Mamusie KWIETNIOWE 2020 - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-11-12, 08:58   #3481
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Połowa rzeczy w Polsce to właśnie z chin. Ja ostatnio wycailam, że torebki z CCC, te z Jenny fairy to dokładnie takie same można kupić na alliexpress za dużo mniej. Jedynie brak "znaczka".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jeszcze ta adrenalina kiedy przyjdzie paczka, czy w ogóle przyjdzie i czy przyjdzie to co się zamawiało

Ja oprócz zabawek sporo bibelotów mam zamiar stamtąd zamówić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-12, 09:01   #3482
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Wiem, że dziewczyny kupują tam pieluchy muslinowe. Mnie one nie przekonują. Wolę flanele.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-12, 09:05   #3483
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez madziarek1 Pokaż wiadomość
Hejka, witam się w ten cudowny piranek... najpierw sie rozpłakałam ze wzruszenia oglądając ddtvn bo pomyślałam sobie o naszej niepodległości i że ti takie piękne (#hormonypower)
A potem się po**ygałam na maxa pierwszy raz w tej ciąży. Nudnośxi mi już dawno minęły a tu taka niespodzianka...
Zaczynam dziś 18tc więc może z tej okazji dostałam taki fajny mix hirmonalny

[/COLOR]Wizytę mam we wtorek za tydzień ale liczę że w tym tygodniu (3 tygodnie mijają w czwartek) odbiorę wyniki amniopunkcji!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja miałam takie niespodzianki w zeszłym tyg. Pochwaliłam się na forum ,że nie wymiotuję już , po czym tego samego dnia puściłam dwa pawie. Mdłości wróciły pomimo,że to już 17 tydzień.
Właśnie miałam pytać, czy masz już wyniki...
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-12, 09:05   #3484
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Nie mam nic przeciwko zakupom na Ali, ale jednak dla niemowlaka, który wszystko wkłada do buzi nic bym tam nie kupiłam. Jakoś nie mam zaufania co do bezpieczeństwa użytych materiałów. W ogóle mam takie postanowienie, żeby kupować mniej, ale porządnych marek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-12, 09:11   #3485
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Juliette88 Pokaż wiadomość
Nie mam nic przeciwko zakupom na Ali, ale jednak dla niemowlaka, który wszystko wkłada do buzi nic bym tam nie kupiłam. Jakoś nie mam zaufania co do bezpieczeństwa użytych materiałów. W ogóle mam takie postanowienie, żeby kupować mniej, ale porządnych marek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też. Kiedyś oglądałam program w tv o produktach zamawianych bezpośrednio z Chin..Mają one często przekroczone normy metali ciężkich w farbach chociażby. Dziecko wszystko wkłada do buzi. Jednak jak coś jest sprzedawane w Pl, to musi mieć atesty, a nie wiem jak to jest w produktami, które kupuje się tam i są wysyłane pocztą. Dla córki jak była mała kupowałam raczej wszystko w sklepie w Pl, albo polskiej firmy ,albo z atestami ..Była jakaś akcja kiedyś,że dziecko zlizywało farbę z lalki, która miała w sobie ogromne ilości ołowiu i dostało silnego zatrucia.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-12, 09:29   #3486
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Do tego dochodzą jeszcze podróbki. To że produkt wygląda identycznie, to jeszcze nie znaczy, że jest to ten sam markowy produkt o takiej samej jakości jak kupiony u nas. Chińczycy nie przejmują się ochroną praw autorskich. Wiele firm sądzi się z tamtejszymi fabrykami. Ale oczywiście macie rację, że wiele osób zwietrzyło interes i zamawia hurtowo z Ali i sprzedaje dalej ze swoją marżą. Na każdym kroku trzeba uważać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-12, 10:00   #3487
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Juliette88 Pokaż wiadomość
Do tego dochodzą jeszcze podróbki. To że produkt wygląda identycznie, to jeszcze nie znaczy, że jest to ten sam markowy produkt o takiej samej jakości jak kupiony u nas. Chińczycy nie przejmują się ochroną praw autorskich. Wiele firm sądzi się z tamtejszymi fabrykami. Ale oczywiście macie rację, że wiele osób zwietrzyło interes i zamawia hurtowo z Ali i sprzedaje dalej ze swoją marżą. Na każdym kroku trzeba uważać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wnioskuję to po jakości kupionych rzeczy na allegro. Zamówiłam kilka lat temu na prezent dla dzieci brata laleczki i kosmetyki do malowania dla dziewczynek. Tak fatalnej jakości rzeczy nie spotkałam nigdzie, nie mogłam nikomu tego dać. Wyrzuciłam do kosza. Po produkcie widać co to jest. Na zdjęciach nie widać, ale na żywo już tak. Te rzeczy są takie tanie nie bez powodu. Można kupić dobre podróbki, nieodróżnialne nawet na żywo, całkiej dobrej jakości,ale są tez takie buble,które nadają się tylko do kosza. Trochę jak kupowanie kota w worku. Cena jest bardzo atrakcyjna, odwrotnie proporcjonalna do ryzyka co do jakości tych produktów.


