Zupełnie nowe spojrzenie na BUTY! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-20, 18:39   #1
Samestee
Przyczajenie
 
Avatar Samestee
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 5

Zupełnie nowe spojrzenie na BUTY!


Hej drogie forumowiczki. Jestem nowa na forum, nie ukrywam, że szukam spojrzenia z zewnątrz. Razem z bratową kupujemy różne ciekawe buty i dajemy im tak jakby drugie życie (bratowa - Wild) ma niezwykły talent i ogólnie jest plastykiem i potrafi z niczego zrobić coś pięknego. Maluje, wykleja, dokleja i tym podobne. Wymyśliłyśmy, że stworzymy taką ideę. Wkleję kilka zdjęć, żebyście zobaczyły o co mi chodzi. Liczę na szczere opinie. Ogólnie chodzi o to, że buty przed przeróbkami, są takie zwyczajne, jednokolorowe itp (Tak jak na którymś zdjęciu). Nie będę siać spamu, ale mamy stronkę na "fejsie", ale forum to nie miejsce na linki itp, więc jak ktoś jest ciekawy to wystarczy wpisać "niesamowite buty". Chciałybyśmy po prostu się dowiedzieć czy to się podoba, czy nie. Nie jestem żadnym botem, nie jesteśmy też firmą, żeby nie było, po prostu takie dwie krejzolki co lubią coś pokombinować i stworzyły sobie całą otoczkę Czekam na odpowiedzi, bo jesteśmy ciekawe opinii dziewczyn które interesują się modą i chętnie podyskutuję. Pozdrawiam

Samestee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-20, 19:29   #2
Iberisss
Raczkowanie
 
Avatar Iberisss
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 37
Dot.: Zupełnie nowe spojrzenie na BUTY!

Pierwsze i ostatnie genialne Pomysł jak dla mnie super. Stworzenie czegoś indywidualnego ze "starej" rzeczy Nie wszyscy mają do tego talent. Nie marnujcie go!
Iberisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-20, 19:34   #3
Samestee
Przyczajenie
 
Avatar Samestee
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 5
Dot.: Zupełnie nowe spojrzenie na BUTY!

Cytat:
Napisane przez Iberisss Pokaż wiadomość
Pierwsze i ostatnie genialne Pomysł jak dla mnie super. Stworzenie czegoś indywidualnego ze "starej" rzeczy Nie wszyscy mają do tego talent. Nie marnujcie go!
Hej dzięki za odpowiedź, nie myślałam, że ktoś tak szybko odpisze Jest tego więcej, mamy już z szesnaście par, to tylko kilka z nich. Jedne są bardziej udane inne mniej, ale staramy się robić coraz fajniejsze i ciekawsze. Stawiamy na oryginalność, więc nie wszystko się podoba każdemu, dlatego założyłam ten wątek, żeby szukać inspiracji Pozdrawiam
Samestee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-20, 19:34   #4
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zupełnie nowe spojrzenie na BUTY!

Przejrzałam kilka zdjęć na FB i w sumie widać, że macie talent, ale moim zdaniem brakuje Wam... gustu Nie obraź się, po prostu moim zdaniem większość tych butów wygląda tandetnie. Może to kwestia tego, że zazwyczaj przerabiacie tanie buty, sama nie wiem... może się rozkręcicie i z czasem będzie lepiej
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-20, 19:58   #5
Samestee
Przyczajenie
 
Avatar Samestee
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 5
Dot.: Zupełnie nowe spojrzenie na BUTY!

Wiesz, nie obrażam się, bo pisząc tu liczę się z różnymi opiniami. Tak jak mówiłam stawiamy na oryginalność, a to nie równa się idealnym, powszechnie panującym kanonom. Co do butów, to ponad połowa jest nowych, a większość nawet dobrych firm, a jeśli używki to na prawdę w dobrym stanie. Pomysły w 90% są Wild, a ona ma artystyczną duszę i niekonwencjonalne spojrzenie, może czasem wychodzi tandetnie i krzykliwie, ale takie ma założenie. Na razie miksujemy i próbujemy, żeby zobaczyć co wyjdzie, bo ja to ja, ale moja bratowa ma ogromny talent Fajnie, że ktoś odpisuje
Samestee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-20, 23:16   #6
karolach
Przyczajenie
 
Avatar karolach
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 29
Dot.: Zupełnie nowe spojrzenie na BUTY!

po części zgadzam się z visionAM... trochę tandetnie ALE uważam, że pomysły są ekstra, wykonanie również bardzo dobre, myślę że problem leży w samym FASONIE buta ;p i nie ważne czy są drogie czy tanie, bo czasami można kupić ładnie (zgrabnie?) wyglądające szpilki za małe pieniądze Te fasony które wybieracie, to sorry, ale nie kupiłabym żadnych, a pomysły na nie są naprawdę warte pokazania! Na fejsie wstawiacie też czasem jakieś zdjęcia butków z internetu- przypatrzcie się im i porównajcie, co sprawia że nam się podobają? Bo większość tych fotek to właśnie 'modne' fasony albo po prostu proporcjonalne, już sama nie wiem :p
karolach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-21, 09:44   #7
Arinka_
Zakorzenienie
 
Avatar Arinka_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 454
Dot.: Zupełnie nowe spojrzenie na BUTY!

Pomysł super i gratulacje talentu. Zaprezentowane buty nie trafiają w moją estetykę i dla siebie bym ich nie kupiła, ale na pewno znajdą nie jedną "fankę"
__________________
Uśmiechaj się zawsze - cuda są w drodze
Arinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-21, 14:01   #8
Samestee
Przyczajenie
 
Avatar Samestee
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 5
Dot.: Zupełnie nowe spojrzenie na BUTY!

