Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-09, 18:47   #1
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Thumbs down

Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...


Wątek ku przestrodze

Na początek:

1. Diadem i rękawiczki bez palców

2. Rezygnacja z fotografa... bo przecież goście też przyniosą aparaty i ktoś jakieś zdjęcia pstryknie. Nie śmiejcie się, byłam na dwóch weselach bez fotografa w ostatnich latach. Weselach, na kilkadziesiąt osób.

3. Rezygnacja z makijażystki. Bo przecież codziennie się maluję, więc o co chodzi X razy byłam na ślubach, na których PM się same malowały. Zawsze były to śluby niskobudżetowe i zawsze rezultaty były kiepskie. Ja nie mówię, jak ktoś naprawdę potrafi się sam umalować, to niech się maluje - ale nie że nie umie lepiej niż przeciętna, ale chce zaoszczędzić. Nie wierzę, że przy całych kosztach wesela nie uda się tych 100 zł urwać gdzie indziej.

Co ciekawe, nigdy się nie spotkałam, żeby ktoś zrezygnował z fryzjera

No i do tego cala masa oczywistości - sesja zdjęciowa między ślubem a przyjęciem, suknia całkowicie niedobrana do figury... I "wypadki przy pracy" - hełm z lakieru do włosów i repertuar w stylu "Strafiłaś cnotę"
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-09, 19:08   #2
cherry1988
Raczkowanie
 
Avatar cherry1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 356
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

cranberry juice - zgadzam się ze wszystkim

dodam jeszcze od siebie - dopasujcie muzykę pod gości (mimo, że przecież wesele jest tylko i wyłącznie dla PM ). Byłam na weselu, gdzie Młodzi wymyślili muzykę jazzową, a całe towarzystwo lubiło disco polo i wesele było "siedzące". Nawet PM się nie bawili
__________________
'88


13.10.2013r.

06.12.2014r.

13.08.2016r.
cherry1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-09, 21:28   #3
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Zgadzam się z nr 3.... Koleżanka robiła wesele na 200 ludzi, potężne pieniądze, ale coś jej strzeliło do głowy żeby się samej pomalować... Efekt? Policzki jak ofiara przemocy i zgrudkowana szminka już po mszy

Dodam od siebie:
- monotonna muzyka - byłam na weselu gdzie było tylko i wyłącznie disco polo, koszmar...
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-09, 21:49   #4
cleopadra
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 095
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Diademy to chyba wracaja do lask,ostatnio widze jako takie cienkie opaski.
Nie kazdemu zalezy na zdjeciach.
Czasami dziewczyny same potrafia sie umalowac lepiej niz to zrobi makijazystka
cleopadra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-09, 22:02   #5
wildDaisy
żona bez ogona
 
Avatar wildDaisy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 6 506
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Ja dodaję od siebie ANIOŁY NA SZCZUDŁACH przed kościołem Kilka dni temu na własne oczy (w zasadzie to na zdjęciach na fejsie) je zobaczyłam, one serio istnieją I wyglądają tragicznie

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

A co do makijażu to ja mam zupełnie inne zdanie
W mojej małej miejscowości i w okolicach NIE MA porządnych makijażystek, są tylko takie, które malują na kosmetykach Rimmel i Avon (to już te luksusowe!) i urządzają peemom masakrację na twarzy Taką, że 1000x lepiej wyglądają na co dzień, kiedy same się pomalują, niż kiedy zrobi to "makijażystka"
__________________
wildDaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 06:54   #6
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Dodam od siebie:
- przesada w dodatkach - zdobna, wielka suknia, błyszcząca biżuteria (koniecznie bransoletka, długie kolczyki, kolia - bo to naszyjnikiem trudno nazwać - no i jakiś grzebyk we włosach), długi welon taaa, i rękawiczki oraz bolerko. Czasem wychodzi kiczowato a nie ślubnie a szkoda.
- przesada w kolorze - w przewodnim kolorze musi być wszystko - od papeterii, przez dodatki i wystrój na sali i w kościele, po stroje i dodatki PM, oraz świadkowie...
- co do muzyki. To raz tylko byłam na weselu gdzie była orkiestra (ogólnie nie lubię i tak orkiestr bo nie lubię aranżacji i coverów w takich wykonaniach) rockowa. Grali świetnie ale tańczyć się przy tym nie dało bo każdy kawałek był przerobiony na taki rockowy styl. Super się ich słuchało ale tańczyć było ciężko. To chyba jedyne wesele gdzie się nie wybawiliśmy choć wiele nam nie potrzeba.


