Sekrety mojego męża - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-05-13, 14:15   #1
euzebia33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 13

Sekrety mojego męża


Witam
Mam niecałe 30 lat,mój mąż 39 lat.Dzieci jeszcze nie mamy.Oboje pracujemy.pochodzimy z małych miejscowosci,ale wynieslimy się do większego miasta.W tym roku będziemy obchodzić 8 rocznicę ślubu.Wydawało mi się,że stanowimy "idealne małżeństwo" ale rzeczywistość okazała się brutalna,a nasze małżenstwo "nie idealne".
Różne scenariusze pisze życie, i każde kłamstwo ma krótkie nogi,i zawze w jakiś tam sposób wypłynie. Och jak bardzo się zdziwiłam ,że mój mąż jest zdolny aby świetnie grać rolę męża,patrzeć w oczy ,a przy tym kombinować na boku.
Ponad rok po naszym ślubie mąż odnowił kontakt na pewnym portalu społecznościwym ze swoją starą koleżanką ze szkoły średniej. Pisali do siebie,wspominali stare czasy,mąż ją nawet wtedy komplementował i że zawsze mu się podobała,że teraz ładniejsza niż w szkole,że ma fajną figurę itp.Z czasem pojawiły się od mojego męża podteksty seksualne,niby nie grożne i niezbyt na poważnie ale jednak w stronę tej koleżanki.Tamta koleżanka raczej z dystansem do tego podchodziła. Ta ich korespondencja trwała ponad rok,dopóki tego nie odkryłam ,bo mążzapomniał wykasować archiwum rozmów. przeczytałam wszystko i byłam w wielkim szoku. Zrobiłam awanturę,postawiłam się i przygroziłam rozwodem. Mąż tłumaczył się wtedy że to tylko "takie tam pisanie" ze starą koleżanką i że mnie nie zdradził. Trochę bolało ale jakoś wybaczyłam.Dałam mu szansę.
No i cóż... Sytuacja chyba sie powtórzyła. Dostałam screeny rózmów,billingi,oraz zdjecia selfie jakie mąż wysyła do kogoś innego,innej kobiety. Zatrważająca ilość smsów nawet po kilknaście,kilkadziesiat dziennie od rana do wieczora,w miedzyczasie krotkie rozmowy,wysyłanie pólnagich zdjęć.SZOK!!! treść smsów róznej masci od normalnych,po czułe wyznania i podteksty erotyczne i seksualne,oraz umawiane sie na rozmowy na skype najlepiej nago. Teksty typu "Dzien dobry śliczna", bardzo często powtarzają sie slowa " Kocham Cię","Chcę być z Tobą' oraz jak to bardzo chciałby spędzić noc z tamtą osobą. Najbardziej zdziwiły mnie smsy mojgo męża o treści:" jestem sam","nie ma żadnego małżeństwa",albo tekst:"W koncu jest orzeczenie sądu o rozwodzie".TYLKO ŻE MY ŻADNEGO ROZWODU NIE PRZEPROWADZILIŚMY,nadal jestesmy razem. Po co mąż wypisuje takie bzdury?!
Obawiam się ,że to może być ta sama osoba co za pierwszym razem.Że wtedy po kosmicznej awanturze mąż uciął na trochę kontakt aby uśpić moją czujność,a po jakimś czasie znowu do niej powrócił tylko dobrze się ukrywał. Z tej całej lektury wynika że ich znajomosc jest mocno zaawansowana i że między nimi jest silne uczucie o które dbają.
Może jest coś co mogłoby wstrząsnąć moim mężem,żeby wiedział,że poraz kolejny żle zrobił,żeby się ocknął i nigdy więcej tego nie robił?? Czy mam przestać się łudzić,że kiedykolwiek się zmieni? Czy może mam zaakceptować jego słabość do innych kobiet i to że z taką łatwością potrafi mne okłamywać. Jestem tą sytuacją zlękniona,bo boję się że jeżeli ta relacja między nimi trwa od kilku lat to mój mąż może mieć jąw sercu i nigdy o niej nie zapomnieć.
Czy mój mąż tak bardzo,nie liczy się już ze mną,albo mu już nie zależy co bedzie dalej i nie boi się że mnie straci??? Widocznie po tym pierwszym razie nie wyciągnął zadnych wniosków ani konsekwencji i robi sobie dalej co chce...
Wyczytałam bardziej z tej lektury że jednak między nimi nie doszło do żadnego spotkania w rzeczywistosci choć nieraz się umawiali,ale to mój mąż za każdym razem zawalił sprawę. Więc nie wiem czy mam być czy nie mam być mu za to wdzięczna ,że nie dopuścił się zdrady fizycznej
Przepraszam ,że wyszło długo i możliwe że chaotycznie,ale bardzo jestem roztrzęsiona i czuję jak się rozsypuję na malutkie kawałeczki...Musiałam z siebie to wyrzucić i się wygadac. Mąż jeszcze o niczym nie wie,jest u rodziców 600 km stąd. Poradzcie co z tym wszystkim zrobić? Czy jest możliwe zakonczenie takiej historii z happy endem? Czy zwykle kończy się rozwodem? Czy poprostu mąż już mnie nie kocha,ale tkwi w tym małżeństwie bo mu tak wygodnie? Jak dla was wygląda ta cała zaistniała sytuacja? i co byście z tym zrobili?
euzebia33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 14:40   #2
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Sekrety mojego męża

