Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-05-08, 14:50   #1831
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Chyba myśli, że w Polsce. "Tam" decydują prawa wolnego rynku, natomiast w Polsce Bumblebee jest zwolennikiem bolszewizmu, tak żeby państwo znów decydowało o wszystkim.

no ciekawe, czy myśli o Polsce, chętnie się dowiem.


całkiem niedawno usunęli przecież gorszące obrazy z muzeum narodowego, bo miały zły wpływ na dzieci, więc jak na moje oko, to i tam, i u nas można.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-08, 14:54   #1832
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
tam można, a gdzie nie można, bo nie rozumiem?
No przecież u nas była afera bananowa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-08, 14:54   #1833
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-08, 14:56   #1834
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Chyba myśli, że w Polsce. "Tam" decydują prawa wolnego rynku, natomiast w Polsce Bumblebee jest zwolennikiem bolszewizmu, tak żeby państwo znów decydowało o wszystkim.
Tak. Państwo decydujące o tym co się dzieje w państwowej instytucji to bolszewizm. Jprdl...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-08, 14:57   #1835
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez _Bumblebee_ Pokaż wiadomość
Powiedz mi kiedy, w swej nieskończonej mądrości, stwierdziłaś, że nawiązuję do tęczowej aureoli? Ściśnięte poślady odcięły dopływ krwi do mózgu czy co? Jak już szukasz jakichś analogii to bardziej tu pasuje afera bananowa i ta bieda umysłowa "artystki" Kozyry.
To raz, a dwa, jak już siłą rzeczy jesteśmy w temacie aureoli, to zdradzę Ci sekret. Przeciwnicy tej "artystki" to też podatnicy.
Aha, czyli wpadasz na wątek gdzie toczy się rozmowa o tęczowej aureoli, wrzucasz przypadek (prywatnej) cenzury, rzucasz tekstem "No ale wiadomo. Tam można."... i to nie ma żadnego, żadniusieńkiego powiązania z tym, o czym rozmawiamy.

Na pewno. Na stuffkę

A to, że niektórym podatnikom nie podoba się przekaz tego dzieła nie oznacza, że popierają wywlekanie ludzi z domów i pozbawianie ich wolności. Chyba że są psychopatami, co też jest sprawą beznadziejną (CC: św. Rita)
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-08, 15:02   #1836
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Kiedy jest odpowiedni moment na dodanie czegoś spoza aktualnie prowadzonej dyskusji? Jest jakiś ustalony znak-sygnał?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-08, 15:08   #1837
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez _Bumblebee_ Pokaż wiadomość
Tak. Państwo decydujące o tym co się dzieje w państwowej instytucji to bolszewizm. Jprdl...
Decydujące bezprawnie. Choć jeszcze ostatkiem sił sądy czasem zachowują bezstronność i trzeźwość umysłu
https://natemat.pl/268805,minister-g...lta-w-poznaniu
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-08, 15:17   #1838
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez _Bumblebee_ Pokaż wiadomość
No przecież u nas była afera bananowa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

a jesteś na 100% pewien, że tam nikt nie będzie robił żadnych afer z powodu zakrycia obrazów?

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Cytat:
Napisane przez _Bumblebee_ Pokaż wiadomość

Kiedy jest odpowiedni moment na dodanie czegoś spoza aktualnie prowadzonej dyskusji? Jest jakiś ustalony znak-sygnał?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

musisz złożyć formularz E-54 i poczekać na pozytywne jego rozpatrzenie przez krasnoludki.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-08, 15:26   #1839
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
a jesteś na 100% pewien, że tam nikt nie będzie robił żadnych afer z powodu zakrycia obrazów?