Co do fotografa my średnio lubimy zdjęcia oglądać i być na nich więc jesteśmy tym bardzo zestresowani i też chętnie bym go nie miała. Ale nie z powodu "zaoszczędzę 2tys i wujek strzeli fotki". Po prostu nie kusi nas wizja posiadania zdjęć z tego dnia bo to nudne oglądać siebie:P Ale rodzice i rodzina pewnie chętnie pooglądają
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 09:48   #7
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

- oszczędzanie na kamerzyście i wciskanie przez młodych swojej prywatnej małej kamery gościom na siłę by kręcili pierwszy taniec, ceremonię i zabawy przez co obiad wystygnie ale to nie ważne, bo młodzi prowadzą pociąg

- zmuszanie do zabaw, czyli jak pan młody na siłę wyciąga wujka Zenka na parkiet i nie znosi sprzeciwu bo przecież kamerzysta tuż za nim

- zumba na weselu (autentyk), czyli jak nagle usadzić/wygonić na zewnątrz 3/4 sali by potańczyć z dj i dziećmi (rozumiem pasję młodej, ale nie kumam jej zaskoczenia, że gości na sali ubyło i nie chcieli wracać)

- robienie zabaw na siłę, czyli sławna Karoca i zmuszanie starszej cioci będącej np. lewym przednim kołem do picia karniaków, zachęcanej przez młodych i wodzireja (również autentyk)

- jeden rodzaj muzyki na weselu, brak dostosowania do różnych grup wiekowych

- kolor przewodni w takich ilościach, że oczy bolą od patrzenia (sukienka świadkowej, winietki, zaproszenia, menu, szarfy na obrusach, kwiaty)

- przesyt w sukience (nieistotne, że biust znajduje się pod brodą i jest tak ściśnięty, że miska z rosołem spokojnie na nim postoi, grunt, że talia podkreślona), widziałam zresztą suknię znajomej, która na zdjęciu opierała się o płot a jej piersi dosłownie się wylewały

- suknia z prześwitującym, koronkowym gorsetem, krótkim przodem i do tego obowiązkowo rękawiczki

- pomysł na błyszczący, satynowy garnitur. W tym nikt nie wygląda dobrze

- hipokryzja, czyli jak para młoda nie jest wierząca ale wydają miliony monet na chórek śpiewający Ave Maria
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-10, 10:44   #8
cherry1988
Raczkowanie
 
Avatar cherry1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 356
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

- Głupie oczepiny, gdzie wodzirej śpiewa własnego autorstwa przyśpiewkę co to Młody zrobi Młodej w noc poślubną i zachęca jej ojca do klaskania po każdej zwrotce opisującej sceny z redtube (historia prawdziwa)

- Oczepiny i "wykupywanie" podczas nich butów PM na zasadzie tańca erotycznego PMki z teściem
__________________
'88


13.10.2013r.

06.12.2014r.

13.08.2016r.
cherry1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 11:59   #9
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Ja nie trawię wszystkich tych zabaw i przyśpiewek z podtekstem erotycznym To jest tak obleśne i załosne I właśnie takie przyśpiewki co to para młoda będzie robiła, albo zachęcanie żeby zaprezentowali jakieś pozycje
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 13:15   #10
sreg
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 40
Thumbs down Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez *piękna Pokaż wiadomość
Ja nie trawię wszystkich tych zabaw i przyśpiewek z podtekstem erotycznym To jest tak obleśne i załosne I właśnie takie przyśpiewki co to para młoda będzie robiła, albo zachęcanie żeby zaprezentowali jakieś pozycje
Masakra, też nie przepadam
sreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 13:49   #11
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez wildDaisy Pokaż wiadomość
A co do makijażu to ja mam zupełnie inne zdanie
W mojej małej miejscowości i w okolicach NIE MA porządnych makijażystek, są tylko takie, które malują na kosmetykach Rimmel i Avon (to już te luksusowe!) i urządzają peemom masakrację na twarzy Taką, że 1000x lepiej wyglądają na co dzień, kiedy same się pomalują, niż kiedy zrobi to "makijażystka"
Tak i nie.
[Pomijając już, że jak w okolicy nic nie ma, to przecież istnieją samochody, a i makijażystki i fryzjerki dojeżdżają ]
Gdyby te dziewczyny faktycznie umalowały się dokładnie tak samo jak na co dzień, to faktycznie, mogłoby być dużo lepiej niż z wiejską makijażystką. Ale z moich obserwacji wynika, że samomalujące się PM mimo wszystko jednak chcą wyjątkowy makijaż. No i zaczynają kombinować z konturowaniem albo smokey eye.
Nie, nie umieją [w ogromnej większości] lepiej niż [w miarę dobra] makijażystka Być może mogło być gorzej, ale nie ma co się oszukiwać, że jest dobrze

