Sporty ekstremalne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-10, 15:09   #1
Takietam
Zadomowienie
 
Avatar Takietam
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Brolly Works
Wiadomości: 1 084

Sporty ekstremalne


Czy są tu jakieś estremalne dziewczyny, może chłopaki? Trenujecie coś co posowałoby to tego określenia? Może trenowałyście/liście?
Jeśli tak, to co?

U mnie cyklicznie w życiu pojawia się wspinaczka wysokogórska, jazda off-piste na snowboardzie oraz skoki na snowboardzie i sztuka walki (capoeira) - ta ostatnia może być kontrowersyjna, ale biorąc pod uwagę wszystkie elementy akrobatyki - można ją ewentualnie zaliczyć. No i mam masę marzeń: ciągnie mnie canyoning, paralotniarstwo i wiele innych.

Moi znajomi (a częściej raczej znajome) dziwią się, że taka jestem, a ja po prostu potrzebuję tej adrenaliny w życiu.

Też tak macie?

No i bardzo jestem ciekawa Waszej definicji sportów ekstremalnych.
Takietam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 19:21   #2
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: Sporty ekstremalne

Ha, paralotnię zaliczylam w pewne wakacje, ale nie bylo to zbyt ekstremalne chociaz milo to wspominam
A tak serio to nie uwazam by uprawianie sportów ekstremalnych bylo glupotą. Trzeba sobie jakos to zycie urozmaicić a i tak lepiej chyba zginąć podczas wykonywania ukochanego sportu niż na zawał w bezczynnym siedzeniu. Nie urażając nikogo - ale sama na tyłku nie lubię siedzieć zbyt długo

Definicja? Moze to sport wymagający sprytu i własnej inwencji, niczym nie ograniczony, moze dlatego często trochę niebezpieczny?
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 19:58   #3
Boz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 487
Dot.: Sporty ekstremalne

Latam na paralotniach (Tzn teraz mam przerwę jestem w ciąży) ale na pewno niedługo wrócę do latania, ale czy to jest ekstremalny sport to nie wiem. Natomiast jest cudowny w zeszłym roku byłam w Alpach i latanie nad takimi górami, poczucie wolności nie da się z niczym porównać
Boz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 20:05   #4
zuzek9
Zakorzenienie
 
Avatar zuzek9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków/Włodawa
Wiadomości: 3 857
GG do zuzek9 Send a message via Skype™ to zuzek9
Dot.: Sporty ekstremalne

ehh ja bym chciała jakoś mnie ciągnie do np wspinaczki fajne fajne ale nigdy nie próbowałam i pewnie prędko nie sprobuje
__________________
"Patrz na świat nogami, bo oczy kłamią."

zuzek9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 20:17   #5
Boz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 487
Dot.: Sporty ekstremalne

A wspinaczka to też ekstremalne? To ja się wspinam, jeżdżę jeszcze rowerem po górach. Co szczerze mówiąc na niektórych trasach (szczególnie zjazdy w dół) jest bardziej ekstremalne niż latanie
Boz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 22:02   #6
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: Sporty ekstremalne

Wspinalam sie swego czasu z wielkim zapalem, ale przeszedl mi entuzjazm po groznym wypadku - rozbilam sobie glowe w Sokolikach. Odpadlam znad przelotu, noga wpadla mi bardzo nieszczesliwie pod line, obrocilo mnie glowa w dol i wyrznelam nia o skale, a oczywiscie bylam bez kasku Morze krwi wylalo mi sie z glowy Od tego czasu mam uraz, a TZ, ktory mnie wtedy asekurowal, jeszcze wiekszy, wspinamy sie rzadko, a ja nigdy nie prowadze Przez wlasna glupote wszystko, bo wystarczylo miec kask i skonczyloby sie na strachu Oczywiscie kask kupilismy, ale po fakcie

Natomiast niezmiennie marza mi sie via ferraty
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 14:36   #7
Takietam
Zadomowienie
 
Avatar Takietam
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Brolly Works
Wiadomości: 1 084
Dot.: Sporty ekstremalne

Boz - wow! Bardzo chciałabym zrobić kurs, ale ciągle brakuje mi czasu. Może jeszcze kiedyś Powiedz gdzie robiłaś kurs i ile czasu zajęło Ci zrobienie stopnia umożliwiającego samodzielne latanie?

Dori - koszmarny miałaś ten upadek. Nie mam takich doświadczeń - dzięki Bogu, ale pewnie też miałabym ciężki uraz po czymś takim.
Sport sportem, a życie życiem.

