanie otoczenia, nie ma różnicy. Zabiegi wykonywał niby doświadczony lekarz. Najpierw nakładano mi krem znieczulający, tak na 40 minut. Potem lekarz przez jakieś 15 minut dziurkował twarz wiązką lasera. Najpierw mi powiedziano, że może boleć, pytano mnie o skalę bólu, oceniałam zabiegi zawsze na 2. Ostatni bolał tak na 6. Po zabiegu twarz jest schładzana. Ma się uczucie gorąca i pulsowania twarzy, ale nie jest to aż tak silne uczucie żeby nie można było funkcjonować. Twarz się czerwona, z bliska widać mnóstwo dziurek. Goiłam się w ciągu 4 dni. Przez 3 dni twarz jest wrażliwa i nie można nakładać makijażu, najlepiej posiedzieć w domu, regenerować się. Potem następuje delikatne złuszczenie i opuchlizna przez kilka dni która wypycha blizny do góry i człowiek się cieszy, że jest efekt. Po tygodniu blizny wracają do swojej postaci i tak jest za każdym razem. Mówiono mi, że po serii trzeba odczekać z pół roku i będzie efekt, nie ma. Byłam u innego lekarza medycyny estetycznej na konsultacji, powiedział mi, że blizn zanikowych nie da się usunąć i trzeba się nastawić na leczenie a nie na wyleczenie, po czym zaproponował jakieś nici liftingujące, które trzeba co 6 miesięcy wprowadzać. Zwiałam stamtąd czym prędzej, zostawiając za taką radę 150 zł. Obecnie już nie wiem czy komuś laser pomógł czy to tylko jedno wielkie oszustwo. Nie wiem czy lekarz zawiódł. Jestem tak rozczarowana i czuję się oszukana, bo lekarz mi powiedział, że oczywiście nie przywróci mi gładkości idealnej ale będą prawie niewidoczne i że robi się 3-4 zabiegi. Widział, że nie ma efektu i ja widziałam, ale ciągle miałam nadzieję, że zrobię serię i coś się poprawi. Pamiętam jeszcze jak po ostatnim zabiegu mówił, że do zobaczenia za pół roku. Nie wiem w jakim celu, ocena efektów czy kolejna seria która nic nie da oprócz straty kasy.
Lunarosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-07, 21:21   #2288
Stefciu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 15
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Więc tak byłem dzisiaj w gabinecie medycyny estetycznej w sprawie poprawy wyglądu mojej twarzy a dokładnie blizny potrądzikowe 7lat przebarwienia no i stwierdziła rumień w obrębie policzków. Rozpiska mi jakie zabiegi będę musiał przejść wszystkich jest 11
Wypisze je teraz po kolei
Mikodembrazja 2 zabiegi 199zl za 1
Mikrodembrazja + kwas migdałowy 1 zabieg 299
Kwas Tca (najbardziej złuszczający) 1-2 zabiegi 199zl
Karboksyterapia 3 zabiegi 199zl
Mezoterapia 3 zabiegi 350zl
No i na końcu osocze bogato płytkowe 1 zabieg 649zl
Naprawdę sporo ostateczną cena z wszystko wyniosła 3100zl
I co mi na to powiecie ?
Stefciu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-29, 23:37   #2289
pyQt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 8
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Mmmm trochę odkopię temat żeby podzielić się moimi spostrzeżeniami z walki z bliznami.
Lat 31, blizny po syfach z okresu dojrzewania + rozszerzone pory (również pozostałość pryszczy).
Przez ostatnich kilka miesięcy zrobiłem:
- wrzesień i październik 2017, RF mikroigłowa (Infini RF)
- grudzień 2017, styczeń i luty 2018, laser frakcyjny ablacyjny (Luthronic) połączony z osoczem bogatopłykowym
Łącznie jakieś 7500 zł. Efekty średnie jeżeli nie znikome. Jak się kogoś zapytam czy widzi poprawę to jest takie mało zdecydowane potwierdzenie, ja tak średnio coś dostrzegam, głównie poprawa jakości skóry, ale blizny jakoś specjalnie nie ruszyły. Oczywiście każdy lekarz zapewniał mnie, że przy moich dosyć płytkich bliznach po 3 zabiegach laserem powinna być już duża, satysfakcjonująca poprawa a w ogóle takie blizny to da się całkiem usunąć. No to są 3 zabiegi oraz kilka innych (terapia łączona daje podobno najlepsze rezultaty) i co? I ch*j chce się napisać Myślałem, że jak pójdę do znanego specjalisty, że jak sięgnę głębiej do kieszeni to będzie lepiej. Ta...
Udało się komuś mocno zredukować blizny? Bo, cholera, mocno liczyłem na te zabiegi a tu efekty przeciętne, mega to dołuje :/ Może macie kogoś sprawdzonego we Wrocławiu? Na razie odpuszczam, jednak pewnie na jesień zimę znowu podejmę walkę z tym cholerstwem...
pyQt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 13:51   #2290
Natalia_kosmetolog
Raczkowanie
 
Avatar Natalia_kosmetolog
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 47
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Witam, w walce z "pozostałościami" po przebytym trądziku najlepiej sobie radzą zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Warto udać się do specjalisty, który sprawdzi stan skóry i zaplanuje odpowiednie metody działania. Bardzo dobre efekty można uzyskać dzięki laseroterapii, np. laser frakcyjny CO2, laser Emerge lub iPixel. Są to zabiegi, które nalezy wykonać w serii dla uzyskania pożądanego efektu. Bardzo dobrze sprawdzą się równiez mezoterapia mikroigłowa. Zabiegi niwelujące przebarwienia pozapalne/posłoneczne oraz blizny najlepiej wykonywać w okresie jesienno-zimowym, gdyż ekspozycja na słońce w trakcie terapii nie jest wskazana.
Natalia_kosmetolog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-22 13:51:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:43.