problem z sexem przeze mnie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-21, 02:02   #1
taona1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 3

problem z sexem przeze mnie


Mam problem. Jestem z moim partnerem od 1,5 roku. Bardzo się kochamy. On juz planuje zaręczyny, ślub. Problemem jestem ja. Zacznę od początku. Gdy byłam młodsza miałam chłopaka aż 5 lat. Byl moim pierwszym myślałam ze jedynym. Niestety 2 razy mnie zostawił dla innych kobiet. Chudszych ładniejszych ode mnie. Choc on twierdzil ze ja mu się podobam. Mam 167 cm wzrostu i 70 kilo. Tak... Masakra. Mam dość swojego ciała. Wracając. Wybaczalam mu. Za każdym razem. Lecz moje zaufanie co do niego zniklo. Ten związek nie miał przyszlosci.. Staralm się. Nie potrafiłam. Rozstaliśmy sie lecz do dzis jesteśmy dobrymi przyjaciółmi. Po jakimś czasie poznałam nowego faceta. Romantyczny. Kochany. Pokochal mnie taka jaka jestem. Na poczatku bylo cudownie. Potrafiliśmy uprawiać sex kilka razy w ciagu dnia. Jednak z czasem cos się ze mną stalo. Mój akceptacja siebie zawsze byla niska. Ale teraz to prawdziwa masakra. Noe mogę patrzeć na siebie w lustrze. Proboje z dieta. Lecz nie potrafię. Tak czy siak. Teraz kochamy się może raz na tydzień. Albo i rzadziej. Oczywiście mój kochany chłopak mówi ze dla niego seks nie jest najważniejsza rzecza. Ze poczeka na mnie. Codziennie mówi mi ze go podniecam. Ze jestem piękna. Jest cudowny naprawde. Mam żal tylko do siebie. Chce potrafić znów uprawiać sex codziennie. Chce żeby mój partner byl ze mną szczęśliwy. Żebym zasługiwała na niego. Jestem osoba strasznie nie radzaca sobie z emocjami. Takze można wyobrazić sobie jakie meczarnie przezywa ze mną mój partner. A jednak nadal mnie kocha. Potrzebuje od Was rady. Jak się zmienić. Z charakteru i jak mogę poczuć się odwazniejsza. Seksowniejsza. Musze się dla niego zmienić. I chce tego. Ale nie wiem juz co robic. Wiem ze to dziwne trudne pytanie. Ale chce posłuchać waszej opini. Jest to dla mnie ważne. Z góry dziekuje

---------- Dopisano o 01:02 ---------- Poprzedni post napisano o 00:42 ----------

Zapomniałam dodać ze jestem okropna jest chodzi o charakter. Ciągle się zloszcze. Kłócę. Nie potrafię docenić. Nie chce żeby tak bylo. I kilka lat temu miałam problemy z okaleczeniem sie. I to właśnie mój obecny chłopak mnie z tego wyciągnął
taona1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 02:53   #2
Istielig
Rozeznanie
 
Avatar Istielig
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 535
Dot.: problem z sexem przeze mnie

Skoro mialas takie problemy w przeszlosci i do tej pory nie akceptujesz siebie i swojego wygladu, powinnas udac sie na terapie do psychologa. To naprawde pomaga, wiele mlodych osob korzysta z tego typy pomocy. Panuje jakieś dziwne przekonanie, ze jak ktos chodzi do psychologa to od razu musi być nienormalny albo miec schozofrenie..
Nie przymuszaj sie do seksu bo to tylko pogorszy sprawe. Staraj sie byc bardziej wyrozumiała dla partnera, nie wyladowuj na nim emocji.
Nie przejmuj sie tak waga. Pomysl, ze masz najfajniejszego faceta na świecie, ktory jest tylko Twoj i Cie kocha. Nawet nie wiesz ile dziewczyn, czesto moze i nawet atrakcyjniejszych, szczuplejszych, chcialoby miec to szczescie.
Ciezko tak na to spojrzeć majac problemy ze soba, dlatego terapia powinna Ci pomoc w zrozumieniu faktu, ze to nie wyglad okresla jakim jesteś czlowiekiem
Istielig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 03:50   #3
MalineczkaCalineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 147
Dot.: problem z sexem przeze mnie

Cytat:
Napisane przez Istielig Pokaż wiadomość
Skoro mialas takie problemy w przeszlosci i do tej pory nie akceptujesz siebie i swojego wygladu, powinnas udac sie na terapie do psychologa. To naprawde pomaga, wiele mlodych osob korzysta z tego typy pomocy. Panuje jakieś dziwne przekonanie, ze jak ktos chodzi do psychologa to od razu musi być nienormalny albo miec schozofrenie..
Nie przymuszaj sie do seksu bo to tylko pogorszy sprawe. Staraj sie byc bardziej wyrozumiała dla partnera, nie wyladowuj na nim emocji.
Nie przejmuj sie tak waga. Pomysl, ze masz najfajniejszego faceta na świecie, ktory jest tylko Twoj i Cie kocha. Nawet nie wiesz ile dziewczyn, czesto moze i nawet atrakcyjniejszych, szczuplejszych, chcialoby miec to szczescie.
Ciezko tak na to spojrzeć majac problemy ze soba, dlatego terapia powinna Ci pomoc w zrozumieniu faktu, ze to nie wyglad okresla jakim jesteś czlowiekiem
Skoro masz problemy z akceptacją siebie to proponuje wysiłek fizyczny - trening. A czemu ? bo w ten sposób sobie zaimponujesz sobie i sylwetka się zmieni, drugie będziesz wyładowywała emocje co w twoim przypadku będzie bardzo ważne.