Wcześniej napisałam, że potrzebna mi w życiu ta adrenalina, ale zawsze staram się przede wszystkim podchodzić do wszystkiego z rozsądkiem. Mam wrażenie, że właśnie w przypadku takich sportów, gdzie ryzykuje się życiem trzeba podwójnie uważać i myśleć, tak jak w szachach, dziesięć kroków do przodu.

Dwa miesiące temu, podczas jazdy na snowboardzie na lodowcu mocno doświadczyłam tego, jak marne są moje umiejętności w stosunku do żywiołu, jakim są góry. To uczy niesamowitej pokory. Zawsze w górach czuję się taka malutka i nabieram ogromnego dystansu do tego czym zazwyczaj stresuję się na co dzień.

Wiesz Dori, chyba właśnie mnie natchnęłaś! Parę dni temu okazało się, że z różnych powodów nie dojdzie do skutku mój wakacyjny wyjazd w Pireneje. Może właśnie nadszedł czas na Via Ferraty?
Takietam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-11, 14:42   #8
Takietam
Zadomowienie
 
Avatar Takietam
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Brolly Works
Wiadomości: 1 084
Dot.: Sporty ekstremalne

Cytat:
Napisane przez grudniowa-szatynka
Ha, paralotnię zaliczylam w pewne wakacje, ale nie bylo to zbyt ekstremalne chociaz milo to wspominam
Ach, pewnego dnia, ja też tak napiszę

Cytat:
Napisane przez grudniowa-szatynka
A tak serio to nie uwazam by uprawianie sportów ekstremalnych bylo glupotą. Trzeba sobie jakos to zycie urozmaicić a i tak lepiej chyba zginąć podczas wykonywania ukochanego sportu niż na zawał w bezczynnym siedzeniu. Nie urażając nikogo - ale sama na tyłku nie lubię siedzieć zbyt długo
Takietam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 15:35   #9
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: Sporty ekstremalne

Cytat:
Napisane przez Takietam
Wcześniej napisałam, że potrzebna mi w życiu ta adrenalina, ale zawsze staram się przede wszystkim podchodzić do wszystkiego z rozsądkiem. Mam wrażenie, że właśnie w przypadku takich sportów, gdzie ryzykuje się życiem trzeba podwójnie uważać i myśleć, tak jak w szachach, dziesięć kroków do przodu.

Choc nie zawsze to wystarcza, sa wypadki, na ktore nie da sie nic poradzic i trzeba o tym pamietac - niestety, zawsze jest ryzyko

Cytat:
Napisane przez Takietam
Wiesz Dori, chyba właśnie mnie natchnęłaś! Parę dni temu okazało się, że z różnych powodów nie dojdzie do skutku mój wakacyjny wyjazd w Pireneje. Może właśnie nadszedł czas na Via Ferraty?
Ja najchetniej polecialabym juz dzis! Mam album "Najpiekniejsze Via ferraty" i niemal codziennie sie nim narkotyzuje
Na razie jestem w fazie pertraktacji z TZ, ktory woli swojskie Tatry. Ech, te Raki, przyzwyczaja sie do jednego miejsca i masz babo placek, nigdzie takiego nie wyciagniesz
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 17:16   #10
Takietam
Zadomowienie
 
Avatar Takietam
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Brolly Works
Wiadomości: 1 084
Dot.: Sporty ekstremalne

Trochę rozumiem Twojego TŻ, bo ja też kocham Tatry. Może dlatego, że wpisane jest w nie moje dzieciństwo? Poza tym Tatry są piękne, dzikie i niedostępne, tylko trzeba wiedzieć gdzie i kiedy

W zeszłe wakacje spędziliśmy z mężem trochę czasu na Korsyce, która jest przepiękna i zakochałam się w tym małym kawałku świata, ale w górach, mimo że formacją skalną bardzo przypominają Tatry, brakowało mi soczystej zieleni Belovodskiej Doliny i zapachu naszych świerków.

