Seks - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-03, 11:24   #1
loratydyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 11

Seks


Witajcie

Jestem z moim TŻtem od półtora roku. Ja mam 22 lata, on 28.

On jest pierwszym facetem, z którym leżałam nago w łóżku, pierwszy z którym uprawiałam petting czy seks oralny. I powiem szczerze, jest nam super On za to jest znacznie bardziej doświadczony.

Rok temu (może troszke mniej) zaczęłam z nim rozmowę o seksie. Ja czułam się (i nadal czuję się) gotowa, czuję, że z nim własnie chcę przeżyć mój pierwszy raz. Kochamy się, spędzamy mnóstwo czasu razem, niedługo planujemy razem zamieszkać, rozmawiamy o wspólnej przyszłości. Jest nam naprawdę dobrze razem (choć oczywiście zdarzają się jakieś sprzeczki czy nieporozumienia- ale to jak w każdym normalnym związku )

W kazdym razie zaczęłam z nim wtedy tę rozmowę- zapytałam po prostu, czy mu troche takiego normalnego seksu (normalnego = z penetracją) nie brakuje. On powiedział, że może troche tak, i że jesteśmy już troche razem (wtedy było to 7-8 miesiecy chyba- ale mówię, widujemy się codziennie po kilka godzin, więc związek intensywny) i że gdybym ja miała już seks za sobą, to by się nie wahał- a jako, że jestem dziewicą (tzn w kwestii własnie seksu, bo jak dla mnie to babka, która z seks oralny uprawia, i petting za dziewicę się nie moze podawać ), to on wolałby jeszcze nie. Przyjęłam do wiadomości

Tylko teraz znowu zaczęłam się zastanawiać- bo mimo, że seks oralny jest super, petting też i w łóżku dogadujemy się naprawdę fajnie, to ja bym chciała zacząć uprawiać taki zwykły seks. Z drugiej strony nie chcę go naciskać- wiem, ze nasz związek to najdłuższy w jakim był (wczesniej miał za sobą prawie roczny związek)... tylko nie wiem, skad te wątpliwości.

Jakieś pomysły? Ewentualnie jak z nim o tym pogadać, by nie poczul się naciskany przeze mnie?
Dzięki za pomoc
loratydyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 11:41   #2
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez loratydyna Pokaż wiadomość
Witajcie

Jestem z moim TŻtem od półtora roku. Ja mam 22 lata, on 28.

On jest pierwszym facetem, z którym leżałam nago w łóżku, pierwszy z którym uprawiałam petting czy seks oralny. I powiem szczerze, jest nam super On za to jest znacznie bardziej doświadczony.

Rok temu (może troszke mniej) zaczęłam z nim rozmowę o seksie. Ja czułam się (i nadal czuję się) gotowa, czuję, że z nim własnie chcę przeżyć mój pierwszy raz. Kochamy się, spędzamy mnóstwo czasu razem, niedługo planujemy razem zamieszkać, rozmawiamy o wspólnej przyszłości. Jest nam naprawdę dobrze razem (choć oczywiście zdarzają się jakieś sprzeczki czy nieporozumienia- ale to jak w każdym normalnym związku )

W kazdym razie zaczęłam z nim wtedy tę rozmowę- zapytałam po prostu, czy mu troche takiego normalnego seksu (normalnego = z penetracją) nie brakuje. On powiedział, że może troche tak, i że jesteśmy już troche razem (wtedy było to 7-8 miesiecy chyba- ale mówię, widujemy się codziennie po kilka godzin, więc związek intensywny) i że gdybym ja miała już seks za sobą, to by się nie wahał- a jako, że jestem dziewicą (tzn w kwestii własnie seksu, bo jak dla mnie to babka, która z seks oralny uprawia, i petting za dziewicę się nie moze podawać ), to on wolałby jeszcze nie. Przyjęłam do wiadomości

Tylko teraz znowu zaczęłam się zastanawiać- bo mimo, że seks oralny jest super, petting też i w łóżku dogadujemy się naprawdę fajnie, to ja bym chciała zacząć uprawiać taki zwykły seks. Z drugiej strony nie chcę go naciskać- wiem, ze nasz związek to najdłuższy w jakim był (wczesniej miał za sobą prawie roczny związek)... tylko nie wiem, skad te wątpliwości.

