Czerwona twarz!!!! Pomocy!!!!!!! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-29, 01:17   #61
kubieslaw
Przyczajenie
 
Avatar kubieslaw
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10
GG do kubieslaw Send a message via Skype™ to kubieslaw
Dot.: czerwone plamy na twarzy

ja właśnie też nigdy nie miałem, wiadomo nieraz jakieś coś wyskoczyło, jedna krosta czy coś w tym stylu ale nic więcej, najlepsze jest to że dbam o siebie a szczególnie o skórę na twarzy a tu takie coś...dobrze chociaż że szkoły teraz nie ma bo bym się chyba nie pokazał z takim czymś. Ja tym spirytusem przemyłem 3 razy w ciągu dwóch dni o ile pamiętam, piekło mnie jak nie wiem co i lepiej po tym w ogóle nie było a wręcz przeciwnie zaczęły mi się powiększać trochę te placki...widać Twoja koleżanka farta miała i jej pomógł dam znać za parę dni
kubieslaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 21:41   #62
loveletters
Raczkowanie
 
Avatar loveletters
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 182
Dot.: czerwone plamy na twarzy

trzymamy za Ciebie kciuki
__________________
Pomagamy pieskom!!!
http://www.pustamiska.pl/
Twoje kliknięcie może uratować życie zwierzaka!!!
Dziękuję!
Zapraszam do poczytania moich recenzji na KWC!
loveletters jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 02:56   #63
kubieslaw
Przyczajenie
 
Avatar kubieslaw
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10
GG do kubieslaw Send a message via Skype™ to kubieslaw
Hej, miałem napisać za parę dni a więc pisze ;-) więc tak...jest już o wiele lepiej, właściwie to już po problemie . Teraz już tylko musi mi się do końca skóra odbudować, bo mam po prostu taka nowa różowa haha, więc leki zdecydowanie zadziałały a impreza sylwestrowa była super więc wszystko wraca do normy : P

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk
kubieslaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 20:22   #64
hajswife
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 17
Dot.: czerwone plamy na twarzy

kubieslaw zazdroszcze poprawy! ja za to odkrylam dzis ze cierpie na dermatoze okołoustną, Ty cierpiałes na cos innego i miałes duzo szczescia w nieszczesciu bo ta dermatoza tak łatwo nie zejdzie z twarzy jak Twoje krostki ....
takie zycie, jedni cierpia na to inni na tamto
hajswife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 14:53   #65
oliwunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: Piekąca, czerwona i swędząca skóra twarzy

ja osobiście polecam Zyrtec lub co kolwiek innego z antyhistaminą..no i oczywiście wapno. Sama walczę z alergiami od wieków, więc rozumiem jakie to denerwujące.
oliwunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 21:36   #66
Anula0055
Przyczajenie
 
Avatar Anula0055
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 17
Unhappy Czerwona twarz!!!! Pomocy!!!!!!!

Czesc wszystkim!


Mam powazny problem z czerwieniem sie twarzy. Moja sytuacja wyglada w ten sposob, na codzien gdy siedze w domu wygladam normalnie, nie błyszczy mi sie twarz i wyglada zdrowo, ale od niedawna poszłam do pracy gdzie mam kontakt ciagle z ludzmi, popracuje ze 3 godziny i wygladam jak burak, moja twarz jest blyszczaca i tłusta. tak samo było jak chodziłam do szkoły. Strasznie mi glupio bo musze obsługiwac klientow i nie wygladam tak jak powinnam. Nie wiem czym jest to spowodowane, nie stresuje sie jakos bardzo i uzywam pudru antybakteryjnego.
Dodam ze przyjmuje polfilin raz dziennie(brałam tez w kroplowkach na inne schorzenie), wiec moze od tego, ale pytanie dlaczego tylko jak gdzies ide tj. do pracy czy szkoły, jak wychodze gdzies z chlopakiem to wygladam normalnie tak samo w domu. Nie wiem co mam robic Nie długo bedzie tak ze zrezygnuje z pracy bo tylko sie dołuje

Dziewczyny i chlopaki doradzcie co mam zrobic gdzie szukac przyczyn juz nie wiem co mam robic

