Zbiór opinii na temat sklepu Zalando. - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-23, 22:10   #691
e2865d676c04798452feeae73a751c94548fc3c2_5ef3db167a4ac
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 3 737
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

robiłam tam zakupy tylko raz - kupowałam sukienkę na studniówkę, przyszła w dobrym czasie bez opóźnień, produkt był zgodny z opisem, super się prezentowała/nadal prezentuje - było to w styczniu tego roku - sukienka była już kilkakrotnie i "intensywnie" noszona na różne inne imprezy i wesela, nic się nie psuje póki co. Myślę, że jeszcze kiedyś będę tam coś zamawiać.
e2865d676c04798452feeae73a751c94548fc3c2_5ef3db167a4ac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-24, 10:49   #692
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Korzystam z Zalando i zazwyczaj kupuję tam buty, raz torbę-plecak. Wszystko przebiega sprawnie, przychodzi na czas, jest zgodne z opisem. TYle tylko, że ostatnio mają tam strasznie drogo. Bardzo wyśrubowali ceny. Szukałam czerwonych balerin. Owszem, były jakieś chińskie za 90 zł (jak na chińskie, typu Dorothy Perkins to i tak bardzo drogo) ale generalnie ceny rozpoczynały się od 250 zł, jednak większość oscylowała w granicach 350-400 a to bardzo drogo, jak na baleriny. Znalazłam inne, przepięknie zdobione, z zamszu na zupełnie innej stronie za 140.

Ostatnio chciałam zamówić torbę pewnej marki, bo była po obniżonej cenie, jednak bardziej opłacało się wejść na stronę tej firmy, bo i wybór większy i cena tańsza o stówę, niż w Zalando.

Także z Zalando już się chyba definitywnie pożegnałam. Naprawdę, warto poświęcić trochę czasu i wejść na stronę danych marek. Jest większy wybór i zdecydowanie taniej.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-01, 14:41   #693
Tomasz5578
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 10
Co prawda to dawne pytanie-jednak mogę polecić ten sklep.Jednak gdy wchodził na początku do Polski wybór był o wiele większy niż teraz.Poza tym wg mnie wiele firm które są tam do dziś sprzedawane pogorszyło wizualnie swoje produkty-kiedyś można było dostać ładniejsze produkty wielu marek. Nie mówię jednak że są złe -można tam dostać nadal ładne produkty które w Polsce mogą być trudno dostępne-Zalando wg mnie tak jak wiele firm zachodnich nie pogarsza towaru na wschód-wszystko jest wysyłane z zachodu nie jest pogorszone jeśli chodzi o akcesoria i odzież. Nie jestem jednak pewien czy tak jest z kosmetykami Zalando wprowadziło niedawno kosmetyki do sprzedaży -fajnie że nie tylko odzież ale i kosmetyki są wysyłane za darmo. Miałem na ok 35-60 zamówień niecałe 10 reklamacji -wszystkie za wyjątkiem jednej rozpatrzone pozytywnie-sto procent zwrotu gotówki-polecam ten sklep.

Sklep fajny. Sprzedaje oryginalny towar. Można dostać wiele marek które są niedostępne lub trudno dostępne w Polsce. Jednak kilka dobrych lat temu był większy i lepszy wybór niż teraz. Choć nie jest tak źle.Co do wytrzymałości tanich marek to tak dokładnie nie wiem-moja siostra ma od kilku lat portfel Anna Field i się z nim nic nie dzieje-jednak portfel trudno uszkodzić . Ja z tanich miałem sporo rzeczy Your turn i niektóre musiałem reklamować niektóre nie. Marek których nie reklamowałem nigdy z Zalando to bugatti i olymp. Jednak chyba też producenci którzy są długo na Zalando to niektórzy z nich nie wszyscy ale większość pogorszyła swoje produkty wizualnie -kilka dobrych lat temu produkowali ładniejsze niż teraz ale nie jest jednak tak źle. Mimo wszystko mogę polecić ten sklep.

Edytowane przez Marigold19
Czas edycji: 2019-12-01 o 14:50 Powód: post po poście...
Tomasz5578 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-02, 10:47   #694
blackauri
Raczkowanie
 
Avatar blackauri
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 144
Dot.: Sklep zalando.pl

Gdy zapłaciłam za coś z Zalando za pobraniem i zwracam towar, to kiedy i w jaki s dostanę zwrot pieniędzy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeśli rzeczywistość nie spełnia moich oczekiwań, tym gorzej dla rzeczywistości
blackauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-02, 12:08   #695
de61b525ea9c27150559199fef5a08ffa7ef4799_5e45e32e63f12
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 503
Dot.: Sklep zalando.pl