Jakieś pomysły? Ewentualnie jak z nim o tym pogadać, by nie poczul się naciskany przeze mnie?
Dzięki za pomoc
Może boi się, że się nie sprawdzi jako pierwszy partner? Moze boi się Twojego bólu? Może boi się krwi? Może nie chce Cię rozdziewiczyć?
Powodów może być mnóstwo. Także rozmowa, rozmowa, rozmowa. A jak? Normalnie. Powiedz, że jesteś gotowa, chciałabyś się z nim kochać, ale tylko pod warunkiem, ze on też chce. Zapytaj czy on jest gotowy i czy chce, zobaczysz, co Ci powie. Jeśli powie, że nie, to zapytaj dlaczego, jakie ma wątpliwości.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 11:51   #3
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Seks

Pierwszy raz to tu napiszę: nie mam pojęcia. Już dawno na Twoim miejscu wyglądałabym jak wielki znak zapytania z zawijasem zamiast głowy. Próbowałaś sama przejść do rzeczy? Tak bez pytania? Bo ja bym chyba tak zrobiła - wdrapała się i tyle, niech mnie zrzuci, jeśli mu nie pasuje.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 11:55   #4
duvala
Rozeznanie
 
Avatar duvala
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 837
Dot.: Seks

[QUOTE=Dotka90;26677489]Może boi się, że się nie sprawdzi jako pierwszy partner? Moze boi się Twojego bólu? Może boi się krwi? Może nie chce Cię rozdziewiczyć?
Powodów może być mnóstwo. Także rozmowa, rozmowa, rozmowa. A jak? Normalnie. Powiedz, że jesteś gotowa, chciałabyś się z nim kochać, ale tylko pod warunkiem, ze on też chce. Zapytaj czy on jest gotowy i czy chce, zobaczysz, co Ci powie. Jeśli powie, że nie, to zapytaj dlaczego, jakie ma wątpliwości.[/QU

całkowicie sie z tym zgadzam, na forum niczego konstruktywnego sie nie dowiesz, dużo lepiej poprostu z nim pogadać.

pozdrawiam
duvala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 13:17   #5
Aga_86
Raczkowanie
 
Avatar Aga_86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 160
GG do Aga_86
Dot.: Seks

mtp zrobilabym dokladnie tak samo jak napisalas "wdrapalabym sie zainicjowala cos " delikatnie nie nachalnie i z niecierpliwoscia oczekiwala reakcji.... Daje sobie palec uciac ze nie zrzucilby mnie z siebie :P

A co do dziewczyny dziewicy i bardziej doswiadczonego faceta to kiedys w rozmowie z moim TZ powiedzial ze dziewczyna dziewica jest dla faceta "wyzwaniem" nie zabardzo to zrozumialam ale wydaje mi sie dzis ze chcial powiedziec wtedy ze musi byc dla mnei kims naprawde wyjatkowym skoro to wlasnie jemu chce oddac to czego przed nim jeszcze nikt nie mial i ta mysl bardzo go podniecala.... nadal go podnieca kiedy wie ze przed nim nie mialam nikogo...... Kochamy sie - jestesmt zareczeni- planujemy wspolna przyszlosc razem..
Aga_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 13:49   #6
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Seks

Ja bym strzelała że jego fetyszem moze być seks oralny i dlatego nie odczuwa potrzeby "normalnego" stosunku... Bo szczezre mówiąc ja po półtoraroku takich pieszczot bym chodziła po ścianach ponieważ tak bardzo by mi normalnego seksu brakowało...
I dla mnie to dziwne że ON nie chciał się z Tobą kochać mimo że wyraźnie zakomunikowałaś że jesteś gotowa... Nie spytałaś go dlaczego tak?

btw. to że 28letni facet ma za sobą tylko jeden roczny związek też jest dziwne....
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 14:22   #7
loratydyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 11
Dot.: Seks