Z góry dziekuje za wszelkie zainteresowanie moim problemem
Anula0055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 22:16   #67
raven93
Przyczajenie
 
Avatar raven93
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 4
Dot.: Czerwona twarz!!!! Pomocy!!!!!!!

być może to skutek stresu? może to śmiesznie brzmi, ale czasami stresujemy się podświadomie i nawet tego nie odczuwamy, a ma to duży wpływ na kondycje organizmu. możliwe też, że przyczyną jest ogrzewanie, klimatyzacja w pracy. może Twoja skóra źle reaguje na warunki w jakich pracujesz(kurz, chemikalia, zapachy, jakieś inne substancje, zależy czym się zajmujesz, czasami zapach tuszu z drukarki może uczulać) i pojawia się coś takiego, a może to sprawka leku, który przyjmowałaś. wg mnie jest za dużo 'może" w tej sprawie, za dużo wątpliwości. myślę, że powinnaś po prostu poradzić się dermatologa, opowiedzieć o swojej pracy i momentach, w których Twoja twarz zaczyna tak wyglądać. pozdrawiam
raven93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-20, 22:58   #68
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Czerwona twarz!!!! Pomocy!!!!!!!

Też miałam ten problem

polecam poprostu nakładać zielony korektor na to podkład, wtedy nie widać zawsze warstwa makijażu coś zakamufluje u mnie to się sprawdza, no i kosmetyki na naczynka. Też inaczej reaguje skóra na wieczornej randce a inaczej jak zmieniamy pomieszczenia, przechodzimy z dworu do ogrzanego autobusu a później do klimatyzowanego biura.
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 19:01   #69
Anula0055
Przyczajenie
 
Avatar Anula0055
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 17
Dot.: Czerwona twarz!!!! Pomocy!!!!!!!

Pracuje w sklepie obuwniczym, a jaki to korektor? Prosiłabym nazwe
Anula0055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 14:05   #70
kasiak0911
Przyczajenie
 
Avatar kasiak0911
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 17
Dot.: Czerwona twarz!!!! Pomocy!!!!!!!

Sama stosuję zielony korektor Loreal z serii Studio Secrets i przy dokładnym wklepaniu w skórę dużo pomaga. Kupiłam go w Anglii i nie bardzo się orientuje, czy jest już u nas, ale czytałam gdzies na wizazu, ze dziewczyny zachwycały się błyszczykami z tej serii, więc może koretor też można juz kupić w Polsce

Coś jeszcze przyszło mi na myśl- może przydałyby sie jakieś kwiaty w miejscu pracy, najlepiej z dużymi liśćmi. Moja mama miała duże problemy z alergią w miejscu pracy i to pomogło pozdrawiam
kasiak0911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 12:39   #71
czekoladowababeczka
Raczkowanie
 
Avatar czekoladowababeczka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 34
Dot.: Czerwona twarz!!!! Pomocy!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Anula0055 Pokaż wiadomość
Pracuje w sklepie obuwniczym, a jaki to korektor? Prosiłabym nazwe

Mam ten sam problem, używam korektora zielonego firmy Sensique, jest tani ok. 7zł w sklepie natura. Najlepiej mieszać go z podkładem Maybelline AFFINITONE- piękny, naturalny efekt. Trzeba "maznąć policzek" zielonym korektorem w kilku miejscach, później to samo z podkładem i dokładnie rozsmarować.
Pozdrawiam : )
czekoladowababeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-10, 11:41   #72
Pieprzo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 17
Choroba Skóry Twarzy :( Prosze Was, pomóżcie.