Niedawno była taka duża afera z podróbkami z Chin w Wólce Kosowskiej pod Warszawą. Policja zarekwirowała kilka ton towaru z Chin, a jedna w Pań siedzących w tym jak się dowiedziała o nalocie na ich dziuplę, wyskoczyła przez okno, popełniła samobójstwo. Wolała umrzeć, o czymś to też świadczy jakie są tam powiązania..Oczywiście Azjatka...
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2019-11-12 o 10:03
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-12, 13:16   #3488
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Juliette88 Pokaż wiadomość
Nie mam nic przeciwko zakupom na Ali, ale jednak dla niemowlaka, który wszystko wkłada do buzi nic bym tam nie kupiłam. Jakoś nie mam zaufania co do bezpieczeństwa użytych materiałów. W ogóle mam takie postanowienie, żeby kupować mniej, ale porządnych marek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też mam z tym problem. Wiem, że w Polsce jest dużo chińskich rzeczy ale jednak by dopuścić je do sprzedaży muszą mieć jakieś atesty. Na szczęście nie używamy butelek i smoczków. Ja kupuje naklejki, magiczne gąbki, mam gumki do wlosow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-12, 14:18   #3489
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ja na alliexpress kupuje torebki, jakieś ozdoby świąteczne, okulary przeciwsłoneczne. Dla dziecka pierwszy raz zamówiłam wielką maskotkę. Myślę że krzywdy dwulatkowi nie zrobię tym z resztą ta sama mazna u nas kupić. Za dwa razy tyle ale smoczka, butelki, gryzaka dla niemowląt to raczej bym nie kupiła. Pomijając fakt, że w tej kwestii to wybieram raczej sprawdzone marki typu Avent a nie coś przypadkowego, to akurat też bym się bala. Pieluszki kupię. Dla syna zamawiałam na allegro i na 90% to był i tak produkt z chin.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-12, 15:41   #3490
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Dokładnie zabawki czy butelki z allie to słaby pomysł. Jest dużo fajnych przypinek do smoczka, ale tego też nie kupię. Ale takie kocyki do przykrywania, które będą leżeć od pasa w dół chyba są jeszcze do przeżycia

Ja dzisiaj po wizycie, wszystko w porządku, ale to moje ciśnienie dalej wysokie, mam zwiększoną dawkę leku, biedny ten mój maluch

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez _Loooola_
Czas edycji: 2019-11-12 o 15:43
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-12, 15:44   #3491
sugar cube
Rozeznanie
 
Avatar sugar cube
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 716
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ja mam jedna duza pieluszke z Ali. Bardzo fajna.
Zdarzylo mi sie zamowic jakies ubranko i kupujemy klocki - kulodrom pasujacy do Duplo. Super zabawa, orginalne Duplo nie maja tego w ofercie. Dla dziewczynki na pewno bralabym jakies opaski, gumki, no ale jednak mnie to nie spotka.
A tak do duperele, jakies papiernicze rzeczy do diy, naklejki itp.
Generalnie smoczka, gryzaka czy jakis naczyn bym nie kupila.