Dobra, to może porozwiewam wątpliwości

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Może boi się, że się nie sprawdzi jako pierwszy partner? Moze boi się Twojego bólu? Może boi się krwi? Może nie chce Cię rozdziewiczyć?
Powodów może być mnóstwo. Także rozmowa, rozmowa, rozmowa. A jak? Normalnie. Powiedz, że jesteś gotowa, chciałabyś się z nim kochać, ale tylko pod warunkiem, ze on też chce. Zapytaj czy on jest gotowy i czy chce, zobaczysz, co Ci powie. Jeśli powie, że nie, to zapytaj dlaczego, jakie ma wątpliwości.
Hm... szczerze mówiąc nie wiem. On dobrze wie, jakie ja mam do tej kwestii podejscie- nie jestem zwolenniczką teorii, ze pierwszy raz to taki jedyny, niepowtarzalny i wyjątkowy. Kazdy kiedyś robi coś pierwszy raz, ale dla mnie każdy seks będzie z nim wyjątowy. Tak samo jak pierwszy oral- pamiętam kiedy to było no i że było. Wyjątkowo zaczeło się robić potem

Mam troche wrażenie, że on przez to, że ja wczesniej seksu nie uprawiałam, to obchodzi się ze mną jak ze śmierdzacym jajem (jakkolwiek to brzmi )...

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Pierwszy raz to tu napiszę: nie mam pojęcia. Już dawno na Twoim miejscu wyglądałabym jak wielki znak zapytania z zawijasem zamiast głowy. Próbowałaś sama przejść do rzeczy? Tak bez pytania? Bo ja bym chyba tak zrobiła - wdrapała się i tyle, niech mnie zrzuci, jeśli mu nie pasuje.
Nie próbowałam. Powody są 2: ważniejszy -> nie chcę tego robić na takiej zasadzie. O wszystkim w moim związku rozmawiamy i nic nie robimy wbrew sobie. Na ten moment on mi powiedział (co prawda juz dawno, no ale...), że on jeszcze nie jest na to gotowy, więc ja nie bede tego robiła w ten sposób. Drugi powód -> naszym zabezpieczeniem bedą (w każdym razie w tym momencie) prezerwatywy - ja nie mogę póki co brać tabletek. Więc niby jak?

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Ja bym strzelała że jego fetyszem moze być seks oralny i dlatego nie odczuwa potrzeby "normalnego" stosunku... Bo szczezre mówiąc ja po półtoraroku takich pieszczot bym chodziła po ścianach ponieważ tak bardzo by mi normalnego seksu brakowało...
I dla mnie to dziwne że ON nie chciał się z Tobą kochać mimo że wyraźnie zakomunikowałaś że jesteś gotowa... Nie spytałaś go dlaczego tak?

btw. to że 28letni facet ma za sobą tylko jeden roczny związek też jest dziwne....
Wydaje mi się, że to nie to. Dlaczego? Bo seks wcześniej uprawiał, czerpał z tego przyjemność itd (tak, o tym też gadalismy ). Teraz też bywa różnie- raz petting, raz oral. I to, i to jest dla niego satysfakcjonujące.

A przy tamtej rozmowie nie drążyłam jakoś mocno- gdy zapytałam dlaczego, on powiedział że wolałby jeszcze poczekać - bo ja wcześniej seksu nie uprawiałam. I na tym skonczylismy.

Co do związku: źle zrozumiałaś. Miał jeden roczny związek za sobą i kilkanaście krótszych - chodziło mi o to, ze nasz jest najdłuższy.

Edytowane przez loratydyna
Czas edycji: 2011-05-03 o 14:24
loratydyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-03, 14:26   #8
Lenka8o
Przyczajenie
 
Avatar Lenka8o
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 14
Dot.: Seks

Ja stawiam na to, że on boi się ciebie rozdziewiczyć. Bo sam powiedział, że gdybyś miała już seks za sobą to nie byłoby problemu. A może boi się, że się rozczarujesz? No nie wiem...
Lenka8o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 14:33   #9
loratydyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 11
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez Lenka8o Pokaż wiadomość
Ja stawiam na to, że on boi się ciebie rozdziewiczyć. Bo sam powiedział, że gdybyś miała już seks za sobą to nie byłoby problemu. A może boi się, że się rozczarujesz? No nie wiem...
No mi się też tak wydaje.