To moze skończy się happy endem
Przejrzysz na oczy zostawisz go i spotkasz kogoś kto będzie Cię szanował
Innego happy endu raczej nie będzie
Facet ma Cię za idiotke ,wie że może robić co chce bo i tak mu wybaczysz co nawet widać w twoim poście
Ogarnij się kobieto twoje małżeństwo to farsa

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2019-05-13 o 14:46
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 15:16   #3
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Sekrety mojego męża

Ja bym się nie łudziła. Facet jest nałogowym mitomanem. Nie ma mowy szacunku czy miłości wobec ciebie skoro od lat się tak zabawia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 15:26   #4
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Sekrety mojego męża

Kryzys wieku średniego...

Ja bym złożyła ten pozew...skoro tak bardzo chce "mieć wreszcie pozew". Dowody masz więc będzie szybko. Śmiecie same się wyniosły.

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Jak mu powiesz że wiesz będzie tylko bardziej udawał i się krył z tym. Jesteś młoda, jeszcze sobie życie ułożysz z innym i założysz rodzinę ( jeśli chcesz). Nie zostawiaj z nim że strachu przed samotnością czy dlatego że "zegar tyka".
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 16:26   #5
madziullka
Wtajemniczenie
 
Avatar madziullka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 825
Dot.: Sekrety mojego męża

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Kryzys wieku średniego...

Ja bym złożyła ten pozew...skoro tak bardzo chce "mieć wreszcie pozew". Dowody masz więc będzie szybko. Śmiecie same się wyniosły.

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Jak mu powiesz że wiesz będzie tylko bardziej udawał i się krył z tym. Jesteś młoda, jeszcze sobie życie ułożysz z innym i założysz rodzinę ( jeśli chcesz). Nie zostawiaj z nim że strachu przed samotnością czy dlatego że "zegar tyka".
Popieram.
Być może w tej sytuacji (bo zrobił straszne świństwo)nawet bym Go nie poinformowała że składam pozew. Niech się dowie z pisma. Jak wygląda Wasza sytuacja życiowa? Gdzie mieszkacie? U siebie? U Twoich rodziców? Macie swój dom? I z takimi dowodami to jeszcze bym złożyła pozew z orzekaniem o winie.
A skąd masz screeny? Bo billingi rozumiem że możesz mieć nr na siebie i wtedy problemu nie ma, ale screeny?
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Magda

Rozbieram Pradę Candy edp https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1271715

Edytowane przez madziullka
Czas edycji: 2019-05-13 o 16:28
madziullka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 16:45   #6
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Sekrety mojego męża

Nie trać na niego czasu. Będzie tylko gorzej. Nie łudź się, że się zmieni. To 40-letni, w pełni ukształtowany człowiek. Masz 30 lat i czas na poznanie kogoś normalnego z kim będziesz mogła mieć dziecko, jeżeli dasz sobie tą szansę.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 16:52   #7
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Sekrety mojego męża