A swoją drogą to naprawdę ciekawe, że z fryzjerki mało kto rezygnuje, a zdarzają się równie złe jak najgorsze majikażystki

-----
-----

Przypomniał mi się kolejny dramatyczny pomysł weselny. Integracja, czyli wymieszanie rodzin młodej i młodego przy stołach. Żeby się mieli okazję pozać
Ciekawa jestem bardzo po co - nie będą mieli okazji kontynuować znajomości. Mówiąc wprost, przecież kolejne spotkanie w zbliżonym gronie to będzie stypa po PM

Edytowane przez cranberry juice
Czas edycji: 2016-02-10 o 14:19
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-10, 14:01   #12
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

- wyganianie gości przed północą na chłód, żeby popatrzyli sobie przez kwadrans jak PM puszczają kilka kiczowatych lampionów
- discopolowy zespół, który usilnie upiera się przy "integrowaniu" (czytaj prostackiemu zaczepianiu) gości
- fontanna czekoladowa, a naokoło jak w chlewie
- przyoszczędzenie na wódce i innych alkoholach
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 14:40   #13
Hanako
lubi eks swojego męża
 
Avatar Hanako
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 791
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

1. Wieczorowy makijaż u panny młodej, która na co dzień się nie maluje. Najlepiej, jeśli ślub jest w samo południe. Najlepiej do zwiewnej sukienki i wianka. Nie ma to jak się postarzyć, a mocne konturowanie, smokey i brokat są idealne na oślepiające słońce w środku dnia.

2. Niewygodna, niedopasowana sukienka - nieustanne podciąganie gorsetu, podkasywanie spódnicy, podpinanie po raz milionowy odpiętego trenu, i tak dalej, i w ten deseń. Skoro wiadomo, że będzie się tańczyło całą noc, dobrze byłoby wybrać sukienkę, w której da się tę noc przetańczyć. Mam wrażenie, że poświęca się wygodę w imię "tego jedynego dnia" - potem w "tym jedynym dniu" widać jak panna młoda się męczy, a sukienka nigdy nie prezentuje się spektakularnie, bo jest nieustannie przytrzymywana lub przydeptywana.

3. Pan młody dopasowany do koloru przewodniego - blondyn z krawatem w pudrowym różu, rudzielec w czerwonym... Nie ma to jak oszpecić "tego jedynego" w imię komponowania się z kwiatami na sali.

4. Niedopasowanie wesela do gości - nie widzę sensu w zapraszaniu gości na uroczystość, na której na pewno nie będzie im się podobać. Nie chodzi o to, żeby młodzi robili coś wbrew sobie, ale forsowanie na siłę swojego gustu na imprezie jest po prostu żenujące. Jeśli ktoś lubi kwartety smyczkowe, to niech albo zorganizuje cocktail party przy ich muzyce, albo animuje tańce dworskie w ramach zabawy. Jeśli ktoś lubi dobrą kuchnię, a rodzina preferuje schaboszczaka z ziemniakami, to lepiej jest podkręcić w ciekawy sposób tradycyjne dania, niż oczekiwać, że wujek Zenek będzie zachwycony, jedząc carpaccio z buraka z kawiorem z granatu.

5. Fajerwerki - o ile ktoś nie ma absurdalnej kwoty do wydania na tę rozrywkę, nie sądzę, żeby dwuminutowy pokaz pośledniejszych petard zachwycał kogokolwiek.