Tylko dziwne jest troche dla mnie, że ani z pettingiem, ani z seksem oralnym nie miał takich oporów (a przynajmniej nic o tym nie wiem....)- a wiedział, że ja nawet tego nigdy nie robiłam

Chociaż z drugiej strony to, że dla mnie to na jedno wychodzi nie musi znaczyć że i dla niego.....
loratydyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 14:35   #10
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Seks

Boze ale rozkminka

Jestes dziewica sa pieszczoty itp....to wam wystarcza...facet wczesniej powiedzial "ze wolalby jeszcze nie" to mial na mysli "ona jest dziewica nie bede naciskal poki sama nie zechce"

z kolei Ty dusisz to w sobie, ze juz chcesz i masz rozkminke czy powiedzenie "tak jestem gotowa, zrobmy to" jest naciskaniem badz nie...

w ogole nie wiem nad czym sie zastanawiasz....zamiast po prostu dzialac w koncu to od CIEBIE zalezy KIEDY bedzie ten PIERWSZY RAZ...to masz sie go jeszcze pytac o to? no sama zobacz jak to brzmi
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 14:39   #11
loratydyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 11
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Boze ale rozkminka

Jestes dziewica sa pieszczoty itp....to wam wystarcza...facet wczesniej powiedzial "ze wolalby jeszcze nie" to mial na mysli "ona jest dziewica nie bede naciskal poki sama nie zechce"

z kolei Ty dusisz to w sobie, ze juz chcesz i masz rozkminke czy powiedzenie "tak jestem gotowa, zrobmy to" jest naciskaniem badz nie...

w ogole nie wiem nad czym sie zastanawiasz....zamiast po prostu dzialac w koncu to od CIEBIE zalezy KIEDY bedzie ten PIERWSZY RAZ...to masz sie go jeszcze pytac o to? no sama zobacz jak to brzmi
Też troche nie zrozumiałeś

Ja mu powiedziałam, że jestem gotowa, że chcę itd. On o tym wie
A on własnie po tym powiedział, że wolałby jeszcze nie.


I jak już mówiłam- nie jestem zwolenniczką chodzenia na żywioł taki już mam charakter (on zresztą też)- wolę wczesniej obgadac
loratydyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-03, 14:41   #12
loratydyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 11
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Boze ale rozkminka

Jestes dziewica sa pieszczoty itp....to wam wystarcza...facet wczesniej powiedzial "ze wolalby jeszcze nie" to mial na mysli "ona jest dziewica nie bede naciskal poki sama nie zechce"

z kolei Ty dusisz to w sobie, ze juz chcesz i masz rozkminke czy powiedzenie "tak jestem gotowa, zrobmy to" jest naciskaniem badz nie...

w ogole nie wiem nad czym sie zastanawiasz....zamiast po prostu dzialac w koncu to od CIEBIE zalezy KIEDY bedzie ten PIERWSZY RAZ...to masz sie go jeszcze pytac o to? no sama zobacz jak to brzmi
No własnie też nie zrozumiałeś chyba

Ja mu powiedziała, ze jestem gotowa i że chcę. A po tym własnie on powiedział ze wolałby jeszcze nie.

I jak już mówiłam- nie jestem zwolenniczką chodzenia na żywioł w takich sytuacjach - taki już mam charakter (on zresztą też)- wole najpierw obgadac
loratydyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 14:55   #13
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Seks

To nie jest normalne zachowanie. Obgadanie nic nie dało, Ty masz ochotę na seks, a Twój facet ma jakieś dziwne zahamowanie, o którym NIE CHCE Ci powiedzieć - więc rozmowa nic tu nie da. Ja bym kupiła gumy, położyła koło łóżka i spytała, czy takie mu pasują, bo Ty się nie znasz. I tak by wyglądał początek rozmowy. Wtedy już musiałby się przyznać, o co tak naprawdę chodzi. Bo póki co Ty pozwalasz mu na jakieś nieracjonalne fanaberie, przez które czujesz się źle. Facet jest na to gotowy, bo kocha Cię i już uprawiał seks. Ty jesteś gotowa. Więc on coś kręci, musisz go przyprzeć do muru i zapytać, bo póki co, wykręca się.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 15:05   #14
loratydyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 11
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
To nie jest normalne zachowanie. Obgadanie nic nie dało, Ty masz ochotę na seks, a Twój facet ma jakieś dziwne zahamowanie, o którym NIE CHCE Ci powiedzieć - więc rozmowa nic tu nie da. Ja bym kupiła gumy, położyła koło łóżka i spytała, czy takie mu pasują, bo Ty się nie znasz. I tak by wyglądał początek rozmowy. Wtedy już musiałby się przyznać, o co tak naprawdę chodzi. Bo póki co Ty pozwalasz mu na jakieś nieracjonalne fanaberie, przez które czujesz się źle. Facet jest na to gotowy, bo kocha Cię i już uprawiał seks. Ty jesteś gotowa. Więc on coś kręci, musisz go przyprzeć do muru i zapytać, bo póki co, wykręca się.

