bez stanika - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-30, 17:13   #31
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: bez stanika

Cytat:
Napisane przez aronia85 Pokaż wiadomość
drabineczka - zmierzylam sie i wyszlo jakies niecale 75.
wiec masz o jedno oczko za luźny obwód - zakładając że mierzyłaś na wydechu, bo jeżeli nie, to więcej.

Cytat:
Napisane przez aronia85 Pokaż wiadomość
Ale nikt mi nie zaglada do stanika, nigdzie tego nie napisalam. I chwala im za to!Jakas jedna sie napatoczyla
na pewno? a tu?
Cytat:
Napisane przez aronia85 Pokaż wiadomość
Jak ma to kogos rajcowac, ze sobie stanika nie zaloze i wzbudzac sensacje
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 17:14   #32
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: bez stanika

Nie wyobrazam sobie wyjsc bez stanika, ale nosze 70 e i moim zdaniem to rzuca sie za bardzo w oczy. Dzieki temu natomiast, ze pomykałam w staniku majac wczesniej i miseczke b i c teraz moj biust nie zwisa do pasa, a trzyma fason, wiec nie chodzi tylko o zasciankowosc i zdziczenie naszego kraju, sama zobaczysz za kilka lat efekty chodzenia luzem/
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 17:15   #33
aronia85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 119
Dot.: bez stanika

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
- bo źle patrzyłaś i pewnie nawet takich staników nie widziałaś, tak przemyślnie specjalnie do takich ubrań dobranych, tym bardziej,że obie panie mają biust na pewno większy niż miseczka B.
,
Mozliwe ze maja wiekszy, ale wydaje mi sie, ze one nie maja zadnego stanika pod niektorymi kreacjami.. zreszta nie tylko one..
aronia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 17:15   #34
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: bez stanika

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Nie wyobrazam sobie wyjsc bez stanika, ale nosze 70 e i moim zdaniem to rzuca sie za bardzo w oczy. Dzieki temu natomiast, ze pomykałam w staniku majac wczesniej i miseczke b i c teraz moj biust nie zwisa do pasa, a trzyma fason, wiec nie chodzi tylko o zasciankowosc i zdziczenie naszego kraju, sama zobaczysz za kilka lat efekty chodzenia luzem/
- na własnej skórze przekona się o działaniu siły grawitacji taka praktyczna lekcja.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 17:17   #35
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: bez stanika

Cytat:
Napisane przez aronia85 Pokaż wiadomość
Mozliwe ze maja wiekszy, ale wydaje mi sie, ze one nie maja zadnego stanika pod niektorymi kreacjami.. zreszta nie tylko one..
- to wpisz w wyszukiwarkę, w grafikę "stanik do sukienki bez ramiączek", wyskoczy co cudo, które wygląda , jakbyś nie miała stanika, a biust wygląda fenomenalnie.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 17:18   #36
aronia85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 119
Dot.: bez stanika

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Nie wyobrazam sobie wyjsc bez stanika, ale nosze 70 e i moim zdaniem to rzuca sie za bardzo w oczy. Dzieki temu natomiast, ze pomykałam w staniku majac wczesniej i miseczke b i c teraz moj biust nie zwisa do pasa, a trzyma fason, wiec nie chodzi tylko o zasciankowosc i zdziczenie naszego kraju, sama zobaczysz za kilka lat efekty chodzenia luzem/
No ale ja nie chodze bez stanika codziennie. Juz nie popadajmy w jakas paranoje Po domu, czasem jak wyjde z psem, rowniez na dzialce.
Swoja droga.. to ladnie mi zyczysz

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
- na własnej skórze przekona się o działaniu siły grawitacji taka praktyczna lekcja.
Szczerze..watpie w to ze sie przekonam o dzialaniu grawitacji bo ja serio nie mam biustu, wiec nie ma co mi opadac i flaczec, jakkolwiek to brzmi
aronia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 17:20   #37
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: bez stanika

mnie to nie jara


z resztą też nie widzę potrzeby chodzenia bez stanika, w dzisiejszych czasach są cuda na kiju w kwestiach biustonoszy zawsze znajdzie sie coś odpowiedniego
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-30, 17:20   #38
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: bez stanika