6. Dopisanie numeru konta bankowego na zaproszeniu. Chyba szczyt bezczelności i bucery, jaki widziałam w temacie zaproszeń, nawet wierszyki o pieniądzach wymiękają.
__________________
chase the rain!
Hanako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 16:27   #14
wildDaisy
żona bez ogona
 
Avatar wildDaisy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 6 506
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez Sziket Pokaż wiadomość
- wyganianie gości przed północą na chłód, żeby popatrzyli sobie przez kwadrans jak PM puszczają kilka kiczowatych lampionów
- discopolowy zespół, który usilnie upiera się przy "integrowaniu" (czytaj prostackiemu zaczepianiu) gości
- fontanna czekoladowa, a naokoło jak w chlewie
- przyoszczędzenie na wódce i innych alkoholach
To znaczy? Jakich innych alkoholach? Byłam na kilku weselach i tylko na jednym były w ogóle jakieś inne alkohole poza wódką i w życiu bym nie oskarżyła młodych o to, że chcieli na tym oszczędzić
__________________
wildDaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 16:30   #15
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez wildDaisy Pokaż wiadomość
To znaczy? Jakich innych alkoholach? Byłam na kilku weselach i tylko na jednym były w ogóle jakieś inne alkohole poza wódką i w życiu bym nie oskarżyła młodych o to, że chcieli na tym oszczędzić
Serio? :O
Owszem, też byłam na weselach, gdzie była tylko wódka... Ale to były jakieś sztacheta party w remizie, nie myślałam, że to może być norma

Ale kolejny kiepski weselny pomysł: wesele bez innych alkoholi
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 16:36   #16
wildDaisy
żona bez ogona
 
Avatar wildDaisy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 6 506
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
Serio? :O
Owszem, też byłam na weselach, gdzie była tylko wódka... Ale to były jakieś sztacheta party w remizie, nie myślałam, że to może być norma

Ale kolejny kiepski weselny pomysł: wesele bez innych alkoholi
Eeee, normalne wesela, jedne było nawet w pałacyku, więc serio ostatnią rzeczą byłoby oskarżanie młodych o oszczędzaniu na czymkolwiek I nigdy nie byłam na weselu w remizie, więc takiego porównania akurat nie mam Na wątkach peemowych nawet widać, że dużo dziewczyn planuje tylko wódkę, ewentualnie jakieś wino dodatkowo. Trochę zaczyna dziwić mnie ten wątek, mimo że sama planuje poza wódką jakieś 5 czy 6 innych rodzajów alkoholi, tak w życiu bym nie powiedziała, że wesele bez wachlarza różnych alkoholi do wyboru będzie kiepskie
__________________
wildDaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 17:00   #17
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez wildDaisy Pokaż wiadomość
Trochę zaczyna dziwić mnie ten wątek, mimo że sama planuje poza wódką jakieś 5 czy 6 innych rodzajów alkoholi, tak w życiu bym nie powiedziała, że wesele bez wachlarza różnych alkoholi do wyboru będzie kiepskie
Ja nie mówię o wachlarzu alkoholi ale myślałam, że przynajmniej wino to jest absolutny standard.
Tak, wesele z samą wódką dla mnie jest bardzo kiepskie.
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 17:39   #18
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

też się nie spotkałam z weselem z samą wódką, bo o ile jeden kieliszek na początek może być ok, tak dla mnie potem byłby dramat, szok i niedowierzanie

w temacie alkoholi - podawanie wina deserowego do obiadu, autentyk niestety.

wszystkie zabawy weselne, oczepiny, wyciąganie gości na siłę. zawsze jak się coś takiego szykuje to po prostu wychodzimy z tżtem.
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 17:56   #19
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez cherry1988 Pokaż wiadomość
cranberry juice - zgadzam się ze wszystkim

dodam jeszcze od siebie - dopasujcie muzykę pod gości (mimo, że przecież wesele jest tylko i wyłącznie dla PM ). Byłam na weselu, gdzie Młodzi wymyślili muzykę jazzową, a całe towarzystwo lubiło disco polo i wesele było "siedzące". Nawet PM się nie bawili
Byłam na takim obiedzie weselnym. Był jazz i to nawet nie taki smooth jazz, tylko taki,że przestąpienie z nogi na nogę trwało godzinę xD
NIKT nie zatańczył ANI RAZ.No dobra, 2 letnia siostrznica młodej kręciła si w kółko
Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
- przesada w kolorze - w przewodnim kolorze musi być wszystko - od papeterii, przez dodatki i wystrój na sali i w kościele, po stroje i dodatki PM, oraz świadkowie...
Mój hit. Delikwentce wydaje się,że ma modne wesele a wychodzi smutno jak imieniny cytując klasyka.