Najlepsze jest to, że prezerwatywy leżą w szafce w pokoju

Hm, ja próbuje to troche zrzucac na to, ze gdy pierwszy raz o tym rozmawialismy nie bylismy razem niewiadomo jak długo- było to z 5 miesięcy od rozpoczęcia zabaw paluszkami, może ze 2 po pierwszym seksie oralnym. I może uzał, ze to za wczesnie. W kazdym razie wtedy to tak sobie tlumaczyłam (nie wiem, usprawiedliwiam go?). I wtedy po prostu przyjęłam to do wiadomości- w zasadzie nawet gdzies w głowie przyznałam mu rację, że moze to rzeczywisci za wczesnie.

I to też nie jest tak, ze mi to sen z oczu spędza itd itp. Nie. Po prostu bym chciała, ale z drugiej strony nie chcę naciskac zbytnio na niego.

Choć wydaje mi sie, ze moze byłoby warto do tamtej rozmowy wrócic- bo troche czasu od niej juz minęło (prawie rok)....
loratydyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 15:15   #15
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Seks

No raczej. To jest problem, nie jakaś bzdura, tylko poważny problem. Facet rezygnuje z seksu dla zastępczych czynności płciowych (jakkolwiek cudacznie to brzmi). Musicie o tym porozmawiać, bo coś tam głęboko jest schowane. I nie chodzi nawet o seks, a o zaufanie, o budowanie przywiązania i intymności.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 15:21   #16
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez loratydyna Pokaż wiadomość
Drugi powód -> naszym zabezpieczeniem bedą (w każdym razie w tym momencie) prezerwatywy - ja nie mogę póki co brać tabletek. Więc niby jak?
Chodzi o to ze to tabletki czy o to ze hormony? Bo np. plastry Evra lub Nuvaring omijają układ pokarmowy
Cytat:
Napisane przez loratydyna Pokaż wiadomość
A przy tamtej rozmowie nie drążyłam jakoś mocno- gdy zapytałam dlaczego, on powiedział że wolałby jeszcze poczekać - bo ja wcześniej seksu nie uprawiałam. I na tym skonczylismy.
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
To nie jest normalne zachowanie. Obgadanie nic nie dało, Ty masz ochotę na seks, a Twój facet ma jakieś dziwne zahamowanie, o którym NIE CHCE Ci powiedzieć - więc rozmowa nic tu nie da. Ja bym kupiła gumy, położyła koło łóżka i spytała, czy takie mu pasują, bo Ty się nie znasz. I tak by wyglądał początek rozmowy. Wtedy już musiałby się przyznać, o co tak naprawdę chodzi. Bo póki co Ty pozwalasz mu na jakieś nieracjonalne fanaberie, przez które czujesz się źle. Facet jest na to gotowy, bo kocha Cię i już uprawiał seks. Ty jesteś gotowa. Więc on coś kręci, musisz go przyprzeć do muru i zapytać, bo póki co, wykręca się.
Mi się wydaje że on nie tyle nie chce powiedziec co autorka się go specjalnie nie dopytywała
aczkolwiek zgadzam się z ostatniom zdaniem - po prostu z nim pogadaj (mówisz że nie macie problemów z rozmowami na temat seksu), dowiedz się o co chodzi i czy przypadkiem nie zmienił zdania a on sam nigdy nie porusza tego tematu?
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 15:26   #17
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Pierwszy raz to tu napiszę: nie mam pojęcia. Już dawno na Twoim miejscu wyglądałabym jak wielki znak zapytania z zawijasem zamiast głowy. Próbowałaś sama przejść do rzeczy? Tak bez pytania? Bo ja bym chyba tak zrobiła - wdrapała się i tyle, niech mnie zrzuci, jeśli mu nie pasuje.