W formularzu zwrotu powinno być miejsce na wpisanie numeru rachunku bankowego
de61b525ea9c27150559199fef5a08ffa7ef4799_5e45e32e63f12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-03, 01:54   #696
Tomasz5578
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 10
Dot.: Sklep zalando.pl

Nie jestem pewien ale jeśli Pan/i robiła już przedtem zakupy na Zalando przedtem tzn przed tym zamówieniem które zostało ostatnio zwrócone i ma tam konto na ich stronie i robiła Pan/i kiedyś przelew z konta lub karty za poprzednie zakupy to pieniądze mogą wrócić na to konto lub kartę z którego Pan/i robiła zakupy wstecz -tj ostatni zakup który nie był za pobraniem-jednak nie jestem tego pewien . Jeśli to był pierwszy zakup nie wiem jak jest zwracane za pobraniem chyba w formularzu powinno się podać nr konta nie jestem pewien czy jednak tam jest na to miejsce . Jeśli nr konta jest potrzebny w takim wypadku jeśli Pan/i nie podała to może Zalando kontaktować się telefonicznie . Jednak co mogę poradzić to napisać e-mail z formularza kontaktowego tego sklepu i zapytać jak są zwracane pieniądze w tym wypadku na e-maile mi zalando odpisywało przeważnie w kilka godzin najdalej bardzo rzadko dzień dwa. Zalando ma 14 dni na zwrot pieniędzy chyba od otrzymania towaru do magazynu towar do magazynu idzie 2-4 dni-jednak ze względu że teraz 6 stycznia święto to towar na magazyn jeśli Pan.i wysłała niedawno może dotrzeć po 6 stycznia
Tomasz5578 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-03, 19:54   #697
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Sklep zalando.pl

Czy zamawiałyście może majtki Zalando Essentials i piżamy Anna Field? Jak wypada ich rozmiarówka, np. w porównaniu do Lidlowskiej? Lidl ogólnie ma zawyżone rozmiary i S są na mnie luźnawe.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-14, 07:23   #698
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Czy ktoś wie dlaczego kody z newslettera przestały przychodzić? Chodzi mi o wygenerowanie sobie kodu na 10%.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-14, 07:56   #699
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Sklep zalando.pl

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Czy zamawiałyście może majtki Zalando Essentials i piżamy Anna Field? Jak wypada ich rozmiarówka, np. w porównaniu do Lidlowskiej? Lidl ogólnie ma zawyżone rozmiary i S są na mnie luźnawe.
Zamówiłam majtki rozmiar S, jednak mogłam XS.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-14, 10:14   #700
firletka
Zadomowienie
 
Avatar firletka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 707
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Czy ktoś wie dlaczego kody z newslettera przestały przychodzić? Chodzi mi o wygenerowanie sobie kodu na 10%.

No własnie. Ktoś wie, czy to po prostu awaria, czy Zalando zrezygnowało na dobre z tych kodów? Mnie nie udaje się wygenerować od zeszłego tygodnia.
firletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-14, 13:22   #701
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Dowiedziałam się w Zalando, że mają jakiś problem techniczny z newsletterem. Pracują nad tym. W coągu kilku dni powinni naprawić.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-18, 16:06   #702
marynia89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Mimo szerokiego wyboru produktów bardzo odradzam ten sklep! Jest dobrze do czasu, gdy wszystko idzie prawidłowo.
Zawsze myślałam, że to renomowany sklep, ale jednak nie. Obsługa klienta jest fatalna, zrzucają odpowiedzialność za swoje niedopatrzenia (brak zaksięgowania wpłaty, która zeszła z konta, niewłaściwy lub niekompletny towar). W moim przypadku kazali mi złożyć reklamację, bo w zamówieniu brakowało firmowego woreczka przeciwkurzowego. Przez fakt złożenia reklamacji, czas ew. zwrotu skrócił się ze 100 dni do 14, do tego obsługa b.nieprzyjemna i zupełnie nieprzygotowana do swojej roli. Moim zdaniem niedopuszczalne przy sprzedaży marek premium za kilka tys. zł.
marynia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-26, 12:43   #703
brackakrk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Korzystałam z Zalando wiele razy i jestem zadowolona. Nie było żadnego problemu ze zwrotem nietrafionych produktów. Myślę, że jakieś problemy związane z zamówieniem występują sporadycznie. Moja koleżanka kupiła torebkę Korsa za kilkaset złotych, a przyszedł jej wyraźnie używany egzemplarz, który nosił ślady zużycia. Najprawdopodobniej został on zwrócony przez poprzednią właścicielkę, tylko dlaczego produkt w takim stanie trafił ponownie do sprzedaży. Początkowo miała problem z odzyskaniem gotówki, jednak po czasie wszystko skończyło się dobrze, a ramach rekompensaty dostała jakiś bon zniżkowy
brackakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-08, 17:51   #704
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Za zakupy na Zalando zapłaciłam na poczcie przelewem
Odesłałam niepasujące ubrania, napisałam do Zalando czy mają mój numer konta bankowego, a oni mi odpisali, że zwrócili należność na pocztę.
Czy któraś z Was miała taką sytuację? Nie będzie problemu, jak przyjdę na pocztę tylko z dowodem?
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-08, 18:43   #705
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Za zakupy na Zalando zapłaciłam na poczcie przelewem
Odesłałam niepasujące ubrania, napisałam do Zalando czy mają mój numer konta bankowego, a oni mi odpisali, że zwrócili należność na pocztę.
Czy któraś z Was miała taką sytuację? Nie będzie problemu, jak przyjdę na pocztę tylko z dowodem?
No to chyba tylko przekazem pocztowym mogą Ci zwrócić i dostaniesz awizo jak przyjdzie zwrot.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-11, 07:17   #706
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Sklep zalando.pl