Dla mnie osobiście hitem/kitem są buty taneczne, jesli ktoś nie jest tancerzem. Pewnie zaraz za to zbiorę,ale tak mnie zastanawia,że człowiek w ciągu średnio 25 letniego (idealny wizażowy wiek na zamążpójście) życia wytańczy swoje na imprezach i w życiu nie pomyśli,żeby kupować taneczne buty, a nagle na wesele takowe paskudztwa nabywa. Jakby nie było ładnych i wygodnych butów.Może kwestia gustu,ale tak jak wszystko,bolerka,diademy
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-10, 17:59   #20
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Dla mnie ślubnym koszmarkiem jest mocny makijaż wieczorowy na PM'kach. Mało komu pasuje smokey eye i mocno przedłużone rzęsy.

Zgadzam się też z obciachowymi zabawami weselnymi - klasyk wśród porażek
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 18:06   #21
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość

Mój hit. Delikwentce wydaje się,że ma modne wesele a wychodzi smutno jak imieniny cytując klasyka.
cieszę się, że się przyczyniłam do tej klasyki wizażu, będę wnukom opowiadać

bukiety z wstążek albo broszek, nie wiem w sumie jak się to nazywa dokładnie, ale dla mnie jest straszne.
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 18:17   #22
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
cieszę się, że się przyczyniłam do tej klasyki wizażu, będę wnukom opowiadać

bukiety z wstążek albo broszek, nie wiem w sumie jak się to nazywa dokładnie, ale dla mnie jest straszne.
O tak. Kilka fajnych widziałam,ale to były kwiatowo- broszkowe ,coś takiego : ale niestety najczęściej wygląda to tak :
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 18:23   #23
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość

Dla mnie osobiście hitem/kitem są buty taneczne, jesli ktoś nie jest tancerzem. Pewnie zaraz za to zbiorę,ale tak mnie zastanawia,że człowiek w ciągu średnio 25 letniego (idealny wizażowy wiek na zamążpójście) życia wytańczy swoje na imprezach i w życiu nie pomyśli,żeby kupować taneczne buty, a nagle na wesele takowe paskudztwa nabywa. Jakby nie było ładnych i wygodnych butów.Może kwestia gustu,ale tak jak wszystko,bolerka,diademy
oooo tak!
większość popyla całe życie w szpilach a tu nagle taneczne bo dużo tańczenia będzie brzydkie to jak cholera


Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
cieszę się, że się przyczyniłam do tej klasyki wizażu, będę wnukom opowiadać

bukiety z wstążek albo broszek, nie wiem w sumie jak się to nazywa dokładnie, ale dla mnie jest straszne.
noo!
broszki jeszcze jestem w stanie zrozumieć jak ktoś lubi bling bling, ale te ze wstążek zaraz mi przywodzą na myśl jakieś dziecięce zabawy, nie wiem czemu
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 18:29   #24
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

teraz ogarnęłam, że broszki i wstążki to co innego. więc wstążki hejtuje każde, broszki są spoko jako dodatek, ale nie jako całość. rzekłam
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 19:51   #25
izk_a
Zakorzenienie
 
Avatar izk_a
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 803
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez *piękna Pokaż wiadomość
Ja nie trawię wszystkich tych zabaw i przyśpiewek z podtekstem erotycznym To jest tak obleśne i załosne I właśnie takie przyśpiewki co to para młoda będzie robiła, albo zachęcanie żeby zaprezentowali jakieś pozycje
to takie coś istnieje?!

dla mnie na nie jest zabawa integracyjna: panie kółeczko w środku, panowie na zewnątrz "pań" i jak muzyka się zatrzymuje tańczymy w "parach" gdzie typowa para wygląda tak: wujek Antek z 3 ciotkami, bo dwóch kuzynów zwiało, babcia Zenia stoi sama bo trafiła na 'dziurę' w męskim kole.. i można tak długo wymieniać
izk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 20:06   #26
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

w sumie wymieniłyście chyba wszystkie moje "weselne koszmarki"

czego nie trawię w weselach:
1. oczepin i tych żałosnych i dennych zabaw oczepinowych - w zasadzie nigdy nie brałam w nich udziału,