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------




musisz złożyć formularz E-54 i poczekać na pozytywne jego rozpatrzenie przez krasnoludki.
Aha.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-08, 20:24   #1840
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Chamskie, ewidentne profanacje mające na celu szokowanie uważam za obrzydliwe, niezależnie od wiary która jest atakowana. Ale te tęcze to nie profanacja.
Polecam na fb profil "Galeria kiczu religijnego" oraz wycieczkę na kramy i stragany pod Jasną Górą w Częstochowie. Tam to dopiero jest profanacja. Figurki z Maryją itp. a obok wiszą poduszki i breloczki w kształcie kupy. Mózg roz&%$&%y!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-08, 20:24   #1841
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość

Naprawdę, do głowy by mi nie przyszło, że ktoś się może poczuć urażony.

A tutaj - fajny przekaz artystyczny widzę i nic poza tym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Naklejanie wizerunku Matki Boskiej na śmietnikach i przenośnych toaletach uważasz za fajny przekaz artystyczny?
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-08, 20:45   #1842
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez ARAKSJEL Pokaż wiadomość
Naklejanie wizerunku Matki Boskiej na śmietnikach i przenośnych toaletach uważasz za fajny przekaz artystyczny?
Jakieś dowody?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-08, 21:06   #1843
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Jakieś dowody?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może bardziej władną osobą w tej sprawie bedzie rzeczniczka płockiej policji, ja nią niestety albo stety nie jestem.
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-08, 21:14   #1844
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez ARAKSJEL Pokaż wiadomość
Może bardziej władną osobą w tej sprawie bedzie rzeczniczka płockiej policji, ja nią niestety albo stety nie jestem.
To skąd masz takie informacje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-08, 21:15   #1845
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez ARAKSJEL Pokaż wiadomość
Naklejanie wizerunku Matki Boskiej na śmietnikach i przenośnych toaletach uważasz za fajny przekaz artystyczny?
Ta, bo za to ją zatrzymali Zatrzymali ją za treść plakatu, za tą nieszczęsną tęczową aureolę, nie za to gdzie plakaty zostały przyklejone. Tutaj nie TVPIS, propagandy raczej nie połkniemy, chociaż nice try.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-08, 23:16   #1846
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Naprawdę. Chciałabym bardzo mocno, żeby wszystkie prześladowania religijne na świecie polegały na przyklejaniu symboli religijnych na śmietnikach.

Nie wiem, ja bym policji nie wysłała za coś takiego wymierzonego w mój światopogląd, nawet gdybym miała absolutną władzę. Bo to niepoważne i bez sensu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-09, 05:12   #1847
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Najbardziej mnie śmieszy że...

Załóżmy, że ten katolicki bóg serio istnieje.

Myślicie, że obchodziłaby go taka pierdoła, że aż mamy ją ścigać prawnie i wywlekać ludzi z domu?

Ja wiem, że on jest całkiem pamiętliwy i małostkowy. Ale to w Biblii, a oni mają swoją wersję, taką miłościwą i kochającą.

Trochę sami sobie przeczą. Bóg wszystkich kocha i wszystko wybacza. No chyba że namalujesz tęczę na obrazie jego matki, no wtedy to stary masz prze☠☠☠ane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie sądzę.
Poza tym- ja tu profanacji żadnej nie widzę. Bóg kocha wszystkie swoje dzieci. Tęczowe też, tak samo mocno, jak każde inne-więc o co ten szum?

Trochę kicz wyszedł z tą tęczą, ale to inna rzecz. Gros obrazów i rzeźb o tematyce religijnej jest kiczowata.Wystarczy popatrzeć na niektóre pomniki czy statuetki Jana Pawła II (z całym szacunkiem do JPII bo mówię o pomnikach/statuetkach a nie o modelu) wykonanych przez domorosłych artystów amatorów. Tutaj Atorowi Teczowej Madonny wyszedł taki sam kicz.

Moźe dlatego Biblia zabrania tworzenia portretów Boga i oddawania im czci. I słusznie.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-09, 09:09   #1848
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
To skąd masz takie informacje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z wielu mediów, także TVN.

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Ta, bo za to ją zatrzymali Zatrzymali ją za treść plakatu, za tą nieszczęsną tęczową aureolę, nie za to gdzie plakaty zostały przyklejone. Tutaj nie TVPIS, propagandy raczej nie połkniemy, chociaż nice try.
Co ma piernik do wiatraka. Nie oglądam TVP, insynuacja nie trafiona.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Naprawdę. Chciałabym bardzo mocno, żeby wszystkie prześladowania religijne na świecie polegały na przyklejaniu symboli religijnych na śmietnikach.