Facet mówi, że nie jest gotowy (nie wiemy z jakich powodów, ale nie jest gotowy, a tu takie rady, no normalnie witki opadają.
Czyli jak laska nie jest gotowa, a facet jest gotowy to po prostu któregoś dnia bez pytania ma wejść w nią i 'zrobić, co trzeba', bo on jest gotowy i ona też już powinna być?
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 15:26   #18
Brr16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 19
Dot.: Seks

Moim zdaniem powinnaś go jakoś uwieść np. rozbierz się na jego oczach i powiedz mu że masz ochotę na prawdziwy seks i żeby się nie bał. Bo jeśli młoda kobieta taka jak ty potrzebuje seksu to niech ten seks nie będzie byle jaki tylko czuły, namiętny itd. A i jeśli on nie chce to go nie zmuszaj bo pomyśli że pomyśli że tylko na tym ci zależy.





Pozdrawiam
Brr16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 15:31   #19
loratydyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 11
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
No raczej. To jest problem, nie jakaś bzdura, tylko poważny problem. Facet rezygnuje z seksu dla zastępczych czynności płciowych (jakkolwiek cudacznie to brzmi). Musicie o tym porozmawiać, bo coś tam głęboko jest schowane. I nie chodzi nawet o seks, a o zaufanie, o budowanie przywiązania i intymności.
Mam wrażenie, ze to moze byc troche kwestia jego ostatniego mocno nieudanego związku- kilka innych oporów miał w stosunku do mnie własnie przez te niefajne doswiadczenia- ale to juz rozpracowalismy

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Chodzi o to ze to tabletki czy o to ze hormony? Bo np. plastry Evra lub Nuvaring omijają układ pokarmowy


Mi się wydaje że on nie tyle nie chce powiedziec co autorka się go specjalnie nie dopytywała
aczkolwiek zgadzam się z ostatniom zdaniem - po prostu z nim pogadaj (mówisz że nie macie problemów z rozmowami na temat seksu), dowiedz się o co chodzi i czy przypadkiem nie zmienił zdania a on sam nigdy nie porusza tego tematu?
Z tabletkami chodzi o to, ze hormony niestety.

On sam nigdy tego tematu nie poruszał- wczesniej, gdy na samym początku gadalismy o seksie oralnym czy o pettingu sam zaczynal; w tej kwestii nie. Od razu zaznacze- nie mamy problemu z rozmawianiem o intymności, z mówieniem co nam sie podoba a co nie, gadaniu o naszych fantazjach, nei mamy tez problemu np. z nagoscią- bywa, ze jak jestesmy cały weekend np. u mnie to cały dzien łazimy nago.

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość

Facet mówi, że nie jest gotowy (nie wiemy z jakich powodów, ale nie jest gotowy, a tu takie rady, no normalnie witki opadają.
Czyli jak laska nie jest gotowa, a facet jest gotowy to po prostu któregoś dnia bez pytania ma wejść w nią i 'zrobić, co trzeba', bo on jest gotowy i ona też już powinna być?
Uf, ktos zrozumiał o co mi chodziło
Bo wg mnie nie ma tu az tak strasznie wielkiego znaczenia to, ze on seks uprawiał- to będzie pierwszy raz NASZ. Dla nas, razem, i chyba z tym ma problem...

Cytat:
Napisane przez Brr16 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem powinnaś go jakoś uwieść np. rozbierz się na jego oczach i powiedz mu że masz ochotę na prawdziwy seks i żeby się nie bał. Bo jeśli młoda kobieta taka jak ty potrzebuje seksu to niech ten seks nie będzie byle jaki tylko czuły, namiętny itd. A i jeśli on nie chce to go nie zmuszaj bo pomyśli że pomyśli że tylko na tym ci zależy.





Pozdrawiam
Tylko u nas to wszystko (choc nie mówiłam w takiej sytuacji o prawdziwym seksie ) prowadzi do naprawdę rewelacyjnych pieszczot...
loratydyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-03, 15:32   #20
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość

Facet mówi, że nie jest gotowy (nie wiemy z jakich powodów, ale nie jest gotowy, a tu takie rady, no normalnie witki opadają.
Czyli jak laska nie jest gotowa, a facet jest gotowy to po prostu któregoś dnia bez pytania ma wejść w nią i 'zrobić, co trzeba', bo on jest gotowy i ona też już powinna być?
A widzisz jakiś inny problem poza opadającymi witkami? Na przykład taki, że dojrzały facet woli oral i petting niż seks ze swoją dziewczyną, z którą jest już dość długo? Bo ja wolałabym rozwiązać problem, jakkolwiek sprowokować reakcję - rozmowę albo zdrowy (!) seks, niż cykać się nadal, po czym usłyszeć na przykład "sory, bejbe, ale generalnie wolę ustami".
Już nie wspomnę, że "wdrapać się na kogoś" a "wejść w nią" to zupełnie dwa inne zwroty.