Planujecie jakiś wypad w Tatry w tym roku?
Takietam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 17:17   #11
Boz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 487
Dot.: Sporty ekstremalne

[quote=Takietam]Boz - wow! Bardzo chciałabym zrobić kurs, ale ciągle brakuje mi czasu. Może jeszcze kiedyś Powiedz gdzie robiłaś kurs i ile czasu zajęło Ci zrobienie stopnia umożliwiającego samodzielne latanie?

hej hej kurs zaczęłam trzy lata temu w Katowicach. I stopień w górach w okolicy Katowic, II stopień na wyciągarce na lotnisku Katowice Muchowiec, III stopień w Alpach.
Samodzielnie zaczęłam latać na pierwszej lekcji z takiej górki 40 m. Sama byłam w szoku myślałam że najpierw jakaś część teoretyczna potem latanie z instruktorem a potem samodzielnie. A tu instruktor wziął nas na górkę wytłumaczył co mamy robić pokazał sprzęt i kazał latać. W tym pierwszym dniu leciałam 6 razy i połknęłam bakcyla.
A tak naprawdę możesz latać bez żadnych kursów to Twoja sprawa musisz mieć skończone 16 lat, ale ja wolałam kursy, bo naprwadę trzeba się sporo nauczyć ja juz byłam mamą nie mogę sobie pozwolić na zbyt duże ryzyko.
No i tak naprawdę I stopień to złapanie bakcyla a potem to juz trzeba mieć własny sprzęt bo inaczej to nie bardzo ma sens. A to są duże koszty My musieliśmy kupować od razu na dwie osoby dla mnie i męża bo mamy za dużą różnice wagowe ponad 30 kg. Więc to jest taka inwestycja że trzeba juz chcieć
Boz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-11, 17:24   #12
Boz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 487
Dot.: Sporty ekstremalne

COLOR=black]Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo to ja jednak bardzo tego pilnuję mamy kaski na paralotnie (zresztą z radiem to mus) na narty, wspinaczkę i cały osprzęt ochronny na rower. Mój syn ma 7 lat i kask na rowerze czy na nartach to dla nas obowiązek. Syn nie może latać za mały (czasami lata z tatą) co nam strasznie wypomina[/COLOR]

Zresztą cały ten sprzęt zajmuje nam całą komórkę w domu a kolekcję kasków mamy imponującą
Boz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 22:48   #13
Takietam
Zadomowienie
 
Avatar Takietam
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Brolly Works
Wiadomości: 1 084
Dot.: Sporty ekstremalne

Cytat:
Napisane przez Boz
COLOR=black]Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo to ja jednak bardzo tego pilnuję mamy kaski na paralotnie (zresztą z radiem to mus) na narty, wspinaczkę i cały osprzęt ochronny na rower. Mój syn ma 7 lat i kask na rowerze czy na nartach to dla nas obowiązek. Syn nie może latać za mały (czasami lata z tatą) co nam strasznie wypomina[/color]

Zresztą cały ten sprzęt zajmuje nam całą komórkę w domu a kolekcję kasków mamy imponującą
Całą komórkę mówisz?
A ja się zastanawiam co najpierw wyrzucę przez okno, czy rower mojego męża, czy nasze oba snowboardy, bo już naprawdę nic nam się w domu nie mieści. Piwnica oczywiście pełna, a poza tym nie bardzo chcemy w niej trzymać najbardziej wartościowych rzeczy.
Takietam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 06:57   #14
Takietam
Zadomowienie
 
Avatar Takietam
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Brolly Works
Wiadomości: 1 084
Dot.: Sporty ekstremalne

Cytat:
Napisane przez Boz
COLOR=black]Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo to ja jednak bardzo tego pilnuję mamy kaski na paralotnie (zresztą z radiem to mus) na narty, wspinaczkę i cały osprzęt ochronny na rower. Mój syn ma 7 lat i kask na rowerze czy na nartach to dla nas obowiązek. Syn nie może latać za mały (czasami lata z tatą) co nam strasznie wypomina[/color]
Boz, nie wspomniałam o tym wcześniej, ale to co piszesz to miód na moje serce. Jesteśmy z mężem postrzegani w rodzinie i wśród znajomych jak para szaleńców. Zawsze się pakujemy w jakieś przygody, nigdy nie mamy czasu, bo zajmuje nam go sport, albo podróże itp. - ogólnie dużo się dzieje w naszym życiu.
Ale widzę, że teściowie czekają, aż się ustatkujemy i mają nadzieję, że dzieci nas uspokoją. My oczywiście planujemy dzieci, ale nie chcielibyśmy zrezygnować z tego, co robimy.
Zastanawiałam się tylko jak realne są nasze założenia, ale napawasz mnie otuchą pisząc, że wciągnęliście syna w wasze hobbby
Takietam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 07:30   #15
Boz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 487
Dot.: Sporty ekstremalne