Nie wiem, ja bym policji nie wysłała za coś takiego wymierzonego w mój światopogląd, nawet gdybym miała absolutną władzę. Bo to niepoważne i bez sensu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oczywiście. tylko jak historia uczy często prześladowania zaczynają się od pozornie nie grożnych "incydentów" i choć mnie osobiście jakoś specjalnie tęcza nie uwiera (ale rozumiem i szanuje że kogoś innego może), to naklejanie w takich miejscach już tak, bo świadczy to albo o głupocie i ignorancji, albo o prowokacji co najprawdopodobniej było głównym celem tej akcji.
Obojętne czy jest to tęczowa Matka Boska, czy Mahomet tudzież Gwiazd Dawida konsekwencje powinny być wyciągniete.
Środowisko Lgbt domaga się szacunku i uznania własnych praw, a same odbiera to prawo w tym wypadku osobom głęboko wierzącym głupio się tłumaczac że tecza to nic takiego.
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-09, 09:24   #1849
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez ARAKSJEL Pokaż wiadomość
Z wielu mediów, także TVN.

Co ma piernik do wiatraka. Nie oglądam TVP, insynuacja nie trafiona.

Oczywiście. tylko jak historia uczy często prześladowania zaczynają się od pozornie nie grożnych "incydentów" i choć mnie osobiście jakoś specjalnie tęcza nie uwiera (ale rozumiem i szanuje że kogoś innego może), to naklejanie w takich miejscach już tak, bo świadczy to albo o głupocie i ignorancji, albo o prowokacji co najprawdopodobniej było głównym celem tej akcji.
Obojętne czy jest to tęczowa Matka Boska, czy Mahomet tudzież Gwiazd Dawida konsekwencje powinny być wyciągniete.
Środowisko Lgbt domaga się szacunku i uznania własnych praw, a same odbiera to prawo w tym wypadku osobom głęboko wierzącym głupio się tłumaczac że tecza to nic takiego.
Jeśli uważasz, że to wstęp do prawdziwych prześladowań religijnych, no to ja nie mam pytań.

Co najwyżej to wstep do dyskusji "halo, katolickie z☠☠☠y, nie jesteście tu sami, my też jesteśmy Polakami".

(Z☠☠☠y, bo normalnym katolikom jako takim nie trzeba takich rzeczy tłumaczyć. Tylko oszołomom, więc tak nazwałam grupę śmiertelnie urażonych.)

Ciągle słyszę, że nie jestem Polką, mam wyjechać, jak mi się nie podoba, nie mam prawa podnosić ręki na Kościół, nie jestem człowiekiem, że będą mnie przymusowo deportować z kraju.

Powieś Tęczową Madonnę na śmietniku, to pójdziesz do paki, policja wywleka Cię z domu o 6 rano. Powieś parę bucików i plakat w ramach akcji przeciw pedofilów w Kościele - idziesz do aresztu i otwierają postępowanie.

Spal symbole religii hinduistycznej i opublikuj zdjęcia na Facebooku, obij i spal kukłę żyda, opublikuj w Internecie - luzik.

Tak, mamy w tym kraju prześladowania religijne, ale zdecydowanie nie w tą stronę.

Nie jakieś wielkie, ale bardzo przerażające, bo dzieją się przez aparat państwowy.

http://i.pinger.pl/pgr355/ce308d4b00...6c/atheist.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-09, 09:56   #1850
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Jeśli uważasz, że to wstęp do prawdziwych prześladowań religijnych, no to ja nie mam pytań.

Co najwyżej to wstep do dyskusji "halo, katolickie z☠☠☠y, nie jesteście tu sami, my też jesteśmy Polakami".