Z resztą - skoro nie ma problemu, to gdzie jest problem? Skoro można go łatwo rozwiązać rozmową, to po co ten temat? Moim zdaniem jest problem jak wół.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem

Edytowane przez mpt
Czas edycji: 2011-05-03 o 15:36
mpt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 15:40   #21
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
A widzisz jakiś inny problem poza opadającymi witkami? Na przykład taki, że dojrzały facet woli oral i petting niż seks ze swoją dziewczyną, z którą jest już dość długo? Bo ja wolałabym rozwiązać problem, jakkolwiek sprowokować reakcję - rozmowę albo zdrowy (!) seks, niż cykać się nadal, po czym usłyszeć na przykład "sory, bejbe, ale generalnie wolę ustami".
Już nie wspomnę, że "wdrapać się na kogoś" a "wejść w nią" to zupełnie dwa inne zwroty.

Z resztą - skoro nie ma problemu, to gdzie jest problem? Skoro można go łatwo rozwiązać rozmową, to po co ten temat? Moim zdaniem jest problem jak wół.
Dwa inne? A czym się różnią, skoro sprowadza się to do tego samego? Ja rozumiem, że forma inna, ale efekt taki sam.

Poza tym, problem jest, ale od tego jest ROZMOWA, bo ja bym temat drążyła na mijescu autorki i to na tyle skutecznie, że bym się dowiedziała w czym problem. Tym bardziej, że ona mu jakiś czas temu powiedziała, że jest gotowa, on jej na to, że on jeszcze nie chce. Ok, nie chce to nie, ale minęło już X czasu, a seksu dalej nie ma, a ona z nim nadal nie przeprowadziła KONKRETNEJ rozmowy na ten temat. I tu jest problem - brak komunikacji. A takiego problemu się nie rozwiązuje w sposób opisany przez Ciebie, a przez normalną, szczerą rozmowę i zapytanie gościa o co w ogóle chodzi i czemu on nie chce.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 15:51   #22
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Dwa inne? A czym się różnią, skoro sprowadza się to do tego samego? Ja rozumiem, że forma inna, ale efekt taki sam.

Poza tym, problem jest, ale od tego jest ROZMOWA, bo ja bym temat drążyła na mijescu autorki i to na tyle skutecznie, że bym się dowiedziała w czym problem. Tym bardziej, że ona mu jakiś czas temu powiedziała, że jest gotowa, on jej na to, że on jeszcze nie chce. Ok, nie chce to nie, ale minęło już X czasu, a seksu dalej nie ma, a ona z nim nadal nie przeprowadziła KONKRETNEJ rozmowy na ten temat. I tu jest problem - brak komunikacji. A takiego problemu się nie rozwiązuje w sposób opisany przez Ciebie, a przez normalną, szczerą rozmowę i zapytanie gościa o co w ogóle chodzi i czemu on nie chce.
Tak, taki problem rozwiązuje się siadając przy stole przy szklance herbaty i makowcu, koniecznie w białej bluzce i spódnicy za kolano. Nie wolno tego robić przewalając się radośnie w łóżku jak dorośli ludzie. Pomijam już zupełnie fakt, że łatwiej jest rozmawiać w sytuacji naturalnej, bez zbędnego "słuchaj, musimy porozmawiać o tym, że nie chcesz, a ja chcę". A może to wcale tak nie jest, facet ucieszy się, weźmie ją w ramiona i koniec problemu? Ale tak, opisana przeze mnie scena gwałtu prosi się o ban.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 15:58   #23
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Tak, taki problem rozwiązuje się siadając przy stole przy szklance herbaty i makowcu, koniecznie w białej bluzce i spódnicy za kolano. Nie wolno tego robić przewalając się radośnie w łóżku jak dorośli ludzie. Pomijam już zupełnie fakt, że łatwiej jest rozmawiać w sytuacji naturalnej, bez zbędnego "słuchaj, musimy porozmawiać o tym, że nie chcesz, a ja chcę". A może to wcale tak nie jest, facet ucieszy się, weźmie ją w ramiona i koniec problemu? Ale tak, opisana przeze mnie scena gwałtu prosi się o ban.
A gdzie ja coś takiego napisałam? Czytaj dokładnie, a nie wysnuwaj jakieś dziwne wnioski wzięte nie wiadomo skąd. Rozmawiać sobie mogą gdzie i jak im się żywnie podoba, byle rozmowa odniosła jakiś skutek. Ja napisałam, że powinna przeprowadzić KONKRETNĄ rozmowę, tzn. taką podczas której się dowie o co facetowi chodzi, bo póki co to rozmowa była x czasu temu, facet powiedział, że nie chce, w zasadzie nie wiadomo dlaczego i nic więcej autorka nie wie. Bo IMO problem jest w tym, że facet nie chce, ale nie wiadomo z jakiego powodu, a ten powód to źródło problemu braku seksu. Więc tak czy śmak bez porządnej rozmowy się nie obejdzie.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 15:59   #24
loratydyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 11
Dot.: Seks