Witam serdecznie.
Jestem nowym użytkownikiem serwisu. Mam 17 lat. Mam problem ze skórą twarzy. Jest coraz gorzej, byłem u 2 dermatologów ale leki jakie przepisali nie pomogły. Moja twarz jest wiecznie czerwona (najbardziej na policzkach, nosie, brodzie i w kącikach płatków nosa). Po ostatniej wizycie u dermatologa przepisano mi następujące leki:
1) Effaclar Duo (Pani stwierdziła, że choruje na trądzik różowaty)
2) Acne-Derm (Na pojedyncze partie twarzy co miało służyć likwidacji wyprysków).
A więc co zaobserwowałem:
1) Po zaaplikowaniu Effaclaru Duo (2 razy dziennie) kolejnego dnia cała skóra twarzy prócz czoła łuszczyła się. Kiedy było to bardzo mocne po umyciu twarzy praktycznie cały naskórek zchodził. Po posmarowaniu kolejny raz Effaclarem Duo całej twarzy odczuwałem pieczenie - była podrażniona i czerwona jeszcze bardziej niż zwykle. Po złuszczeniu mogłem dostrzec "podskórne coś" na twarzy. Ten proces sie powtarzał. Gdy skóra popiekła i sie zregenerowała schodziła na nowo i tak w kółko bez żadnego efektu. Mam jasną karnację ale wiem, że to jest choroba W miejscach na twarzy, gdzie jestem najbardziej czerwony i mnie piecze gdy dotknę skóry palcem odczuwam śliską powierzchnię. Każdy choćby najmniejszy dotyk mojej skóry powoduje, że robi się czerwona.
2) Po zaaplikowaniu Acne-Derm (na brodzie, bo tam mam często wypryski) odczuwałem pieczenie (ale to chyba normalne) po czym skóra zaczynała się również łuszczyć. Jestem młody, mam 17 lat, chodze do szkoły ale ta choroba odbiera mi radość z życia. Tak bardzo chciałbym ją wyleczyć ale niestety nie wiem co to za choroba i jak ją leczyć. Ponadto pochodze z niezbyt zamożnej rodziny i nie stać mnie na drogie leki, nie mówiąc o prywatnej wizycie u dermatologa. Prosze Was o pomoc. Oto zdjęcia:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0014.jpg (71,6 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0016.jpg (49,7 KB, 17 załadowań)
Pieprzo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 23:09   #73
Sahira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 668
Dot.: Choroba Skóry Twarzy :( Prosze Was, pomóżcie.

Effaclar Duo na trądzik różowaty - pierwsze słyszę. Ja mam rozszerzone naczynka, rumień i jakbym posmarowała te miejsca kremem z kwasem, to by dopiero było.

Wiem, ze stosuje się antybiotyki, Metronidazol - wszystko pewnie zależy od rodzaju i przyczyny zmian. Tak czy owak podstawą jest porządna diagnostyka problemu.

Ja np. wiem, że na moją naczynkową i trądzikową cerę nie mogę stosować żadnych agresywnych leków ani kosmetyków. Przynajmniej nie w miejscach, gdzie mam rumień.



Ale piszę to tylko na podstawie własnych doświadczeń, bo nie jestem dermatologiem.



Z trądzikiem i jego nawrotami walczę od dawna. Kiedyś wyleczył krem z erytromycyną, niestety po latach problem wrócił, ale to juz inna historia.

Ze swojej strony polecam porady ze stron - podstawa pielęgnacji cery z rumieniem:

http://www.tradzik-rozowaty.pl/?pielegnacja-skory,30

http://www.aktiv-press.2a.pl/pl/derm...rum/46286.html

Od dłuższego czasu interesuje się także tym, co pisze autor strony:

http://luskiewnik.strefa.pl/acne/PRYSZCZE2002.htm


Nie zapominaj o zdrowej diecie - wyeliminowanie lub ograniczenie ostrych przypraw, alkoholu. I na słońce porządny filtr.


Przejrzyj KWC - zwłaszcza dział PIELĘGNACJA SPECJALNA I KREMY DO CERY NACZYNKOWEJ (polecam Ruboril, Cetaphil do mycia i nawilżania).

To tylko rady laika - przydałby ci się jeszcze konsultacja dobrego specjalisty od trądziku różowatego.

A na prywatną wizytę zbieraj - i tak już wydałeś sporo na kosmetyki (bo o ile kojarzę oba preparaty to nie są leki na receptę?).

Edytowane przez Sahira
Czas edycji: 2011-04-12 o 23:12
Sahira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 13:23   #74
tennyo4
Zadomowienie
 
Avatar tennyo4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 571
Dot.: Choroba Skóry Twarzy :( Prosze Was, pomóżcie.

Tu są już odpowiedzi, bo watek już istnieje:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=522178
__________________
Jeśli ludzie koniecznie chcą pouczać innych ludzi, to powinni pamiętać, że inni ludzie też wiedzą to i owo o ludziach.