(Z☠☠☠y, bo normalnym katolikom jako takim nie trzeba takich rzeczy tłumaczyć. Tylko oszołomom, więc tak nazwałam grupę śmiertelnie urażonych.)

Ciągle słyszę, że nie jestem Polką, mam wyjechać, jak mi się nie podoba, nie mam prawa podnosić ręki na Kościół, nie jestem człowiekiem, że będą mnie przymusowo deportować z kraju.

Powieś Tęczową Madonnę na śmietniku, to pójdziesz do paki, policja wywleka Cię z domu o 6 rano. Powieś parę bucików i plakat w ramach akcji przeciw pedofilów w Kościele - idziesz do aresztu i otwierają postępowanie.

Spal symbole religii hinduistycznej i opublikuj zdjęcia na Facebooku, obij i spal kukłę żyda, opublikuj w Internecie - luzik.

Tak, mamy w tym kraju prześladowania religijne, ale zdecydowanie nie w tą stronę.

Nie jakieś wielkie, ale bardzo przerażające, bo dzieją się przez aparat państwowy.

http://i.pinger.pl/pgr355/ce308d4b00...6c/atheist.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przykro mi że nie zrozumiałaś, albo nie chcesz zrozumieć co napisałem. Rozumiem że masz żal, czy też urazę do katolików ale spróbuj zachowac dystans i bezstronność nie zaprzeczajac sama sobie w jednej wypowiedzi, bo trochę wychodzi tak jak na tym obrazku który zalinkowalaś, tylko miejscami pewne grupy się zamieniły.
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-09, 11:30   #1851
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

jak powiesi się zdjęcie matki boskiej na śmietniku, to wielkie oburzenie i trzeba wsadzać do paki, ale jak ktoś dostrzeże oblicze jezusa w pleśni na ścianie czy kromce chleba, to klękajcie narody, bóg przemówił. nie wiem, po co ci ludzie tak usilnie chcą udowodnić, że nie są najmądrzejszymi jednostkami na świecie, ale idzie im świetnie.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-09, 11:49   #1852
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
jak powiesi się zdjęcie matki boskiej na śmietniku, to wielkie oburzenie i trzeba wsadzać do paki, ale jak ktoś dostrzeże oblicze jezusa w pleśni na ścianie czy kromce chleba, to klękajcie narody, bóg przemówił. nie wiem, po co ci ludzie tak usilnie chcą udowodnić, że nie są najmądrzejszymi jednostkami na świecie, ale idzie im świetnie.
Pięknie to podsumowałaś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-09, 12:34   #1853
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
jak powiesi się zdjęcie matki boskiej na śmietniku, to wielkie oburzenie i trzeba wsadzać do paki, ale jak ktoś dostrzeże oblicze jezusa w pleśni na ścianie czy kromce chleba, to klękajcie narody, bóg przemówił. nie wiem, po co ci ludzie tak usilnie chcą udowodnić, że nie są najmądrzejszymi jednostkami na świecie, ale idzie im świetnie.
Haha, true Komedia, jakie to są głupki

Ogólnie tępe pisiorki słabo wyczuwają obecne tendencje jak chodzi o pozycję Kościoła u ciemnego luda, bekną za to. To już nie rok 2015. Trochę się przez te 4 lata działo. I przyłożyli do tego rękę potężnie.

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2019-05-09 o 12:35
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-09, 13:01   #1854
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez ARAKSJEL Pokaż wiadomość
Przykro mi że nie zrozumiałaś, albo nie chcesz zrozumieć co napisałem. Rozumiem że masz żal, czy też urazę do katolików ale spróbuj zachowac dystans i bezstronność nie zaprzeczajac sama sobie w jednej wypowiedzi, bo trochę wychodzi tak jak na tym obrazku który zalinkowalaś, tylko miejscami pewne grupy się zamieniły.
Czy sądzisz że palenie symboli buddyzmu czy hinduizmu to początki prześladowań? Czy tylko biedni bidniutcy katolicy w tym kraju tak strasznie cierpią?

