Mamusie KWIETNIOWE 2020 - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-11-23, 07:35   #3931
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez olajadetektyw Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakby któraś z nas urodziła przed czasiem to w szpitalu i tak trzymają 3 dni. Ubranko na cito w najmniejszym rozmiarze może kupić ojciec, Babcia czy koleżanka. Więc jeden dzień na zakupy pranie i suszenie. A z tego o mi wiadomo te maluchy przed czasem szybciutko nadrabiają wagę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Prawda, ale ja tam wolę mieć większość przygotowana. Poza tym u mnie w szpitalu trzeba mieć wszystko swoje. Wiadomo jak ktoś przyjedzie nagle "z ulicy" i urodzi to w razie czego coś tam jest ale raczej w wyjątkowych sytuacjach. Ja urodziłam po terminie, 3650 g, miałam niby wszystko a jednak tata musiał jechać i dokupić na szybko ubranka 56 bo to co miałam było mało. Mały przesikiwal body więc nie raz na dzień szło i 5-6 sztuk

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-23, 07:48   #3932
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez olajadetektyw Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakby któraś z nas urodziła przed czasiem to w szpitalu i tak trzymają 3 dni. Ubranko na cito w najmniejszym rozmiarze może kupić ojciec, Babcia czy koleżanka. Więc jeden dzień na zakupy pranie i suszenie. A z tego o mi wiadomo te maluchy przed czasem szybciutko nadrabiają wagę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja urodziła się miesiąc przed czasem z 2780 i 53 CM i dosyć długo chodziła w 56. Napewno parę miesięcy. Nawet kilka 50 jej pasowało. Wcale tak szybko nie rosła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Prawda, ale ja tam wolę mieć większość przygotowana. Poza tym u mnie w szpitalu trzeba mieć wszystko swoje. Wiadomo jak ktoś przyjedzie nagle "z ulicy" i urodzi to w razie czego coś tam jest ale raczej w wyjątkowych sytuacjach. Ja urodziłam po terminie, 3650 g, miałam niby wszystko a jednak tata musiał jechać i dokupić na szybko ubranka 56 bo to co miałam było mało. Mały przesikiwal body więc nie raz na dzień szło i 5-6 sztuk

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jeszcze nie wiem gdzie będę rodzić ale tam gdzie radziłam wcześniej to były szpitalne ubranka. Nie trzeba było mieć swoich. Dobrze się wcześniej dowiedzieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-23, 08:22   #3933
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez ania20bn Pokaż wiadomość
Moja urodziła się miesiąc przed czasem z 2780 i 53 CM i dosyć długo chodziła w 56. Napewno parę miesięcy. Nawet kilka 50 jej pasowało. Wcale tak szybko nie rosła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Ja jeszcze nie wiem gdzie będę rodzić ale tam gdzie radziłam wcześniej to były szpitalne ubranka. Nie trzeba było mieć swoich. Dobrze się wcześniej dowiedzieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie mówię by nie kupować wcale bo ja urodziłam córkę 3,0 niby 55 cm - raczej 48 po późniejszych wymiarach i rozmiar 56
Długo kupowalismy. 56 kilka trzeba mieć na start. Ja teraz dla syna właśnie takich kupię sporo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-23, 10:21   #3934
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

U mnie w szpitalu dają wyprawkę na start , pieluszki, ubranka , podkłady itp taki pakiet jest . Szkoła rodzenia 250 zł kosztuję od stycznia będę chodziła . Sale już widziałam fajna ) Będę sama mój mąż nawet czasu nie ma ,po co go ciągnąć na siłę .

Przepuściłam dziś starszego Pana w kolejce z wsklepie . A za nim kobitki do mnie przecież Pani w ciąży po co puszcza ? empatia ludzka nie znana..

Bez przesady miał on 2 produkty ,a ja pełen koszyk..