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
__________________

sugar cube jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-12, 15:50   #3492
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Sugar dobrze wiedzieć z tymi klockami poszukam czegoś dla synka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-12, 17:09   #3493
moonara
Zadomowienie
 
Avatar moonara
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 520
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Juliette88 Pokaż wiadomość
Nie mam nic przeciwko zakupom na Ali, ale jednak dla niemowlaka, który wszystko wkłada do buzi nic bym tam nie kupiłam. Jakoś nie mam zaufania co do bezpieczeństwa użytych materiałów. W ogóle mam takie postanowienie, żeby kupować mniej, ale porządnych marek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez olajadetektyw Pokaż wiadomość
Ja też mam z tym problem. Wiem, że w Polsce jest dużo chińskich rzeczy ale jednak by dopuścić je do sprzedaży muszą mieć jakieś atesty. Na szczęście nie używamy butelek i smoczków. Ja kupuje naklejki, magiczne gąbki, mam gumki do wlosow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na z Ali zamawiałam nie raz, ale są to rzeczy typu zegarek, akcesoria do włosów, jakieś dekoracje do domu itp., kupowałam tam nawet dekoracje na salę weselną
Niestety dla dziecka nic bym tam nie kupiła, czy to ubranka, czy zabawki.
Też uważam, że w Polsce jest dużo rzeczy z Chin, ale właśnie mam nadzieję, że muszą być w jakiś sposób sprawdzone przed dopuszczeniem do sprzedaży.
__________________
Blog
moonara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-12, 19:13   #3494
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

A ja chyba jednak będę się rozwodziła. Nie wytrzymam dłużej z tym chorym człowiekiem. Znęca się nade mną psychicznie, jest chory nerwowo i nie chce się leczyć. Zastanawiam się czy nie zgłosić przemocy na policji psychicznej , ale wtedy informacja pójdzie do szkoły mojej córki. Nie chcę jej robić wstydu i poblemów, bo bardzo dobrze się uczy... . Jeszcze wkopałam się w ciążę, bo chciałam bardzo mieć jeszcz dziecko licząc na to,że to go zmieni. A on to ma gdzieś. Myślę,że jest zaburzony psychicznie i niestety nie chce iść do lekarza. To już mnie przerasta. Patrząc na jego rodzinę, to niestety siostra też ma nierówno pod sufitem, tatuś alkoholik,a matka broni go i tłumaczy ze wszystkiego. Myślę,że jakby mi urwał głowę, to też by powiedziała,że widocznie musiał. Przepraszam za ten off top, ale ja już npatwde nie wytrzymuję . Pewnego dnia wyląduje przez tego człowieka w szpitalu z powodu załamania, czy depresji. W lipcu zaczął chodzić do psychiatry, brał leki na nerwicę i przestał brać po miesiącu. Jak zaszłam w ciążę. Myslałam,że jak już poszedł do lekarza i bierze leki to będzie ok, ale przestał brać i nie chce iśc do lekarza ponownie. Nie miałabym do niego pretensji,gdyby chciał się leczyć cokolwiek to jest czy nerwica, czy borderine..., ale nie chce.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2019-11-12 o 19:24
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-12, 19:42   #3495
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Curly strasznie mi przykro, że to przechodzisz... Nie masz jak chociaż na trochę wyjechać od niego? Przecież twoja córka też to widzi, cierpi równie mocno... Musisz to przemyśleć i zrobić to co będzie dobre dla was.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-12, 19:52   #3496
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Curly81 niewyobrażalne mi przykro najgorzej, że mąż nie chce się leczyć, na to nie ma usprawiedliwienia. Nie rozumiem dlaczego nie chcesz tego zgłosić na policję, informacja do szkoły pójdzie kiedy zostanie założona niebieska karta. A ta informacja jest tylko dla pedagogów. Mój mąż mówi, że ludzie nie mają pojęcia jakie osoby posiadają niebieską kartę, to nie powinien być powód do wstydu dla ciebie czy córki, tylko dla męża, że się nad wami znęca. A tobie ostatnie co jest potrzebne to jego nieobliczalne zachowania. Mocno ściskam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-12, 19:58   #3497
sylwiak854
Raczkowanie
 