Oczywiście psycholog to dobre rozwiązanie ale skorzystanie to już zależy od człowieka.

Musisz zacząć robić coś co odwróci uwagę i w jakiś sposób zmieni twoje życie.
MalineczkaCalineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 08:20   #4
Charlotte York
Zadomowienie
 
Avatar Charlotte York
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 261
Dot.: problem z sexem przeze mnie

Masz problem z akceptacją własnego ciała? Uważasz, że jesteś za gruba? Źle ci z tym? Schudnij. Mówisz, że nie potrafisz. No cóż. Coś za coś. Albo schudniesz i poczujesz się naprawdę dobrze (znam z autopsji) albo nie schudniesz, bo "nie potrafisz" i nadal będziesz czuła się jak czujesz.
Charlotte York jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 15:31   #5
MagdalenaSzs
Rozeznanie
 
Avatar MagdalenaSzs
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Z Internetów.
Wiadomości: 666
Dot.: problem z sexem przeze mnie

Próbujesz diet, lecz nie potrafisz?
Co to znaczy?
Nie znasz przepisów, zdrowszych zamienników, nie potrafisz komponować posiłków, czy po prostu tak lubisz niezdrowe jedzenie, że nie potrafisz z niego zrezygnować?
Dieta to jedno, a ruch?
__________________
Żyję w zawieszeniu.
Lepiej być samemu i mieć poczucie zwycięstwa, niż być z kimś, z kim się nie uda. - Meredith Grey
MagdalenaSzs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 16:20   #6
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: problem z sexem przeze mnie

1. Chudniesz
2. Akceptujesz swoją nadwagę (bo partner ją akceptuje, nie?) i CIESZYSZ SIĘ SEKSEM.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 16:24   #7
Istielig
Rozeznanie
 
Avatar Istielig
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 535
Dot.: problem z sexem przeze mnie

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
1. Chudniesz
2. Akceptujesz swoją nadwagę (bo partner ją akceptuje, nie?) i CIESZYSZ SIĘ SEKSEM.
Nie sadze, zeby to bylo takie proste. Jesli ma sie ze soba takie problemy, ktore znaczaco wplywaja na psychike, to tal naprawde wcale nie chodzi o kilka nadprogramowych kilogramow a o ogolny brak pewnosci siebie, kompleksy. Czesto takie osoby nawet jak schudna to i tak nie potrafia byc szczesliwe ze soba, bo problem tkwi znacznie glebiej.
Istielig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-21, 17:41   #8
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: problem z sexem przeze mnie

Cytat:
Napisane przez Istielig Pokaż wiadomość
Nie sadze, zeby to bylo takie proste. Jesli ma sie ze soba takie problemy, ktore znaczaco wplywaja na psychike, to tal naprawde wcale nie chodzi o kilka nadprogramowych kilogramow a o ogolny brak pewnosci siebie, kompleksy. Czesto takie osoby nawet jak schudna to i tak nie potrafia byc szczesliwe ze soba, bo problem tkwi znacznie glebiej.
DLATEGO przy "chudniesz" nie napisałam "cieszysz się seksem", zauważyłaś/-eś? To, ze schudnie, nie oznacza, że stanie się boginią seksu. Zresztą, można schudnąć (zwłaszcza mając kompleksy jak autorka) niezbyt zdrowo, a to oznacza rozstępy, obwisłe cycki, mało jędrną skórę. To już lepiej niech wypnie okrągły, gładki tyłek z ta nadwagą i cieszy się bliskością partnera
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 21:19   #9
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: problem z sexem przeze mnie

zwłaszcza , że wielu facetów lubi okrąglejsze.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 21:25   #10
taona1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 3
Dot.: problem z sexem przeze mnie

Chciałabym potrafić. Naprawde. Ja chce tylko dać mu szczęście. Żeby miał cos od zycia. Zasługuje na to. Jest wspaniałym facetem. Tylko te moje kompleksy. Zamiast malec rosną. Jestem tez strasznie wstydliwa podczas sexu. Przepraszam za chaotyczne pisanie. Jedna z moich wad.
taona1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 22:18   #11
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: problem z sexem przeze mnie

niech zawiąze ci oczy w ramach gry wstępnej
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-22, 07:54   #12
taona1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 3
Dot.: problem z sexem przeze mnie

Okrąglejsze ale nie grube
taona1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-22, 13:08   #13
MagdalenaSzs
Rozeznanie
 
Avatar MagdalenaSzs
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Z Internetów.
Wiadomości: 666
Dot.: problem z sexem przeze mnie