Terry Pratchett
Maskarada

Edytowane przez tennyo4
Czas edycji: 2011-04-13 o 13:25
tennyo4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-21, 17:57   #75
Stuartt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10
Problemy z twarzą - co stosować? (przyszcze, zaskórniaki, czerwone)

Hej,

Od jakiś dwóch lat mam poważne problemy z cerą na twarzy. Mam czerwone plamki, pryszcze, zaskórniaki oraz wągry. Najwięcej jest w okolicach nosa, natomiast nos jest bardzo czerwony. Nie wiem kompletnie co stosować przed snem, co rano, a co w dzień?

Jak na razie używałem tylko zwykłego płynu oczyszczającego twarz Nivea, ale nic nie pomaga.

Bardzo proszę o pomoc, ponieważ już sam nie wiem jak z tym mam sobie radzić. Najlepiej gdybyście mogli polecić jakieś dobre kosmetyki, dostępne na Wyspach, ponieważ jestem z Szkocji.

Dzięki!!
Stuartt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 22:09   #76
angela2602
Raczkowanie
 
Avatar angela2602
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 395
Dot.: Problemy z twarzą - co stosować? (przyszcze, zaskórniaki, czerwone)

na pewno masz dostęp do kosmetyków Avene czy La Roche Posay. Z tej drugiej firmy warto wypróbować effeclar duo, albo effeclar k by oczyścić skórę na noc na przemian z nawilżającymi kremami ( na pewno w aptece dobiorą ci odpowiedni ) + jakiś krem na dzień z filtrami , myj twarz dwa razy dziennie jakimś specjalnym żelem do cery trądzikowej. na początek powinno być ok
__________________
]
angela2602 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 22:28   #77
Stuartt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10
Dot.: Problemy z twarzą - co stosować? (przyszcze, zaskórniaki, czerwone)

Cytat:
Napisane przez angela2602 Pokaż wiadomość
na pewno masz dostęp do kosmetyków Avene czy La Roche Posay. Z tej drugiej firmy warto wypróbować effeclar duo, albo effeclar k by oczyścić skórę na noc na przemian z nawilżającymi kremami ( na pewno w aptece dobiorą ci odpowiedni ) + jakiś krem na dzień z filtrami , myj twarz dwa razy dziennie jakimś specjalnym żelem do cery trądzikowej. na początek powinno być ok
Oczywiście, że mam dostęp. Jaki nawilżający krem poleciłybyście? Jaka moja codzienna rutyna powinna wyglądać?

Rano pod prysznicem - żel do cery trądzikowej
Po prysznicu - krem na dzień z filtrami, jaki?
Wieczorem pod prysznicem - żel do cery trądzikowej
Przed spaniem - jaki nawilżający krem?

Dzięki
Stuartt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 21:06   #78
ewa14121987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Dot.: czerwone plamy na twarzy

mój męzczyzna tez ma straszne plamy na twarzy i glowie byl u lekarza i stwierdzila ze to prawdopodobnie tradzik rozowaty ale tabletki ktore mu przepisala i masci tylko pogorszyly sprawe nie wiem co z tym zrobic
ewa14121987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 11:00   #79
TheChmieleckos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Exclamation Czerwone plamy na twarzy

Witam serdecznie! Otóż mam pewien problem, który nurtuje mnie od pewnego czasu i nie znalazłam w internecie nic na ten temat. Na mojej skórze twarzy (konkretnie na nosie i pod okiem) znajdują się czerwone plamy, które nie chcą zniknąć - od paru lat. Nie są to przesuszenia (mam cerę suchą, więc regularnie nawilżam twarz i piję dużo płynów), ani zmiany trądzikowe (nigdy nie miałam problemów z pryszczami). Są to jakby plamy podskórne. Czy jest możliwe, że w jakiś sposób pękły naczynka i zebrała się tam krew? Czy wiecie co to może być i jak się tego pozbyć? Wygląda nieestetycznie i nie jestem w stanie przykryć tego makijażem (i tak prześwituje).
Proszę o pomoc
TheChmieleckos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-28, 18:57   #80
Stuartt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10
Dot.: Problemy z twarzą - co stosować? (przyszcze, zaskórniaki, czerwone)