Blech pierwszy raz w ciąży zwymiotowałam, kreci mi się w głowie . Nie ma czasu leżeć dziś mam degustację potraw .. sale trzeba ogarnąć .
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-23, 13:09   #3935
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cześć,
Cytat:
Napisane przez sylwiak854 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co do tematu ubranek, zaczynacie od rozmiaru 56 ? I dużo tego ?
Ja niedoświadczona to nie wiem kurczę
Myślę,że warto kupić ze 2 śpioszki w rozmiarze 56. Moja córka urodziła się bardzo duża 60 cm i 4560g, a po porodzie była ubierana w śpioszki w rozmiarze 56 i weszła w nie spokojnie. Były na styk i może tydzień jej służyły , ale moja córka była bardzo duża. Przeciętne dziecko na pewno skorzysta dłużej z r 56. Poniżej zdjęcie w spioszkach w 56 rze ze szpitala. Zdjęcie zrobione dzień po porodzie już po utracie ok. 100g.

U mnie w szpitalu nie było szpitalnych ubranek. Nie wiem jak jest w tej chwili. Jeszcze nie wybrałam szpitala, gdzie będę rodziła. Dziewczyny z Wawy, gdzie będziecie rodziły?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Ala szpital.jpg (77,1 KB, 73 załadowań)
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2019-11-23 o 13:14
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-23, 13:14   #3936
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Cześć,

Myślę,że warto kupić ze 2 śpioszki w rozmiarze 56. Moja córka urodziła się bardzo duża 60 cm i 4560g, a po porodzie była ubierana w śpioszki w rozmiarze 56 i weszła w nie spokojnie. Były na styk i może tydzień jej służyły , ale moja córka była bardzo duża. Przeciętne dziecko na pewno skorzysta dłużej z r 56. Poniżej zdjęcie w spioszkach w 56 rze ze szpitala.

U mnie w szpitalu nie było szpitalnych ubranek. Nie wiem jak jest w tej chwili. Jeszcze nie wybrałam szpitala, gdzie będę rodziła. Dziewczyny z Wawy, gdzie będziecie rodziły?
Ja mam mieć właśnie wyprawkę chłopiec na rozmiar 62 bo koleżanka rodzi dzieci od 4,200 w górę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

A ja zakupie tylko te 56 dla chłopca mam nadzieje. Ale pewnie pomyślę o tym wstyczniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-23, 13:26   #3937
sylwiak854
Raczkowanie
 
Avatar sylwiak854
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 355
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Cześć,

Myślę,że warto kupić ze 2 śpioszki w rozmiarze 56. Moja córka urodziła się bardzo duża 60 cm i 4560g, a po porodzie była ubierana w śpioszki w rozmiarze 56 i weszła w nie spokojnie. Były na styk i może tydzień jej służyły , ale moja córka była bardzo duża. Przeciętne dziecko na pewno skorzysta dłużej z r 56. Poniżej zdjęcie w spioszkach w 56 rze ze szpitala. Zdjęcie zrobione dzień po porodzie już po utracie ok. 100g.

U mnie w szpitalu nie było szpitalnych ubranek. Nie wiem jak jest w tej chwili. Jeszcze nie wybrałam szpitala, gdzie będę rodziła. Dziewczyny z Wawy, gdzie będziecie rodziły?


Ja nie z Wawy, ale niedaleko
Mam na myśli Żelazna, Madalińskiego, Karowa... nie mam pojęcia szczerze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
sylwiak854 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-23, 13:30   #3938
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez sylwiak854 Pokaż wiadomość
Ja nie z Wawy, ale niedaleko
Mam na myśli Żelazna, Madalińskiego, Karowa... nie mam pojęcia szczerze
Ja brałam pod uwagę Karową i Żelazną, ale dowiedziałam się,że na Karowej ojciec nie może być przy cc i nie ma chyba kangurowania przez ojca po porodzie. Na Żelaznej mąż przy cc był. Jakoś nie wyobrażam sobie,żebym tym razem była sama..Piszą jeszcze,że Solec jest dobry i jest kangurowanie i ojciec może być przy cc, ale to szpital o niższym stopniu referencyjności i w razie problemów z dzieckiem zostanie odesłane na Karową np..NIe mam pojęcia co zrobić.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-23, 13:42   #3939
sylwiak854
Raczkowanie
 