Cytat:
Napisane przez aronia85 Pokaż wiadomość
No ale ja nie chodze bez stanika codziennie. Juz nie popadajmy w jakas paranoje Po domu, czasem jak wyjde z psem, rowniez na dzialce.
Swoja droga.. to ladnie mi zyczysz

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------



Szczerze..watpie w to ze sie przekonam o dzialaniu grawitacji bo ja serio nie mam biustu, wiec nie ma co mi opadac i flaczec, jakkolwiek to brzmi
- miałam miseczkę B i zdecydowanie nie powiedziałabym, ze to jest "nie mam biustu".
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 17:21   #39
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: bez stanika

Cytat:
Szczerze..watpie w to ze sie przekonam o dzialaniu grawitacji bo ja serio nie mam biustu, wiec nie ma co mi opadac i flaczec, jakkolwiek to brzmi
Ja i druga wizażanka podpowiadamy ci że nosisz źle dobrany rozmiar i za duży obwód.

Teraz bawię się we wróżkę jeżeli w biuście masz 88 cm, a pod biustem owe 73/74 cm, to masz 70C
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 17:23   #40
aronia85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 119
Dot.: bez stanika

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
No to jak niecałe 75 (powiedzmy że 73-74) to raczej jest to już obwód 70 (a jeśli 71) to szukałabym już pośród 65.
Obwody że tak powiem zaokrągla się w dół, bo biustonosze się rozciągają. Jeżeli masz te 73 czy ileś to faktycznie szukałabym biustonoszy z obwodem 70.

Nie chcę tutaj wyjść na nawiedzoną nawracaczkę która offtopuję ale tak tylko wyjaśniam dlaczego trudno mi było uwierzyć
Nie no..bardzo dobrze. To sie ceni
aronia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 17:24   #41
33owieczka
Zadomowienie
 
Avatar 33owieczka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: bez stanika

Jak byłam nastolatka chodziłam często bez stanika. Miałam niewielkie piersi i mi to nie przeszkadzało, a jaki luuuuzzzz
Potem przez wiele lat miałam 75B (dobierane przez gorseciarkę) i zdarzało mi siuę wyjśc bez stanika, poza tym- miałam dopinane silikonowe ramionczka, a bluzek bez pleców niet, od czasu ciązy mam 80D (też gorseciarka) i zdarzyło mi się wyjśc bez cyckonosza w skukience dobrze podtrzymującej piersi. Natomiast... śpię w staniku, bo inaczej mi teraz nie wygodnie.
Nie rzucałabym tak roaośnie "ciemnogrodem" i innymi, bo.... w "super rozwiniętych" i "nowoczesnych" Stanach laski zawsze chodzą w stanikach!
__________________

Wiem, że pisze długie posty, jednak skracając je w cytatach postaraj się nie zgubić sensu.
Przykład:
"Monika nie jest zwolennikiem kary śmierci"
Cytat
Cytat:
Monika jest zwolenikiem kary śmierci"

33owieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-30, 17:24   #42
aronia85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 119
Dot.: bez stanika

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
mnie to nie jara


z resztą też nie widzę potrzeby chodzenia bez stanika, w dzisiejszych czasach są cuda na kiju w kwestiach biustonoszy zawsze znajdzie sie coś odpowiedniego
Jezu...ale mnie nie chodzi o cos takiego. Przeciez to wyglada fatalnie, okropnie i malo gustownie. Jeszcze do takiej bluzki????
aronia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 17:27   #43
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: bez stanika

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Ja i druga wizażanka podpowiadamy ci że nosisz źle dobrany rozmiar i za duży obwód.