Mam takie samo zdanie jak dziewczyny, daj sobie z nim spokój. Mój były też tak pisał, potem obiecywał, że przestanie, ale tylko lepiej się krył i posuwał coraz dalej. Nie wierzę w zmiany takich osób. Ktoś jak szuka przygód to zawsze będzie ich szukał. Daj sobie szansę na poznanie kogoś lepszego, kto nie będzie niczego szukał na boku, bo wystarczysz mu TY.
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-13, 17:53   #8
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Sekrety mojego męża

Przecież to nie jest nawet jednorazowy wybryk po alkoholu za który on żałuje, tylko regularnie przez długi czas Cię zdradzał i kłamał w żywe oczy. Dalej będzie tak samo. On cię nie szanuje kompletnie.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 18:36   #9
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 088
Dot.: Sekrety mojego męża

Cytat:
Napisane przez euzebia33 Pokaż wiadomość
Może jest coś co mogłoby wstrząsnąć moim mężem,żeby wiedział,że poraz kolejny żle zrobił,żeby się ocknął i nigdy więcej tego nie robił??

Jest jedna taka rzecz. Jedna jedyna.


Rozwód.

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Cytat:
Napisane przez euzebia33 Pokaż wiadomość
Czy mój mąż tak bardzo,nie liczy się już ze mną,albo mu już nie zależy co bedzie dalej i nie boi się że mnie straci???

Tak.


Cytat:
Napisane przez euzebia33 Pokaż wiadomość
Więc nie wiem czy mam być czy nie mam być mu za to wdzięczna ,że nie dopuścił się zdrady fizycznej

Proponuję kwiaty, dobry alkohol i Merci w podzięce.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 18:42   #10
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Sekrety mojego męża

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Proponuję kwiaty, dobry alkohol i Merci w podzięce.
chciałam to napisać, ale mi ręce opadły
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 18:51   #11
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Sekrety mojego męża

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
chciałam to napisać, ale mi ręce opadły
To chyba był sarkazm z tym byciem wdzięczna
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-13, 18:53   #12
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 088
Dot.: Sekrety mojego męża

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
To chyba był sarkazm z tym byciem wdzięczna
Ko ja mam nadzieję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 19:13   #13
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Sekrety mojego męża

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
To chyba był sarkazm z tym byciem wdzięczna
nie wygląda
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 19:37   #14
dekko27
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 531
Dot.: Sekrety mojego męża

Cytat:
Napisane przez euzebia33 Pokaż wiadomość
Witam
Mam niecałe 30 lat,mój mąż 39 lat.Dzieci jeszcze nie mamy.?
I swietnie, ze nie macie dzieci. Nic Cie przy nim nie trzyma. Bardzo dobrze, ze się to teraz wydalo. Zylas w iluzji. Los pokazal Ci rzeczywistość taka jaka jest.
Nie rozumiem czemu dalej z nim jesteś. Nie zależy Ci na prawdziwej relacji>?Nie chcesz być szczesliwa, kochana, szanowana? Jeśli pasuje Ci być tak traktowana proponuje nic nie mowic i zrobić sobie dzieci I zyc dalej w fikcji.
Z czasem i dzieci będę wiedziały, ale TY nie zobaczysz ,ze maz Cie nie kocha. Będziesz dalej oszukiwać siebie bo tak latwiej..
Czlowiek może zbladzic, ale to działania z premedytacją...

Edytowane przez dekko27
Czas edycji: 2019-05-13 o 19:40
dekko27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 19:41   #15
Mechatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 18
Dot.: Sekrety mojego męża

A dlaczego niby miałby się zmienić? Bo Ty o to poprosisz? Przecież ma gdzieś Ciebie, Twoje uczucia i Twoje szczęście, więc niby dlaczego?