Avatar sylwiak854
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 355
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Ja brałam pod uwagę Karową i Żelazną, ale dowiedziałam się,że na Karowej ojciec nie może być przy cc i nie ma chyba kangurowania przez ojca po porodzie. Na Żelaznej mąż przy cc był. Jakoś nie wyobrażam sobie,żebym tym razem była sama..Piszą jeszcze,że Solec jest dobry i jest kangurowanie i ojciec może być przy cc, ale to szpital o niższym stopniu referencyjności i w razie problemów z dzieckiem zostanie odesłane na Karową np..NIe mam pojęcia co zrobić.


Ja muszę ze swoim doktorkiem porozmawiać, on nie pracuje w żadnym z ww szpitali niestety ale ma „swoich ludzi”
Mi kolezanka chwaliła bardzo żelazna a męża bratowa Karowa... co poród to opinia, a człowiek głupieje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
sylwiak854 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-23, 16:16   #3940
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Cześć,

Myślę,że warto kupić ze 2 śpioszki w rozmiarze 56. Moja córka urodziła się bardzo duża 60 cm i 4560g, a po porodzie była ubierana w śpioszki w rozmiarze 56 i weszła w nie spokojnie. Były na styk i może tydzień jej służyły , ale moja córka była bardzo duża. Przeciętne dziecko na pewno skorzysta dłużej z r 56. Poniżej zdjęcie w spioszkach w 56 rze ze szpitala. Zdjęcie zrobione dzień po porodzie już po utracie ok. 100g.

U mnie w szpitalu nie było szpitalnych ubranek. Nie wiem jak jest w tej chwili. Jeszcze nie wybrałam szpitala, gdzie będę rodziła. Dziewczyny z Wawy, gdzie będziecie rodziły?
Jaki pucus Kochany mój to taki szczypiorek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-23, 16:59   #3941
Kimitri
Zakorzenienie
 
Avatar Kimitri
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 785
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez sylwiak854 Pokaż wiadomość
Ja nie z Wawy, ale niedaleko
Mam na myśli Żelazna, Madalińskiego, Karowa... nie mam pojęcia szczerze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Imid


Ew. Mswia ale raczej to pierwsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jesteśmy razem 08-05-2009 r.
Jesteśmy małżeństwem 19-09-2015 r.