No dzieci na pewno zmieniają tryb życia, nie da się w sobotę rano wpaść na pomysł jedziemy, pakować się i jechać. Trzeba wcześniej wszystko zaplanować. Ale wiele rzeczy da się pogodzić. Staramy się wyjeżdżać dwa razy w miesiącu (jeden wyjazd w dwójkę a jeden z synem).
Jeżeli chodzi o codzienne uprawianie sportów to praktycznie po pierwszym roku życia dziecka można już z maluszkiem wiele zrobić (np jeździć na rowerze, dzieciak w krzesełku uwielbia to, pływanie na basenie).
Ale faktem jest że wiele moich koleżanek po porodzie zrezygnowało z wspólnych wyjazdów, szczerze mówiąc w naszej grupie gdy organizujemy wyjazd bez dzieci jestem jedyną dziewczyną. Myślę że tu też chodzi o kwestie kondycyjną, takie sporty wymagają sporej kondycji. A ciąża poród opieka nad małym dzieckiem to wielkie wyzwanie dla organizmu kobiety i trzeba mieć wiele samozaparcia żeby potem wrócić do swojej sylwetki i kondycji. Chłopaki mają w tym względzie jednak łatwiej u nich to tylko kwestia zaplanowania czasu, gdy żona nie jeździ to i ten problem odpada
Ja jak pisałam jestem teraz w drugiej ciąży ( 9miesiąc). Do połowy 8 miesiąca ćwiczyłam (oczywiście to co mogłam) i mam już plan ćwiczeń po porodzie, który sprawdził się przy pierwszym synu. Mam nadzieję że na jesień będę mogła z chłopakami pojechać na maraton rowerowy.
]
Boz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 08:08   #16
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: Sporty ekstremalne

Cytat:
Napisane przez Takietam
Całą komórkę mówisz?
A ja się zastanawiam co najpierw wyrzucę przez okno, czy rower mojego męża, czy nasze oba snowboardy, bo już naprawdę nic nam się w domu nie mieści. Piwnica oczywiście pełna, a poza tym nie bardzo chcemy w niej trzymać najbardziej wartościowych rzeczy.
Skad ja to znam
Nie mamy gdzie ciuchow trzymac, bo w domu jedna duza szafa, a przeciez lina i zelastwo nie beda sie byle gdzie potlukac!
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 08:14   #17
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: Sporty ekstremalne

Cytat:
Napisane przez Takietam
Trochę rozumiem Twojego TŻ, bo ja też kocham Tatry. Może dlatego, że wpisane jest w nie moje dzieciństwo? Poza tym Tatry są piękne, dzikie i niedostępne, tylko trzeba wiedzieć gdzie i kiedy

W zeszłe wakacje spędziliśmy z mężem trochę czasu na Korsyce, która jest przepiękna i zakochałam się w tym małym kawałku świata, ale w górach, mimo że formacją skalną bardzo przypominają Tatry, brakowało mi soczystej zieleni Belovodskiej Doliny i zapachu naszych świerków.

Planujecie jakiś wypad w Tatry w tym roku?
Pewnie tak Nie wiem tylko, kiedy, wszystko zalezy od wyniku egzaminu na studia (juz za tydzien), wlasnie skonczylam jedne i ide dalej sie douczac. Jesli sie dostane, to pewnie pojedziemy w drugiej polowie wrzesnia ew. sierpnia, jesli nie, to tyle dobrego, ze bedzie mozna wyskoczyc w pazdzierniku i bez wysilku ominac tlumy Zawsze trzeba szukac dobrej strony rzeczy, jak Pollyanna
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 08:36   #18
Takietam
Zadomowienie
 
Avatar Takietam
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Brolly Works
Wiadomości: 1 084
Dot.: Sporty ekstremalne

Cytat:
Napisane przez dori7
Pewnie tak Nie wiem tylko, kiedy, wszystko zalezy od wyniku egzaminu na studia (juz za tydzien), wlasnie skonczylam jedne i ide dalej sie douczac. Jesli sie dostane, to pewnie pojedziemy w drugiej polowie wrzesnia ew. sierpnia, jesli nie, to tyle dobrego, ze bedzie mozna wyskoczyc w pazdzierniku i bez wysilku ominac tlumy Zawsze trzeba szukac dobrej strony rzeczy, jak Pollyanna
To trzymam w takim razie kciuki za wyniki egzaminu

Ja pewnie pojade w Tatry w połowie sierpnia. Wcześniej nie ma sensu, bo w tym roku dłużej będzie schodził śnieg.
Takietam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 08:53   #19
Takietam
Zadomowienie
 
Avatar Takietam
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Brolly Works
Wiadomości: 1 084
Dot.: Sporty ekstremalne

Cytat:
Napisane przez Boz
Mam nadzieję że na jesień będę mogła z chłopakami pojechać na maraton rowerowy.
Jesteś niesamowita!