2. konkursów tanecznych - gdzie i tak większość nie potrafi tańczyć a nagle musi to robić na środku tańcząc identycznie różne rodzaje tańca wymieniane przez zespół

3. bukiety z wstążek - nawet nie wiedziałam, że ktoś może się na takie coś zdecydować, sam bukiet z broszek (samodzielne broszki, a nie jako dodatek) był ponad moje wyobrażenia, ale ten z wstążek to chyba będzie mi się w koszmarach śnił

4. diademy i rękawiczki i suknie z milionem falbanek i upięć, do tego słitaśne loki

co do reszty nie miałam przyjemności. a poruszony przez was temat rodzajów alkoholu to dla mnie standardem jest chociaż wino do wyboru, nie każdy pije wódkę a woli wino, i nie spotkałam się jeszcze aby go nie było.
sama zamierzam mieć wina do wyboru (bo wśród znajomych są tacy co nie piją wódki) i inne trunki np. piwo różnego rodzaju, jakieś wódki smakowe - ale to tylko symbolicznie już
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 20:13   #27
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

- monotonna muzyka i przerwy co 15 minut, bo kapela jest zmęczona, albo jedzenie co 2 godziny

- za dużo atrakcji.
Byłam na weselu, gdzie był magik, koncert cyganek, filmik dla rodziców, więc zabawa zaczęła się dopiero po oczepinach
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 20:17   #28
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

to jest bardzo ciekawe zjawisko, bo każdy deklaruje, że nie lubi zabaw, a jednak na 9/10 wesel się one pojawiają

wesele zeszłoroczne, na którym byliśmy przeszło chyba wszystkie inne. po oczepinach nowi PM musieli się przebrać w stroje jakiejś pandy i żyrafy, o takie coś mniej więcej i zaprezentować w tym jakieś tańce. patrzyłam z niedowierzaniem, a to była opcja lajtowa, bo potem pojawiło się jakieś całowanie przez panów ud i innych części ciała nie swoich partnerek. jedna dziewczyna miała taką minę jakby się miała za chwile rozpłakać. nie wiem co było dalej, bo po prostu uciekliśmy i już nie wróciliśmy na salę
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 20:26   #29
wildDaisy
żona bez ogona
 
Avatar wildDaisy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 6 506
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Masakra A myślałam, że szczytem durnoty było zakładanie przez "nową parę młodą" jakichś idiotycznych płetw i tańczenie w nich (widziałam, byłam zażenowana)

Ja się wyłamię - nawet lubię zabawy weselne, ale tylko takie typu pociąg, jakieś tańczenie w parach, gdzie trzeba coś zrobić, kareta - oczywiście bez picia karniaków Nie wiem co to w ogóle ma być, zmuszanie ludzi do picia wódki Wszystkie idiotyczne zabawy i te z podtekstem np. rozbijanie balonów dupskiem na kroczu chłopa odpadają, w życiu bym nie zrobiła tego na swoim weselu i chyba bym popukała młodą parę w czoło, jakby mnie zmuszali do wzięcia udziału w czymś takim
__________________

Edytowane przez wildDaisy
Czas edycji: 2016-02-10 o 20:27
wildDaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 20:30   #30
izk_a
Zakorzenienie
 
Avatar izk_a
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 803
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez wildDaisy Pokaż wiadomość
Ja się wyłamię - nawet lubię zabawy weselne, ale tylko takie typu pociąg, jakieś tańczenie w parach, gdzie trzeba coś zrobić, kareta - oczywiście bez picia karniaków Nie wiem co to w ogóle ma być, zmuszanie ludzi do picia wódki Wszystkie idiotyczne zabawy i te z podtekstem np. rozbijanie balonów dupskiem na kroczu chłopa odpadają, w życiu bym nie zrobiła tego na swoim weselu i chyba bym popukała młodą parę w czoło, jakby mnie zmuszali do wzięcia udziału w czymś takim
o to to zabawy jak najbardziej tak ale tylko te na poziomie
izk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-26 06:38:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:40.