Kimitri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-23, 19:31   #3942
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Nie wiem jak u Was ale ja jestem w 21 tygodniu czyli za połową od czwartku i czuję się duuuzo gorzej. Tak mi brzuch twardnieje. A jak posiedzę to tragedia. Już wolę chodzić. Wczoraj wyszliśmy i było fajnie ale tak bolal mnie brzuch. Dzisiaj 3godzinu na siedząco i też ledwo żyje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-24, 08:38   #3943
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ja się czuję gorzej ale chyba po tej jelitowce. Niby już wszystko ok, wymiotów i bólu mięśni już nie mam, ale mam uczucie że mdłości ciążowe wróciły, duszności i takie słabnięcia. A już to miałam opanowane :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-24, 09:01   #3944
olaag012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
Ja się czuję gorzej ale chyba po tej jelitowce. Niby już wszystko ok, wymiotów i bólu mięśni już nie mam, ale mam uczucie że mdłości ciążowe wróciły, duszności i takie słabnięcia. A już to miałam opanowane :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Musisz trochę dojść do siebie, organizm musi się zregenerować i napewno wszystko wróci do normy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olaag012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-24, 19:30   #3945
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Oglądam kocyki .. widział ktoś kocyk wełniany ? Chciałam ,aby moja ciocia go zrobiła ,ale teraz nie wiem czy używa się do dzieci takich. Sama mam taki już parę lat i go uwielbiam jest taki cieplutki .
Wszędzie bambusowe.
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-24, 19:48   #3946
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
Oglądam kocyki .. widział ktoś kocyk wełniany ? Chciałam ,aby moja ciocia go zrobiła ,ale teraz nie wiem czy używa się do dzieci takich. Sama mam taki już parę lat i go uwielbiam jest taki cieplutki .
Wszędzie bambusowe.
Ja chyba też nie spotkałam wełnianych w sklepie. Ale mam dla synka kilka i teraz też będę miec. Moja mama jest mistrzem dziergania sama też dziergam tzn kiedyś bo teraz nie mam czasu a to jednak wymaga sporo wolnego. Mam jeden gruby i dwa cienkie ażurowe. Są specjalne wełny dla dzieci, takie hmm gladkie, bez tych wystających "cicikow". Wg wełna to super sprawa bo grzeje a jednocześnie przepuszcza powietrze. Nawet w lecie jest ok. Taki cienki ażurowy. Zdecydowanie lepsze niż np popularne minky- sztuczny materiał, zwykły polar tylko ładniej wygląda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-24, 20:12   #3947
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Lullalove robi kocyki 100% wełna merino. Śliczne, ale mały rozmiar 80x100 cm to koszt 250 zł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-24, 21:12   #3948
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez olaag012 Pokaż wiadomość
Musisz trochę dojść do siebie, organizm musi się zregenerować i napewno wszystko wróci do normy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj oby dzisiaj jestem dentka... A ostatnie 2 tygodnie były super, chce znowu tak!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-24, 22:47   #3949
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Juliette88 Pokaż wiadomość
Lullalove robi kocyki 100% wełna merino. Śliczne, ale mały rozmiar 80x100 cm to koszt 250 zł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To możesz poprosić by ktoś kupił w prezencie. Ja dla Z chciałam fajną mate to kupiła jej chrzestna z okazji Chrztu. Teraz mam wrażenie większość osób pyta o prezenty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-25, 05:55   #3950
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez olajadetektyw Pokaż wiadomość
To możesz poprosić by ktoś kupił w prezencie. Ja dla Z chciałam fajną mate to kupiła jej chrzestna z okazji Chrztu. Teraz mam wrażenie większość osób pyta o prezenty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I dobrze, jednak dla dziecka to też nie wiadomo co mamy a co nie. Lubię jak ktoś zapyta co bym chciała. Prezenty niepraktyczne się u mnie tylko kurzą i nawet nie wiem gdzie je wrzuciłam.

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
Oj oby dzisiaj jestem dentka... A ostatnie 2 tygodnie były super, chce znowu tak!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trochę czasu i dojdziesz do siebie.
Kobietki bezsenność mnie przywiodła na fb a tam oczywiście reklama - 50% na artykuły niemowlęce. Także podrzucam bo może któraś z was jest zainteresowana czymś z tej strony. Screenshot_20191125_065129_com.facebook.katana.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-25, 09:24   #3951
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
I dobrze, jednak dla dziecka to też nie wiadomo co mamy a co nie. Lubię jak ktoś zapyta co bym chciała. Prezenty niepraktyczne się u mnie tylko kurzą i nawet nie wiem gdzie je wrzuciłam.



Trochę czasu i dojdziesz do siebie.
Kobietki bezsenność mnie przywiodła na fb a tam oczywiście reklama - 50% na artykuły niemowlęce. Także podrzucam bo może któraś z was jest zainteresowana czymś z tej strony. Załącznik 7698844

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Natchnelas mnie na szycie

Weszłam sobie na tą stronkę, potem weszłam na stronę makaszki, potem na lamillou. Zobaczyłam ceny i stwierdziłam, że to absurd jakiś! Użycie kocyka to banał a ja mam i maszynę i overloka. Pochodziłam na strony z materiałami - ceny sporo lepsze. No i poszyje sobie poduszki do karmienia, kocyki itp
I nawet poszłam o krok dalej - byłam w zeszłym tyg w galerii w poszukiwaniu ubrań - beznadzieja, wyglądam we wszystkim fatalnie, sukienki za krótkie bo się na brzuchu podnoszą. A typowo ciążowe 200zl w górę. Więc... Poszyje sobie sukienki
Dziś wieczorem zrobię zakupy materiałów dla mnie. Dla dzidziusia jeszcze się wstrzymam na dokładniejsze prognozy płci.