Jak przyjdzie co do czego to zgłoszę się do Ciebie po plan treningowy Jeśli możesz, napisz proszę tak ogólnie co ćwiczyłaś do tego 8 miesiąca. Jestem bardzo ciekawa jakie ćwiczenia można wykonywać. Szczerze powiedziawszy szukałam już trochę w sieci na ten temat, ale znajduję sprzeczne informacje.
Wiem, że polecana jest joga i bodyball, ale mi bardziej chodzi o ćwiczenia siłowe. Ćwiczyłaś coś takiego?
Takietam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-12, 09:13   #20
Boz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 487
Dot.: Sporty ekstremalne

[Jak przyjdzie co do czego to zgłoszę się do Ciebie po plan treningowy Jeśli możesz, napisz proszę tak ogólnie co ćwiczyłaś do tego 8 miesiąca. Jestem bardzo ciekawa jakie ćwiczenia można wykonywać. Szczerze powiedziawszy szukałam już trochę w sieci na ten temat, ale znajduję sprzeczne informacje.
Wiem, że polecana jest joga i bodyball, ale mi bardziej chodzi o ćwiczenia siłowe. Ćwiczyłaś coś takiego?[/quote]

Oj z tym miałam problem znalazłam stronki, ale te ćwiczenia były nudne. A poza tym ja lubię ćwiczyć przy kasecie więc ćwiczyłam z JANE FONDĄ z kasety ona ma ćwiczenia na okres ciąży i połogu. I chodziłam do końca siódmego miesiąca 2 razy w tygodniu na basen z tym że stopniowo zmniejszałam liczbę przepłyniętych basenów żeby nie być przemęczoną ( nie potrafię powoli pływać). Niestety siłowe ćwiczenia raczej odpadają szczególnie jeżeli chodzi o mięśnie brzucha (te dobrze jest maksymalnie wyćwiczyć przed planowaną ciążą) Tak mówią, ja przećwiczyłam przed ciążą cały program 6W a również ćwiczyłam z Tamille Webb bardzo ją lubię.
Po porodzie najpierw ćwiczenia z gazet a potem z Cindy Crawford ćwiczenia w połogu no a potem to co przed ciążą. Takie mam plany zobaczymy co mi z tego wyjdzie przy pierwszym synu powrót do mojej sylwetki i kondycji zajął mi 3 miesiące, ale byłam młodsza i miałam jedno dziecko.
Boz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 10:43   #21
Takietam
Zadomowienie
 
Avatar Takietam
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Brolly Works
Wiadomości: 1 084
Dot.: Sporty ekstremalne

Dziękuję Ci bardzo. Muszę poszukać tej Jane Fondy. Słyszałam już parę razy o tych ćwiczeniach.
Takietam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 10:55   #22
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: Sporty ekstremalne

Cytat:
Napisane przez Takietam
Jesteś niesamowita!

Jak przyjdzie co do czego to zgłoszę się do Ciebie po plan treningowy ?
Ja tez
Czytam i jestem pelna podziwu!
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 13:20   #23
Boz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 487
Dot.: Sporty ekstremalne

Czuję się zawstydzona
Boz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 14:16   #24
Takietam
Zadomowienie
 
Avatar Takietam
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Brolly Works
Wiadomości: 1 084
Dot.: Sporty ekstremalne

Cytat:
Napisane przez zuzek9
ehh ja bym chciała jakoś mnie ciągnie do np wspinaczki fajne fajne ale nigdy nie próbowałam i pewnie prędko nie sprobuje
Zuzek, głowa do góry. Grunt to chcieć.
Boz
Takietam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 01:06   #25
pannaleksandra
Wtajemniczenie
 
Avatar pannaleksandra
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 762
Dot.: Sporty ekstremalne

Odświeżę temat- może są tu jakieś miłośniczki skoków spadochronowych, bungee, dream, base jumpingu? Chętnie pogadam z innymi "szaleńcami".
__________________
Wymieniam się!
PAŹDZIERNIK
Odpisuj u mnie, proszę.
pannaleksandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 08:32   #26
Sly Saligia
Przyczajenie
 
Avatar Sly Saligia
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 16
Dot.: Sporty ekstremalne

Cytat:
Napisane przez pannaleksandra Pokaż wiadomość
Odświeżę temat- może są tu jakieś miłośniczki skoków spadochronowych, bungee, dream, base jumpingu? Chętnie pogadam z innymi "szaleńcami".
Chętnie poznałabym również tak pozytwnie/ekstremalnie zakręcone osoby
Sama brnę w kierunku wspinaczki.
__________________
Sly S A L I G I A blog
Sly Saligia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:56.