Avatar sylwiak854
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 355
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Curly81...
Strasznie mi przykro, ze masz taka sytuacje, myśle, ze nie powinnaś się długo zastanawiać nad zgłoszeniem sprawy na policję. Masz już jedno dziecko o które musisz dbać a przede wszystkim Ty musisz być silna dla córeczki i maleństwa w brzuszku. I zdrowa! Trzymam mocno za Ciebie kciuki
Za Twoje dobre decyzje! Pamiętaj, ze to Ty i dzieci jesteście najważniejsze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
sylwiak854 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-12, 20:32   #3498
Bacardi_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bacardi_
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2 464
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Curly81 informacje na temat niebieskiej karty są tylko dla pedagogów, nie mogą oni się tym z nikim dzielić, obowiązuje ich tajemnica. Pamiętaj, że jeśli tego nie zrobisz czyli nie zgłosisz na policję krzywdzisz nie siebie bo jesteś dorosła i logicznie to rozumujesz, ale swoje dziecko, które na to patrzy na pewno to wszystko jest trudne, nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie tego co przechodzisz, ale pomyśl o swoim zdrowiu, jesteś potrzeba dzieciom.. skoro twój mąż jest chory musisz stawić czoła ich wychowaniu, a do tego potrzebujesz dużo siły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Czekamy na Ciebie

Bacardi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 09:55   #3499
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cześć,

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Curly strasznie mi przykro, że to przechodzisz... Nie masz jak chociaż na trochę wyjechać od niego? Przecież twoja córka też to widzi, cierpi równie mocno... Musisz to przemyśleć i zrobić to co będzie dobre dla was.
Nie raz wyjeżdzałam do rodziców na 2 tyg. jak dziecko było mniejsze. Teraz moge jechać jedynie na kilka dni, bo córka chodzi tu do szkoły...Jeden dzień nieobecności to już problem, bo ma szkołę na wysokim poziomie, uczy się 4 rech języków obcych i bardzo dużo przerabiają, do tego zajęcia dodatkowe , które wiążą się z jej występami, zawodami, nie może opuszczać, bo to dla niej bardzo ważne. Wczoraj rozmawiałam z córką, ma 9,5 roku, ale jest bardzo dojrzała. Powiedziała mi,że jak zdecyduję się odejść, to ona to zrozumie, ale będzie chciała ze mną zostać,że nie zgodzi się na opiekę naprzemienną, bo chce mieć jeden do a nie dwa, bo jej koleżanka tak ma ze szkoły..Rodzice się rozwodzą i ta dziewczynka 3 dni jest u jednego rodzica i 4 dni i drugiego...Ale moja córka tak nie chce. Na pewno coś z tym zrobię. Wczoraj powiedziałam mężowi,że dłużej nie będę tego tolerowała i albo pójdzie się leczyć, albo się wyprowadzi i się rozejdziemy, a jak nie to założę mu niebieską kartę na policji za mobbig finansowy i psychiczny. Powiedział,że pójdzie do lekarza i będzie brał leki. Zobaczymy. Daję mu dwa dni na umówienie się na wizytę.


Cytat:
Napisane przez _Loooola_ Pokaż wiadomość
Curly81 niewyobrażalne mi przykro najgorzej, że mąż nie chce się leczyć, na to nie ma usprawiedliwienia. Nie rozumiem dlaczego nie chcesz tego zgłosić na policję, informacja do szkoły pójdzie kiedy zostanie założona niebieska karta. A ta informacja jest tylko dla pedagogów. Mój mąż mówi, że ludzie nie mają pojęcia jakie osoby posiadają niebieską kartę, to nie powinien być powód do wstydu dla ciebie czy córki, tylko dla męża, że się nad wami znęca. A tobie ostatnie co jest potrzebne to jego nieobliczalne zachowania. Mocno ściskam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niby tak powinno być, ale w szkole poprzedniej, gdzie córka chodziła było inaczej. Informacja szybko wyciekła. Dowiedzieli się rodzice i dzieci. Moja córka wiedziała,że tata koleżanki ma założoną niebieską kartę, bo znęcał się nad jej młodszą siostrą, która chodziła do żłobka. Była podobno posiniaczona i przedszkolanki wezwały policję itd..Ten Pan to wykładowca jednej w lepszych uczelni w Wawie... Pan doktor. Wszyscy się dowiedzielli. Mój mąż niby nie bije nas, ale zachowuje się fatalnie, a przemoc psychiczna jest równie krzywdząca co fizyczna. Po tej sytuacji mam obiekcje przed założeniem tej karty. Nie chciałam, żeby córka miała wstyd w szkole, bo jak ona sama mówi dla niej to byłoby straszne...