Dziewczyno wazysz 70 kilo, przy 167, więc ja nie nazwałabym Cię absolutnie grubą.
Autorko wytłumacz mi swoje ''nie potrafię'' czego?
Ćwiczyć?
Wytrzymać na zdrowym odżywianiu?
Żyć bez pizzy i coli?
I dbasz o siebie przede wszystkim dla SIEBIE, nie dla chłopa.
__________________
Żyję w zawieszeniu.
Lepiej być samemu i mieć poczucie zwycięstwa, niż być z kimś, z kim się nie uda. - Meredith Grey

Edytowane przez MagdalenaSzs
Czas edycji: 2015-08-22 o 13:55
MagdalenaSzs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-22, 13:55   #14
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: problem z sexem przeze mnie

Jest różnica między nadwagą a otyłością. Laska z nadwagą nie oznacza od razu grubej. Zalezy, jaka to nadwaga.
Sama lubię chude, ale dziewczyny z nadwagą też mogą mi się podobać. Brałabym

Autorko, co ty masz z tym uwielbieniem do partnera? brzmisz co najmniej dziwnie. Dla niego? Żeby był szczęśliwy? Miał coś od życia? Zasługuje na to? TY masz być darem dla niego? WTF?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 00:31   #15
gnishu
Raczkowanie
 
Avatar gnishu
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 263
Dot.: problem z sexem przeze mnie

Cytat:
Napisane przez MalineczkaCalineczka Pokaż wiadomość
Skoro masz problemy z akceptacją siebie to proponuje wysiłek fizyczny - trening. A czemu ? bo w ten sposób sobie zaimponujesz sobie i sylwetka się zmieni, drugie będziesz wyładowywała emocje co w twoim przypadku będzie bardzo ważne.
Tysiąc razy tak Ja jak nie ćwiczę kilka dni zaraz czuję się grubsza o sto kilo. Po ćwiczeniach wzrasta poziom endorfin, czuję się silniejsza, wiem, że dałam z siebie wszystko... takie moje małe sukcesy, którymi sama sobie podnoszę ego btw. po wysiłku fizycznym wzrasta ochota na seks, potwierdzam info.

Edytowane przez gnishu
Czas edycji: 2015-08-27 o 00:33
gnishu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 15:09   #16
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: problem z sexem przeze mnie

Cytat:
Napisane przez gnishu Pokaż wiadomość
Tysiąc razy tak Ja jak nie ćwiczę kilka dni zaraz czuję się grubsza o sto kilo. Po ćwiczeniach wzrasta poziom endorfin, czuję się silniejsza, wiem, że dałam z siebie wszystko... takie moje małe sukcesy, którymi sama sobie podnoszę ego btw. po wysiłku fizycznym wzrasta ochota na seks, potwierdzam info.
Myślisz, że autorce to pomoże? Serio? Poczytaj, co pisze o uwielbieniu do faceta i poczuciu własnej wartości
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 01:09   #17
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: problem z sexem przeze mnie

Poza tym nie ogarniam wybaczania zdrad i używania przy tym słowa "starałam się".
Koleś zrył jej psychikę, że to ona czuje się winną, że on był kretynem.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 06:06   #18
mbrs
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 88
Dot.: problem z sexem przeze mnie

Dlaczego koleś zrył jej psychikę? Przecież to oczywiste, że ona nie powinna czuć się winna. A to że się czuje, wynika z jej słabej psychiki.
mbrs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 14:57   #19
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: problem z sexem przeze mnie

ale przecież skoki w bok tłumaczył jej tłuszczykiem, więc to on ją wpędził w kompleksy.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-28, 18:34   #20
misanthropist
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 66
Dot.: problem z sexem przeze mnie

Trudno oczekiwać od faceta, że mając możliwość wyrwania ładniejszych, zgrabniejszych, będzie się wiernie trzymał swojej grubej, zaniedbanej panny. Każdy szuka jak najlepszej partii dla siebie. Trzeba mierzyć siły na zamiary - związać się z zakompleksionym facetem o podobnym poziomie atrakcyjności albo w końcu spiąć dupę i zadbać o siebie.
misanthropist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 20:13   #21
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: problem z sexem przeze mnie

dziewczyna nie ma zupełnie szacunku do siebie, ona chce uprawiać seks częściej, bo czuje się winna, że jej partner nie ma tyle seksu 'na ile zasługuje'. pewnie mnie zlinczują, ale idź na terapię tu nie chodzi o kilogramy, ale jeśli nie akceptujesz siebie, masz takie problemy jakie opisałaś, tak a nie inaczej wyglądał Twój poprzedni związek, to trzeba to przepracować, inaczej ani rusz, będziesz się kręcić w kółko w coraz większym poczuciu winy.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 20:48   #22
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: problem z sexem przeze mnie

Moim zdaniem powinnaś trochę poćwiczyć, bo przez to i zadbasz o ciało i o psychikę. Podczas wysiłku uwalniają się hormony szczęścia i ogólnie robiąc w czymś postępy zyskujemy pewność siebie. Po drugie powinnaś właśnie popracować nad polubieniem siebie. Jakie masz zalety?
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-28 21:48:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:39.