Właśnie o to chodzi, że chcemy robić coś co odbiega od ogólnie przyjętej estetyki. Bo to jest tak, że jak przychodzi np. moda na panterkę, to wszyscy naginają w panterce. Plecaczki w panterkę, getry w panterkę, baleriny w panterkę i tego nie chcemy, chcemy trafiać w gusta tych, którzy w standardowej modzie nie znajdują nic dla siebie, bo po co robić coś co już jest? Ja z bratową mamy też odmienne zdania. Ona ma talent, a ja jestem bardziej obyta w babskich trendach i nie zawsze wszystko mi pasuje, ale tu o tą kontrowersyjność też chodzi, ma to docierać do konkretnych grup ludzi. Nie mniej jednak ja bardzo cenię sobie opinie innych ludzi, bo dają mi spojrzenie z zewnątrz i dzięki temu będziemy mogły poprawić styl i estetykę. Dzięki za odpowiedzi - nadal będę zaglądać i czekam też na jakieś pomysły? Jak fajnie połączyć talent Wild z fajnymi butami, żeby dało to interesujące efekty Pozdrawiam.
Samestee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-21, 14:30   #9
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Zupełnie nowe spojrzenie na BUTY!

Pomysł dobry, chociaż zupełnie nie moja bajka. Zgadzam się jednak z dziewczynami, że trochę kuleje estetyka, ale jeśli znajdziecie nabywców, to super. Dla mnie dużo fajniejsze są takie jak w załącznikach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg craftster%20Painted%20Soles%20Shoes.jpg (26,2 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg shoes-paint.jpg (68,4 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 068d1c9c3d5be300b0021e930f078298.jpg (78,5 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg %E2%80%98Dolly%E2%80%99-Hand-Painted-Art-Heels-for-Neiman-Marcus-4-640x375.jpg (63,5 KB, 77 załadowań)
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-21, 17:26   #10
niusiak25
Zadomowienie
 
Avatar niusiak25
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 253
Dot.: Zupełnie nowe spojrzenie na BUTY!

Super pomysł troszkę praktyki a będą unikatowe cudeńka zazdro talentu :P
__________________
Chcesz ze mnie kpić? Nie poczułam nic, daj bis Nie powiedziałaś tego w ryj To nie powiedziałaś nic.

Twój pot, Twój ból, Twoje łzy - ich zazdrość.
niusiak25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-21, 21:21   #11
StraVvberry
Wtajemniczenie
 
Avatar StraVvberry
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 095
Dot.: Zupełnie nowe spojrzenie na BUTY!

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Pomysł dobry, chociaż zupełnie nie moja bajka. Zgadzam się jednak z dziewczynami, że trochę kuleje estetyka, ale jeśli znajdziecie nabywców, to super. Dla mnie dużo fajniejsze są takie jak w załącznikach
Zgadzam się w 100% !
__________________
_________________________ _________
StraVvberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-22, 12:07   #12
Cream
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 764
Dot.: Zupełnie nowe spojrzenie na BUTY!

Pomysł i wykonanie super, ale tak jak dziewczyny zauważyły buty wyglądają tandetnie (przynajmniej część). W każdym razie gratuluję talentu i życzę powodzenia .
Cream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 14:13   #13
karolaq85
Raczkowanie
 
Avatar karolaq85
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 33
Dot.: Zupełnie nowe spojrzenie na BUTY!

Są to buty zdecydownie dla odważnych dziewczyn. Myślę, że mogły byście pomyśleć o połaczeniu elgancji i prostoty i odrobiny ekstrawagancji. Te projekty są trochę przeładowane.
karolaq85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 19:48   #14
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Zupełnie nowe spojrzenie na BUTY!

Rozumiem, że chcecie zrobić coś innego, ale tu kwestia leży w tym by ktoś chciał to kupić. Pomysły są fajne, ale brakuje czegoś co mówiłoby mi abym kupiła takie buty. Nic dla siebie u Was nie widziałam.
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 20:17   #15
Natt1992
Zakorzenienie
 
Avatar Natt1992
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 028
Dot.: Zupełnie nowe spojrzenie na BUTY!

Dobrze, że kombinujecie. Sama nie nosiłabym niczego w tym stylu (cenię klasykę z pazurem ) ale myślę, że ze spokojem znajdziecie kupców. Szczególnie na pierwsze z prezentowanych butów, które uważam za bardzo urokliwe
__________________
aktualna wymiana
Natt1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 15:40   #16
Samestee
Przyczajenie
 
Avatar Samestee
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 5
Dot.: Zupełnie nowe spojrzenie na BUTY!

Ja właśnie też jestem za nie "przedobrzaniem", moje pomysły są inne, ale też trzeba poćwiczyć, żeby złapać styl. Wild ma dobrą rękę i pod względem technicznym jest idealnie, no ale zmieniłabym styl jak mówiłam. Jest w sumie malarką i pasjonatką motocykli, jej rysunki są jak żywe. Tylko, że moda to już nie tylko talent, a właśnie umiejętność dobrania kolorów i dodatków, żeby całość wyszła ciekawie i ze smakiem. No ale nad tym pracujemy P.S. Dzięki za załączniki, właśnie między innymi takiej inspiracji nam trzeba, czekam na więcej. Pozdrawiam.

Edytowane przez Samestee
Czas edycji: 2014-04-23 o 15:41
Samestee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-23 16:40:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:41.