Cytat:
Napisane przez sylwiak854 Pokaż wiadomość
Curly81...
Strasznie mi przykro, ze masz taka sytuacje, myśle, ze nie powinnaś się długo zastanawiać nad zgłoszeniem sprawy na policję. Masz już jedno dziecko o które musisz dbać a przede wszystkim Ty musisz być silna dla córeczki i maleństwa w brzuszku. I zdrowa! Trzymam mocno za Ciebie kciuki
Za Twoje dobre decyzje! Pamiętaj, ze to Ty i dzieci jesteście najważniejsze
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Byłam już na policji kilka razy. Powiedziano mi,że mogę mu założyć niebieską kartę, albo złożyć doniesienie o znęcaniu się, ale to juz będzie sprawa w sądzie...Tego bym też nie chciała. Wolałabym uniknąć takich stresów itd. Najlepiej by było jakby poszedł do lekarza i brał leki, ewentualnie,żeby się wyprowadził i zrobimy separację.

Cytat:
Napisane przez Bacardi_ Pokaż wiadomość
Curly81 informacje na temat niebieskiej karty są tylko dla pedagogów, nie mogą oni się tym z nikim dzielić, obowiązuje ich tajemnica. Pamiętaj, że jeśli tego nie zrobisz czyli nie zgłosisz na policję krzywdzisz nie siebie bo jesteś dorosła i logicznie to rozumujesz, ale swoje dziecko, które na to patrzy na pewno to wszystko jest trudne, nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie tego co przechodzisz, ale pomyśl o swoim zdrowiu, jesteś potrzeba dzieciom.. skoro twój mąż jest chory musisz stawić czoła ich wychowaniu, a do tego potrzebujesz dużo siły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jest chory, bo byliśmy już kiedyś u psychiatry i dawał mu leki. Chciał zrobić ze mnie wariatkę jak poszliśmy na terapię małżeńską, ale lekarz po analizie tego co oboje mówiliśmy i rozmowie z nami ocenił,że to on jest zaburzony i jemu wypisał wtedy leki, nie mi. Powiedział,że ja mam prawo reagować płaczem, mieć stany depresyjne mając takiego męża,że on by tez pewnie tak się czuł jakby był w takiej sytuacji jak ja. Mój mąż ma strasznie uparty i trudny charakter. Nie umie przyznać,że jest winny,że problem leży po jego stronie, a to utrudnia rozwiązanie problemu.. W jego rodzinie jest dużo osób zaburzonych nerwowo. Jego ojciec nigdy nie chciał się leczyć, a jest alkoholikiem od 30lat...I nadal uważa,że alkoholikiem nie jest chociaż jest trzeżwy tylko przez 1 dzień w mcu może...Mój mąż jest obciążony genetycznie jakimiś zaburzeniami i dawno powinien się zdiagnozować i brać leki. Dla mnie to jest nerwica, jakieś lęki, natręctwa. Wszystko go irytuje. Zapytałam wczoraj czy sam sprzątał po tym malowaniu,czy ktoś mu pomagał...bo mnie nie było i nie wiedziałam. Jak na mnie wybuchł,że powinnam iść do psychiatry,że go dręczę, bo on sam to posprzątał i ja nie podziękowałam nawet. Ja tylko zapytałam...Jego reakcja była nienormalna.