Nie mam żalu ani urazy do katolików - mądrych. Do chamskiego, zakutego ciemnogrodu mam wiele urazy, niezależnie od tego w co wierzą czy nie wierzą.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-09, 13:10   #1855
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

nie wiem, czy macie podobnie, ale z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że ci, których oburzają bzdurne historie jak ta z tą tęczą, delikatnie mówiąc nie grzeszą intelektem, a ich oburzenie nie wynika w zasadzie z ich wiary, a głupoty.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-09, 13:33   #1856
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
nie wiem, czy macie podobnie, ale z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że ci, których oburzają bzdurne historie jak ta z tą tęczą, delikatnie mówiąc nie grzeszą intelektem, a ich oburzenie nie wynika w zasadzie z ich wiary, a głupoty.
Zgadzam się w pełni. Ci palący parasolki z Hello Kitty też należą do tej grupy, nie mówiąc już o wersji ekstremalnej, czyli o wojujących muzułmanach niszczących bezcenne zabytki bo Allah zabronił tworzenia wizerunków.

Wiara w sercu osoby inteligentnej i empatycznej jest narzędziem służącym do ulepszania samego siebie i relacji z innymi. Wiara osoby głupiej i egoistycznej jest młotem, którym chciałby walić po głowie innowierców.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-09, 13:35   #1857
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
nie wiem, czy macie podobnie, ale z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że ci, których oburzają bzdurne historie jak ta z tą tęczą, delikatnie mówiąc nie grzeszą intelektem, a ich oburzenie nie wynika w zasadzie z ich wiary, a głupoty.
Ja na szczęście wśród najbliższych znajomych nie mam takich osób, bo jakoś tak naturalnie nasze drogi się rozchodzą.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-09, 13:50   #1858
MuchaLibre
I tak powiem
 
Avatar MuchaLibre
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 654
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Elżbieta Podleśna, która postanowiła wyrazić swoją tolerancję naklejając zdjęcia Matki Boskiej na kosze na śmieci i toalety to jedna ze słynnych feministek, które z poważnym narażeniem zdrowia, a nawet życia próbowały zatrzymać Marsz Niepodległości, siadając na ziemi tuż przed maszerującym wielotysięcznym tłumem. Co już było szczytem głupoty. Ona zwyczajnie testuje jak daleko może się posunąć.

Dasz takiej osobie palec, to ci odgryzie rękę. Dlatego, na pewne rzeczy reaguje się od razu, aka teoria rozbitych okien. Dziękuję za uwagę.
MuchaLibre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-09, 13:55   #1859
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Zgadzam się w pełni. Ci palący parasolki z Hello Kitty też należą do tej grupy, nie mówiąc już o wersji ekstremalnej, czyli o wojujących muzułmanach niszczących bezcenne zabytki bo Allah zabronił tworzenia wizerunków.

Wiara w sercu osoby inteligentnej i empatycznej jest narzędziem służącym do ulepszania samego siebie i relacji z innymi. Wiara osoby głupiej i egoistycznej jest młotem, którym chciałby walić po głowie innowierców.

ototo, zgadzam się


[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;86796041]Ja na szczęście wśród najbliższych znajomych nie mam takich osób, bo jakoś tak naturalnie nasze drogi się rozchodzą.[/QUOTE]


w zasadzie to ja też nie mam w otoczeniu nikogo takiego, staram trzymać się z dala od oszołomów. niestety dość często można ich znaleźć w necie i tv.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-09, 14:03   #1860
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

No tak, teoria rozbitych okien, jak się pozwolisz ludziom wypowiedzieć, to jeszcze im się zachce praw człowieka. I wtedy pikuś. Trza brać za mordę od razu

Cóż, niektórzy lubią reżim, inni kochają wolność. Mówi się o naturze niewolnika, który musi czuć nad sobą bat, żeby było mu dobrze. Zamiłowanie niektórych Polaków do zamordyzmu chyba nigdy nie przestanie mnie dziwić. Myślałam że jesteś libertarianinem, Muszka, a tu takie zamiłowanie do Władzy i Jej Sprawiedliwej Ręki...
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-19 21:34:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:50.