DZIĘKI

zakupy, zakupy.... 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-25, 09:33   #3952
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Benetta pochwal się potem co stworzyłaś ja też szyję. Tzn tak jak z dzierganiem- teraz to czasu nie mam ale synkowi też szyłam kocyki, kołderki takie flanelowe poszyte barankiem eh aż sama mam ochotę znowu coś uszyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-25, 09:38   #3953
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
Natchnelas mnie na szycie

Weszłam sobie na tą stronkę, potem weszłam na stronę makaszki, potem na lamillou. Zobaczyłam ceny i stwierdziłam, że to absurd jakiś! Użycie kocyka to banał a ja mam i maszynę i overloka. Pochodziłam na strony z materiałami - ceny sporo lepsze. No i poszyje sobie poduszki do karmienia, kocyki itp
I nawet poszłam o krok dalej - byłam w zeszłym tyg w galerii w poszukiwaniu ubrań - beznadzieja, wyglądam we wszystkim fatalnie, sukienki za krótkie bo się na brzuchu podnoszą. A typowo ciążowe 200zl w górę. Więc... Poszyje sobie sukienki
Dziś wieczorem zrobię zakupy materiałów dla mnie. Dla dzidziusia jeszcze się wstrzymam na dokładniejsze prognozy płci.

DZIĘKI

zakupy, zakupy.... 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No co do cen to trochę zwalają z nóg mnie talentu do szycia brak.
Co do sukienek to ja sobie zamówiłam ze strony SELFIEROOM bo w sklepach też nic nie jestem w stanie dobrać. Zainspirowałam się bo na fb mają zdjęcia od klientek w ciąży też co do niektórych modeli więc widać jak to będzie wyglądać a potem na spokojnie po ciąży też mi będzie służyć. Teraz kupiłam kiece za 80 zł czerwoną, żeby na święta była a potem (jak wrócę do siebie) to też będzie. Screenshot_20191123_155017_com.facebook.katana.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-25, 10:16   #3954
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Benetta pochwal się potem co stworzyłaś ja też szyję. Tzn tak jak z dzierganiem- teraz to czasu nie mam ale synkowi też szyłam kocyki, kołderki takie flanelowe poszyte barankiem eh aż sama mam ochotę znowu coś uszyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ja ze 2 lata nie szylam, czasu brak było, dla siebie mi się nie chciało, dla syna już zapotrzebowanie spadło bo na topie był Spiderman i batman a nie jakieś dresowki w fajne wzory. Zresztą na 5 latku wszystkie błędy mocno widać, na maluchu jakoś łatwiej się układa. Ale sezon uważam za ponownie otwarty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-25, 10:33   #3955
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Z tym szyciem jesteście genialne mam koleżankę ,która jest krawcową . Wiem , że chce dorobić do wypłaty materiał kupię genialny sklep jest u mnie ,odrazu to wełnę specjalną. Coś podrzucę cioci ,a resztę koleżance

Kurtkę szukam kobitki kurtkę wersja dla kobiet w ciąży 399 zł i ochydne ,jak dla emerytek . Dziwne rozmiary w ramionach wisi i Pani sprzedawca ,to się Pani przytyje jeszcze. Narazie mam niedowagę ,a wgl mi się ramiona nie poszerzyły ..
Jak fajna to cena kosmos ..
W płaszcz się nie dopne.. w drugi płaszcz bez paska wygląda jak kartofel..
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-25, 10:42   #3956
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
Z tym szyciem jesteście genialne mam koleżankę ,która jest krawcową . Wiem , że chce dorobić do wypłaty materiał kupię genialny sklep jest u mnie ,odrazu to wełnę specjalną. Coś podrzucę cioci ,a resztę koleżance