Reasumując, postawiłam warunki,że ma dwa dni,żeby umówić się do lekarza i brać leki i ma mnie bezwzględnie szanować, żadnego warczenia i żadnych kłótni w domu, bo jestem w ciąży i mi to szkodzi i od razu pojadę na policję ,że mąż się nade mną znęca,żeby nie był zdziwiony jak to zrobię. Jak nie jest w stanie się leczyć, zmienić, to niech się spakuje i wyprowadzi z domu. Dziecko mnie popiera w 100%, także stanie po mojej stronie.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2019-11-13 o 09:58
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-13, 10:17   #3500
sylwiak854
Raczkowanie
 
Avatar sylwiak854
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 355
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Curly81 bardzo Cię podziwiam za takie podejście, pewnie cała w nerwach ale nie każdy by się odważył teraz na podejmowanie takich decyzji
Myśle, ze masz bardzo mądra córkę po tym co piszesz, wielkie gratulacje za wychowanie bo to zapewne tylko Twoja zasługa jakim dorosłym, mimo swojego wieku, jest człowiekiem
Trzymam bardzo mocno za Ciebie kciuki

A ja dziewczyny znalazłam chyba wózek idealny
Jeszcze go obejrzeć ma żywo pozostaje i zakupić
Oczywiście po konsultacji z kolezanka, już doświadczona matka i jej przejściami z wózkiem
Mówi, ze super ze lekki, duża gondola i ze spacerówki będę tez zadowolona
Także miał być Stokke albo Silver Cross a padło na taki:

https://wozkiopinie.pl/ibebe-i-stop-...wa-od-2400-zl/



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
sylwiak854 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 10:37   #3501
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez sylwiak854 Pokaż wiadomość
Curly81 bardzo Cię podziwiam za takie podejście, pewnie cała w nerwach ale nie każdy by się odważył teraz na podejmowanie takich decyzji
Myśle, ze masz bardzo mądra córkę po tym co piszesz, wielkie gratulacje za wychowanie bo to zapewne tylko Twoja zasługa jakim dorosłym, mimo swojego wieku, jest człowiekiem
Trzymam bardzo mocno za Ciebie kciuki

A ja dziewczyny znalazłam chyba wózek idealny
Jeszcze go obejrzeć ma żywo pozostaje i zakupić
Oczywiście po konsultacji z kolezanka, już doświadczona matka i jej przejściami z wózkiem
Mówi, ze super ze lekki, duża gondola i ze spacerówki będę tez zadowolona
Także miał być Stokke albo Silver Cross a padło na taki:

https://wozkiopinie.pl/ibebe-i-stop-...wa-od-2400-zl/
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dziękuję.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 10:39   #3502
meencantalavida
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 141
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez sylwiak854 Pokaż wiadomość
Curly81 bardzo Cię podziwiam za takie podejście, pewnie cała w nerwach ale nie każdy by się odważył teraz na podejmowanie takich decyzji
Myśle, ze masz bardzo mądra córkę po tym co piszesz, wielkie gratulacje za wychowanie bo to zapewne tylko Twoja zasługa jakim dorosłym, mimo swojego wieku, jest człowiekiem
Trzymam bardzo mocno za Ciebie kciuki

A ja dziewczyny znalazłam chyba wózek idealny
Jeszcze go obejrzeć ma żywo pozostaje i zakupić
Oczywiście po konsultacji z kolezanka, już doświadczona matka i jej przejściami z wózkiem
Mówi, ze super ze lekki, duża gondola i ze spacerówki będę tez zadowolona
Także miał być Stokke albo Silver Cross a padło na taki:

https://wozkiopinie.pl/ibebe-i-stop-...wa-od-2400-zl/



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Bardzo fajny mnie w tym modelu jedynie ta biała rama nie pasuje :P
meencantalavida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 10:42   #3503
sylwiak854
Raczkowanie
 
Avatar sylwiak854
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 355
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez meencantalavida Pokaż wiadomość
Bardzo fajny mnie w tym modelu jedynie ta biała rama nie pasuje :P