Odkopuję stary wątek,bo chciałam się dowiedzieć,czy kody rabatowe,które bywają na Zalando przy zakupie od określanej kwoty będą obowiązywać także w sytuacji,gdy część zamówienia będziemy chcieli zwrócić? Czy wówczas trzeba zwrócić całość zamówienia?
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-11, 10:24   #707
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Sklep zalando.pl

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Odkopuję stary wątek,bo chciałam się dowiedzieć,czy kody rabatowe,które bywają na Zalando przy zakupie od określanej kwoty będą obowiązywać także w sytuacji,gdy część zamówienia będziemy chcieli zwrócić? Czy wówczas trzeba zwrócić całość zamówienia?
Nie trzeba. Odliczają proporcjonalnie kwotę zwrotu pomniejszoną o rabat, czyli tyle, ile płaciłaś.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-11, 10:35   #708
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Sklep zalando.pl

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Nie trzeba. Odliczają proporcjonalnie kwotę zwrotu pomniejszoną o rabat, czyli tyle, ile płaciłaś.
Dzięki
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-26, 13:03   #709
milczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 22
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cześć dziewczyny, zamówiłam 2 pary butów, z czego jedna przyszła bez żadnych metek (poza tym obie pary w zwyłych szarych pudełkach bez zadnych napisów itp, w środku bez instrukcji pielęgnacji), chcą dokonać zwrotu powinnam to jakoś zgłosić przed odesłaniem? Buty nie mają żadnych śladów używania, ale słyszałam, że bez metek nie da się zwrócić. Pierwsze zakupy w Zalando i już problem
milczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-01-26, 14:35   #710
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez milczka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, zamówiłam 2 pary butów, z czego jedna przyszła bez żadnych metek (poza tym obie pary w zwyłych szarych pudełkach bez zadnych napisów itp, w środku bez instrukcji pielęgnacji), chcą dokonać zwrotu powinnam to jakoś zgłosić przed odesłaniem? Buty nie mają żadnych śladów używania, ale słyszałam, że bez metek nie da się zwrócić. Pierwsze zakupy w Zalando i już problem
Oj chyba mi się tak z butami zdarzyło Nie ma problemów ze zwrotem, a gdyby go nie rozliczyli, to piszesz na czacie z konsultantem i wszystko wyjasniacie. Mozesz tez napisac przed dokonaniem zwrotu. Zawsze przychodza w szarym kartonie, albo foliówce.

Zalando jest bardzo solidną marką o niemieckich standardach.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-26, 15:40   #711
milczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 22
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Dziękuję, tak jak pisałaś, zgłosiłam na czacie.
milczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-27, 00:11   #712
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez milczka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, zamówiłam 2 pary butów, z czego jedna przyszła bez żadnych metek (poza tym obie pary w zwyłych szarych pudełkach bez zadnych napisów itp, w środku bez instrukcji pielęgnacji), chcą dokonać zwrotu powinnam to jakoś zgłosić przed odesłaniem? Buty nie mają żadnych śladów używania, ale słyszałam, że bez metek nie da się zwrócić. Pierwsze zakupy w Zalando i już problem
Też dostałam bardzo drogie buty bez metki , od razu zwrociłam i dopisałam na formularzu , ze takie przyszły . Zwrot bezproblemowy . W szarych pudełkach w wciąż przychodzą buty i w folii .
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-27, 07:39   #713
jola1000
Rozeznanie
 