Po prostu go zostaw. Masz jedno życie, nie marnuj go.
Jesteś młoda, jeszcze będziesz niesamowicie szczęśliwa, bez konieczności godzenia się z takim czymś i cierpienia za każdym razem gdy sobie to przypomnisz.
Mechatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 20:49   #16
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Sekrety mojego męża

Eee.. i Ty zamiast być porządnie wku.. rzona za zdradę na palanta i go na kopach z życia eksmitować, to jesteś raptem zalękniona, że tą drugą darzy uczuciem? Piszesz o tym wszystkim jakby koleś poddał się tylko jakiejś niesubordynacji "źle zrobił, nie wyciągnął wniosków, robi dalej co chce". Serio w tej sytuacji martwisz się tylko, czy ten padalec nadal Cię kocha, zamiast być wściekła i samej już go nie chcieć?
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 20:58   #17
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Sekrety mojego męża

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Proponuję kwiaty, dobry alkohol i Merci w podzięce.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 21:29   #18
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Sekrety mojego męża

Autorko,
czy Ciebie ktoś do tego faceta przywiązał sznurkiem za nogę, że dalej z nim jesteś? I dlaczego z nim jesteś? Na co liczysz ze strony kogoś, kto Ciebie nie szanuje i nie liczy się z Tobą?
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-14, 05:22   #19
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Sekrety mojego męża

Ja na twoim miejscu, nie miałabym pewności, czy jest u swoich rodziców
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-14, 05:32   #20
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Sekrety mojego męża

A tak z ciekawosci od kogo dostalas screeny rozmow i billingi?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-14, 06:18   #21
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Dot.: Sekrety mojego męża

Matko ,jesteś młoda ,nie macie dzieci ,nad czym ty się jeszcze zastanawiasz .Już dawno byłabym u prawnika pisząc pozew z orzeczeniem o winie męża a nie rozkminiala czy się zmieni .Na pewno się nie zmieni-to Ci możemy zagwarantować ja i dziewczyny tu piszące .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-14, 06:43   #22
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Sekrety mojego męża

Współczuję... Ale przynajmniej już wiesz, że jesteś zdradzana. Daj sobie szansę ułożyć życie z kimś kto na ciebie zasługuje, a nie z kimś kto przyprawia rogi. Rozwód z orzeczeniem o winie jak najszybciej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-14, 07:36   #23
ysabell
Rozeznanie
 
Avatar ysabell
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 723
GG do ysabell
Sekrety mojego męża

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Odchudzanie i samodoskonalenie!
61.5 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49

Edytowane przez ysabell
Czas edycji: 2019-05-14 o 12:08
ysabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-14, 08:31   #24
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Sekrety mojego męża

Musiałam drugi raz przeczytać drugą połowę Twojego posta, bo nie wierzę, że Ty się jeszcze zastanawiasz, czy masz to zaakceptować.
Trzymaj mocno te billingi, przydają Ci się pewnie przy rozwodzie, a ja bym jeszcze nie omieszkała tamtej pani poinformować, że pan żadnego rozwodu nie ma. Nie po to, żeby jej dopieprzyć, ale żeby miała jasną sytuację, bo być może zupełnie nie jest świadoma, że miś robi w balona was obie.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-14, 10:15   #25
Stettin_Lady
Raczkowanie
 
Avatar Stettin_Lady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 153
Dot.: Sekrety mojego męża

Tu nie ma czego ratować oprócz własnej godności. Złóż pozew o rozwód bo do końca swoich dni będziesz się czuła jak teraz lub gorzej. Współczuję Ci bardzo
Stettin_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-14, 12:58   #26
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Sekrety mojego męża

Cytat:
Napisane przez Stettin_Lady Pokaż wiadomość
Tu nie ma czego ratować oprócz własnej godności. Złóż pozew o rozwód bo do końca swoich dni będziesz się czuła jak teraz lub gorzej. Współczuję Ci bardzo
Zgadzam się z przedmowczynią. On mu nie kocha ciebie, tylko ją. Po co trzymać się to na siłę. Jesteś młoda, dzieci nie ma. Jak jest z mieszkaniem? Czyje ono jest?
Czy zrobiłaś sobie kopie tych jego tekstów? Przydadzą się adwokatowi, żeby orzec jego winę w sprawie o rozwód. A to ważne. Pracujesz?
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-14, 15:06   #27
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Sekrety mojego męża

Ten wątek to tak serio?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-14, 18:56   #28
euzebia33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 13
Dot.: Sekrety mojego męża