A mi się właśnie podoba
Ale rozważam tez opcje srebrnej, bo jeszcze taka wersja jest
Ja nie miałam pojęcia, ze wybór ( a do kupienia droga długa) wózka jest taaaaki ciezki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
sylwiak854 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 10:52   #3504
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Curly81 przekazanie informacji o niebieskiej karcie nie powinno mieć miejsca, ja nie wiem co to za pedagodzy przemoc psychiczną zawsze możesz zgłaszać, ale założenie niebieskiej karty to tylko twoja wola. Mój mąż kiedyś miał styczność z awanturnikami i ich rodzinami i przerażał go strach kobiet. Bo rozpad rodziny, zabranie ojca, właśnie sytuacje co ludzie powiedzą. Trzymam kciuki za ciebie, córkę i chyba przede wszystkich za męża. Za to, żeby się ogarnął. Pamiętaj, to ty jesteś ofiarą i jesteś ostatnią osobą, której mogłoby być za cokolwiek wstyd. Ściskam mocno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 10:53   #3505
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Curly jesteś silna babka! Podziwiam cię, a córeczka naprawdę bardzo mądra. Spisałaś się trzymam za was kciuki, oby poszło wszystko po twojej myśli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 10:55   #3506
olaag012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Curly 81 trzymaj się, zycze dużo siły psychicznej i gratuluję córki, bardzo mądra dziewczynka

Ja mam dzisiaj na 14 wizytę, mam nadzieję że dowiem się co tam fasola ma między nogami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olaag012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 11:00   #3507
sylwiak854
Raczkowanie
 
Avatar sylwiak854
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 355
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez olaag012 Pokaż wiadomość
Curly 81 trzymaj się, zycze dużo siły psychicznej i gratuluję córki, bardzo mądra dziewczynka

Ja mam dzisiaj na 14 wizytę, mam nadzieję że dowiem się co tam fasola ma między nogami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


olaag012 jak ja bym chciała wreszcie się dowiedzieć co tam mi rośnie w brzuchu
A wizyta dopiero 28 listopada i wtedy połówkowe...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
sylwiak854 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 11:08   #3508
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez olaag012 Pokaż wiadomość
Curly 81 trzymaj się, zycze dużo siły psychicznej i gratuluję córki, bardzo mądra dziewczynka

Ja mam dzisiaj na 14 wizytę, mam nadzieję że dowiem się co tam fasola ma między nogami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nasze wczoraj miało nas w poważaniu, dosłownie wstępnie lekarz określił chłopca, a to już druga wizyta gdzie się chowa i nie jest w stanie nic zobaczyć. Śmiałabym się gdyby sytuacja trwała jeszcze długo, a wyszłaby córka

Sylwia, bardzo mi się podoba tylko ta biała rama

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 11:34   #3509
olaag012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ehh, mam nadzieję że nasze będzie bardziej przychylne dla rodziców planuje zjeść przed wizytą jakiegoś batona, żeby się obudziło i powierciło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olaag012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-13, 11:42   #3510
sylwiak854
Raczkowanie
 
Avatar sylwiak854
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 355
Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez olaag012 Pokaż wiadomość
Ehh, mam nadzieję że nasze będzie bardziej przychylne dla rodziców planuje zjeść przed wizytą jakiegoś batona, żeby się obudziło i powierciło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Trzymam kciuki i czekamy na wieści

Cytat:
Napisane przez _Loooola_ Pokaż wiadomość
Nasze wczoraj miało nas w poważaniu, dosłownie wstępnie lekarz określił chłopca, a to już druga wizyta gdzie się chowa i nie jest w stanie nic zobaczyć. Śmiałabym się gdyby sytuacja trwała jeszcze długo, a wyszłaby córka

Sylwia, bardzo mi się podoba tylko ta biała rama

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Hmmm no przekonujecie mnie do srebrnej


Ja miałam właśnie rozmowę z szefowa, jeszcze mamy dokończyć bo ona lata jak rakieta normalnie...
Mój plan pójścia na L4 trochę się odwlekł
Szefowa chce żebym została prawie do końca
I wrocila po kilku miesiącach nawet na 4 h. Powiedziała ze nie chce nikogo innego



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez sylwiak854
Czas edycji: 2019-11-13 o 11:45
sylwiak854 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-30 23:36:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:29.