Podbijam temat, Panie bardzo proszę o pomoc.
Stuartt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 22:06   #81
bozyciesamosieuklada
Raczkowanie
 
Avatar bozyciesamosieuklada
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 405
Dot.: czerwona twarz po biegani

Hej!
Mam pytanie.
Zaczęłam dzisiaj biegać, 2 min biegu i 4 min marszu. Nie mogłam spokojnie przebiec tych 2 min!
Wróciłam czerwona jak burak... nie mam cery naczynkowej, wiem, ze mam baaardzoo wrażliwą, czy to ma jakiś związek?
A! no i obecnie jestem w Hiszpanii, więc ja kzaczęłam biegać o 21 to tutaj i tak jest gorąco.... Pozdraiwam!
bozyciesamosieuklada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 08:33   #82
marlena901
Raczkowanie
 
Avatar marlena901
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 90
Unhappy Czerwone plamy na twarzy

Witam serdecznie. Od dawna mam problem ze swoją twarzą. Po wyjściu z prysznica pojawiają mi się na twarzy szyi i dekoldzie czerwone plamy i krosty. Jest tak gdy się spocę, w porze letniej i nie tylko. Czy to jakaś choroba dermatologiczna? Dodam że mam suchą skórę dość łuszczącą się.
marlena901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 12:12   #83
dziubdziusiek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 7
Angry Czerwony nos i plamy na twarzy!

Trochę pogmatwam w tym temacie i pomieszam, ale mam nadzieję że mi wybaczycie.

A więc mam 16 lat i nie mam większych problemów z cerą, poza tymi okropnymi czerwonymi plamami i ciągle czerwonym nosem !!!

Ten nos to pewnie od tego, że wyciskam wągry, bo też mam z nimi problem - może coś poradzicie? Nie da się tego przykryć kremem BB (bo tylko taki używam, ogólnie się nie maluję) bo schodzi mi też skóra i jest ona widoczna po aplikacji tego kremu, brzydko to wygląda więc czasami rezygnuje i chodze jak rudolf.

Ale skąd plamy na twarzy?? Nie wyciskam nic co wyrośnie poza nosem, czasami mam normalny kolor a w pewnym momencie mam jeden policzek czerwony, albo łatę na czole, po jakims czasie to znika...

Co na to poradzicie? Jakiś krem, fluid, coś matującego? Nie znam się na tym, nigdy się nie malowałam i nie używałam takich wynalazków
dziubdziusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 12:46   #84
Marcin_619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 483
Dot.: Czerwony nos i plamy na twarzy!

doskonale wiesz że zaskórników prawie nie da się pozbyć ale efekt doraźny przyniesie ci jak co drugi dzień będziesz samarowac nos na noc benzacne( tym słabszym) albo brevoxylem bo to samo ale oczywiście nie zapomnij o nawilżaniu

aa i nie wyciskaj nic bo tylko narobisz sobie zaczerwienień
Marcin_619 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 10:30   #85
aelix
Przyczajenie
 
Avatar aelix
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 10
Dot.: Czerwony nos i plamy na twarzy!

Cytat:
Napisane przez dziubdziusiek Pokaż wiadomość
Trochę pogmatwam w tym temacie i pomieszam, ale mam nadzieję że mi wybaczycie.

A więc mam 16 lat i nie mam większych problemów z cerą, poza tymi okropnymi czerwonymi plamami i ciągle czerwonym nosem !!!

Ten nos to pewnie od tego, że wyciskam wągry, bo też mam z nimi problem - może coś poradzicie? Nie da się tego przykryć kremem BB (bo tylko taki używam, ogólnie się nie maluję) bo schodzi mi też skóra i jest ona widoczna po aplikacji tego kremu, brzydko to wygląda więc czasami rezygnuje i chodze jak rudolf.

Ale skąd plamy na twarzy?? Nie wyciskam nic co wyrośnie poza nosem, czasami mam normalny kolor a w pewnym momencie mam jeden policzek czerwony, albo łatę na czole, po jakims czasie to znika...