Teraz bawię się we wróżkę jeżeli w biuście masz 88 cm, a pod biustem owe 73/74 cm, to masz 70C
Pewnie taki ma .
Madana, ja też bym nie nazwała "brakiem biustu". No, ale trudno powiedzieć jak autorka wygląda bez stanika. No rozumiem, że niektórym wygodniej. No i z grawitacją różnie może być, ja zawsze nosiłam, a grawitacja już silnie działa. Dlatego tym bardziej, dla mnie, stanik to konieczność, a i w nim idealnie jędrne nie są. Tylko wiecie, mały biust dla autorki to może być coś innego niż np dla Was. Tak, Pavlovic na pewno wyglądałaby lepiej w staniku, tym bardziej, że ona biustu nie małego (moim zdaniem) i do takiej bluzki "bez" kompletnie nie pasuje.

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2012-06-30 o 17:30
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 17:28   #44
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: bez stanika

Więc może następnym razem nie bój się w sklepie sięgnąć po jakiś 70C albo najlepiej pomierz się sama i sprawdź w kalkulatorze biustonoszy. Koniec offtopa


A jeśli chodzi o chodzenie bez biustonosza, to tylko do tego typu letnich sukienek:


takich wiązanyach na szyi pod warunkiem że biust się ładnie mieści i jest fajnie zbierany.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 17:29   #45
Nessigri
Raczkowanie
 
Avatar Nessigri
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 388
Dot.: bez stanika

Nie wyszłabym z domu bez stanika Mam średni biust, ale nie podoba mi się jego kształt. Noszę tylko usztywniane staniki, które odpowiednio kształtują mój biust. W innym przypadku jest nie do zaakceptowania.
Nessigri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 17:34   #46
aronia85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 119
Dot.: bez stanika

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
Pewnie taki ma .
Madana, ja też bym nie nazwała "brakiem biustu". No, ale trudno powiedzieć jak autorka wygląda bez stanika. No rozumiem, że niektórym wygodniej. No i z grawitacją różnie może być, ja zawsze nosiłam, a grawitacja już silnie działa. Dlatego tym bardziej, dla mnie, stanik to konieczność, a i w nim idealnie jędrne nie są. Tylko wiecie, mały biust dla autorki to może być coś innego niż np dla Was. Tak, Pavlovic na pewno wyglądałaby lepiej w staniku, tym bardziej, że ona biustu nie małego (moim zdaniem) i do takiej bluzki "bez" kompletnie nie pasuje.
Powiem tak.. sprawdzilam jeszcze teraz i na wszystkich stanikach jest napisane 70b lub 75b. Moj facet mowi, ze mam maly biust, moja mama twierdzi, ze mam wypryski a nie biust. W staniku usztywnianym, owszem biust wyglada na calkiem okazny, jednak jak sciagne go to juz coz...nie mam czym za bardzo poswiecic, chociaz chcialabym i to bardzo. Mysle, ze moj biust to cos a`la ta Pani w tej zoltej kiecce.. malo widoczny ale bardziej nie jestem w stanie ocenic bo slabo widac
aronia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 17:36   #47
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: bez stanika

Mam rozmiar 70 HH.

Umarłabym z żalu gdyby ktoś zabronił mi nosic stanik. Po prostu dobrze podtrzymują mi biust

A co do innych dziewcząt: nie podoba mi się jak idzie dziewczyna i na materiale się odznaczają brodawki, a jak to jest subtelne i jej tak wygodnie to niech sobie chodzi.

Edytowane przez andzia1989r
Czas edycji: 2012-07-04 o 15:50
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 17:41   #48
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: bez stanika

Cytat:
Napisane przez aronia85 Pokaż wiadomość
Powiem tak.. sprawdzilam jeszcze teraz i na wszystkich stanikach jest napisane 70b lub 75b. Moj facet mowi, ze mam maly biust, moja mama twierdzi, ze mam wypryski a nie biust. W staniku usztywnianym, owszem biust wyglada na calkiem okazny, jednak jak sciagne go to juz coz...nie mam czym za bardzo poswiecic, chociaz chcialabym i to bardzo. Mysle, ze moj biust to cos a`la ta Pani w tej zoltej kiecce.. malo widoczny ale bardziej nie jestem w stanie ocenic bo slabo widac
to że masz staniki 75 b to nie znaczy ze to jest dobry dla ciebie rozmiar. poza tym 70b i 75b to nie to samo, nie zauważyłaś, że te 70b są o rozmiar mniejsze?
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 17:44   #49
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: bez stanika