Kurtkę szukam kobitki kurtkę wersja dla kobiet w ciąży 399 zł i ochydne ,jak dla emerytek . Dziwne rozmiary w ramionach wisi i Pani sprzedawca ,to się Pani przytyje jeszcze. Narazie mam niedowagę ,a wgl mi się ramiona nie poszerzyły ..
Jak fajna to cena kosmos ..
W płaszcz się nie dopne.. w drugi płaszcz bez paska wygląda jak kartofel..
Ja kupiłam zwykłą nie ciążowa kurtkę parkę. Ale jest tak fajnie uszyta, że ma z tyłu na owocach troczki i można dużo regulować. Jeśli nie przytyje tylko mój brzuch się będzie powiększał to wystarczy do końca. Na razie mam te troczki tak w połowie . Do tego ma odpinane ocieplenie więc jak marzec kwiecień będzie ciepły to też się nada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-25, 10:45   #3957
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Taka, do tego kupiłam używana na olx w idealnym stanie za 110zl. Jak na używana to może i dużo ale one nowe są dość drogieIMG_20191125_114344.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-25, 10:45   #3958
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
Z tym szyciem jesteście genialne mam koleżankę ,która jest krawcową . Wiem , że chce dorobić do wypłaty materiał kupię genialny sklep jest u mnie ,odrazu to wełnę specjalną. Coś podrzucę cioci ,a resztę koleżance

Kurtkę szukam kobitki kurtkę wersja dla kobiet w ciąży 399 zł i ochydne ,jak dla emerytek . Dziwne rozmiary w ramionach wisi i Pani sprzedawca ,to się Pani przytyje jeszcze. Narazie mam niedowagę ,a wgl mi się ramiona nie poszerzyły ..
Jak fajna to cena kosmos ..
W płaszcz się nie dopne.. w drugi płaszcz bez paska wygląda jak kartofel..
Chyba niestety trzeba zaakceptować że w kurtce i plaszczach będziemy wyglądać kiepsko poprzednio rodziłam w listopadzie, większą część posiadania brzucha było ciepło, więc tuniki itp i się czułam zgrabnie, bo było widać od razu ze to brzuszek ciążowy, na ostatnie 2 tyg weszłam w płaszcz ciążowy - dramat!!! Samopoczucie spadło od razu do podlogi.
Teraz mam kurtkę z hm - też jak słoń wyglądam. I płaszcz koleżanka mi pożyczyła, gładki plusz, dość elegancki, zakładany jak szlafrok - w tym chyba stosunkowo najlepiej bo jak tym paskiem się powyżej brzucha zepne to te ciążowe kształty bardziej na ciążowe wyglądają. Takze polecam - a to z Tesco jakiś był, nie ciężarny.
Tylko pech bo czerwony, ja jeszcze chodzę teraz w traperach z kozuszkiem (bo płaskie i stabilne) - więc wyglądam jak Mikołaj 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-25, 10:55   #3959
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ja wczoraj kupiłam płaszczyk ciążowy. Ale będę go mieć i po ciąży

ale kiepska pogoda brrr
__________________
Dumna Ciocia 2.06.2015

Razem: 10.08.2016

Zaręczeni 1.09.2017

Ślubujemy 24.08.2018











kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-25, 10:56   #3960
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Będąc w ciąży zachciało mi się szyć, ale zostanie to w strefie marzeń jak powiedziałam mamie, że chce szyć to prawie mnie wyśmiała. Póki co nie nawet nie próbuje, bo nie mam czasu. Próbuje robić makramy, średnio mi to idzie, ale mam nadzieję, że na zwolnieniu ruszę z kopyta

Ważyłam się i osiągnęłam swojego maxa życiowego na szczęście brzuch nie jest duży, mieści się w normalne kurtki i spodnie, chociaż jak ostatnio próbowałam kupić nowe spodnie to nie dało go się upchać. Zostaje mi chodzić w starych albo ciążowych, te ostatnie raz mierzyłam i dziękuję 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-30 23:36:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:59.