Co na to poradzicie? Jakiś krem, fluid, coś matującego? Nie znam się na tym, nigdy się nie malowałam i nie używałam takich wynalazków
Po pierwsze odradzę Ci wyciskanie wągrów... Jeżeli chodzi o zaczerwienienie twarzy to być może spowodowane jest to nadmiernym stresem ponieważ istnieje taka możliwość. Polecę Ci serię IWOSTIN CAPILLIN. Obecnie moja mama stosuje krem na naczynka na noc i zdecydowanie widać poprawę A jezeli chodzi o kremy BB to nie mam pojęcia, bo mi nie odpowiadają, stosowałam kiedyś jeden z Garniera, ale bez rewelacji.
aelix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 11:26   #86
petitee
kiniemm
 
Avatar petitee
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Słubice
Wiadomości: 10
Dot.: Czerwony nos i plamy na twarzy!

nie wiem co z tymi plamami, ale co do nosa, to postaraj się nie wyciskać albo spróbuj toniku pichtowego czy czegoś z olejkiem pichtowym. Pozbądź się schodzących skórek pilingiem i nawilżaj. Jeśli chodzi o skórki na nosie - są właśnie przez wyciskanie. Może spróbuj jakiegoś kremu pilingującego na noc? Co do plam, to może kryjący podkład, o ile nie boisz się malować, ale to teżdopiero jak pozbędziesz się schodzących skórek
__________________

*nie wyciskam.. no, staram się
*dbam o włosy!
petitee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 20:18   #87
olasl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4
Dot.: Czerwony nos i plamy na twarzy!

Jeteś w wieku mojej córy więc mogę powiedzieć co dla niej zamawiam, żeby problemy z cerą nie rozprzestzeniły się jeszcze bardziej. Są kremy robione na zamówienie, zobacz na www.naturpharma.pl, jest numer telefonu, możesz zadzwonić do pani farmaceutki która pomoże ci dobrać składniki tak żebyś była zadowolona
olasl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 13:16   #88
Martka72
Zadomowienie
 
Avatar Martka72
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kujawy i Pomorze
Wiadomości: 1 102
Dot.: Czerwony nos i plamy na twarzy!

Cytat:
Napisane przez dziubdziusiek Pokaż wiadomość
Trochę pogmatwam w tym temacie i pomieszam, ale mam nadzieję że mi wybaczycie.

A więc mam 16 lat i nie mam większych problemów z cerą, poza tymi okropnymi czerwonymi plamami i ciągle czerwonym nosem !!!

Ten nos to pewnie od tego, że wyciskam wągry, bo też mam z nimi problem - może coś poradzicie? Nie da się tego przykryć kremem BB (bo tylko taki używam, ogólnie się nie maluję) bo schodzi mi też skóra i jest ona widoczna po aplikacji tego kremu, brzydko to wygląda więc czasami rezygnuje i chodze jak rudolf.

Ale skąd plamy na twarzy?? Nie wyciskam nic co wyrośnie poza nosem, czasami mam normalny kolor a w pewnym momencie mam jeden policzek czerwony, albo łatę na czole, po jakims czasie to znika...

Co na to poradzicie? Jakiś krem, fluid, coś matującego? Nie znam się na tym, nigdy się nie malowałam i nie używałam takich wynalazków
Ale te plamy się pojawiają i znikają na przykład pod wpływem stresu, zjedzenia czegoś ostrego, gorącego czy Masz je na stałe? Może Masz alergię własnie na ten krem BB? nie powinna po nim schodzić skóra
__________________

Rudzielec o farbowaniu i pielęgnacji skóry wrażliwej...


Początkująca włosomaniaczka

www.red-head-rules.blogspot.com
Martka72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-15, 12:47   #89
dziubdziusiek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 7
Dot.: Czerwony nos i plamy na twarzy!

Cytat:
Napisane przez Martka72 Pokaż wiadomość
Ale te plamy się pojawiają i znikają na przykład pod wpływem stresu, zjedzenia czegoś ostrego, gorącego czy Masz je na stałe? Może Masz alergię własnie na ten krem BB? nie powinna po nim schodzić skóra
różnie to bywa, czasami po prostu siedzę w domu, oglądam tv i czuję jak mi się nagle robi gorąco na niektorych częsciach twarzy, patrze w lusterko a tu plamy takie >.< i to nie jest zależne czy mam na sobie ten krem, czy nie.
dziubdziusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:04.