Te wszystkie gwiazdy pod kreacjami noszą albo sylikonowe staniki,a raczej same miseczki, albo nakładki na sutki...
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-30, 17:45   #50
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: bez stanika

Cytat:
Napisane przez aronia85 Pokaż wiadomość
Powiem tak.. sprawdzilam jeszcze teraz i na wszystkich stanikach jest napisane 70b lub 75b. Moj facet mowi, ze mam maly biust, moja mama twierdzi, ze mam wypryski a nie biust. W staniku usztywnianym, owszem biust wyglada na calkiem okazny, jednak jak sciagne go to juz coz...nie mam czym za bardzo poswiecic, chociaz chcialabym i to bardzo. Mysle, ze moj biust to cos a`la ta Pani w tej zoltej kiecce.. malo widoczny ale bardziej nie jestem w stanie ocenic bo slabo widac
Rozumiem. Moim zdaniem ta pani w żółtej sukience bardzo ładnie wygląda bez stanika, jej pasuje . No wiesz co, ale powiedzieć "masz wypryski, a nie biust" to straszne, eee. Mnie się małe podobają, wiesz "u sąsiada zawsze trawa jest zieleńsza".
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 17:48   #51
aronia85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 119
Dot.: bez stanika

Cytat:
Napisane przez monius9 Pokaż wiadomość
to że masz staniki 75 b to nie znaczy ze to jest dobry dla ciebie rozmiar. poza tym 70b i 75b to nie to samo, nie zauważyłaś, że te 70b są o rozmiar mniejsze?
tak, zauwazylam ze sa mniejsze, ale nie ma jakiejs duzej roznicy. Gdyby tam metki nie bylo to nie widzialabym roznicy. Wydaje mi sie, ze tak na serio to wszystko zalezy od ksztaltu biustu

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
Rozumiem. Moim zdaniem ta pani w żółtej sukience bardzo ładnie wygląda bez stanika, jej pasuje . No wiesz co, ale powiedzieć "masz wypryski, a nie biust" to straszne, eee. Mnie się małe podobają, wiesz "u sąsiada zawsze trawa jest zieleńsza".
Tez mi sie podoba jak ta Pani wyglada, chociaz akurat nie moge ocenic jaki ona ma biust bo malo co widac
To jest haslo mojej mamy z tymi wypryskami, wiec oczywiscie jej wybaczam ale troche sie z tym zgadzam, bo moj biust nie powala.
No i wlasnie...chcialabym miec wiekszy ale tak to juz jest z kobietami
aronia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 17:54   #52
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: bez stanika

Cytat:
Napisane przez aronia85 Pokaż wiadomość
tak, zauwazylam ze sa mniejsze, ale nie ma jakiejs duzej roznicy. Gdyby tam metki nie bylo to nie widzialabym roznicy. Wydaje mi sie, ze tak na serio to wszystko zalezy od ksztaltu biustu

-

Zmierz się BARDZO CIASNO pod biustem.

Zmierz się w biuście.

Podaj oba wymiary tutaj to Ci dziewczyny powiedzą jaki stanik mniej więcej powinnaś nosic (rozmiar).