Dziewczyny, nie ma co sie tak emocjonowac

mpt - co do przewalania się w łóżku itd ja nie zamierzam z nim siadać przy stole i gadac- większość naszych powaznych rozmów toczy się właśnie w łóżku przed/po pieszczotach, w trakcie przytulania itd. Tak nam łatwiej się rozmawia i tyle.

Ja po prostu zrozumiałam, że wg ciebie "usiąść na nim" = "zacząć seks" (brutalnie mówiąc nadziac się na niego ). A tak nie chcę.
Jesli masz na mysli siadanie na nim dosłownie, bez wsadzania sobe penisa do pochwy, to tak się dzieje wiele razy, włącznie z ocieraniem się o siebie itd. (ehh wybaczcie szczegóły)


Wasze wypowiedzi tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, ze trzeba porozmawiac- szczerze to sama juz do tego doszłam, ale chyba kopa w tyłek potrzebowałam....
loratydyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 16:02   #25
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Seks

Wg mnie też nie ma innej opcji jak pogadac, konkretnie. A gdzie- to juz tam, gdzie im wygodnie

Mam wrażenie ze problem Autorki lezy w tym, że boi się znowu usłyszeć, że jeszcze nie .
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 16:07   #26
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Seks

I - przepraszam, muszę spytać, siadasz na nim zupełnie naga, ocierasz się - i nic? On nadal woli oral i rękę? Łot, zagwozdka.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 16:14   #27
loratydyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 11
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
Wg mnie też nie ma innej opcji jak pogadac, konkretnie. A gdzie- to juz tam, gdzie im wygodnie

Mam wrażenie ze problem Autorki lezy w tym, że boi się znowu usłyszeć, że jeszcze nie .
Ehh.... chyba rzeczywiście odkładam tę rozmowę dlatego....

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
I - przepraszam, muszę spytać, siadasz na nim zupełnie naga, ocierasz się - i nic? On nadal woli oral i rękę? Łot, zagwozdka.
I nic. Tzn nie nic- ma wzwód, całuje mnie, nie lezy jak kłoda, sam inicjuje pieszczoty itd itp. Ale seksu nie ma.

Trudno mi powiedziec, czy dlatego, ze nie chce, czy się czegos boi......
loratydyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 16:48   #28
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Seks

Chyba nic innego Ci nie poradzimy, jak tylko rozmowę...


Ale ja osobiście nie mam pomysłu, dlaczego tak masz. Tzn dlaczego on tak ma.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 17:48   #29
will will
Raczkowanie
 
Avatar will will
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 258
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
Chyba nic innego Ci nie poradzimy, jak tylko rozmowę...


Ale ja osobiście nie mam pomysłu, dlaczego tak masz. Tzn dlaczego on tak ma.

przedmówczyni ma rację, tak czytam i mi również nic do głowy nie przyszło, po prostu go o to zapytaj
__________________
dbam o paznokcie
zaczynam dietkę
zużywam zbędne kosmetyki
cel osiągnięty - włosy do pasa

S
zukam !!
-->klik<--
will will jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 17:53   #30
uzunia
Wtajemniczenie
 
Avatar uzunia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 016
Dot.: Seks

Skoro boisz się,że Ci odmówi po prostu podczas stosunku oralnego spróbuj przejąć inicjatywę.
__________________
MOJA WYMIANKA-KOSMETYKI!!!

NEW~!!! https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post25471289


uzunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-28 12:35:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:56.