Avatar jola1000
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 762
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Ja jestem z Zalando bardzo zadowolona. Zdecydowanie zbyt często zamawiam. Jedyny minus dla mnie że nie mają opcji wysyłki do paczkomatów. Nigdy nie miałam żadnych większych problemów, zwroty są zwykle szybko realizowane. Raz jedynie czekałam chyba 17 dni na zwrot więc już po terminie-kazali mi podpisać jakieś oświadczenie i na drugi dzień kasa wróciła na konto. Ale to jedyna sytuacja ze wszystkich moich zamówień a jest ich (niestety) sporo.
jola1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-04, 18:36   #714
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 30 675
Dot.: Sklep zalando.pl

Dziewczyny mam pytanie. Pierwszy raz kupiłam na Zalando kilka par spodni z opóźnioną zapłatą do 30 dni. Jak wygląda w tym przypadku sprawa ze zwrotem jeśli jakąś rzecz nie będzie mi odpowiadać? Najpierw odsyłam, a później płacę za rzeczy które mi zostały? Czy muszę czekać dopiero na jakieś potwierdzenie otrzymania zwrotu od Zalando?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-06, 07:21   #715
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Sklep zalando.pl

Cytat:
Napisane przez agatanaturalnie Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie. Pierwszy raz kupiłam na Zalando kilka par spodni z opóźnioną zapłatą do 30 dni. Jak wygląda w tym przypadku sprawa ze zwrotem jeśli jakąś rzecz nie będzie mi odpowiadać? Najpierw odsyłam, a później płacę za rzeczy które mi zostały? Czy muszę czekać dopiero na jakieś potwierdzenie otrzymania zwrotu od Zalando?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ale to używałaś paypo czy czegoś innego?
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-06, 08:44   #716
jola1000
Rozeznanie
 
Avatar jola1000
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 762
Dot.: Sklep zalando.pl

na Zalando nie ma opcji Paypo, jest Zamów teraz, Zapłać Później. Ja tak parę razy zamawiałam, jak coś mi nie pasowało to odsyłałam i ta kwota do opłacenia jakby znikała z mojego konta.
Wczoraj puściłam przelew za rzecz którą sobie zostawiłam ale jeszcze nie zaksięgowali bo wciąż ma status że jeszcze jest do opłacenia.
jola1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-06, 09:28   #717
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 30 675
Dot.: Sklep zalando.pl

Cytat:
Napisane przez jola1000 Pokaż wiadomość
na Zalando nie ma opcji Paypo, jest Zamów teraz, Zapłać Później. Ja tak parę razy zamawiałam, jak coś mi nie pasowało to odsyłałam i ta kwota do opłacenia jakby znikała z mojego konta.
Wczoraj puściłam przelew za rzecz którą sobie zostawiłam ale jeszcze nie zaksięgowali bo wciąż ma status że jeszcze jest do opłacenia.
Pierwszy raz robiłam zakupy z opóźnioną zapłatą tylko dlatego, że nie wiedziałam na jaki rozmiar spodni się zdecydować. Dzieki tej opcji wzięłam w kilku rozmiarach i fasonach nie martwiąc się o gotówkę. Zazwyczaj jak wiem co konkretnie chcę to od razu robię przelew. Fajnie, że sklepy oferują coraz więcej możliwości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-13, 15:45   #718
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 30 675
Dot.: Sklep zalando.pl

Cytat:
Napisane przez jola1000 Pokaż wiadomość
na Zalando nie ma opcji Paypo, jest Zamów teraz, Zapłać Później. Ja tak parę razy zamawiałam, jak coś mi nie pasowało to odsyłałam i ta kwota do opłacenia jakby znikała z mojego konta.
Wczoraj puściłam przelew za rzecz którą sobie zostawiłam ale jeszcze nie zaksięgowali bo wciąż ma status że jeszcze jest do opłacenia.
Mam pytanie. Gdzie znajduje się informacja, że rzeczy są do opłacenia? Ja nic takiego nie widzę w aplikacji. Mam tylko info, że paczka opuściła magazyn. Dodam, że zrobiłam zwrot. Dostali moje rzeczy i mam zapłacić za jedną która sobie zostawiłam. Takie info dostałam w mailu. Wczoraj za nią zapłaciłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-14, 07:16   #719
jola1000
Rozeznanie
 
Avatar jola1000
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 762
Dot.: Sklep zalando.pl

W aplikacji to nie wiem, może być niewidoczne. Z komputera stacjonarnego mam tak że wchodzę na zalando, w zakładkę moje konto-przegląd i ja tutaj widzę jakie rzeczy mam do opłacenia (twoje rachunki do opłacenia czy jakoś tak).
Akurat szczęśliwie teraz nie mam nic bo wszystko opłaciłam ale tam właśnie to powinnaś mieć.
jola1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-04, 13:31   #720
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 30 675
Dot.: Sklep zalando.pl

Dziewczyny też macie problem z dodawaniem opinii o produkcie? Ja ostatnio ich sporo dałam i żadna się nie pojawiła, dziwne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-22 21:37:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:16.