Bo to, że nosisz 70B i 75 B nie oznacza, że są dobrze DOBRANE

Co więcej, takie kiepsko dobrane staniki rozwalają biust, nie zbierają go dobrze. Kuzynka po 1,5 roku dobrze dobranych staników z 65B zrobiła 65C. Dalej ma mniejszy biust, ale jest kształtniejszy, nabrał ładnych zarysów i się powiększył. A kiedyś nosiła 75/70 A AA... Więc no...
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 17:57   #53
Lina9213
Rozeznanie
 
Avatar Lina9213
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 742
Dot.: bez stanika

A ja czasami nie zakładam stanika właśnie do bluzek bez ramiączek. Jakoś nigdy nie przywiązywałam wagi do tego czy ktoś mi się przygląda czy nie, także nie ma dla mnie problemu. Dla mnie ważne jest bym się dobrze czuła.
Lina9213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 18:01   #54
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: bez stanika

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
- na własnej skórze przekona się o działaniu siły grawitacji taka praktyczna lekcja.
No nie ma siły, jesli chodzi bez, to zobaczy, ale za jakis czas, przeciez nie od razu.
Cytat:
Napisane przez aronia85 Pokaż wiadomość
No ale ja nie chodze bez stanika codziennie. Juz nie popadajmy w jakas paranoje Po domu, czasem jak wyjde z psem, rowniez na dzialce.
Swoja droga.. to ladnie mi zyczysz

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------



Szczerze..watpie w to ze sie przekonam o dzialaniu grawitacji bo ja serio nie mam biustu, wiec nie ma co mi opadac i flaczec, jakkolwiek to brzmi
Co ja Ci moge zyczyc? Nawet Cie nie znam, nawet nie wiem, czego sobie zyczysz, a czego nie. Moim zdaniem za czesto chodzisz bez stanika i to wystarczy, zeby za jakis czas zobaczyc efekty przyciagania, no ale rob sobie jak uwazasz. Zreszta biust sie zmienia z wiekiem, jak napisałam, tez miałam b. Mam kolezankę która ma miedzy a a b i wierz mi, ze mały biust tez potrafi byc obwisły jak sie pomyka non stop bez stanika.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 18:06   #55
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 299
Dot.: bez stanika

Od razu przypomniał mi się Seks w Wielkim Mieście 2 i słynna niania bez stanika

a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 18:07   #56
aronia85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 119
Dot.: bez stanika

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
No nie ma siły, jesli chodzi bez, to zobaczy, ale za jakis czas, przeciez nie od razu.

Co ja Ci moge zyczyc? Nawet Cie nie znam, nawet nie wiem, czego sobie zyczysz, a czego nie. Moim zdaniem za czesto chodzisz bez stanika i to wystarczy, zeby za jakis czas zobaczyc efekty przyciagania, no ale rob sobie jak uwazasz. Zreszta biust sie zmienia z wiekiem, jak napisałam, tez miałam b. Mam kolezankę która ma miedzy a a b i wierz mi, ze mały biust tez potrafi byc obwisły jak sie pomyka non stop bez stanika.
Ale jakie non stop???
aronia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 18:11   #57
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: bez stanika

Ja miesiąc chodziłam bez stanika, w domu... I widziałam różnicę. Piersi szybko się zniekształciły i obwisły.
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 18:12   #58
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: bez stanika

Cytat:
Napisane przez aronia85 Pokaż wiadomość
Ale jakie non stop???
Czytaj uwaznie- to było o kolezance w moim wieku z biustem a-b, która pomyka.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 18:17   #59
aronia85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 119
Dot.: bez stanika

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Czytaj uwaznie- to było o kolezance w moim wieku z biustem a-b, która pomyka.
Czytam uwaznie Jesli pomyka non stop to pewnie jej sflaczeje, ja nie pomykam wiec chyba na razie mi to nie grozi..no chyba ze z wiekiem cos sie zmieni i samoistnie opadnie.. tylko nie wiem jeszcze co
aronia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 18:17   #60
stupify
Zakorzenienie
 
Avatar stupify
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 687
Dot.: bez stanika

Ja mam 70C i hm... zawsze chodze w staniku, sukienka/top musiałby mieć naprawdę stabilny wbudowany stanik żebym czuła się swobodnie Albo chociaż regulowane ramiączka
stupify jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-19 17:19:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:03.