Hej.
Rozumiem że najlepszym rozwiązaniem jest odejść ,rozwieść się. Siłą do miłości się nikogo nie zmusi... Tylko tak ciężko ot tak sobie poprostu przekreslić 8 lat wspólnego życia. Ciężka i trudna decyzja. Mąż jest moim pierwszym i jedynym facetem,ale dostałam niezłego kopniaka od niego.
Czuję do siebie żal,rozczarowanie,wstyd że prez te kilka lat nic nie podejrzewałam,żyłam w nieświadomości,jak bardzo mój mąż kręci sobie za moimi plecami. Widocznie wcale go dobrze nie znam,za to on chyba mnie zna na wylot i dobrze wiedział na co może sobie pozwolić. Nie mogę znieść jak czytam jego smsy ,w których mój mąż nazywa inną kobietę "swoją dziewczyną" albo że "nie chce się nią dzielić z kimś innym" albo "chce mieć dziewczynę,ktora bedzie wszystkim.by poza domem nie szukał niczego".
W głowie mam kocioł myśli: Skoro mówicie że mój mąż sercem jest gdzie indziej,jego myśli są przy innej to czemu jeszcze wciąż jest ze mną? mieszka ze mną,śpi ze mną,przebywa? Dlaczego jeszcze nie odszedł do tamtej,na co on czeka?! Jeśli zdobył sie na odwagę żeby z premedytacją krzywdzić moje uczucia ,mój komfort psychiczny to czemu nie ma odwagi odejść i układać sobie nowe życie? Czym go tak zauroczyła,jakie fajne emocje mu dała? Przecież nie można kochać dwóch kobiet jednocześnie.
Nie dociera to jeszcze do mnie że moje małżeństwo było budowane na kłamstwie i powierzchownosci i fizyczności. Ale wiem że: Szczerość w związku to mit dla naiwniaków i Nie wolno wierzyć we wszystko co mówi kłamca. A zdradzający to wielcy egoiści.
Widocznie mój mąż ma bardzo prymitywne myślenie że "takie tam pisanie" z inną kobietą wcale nie jest szkodliwe dla związku,taka tam mikro zdradka. Małżeństwo zrobiło się nudne to trzeba szukać nowych podniet,impulsów i adrenaliny do działania gdzie indziej. Ja zawsze trzymałam się zasady że jeśli się naprawdę kogoś kocha, nie jest potrzebne poszukiwanie zainteresowania ze strony innych osób.
euzebia33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-14, 19:02   #29
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Sekrety mojego męża

A po co odchodzić jak ma wygodnie? Rozwód to tyle roboty, a z tamtą ma seks i emocje i pewnie to mu wystarcza. Ten facet to naprawdę odpad.

Jedyny happy end tutaj to rozejście się.
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-14, 19:04   #30
euzebia33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 13
Dot.: Sekrety mojego męża

Doklejam jeszcze wypowiedż innego Pana na innym forum,gdzie również wstawiłam swój wątek. Czy wy też się z tym zgadzacie??

On szuka seksu i będzie szukał seksu. Możesz:

-- albo przymykać na to oko, a on niech w końcu przeleci tę przyjaciółkę aby wyluzował
-- albo po cichu zbieraj dowody i złóż papiery o rozwód

Takie rozwiazania nie wchodzą w grę:

-- mit: on nie zdradzi fizycznie... prawda: w końcu zdradzi, nie łudź się,... a skoro jeszcze nie zdradził to dlatego że nei miał okazji
-- mit: przestanie chcieć seksu z inną kobietą prawda: nigdy nie przestanie... taki on jest, będzie szukał i szukał, to się nigdy nie nudzi
-- mit: jeśli on chce seksu z inną, to coś z Tobą jest źle prawda: kochanki bywają "gorsze" od żon pod każdym względem... ale są inne, nie żonami

Wg badań amerykańskich ... zdrada może umacniać związek, o ile (1) jest niewykryta (2) nie występuje we wczesnych latach związku.

Niestety żaden z tych punktów nie jest u Ciebie spełniony... dlatego nie wróżę przyszłości twojemu związkowi.
euzebia33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-17 18:59:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:11.